menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-01-2012, 10:53
Aleksandra xs Aleksandra xs jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: polska
Posty: 5
Domyślnie Proszę o opinie-prywatna opieka


Witam jestem tu nową użytkowniczką i od czego zacząć?
Aż trudno uwierzyć ale w 2 lata straciłam cały mój świat.Zmarli teściowie i przedwcześnie mój kochany mąż i tak zostałam sama i próbuję się uczyć tego gorszego życia od nowa. Odkrywam samotność - najgorsze są niedziele i święta. Mam nieśmiały pomysł i prośbę o opinie. Zastanawiam się czego ja bym pragnęła za kilka lat -czas szybko płynie. Myślę o stworzeniu prywatnego luksusowego domu opieki - dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami blisko centrum miasta aby można było samodzielnie wychodzić na spacer, prowadzić własne życie a jednocześnie stała pomoc w postaci zakupów, sprzątania, przygotowania posiłków no i wspólnych wyjazdów do kina, teatru, opery itp. Co dla mnie w tym wszystkim? Czułabym się potrzebna, miałabym wiele obowiązków i chyba ludzi życzliwych oraz w pewien sposób mi bliskich, a poza tym zagospodarowałabym dom jednorodzinny, którego nie chcę sprzedać a w dwóch nie mogę sama mieszkać. To raczej wizja domu rodzinnego nie domu starców. Wybór mieszkańców nie mógłby być przypadkowy musielibyśmy się polubić no i niestety taka forma opieki nie byłaby tania ale mimo tego konkurencyjna w stosunku do domu opieki. Proszę Państwa o opinie i ciepło pozdrawiam Aleksandra.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prywatna czy publiczna opieka zdrowotna? wieslaw.mat Profilaktyka i zdrowy styl życia 66 01-11-2020 15:39
Opieka dla osób starszy na Śląsku - opinie ologgg Opieka 1 13-10-2011 00:44
Opinie.senior.pl admin Informacje 6 06-05-2008 15:14

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.