menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 16:00
masza28 masza28 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 3
Domyślnie Samotna mama poszukuje dziadków dla swej córeczki

Rodzaj ogłoszenia: Potrzebny wolontariusz   Miejscowość: Poznań   Ogłoszenie aktualne do dnia: nieograniczone   

Studentka poszukuje dziadków dla swej córeczki, którzy pokochaliby ją jak swoją prawdziwą wnuczkę. Mam już jednego synka, który ma ojca. Jesteśmy po rozwodzie. niebawem urodzę córkę, którą niestety będę wychowywać zupełnie sama. Moi dziadkowie niedawno umarli i jestem samotna. Moja córka nie ma ojca, ani praktycznie kochających ją dziadków. Jedyną pomoc, jakiej udzieliła mi moja matka to rada, by oddać dziecko do adopcji, bo ona mi nie jest w stanie pomóc a ja sama z dzieckiem bez udziału dziadków sobie nie poradzę. Nie chcę jednak oddawać dziecka i dlatego szukam babci i dziadka, którzy nie mają wnuków, a chcieliby mieć. Jestem uczciwa. Nie robię tego z pobudek finansowych. Chodzi mi tylko o dobro dziecka, by miało kochających dziadków, którzy chcieliby poświęcić małej życie i wesprzeć mnie emocjonalnie w wychowaniu córki.
kotekx@onet.eu
Gosia
P.S.z niecierpliwością czekam na dobre osoby, które chciałyby ją pokochać jak prawdziwi dziadkowie. Nie oferuję żadnej zapłaty oprócz wdzięczności i miłości wnuczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 17:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Powodzenia Gosia.

Raczej ciężko będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 17:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Myślę podobni jak Lila. Może znajdą się dobrzy ludzie, którzy podejmą się "dziadkowania". Życzę powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-01-2009, 17:05
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

A kto powiedział, że życie jest lekkie, łatwe i przyjemne? Współczuję, ale bądz dobrej myśli.Pozytywne myślenie to juz połowa sukcesu. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-11-2009, 20:09
eva.mary eva.mary jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał masza28
Studentka poszukuje dziadków dla swej córeczki, którzy pokochaliby ją jak swoją prawdziwą wnuczkę. Mam już jednego synka, który ma ojca. Jesteśmy po rozwodzie. niebawem urodzę córkę, którą niestety będę wychowywać zupełnie sama. Moi dziadkowie niedawno umarli i jestem samotna. Moja córka nie ma ojca, ani praktycznie kochających ją dziadków. Jedyną pomoc, jakiej udzieliła mi moja matka to rada, by oddać dziecko do adopcji, bo ona mi nie jest w stanie pomóc a ja sama z dzieckiem bez udziału dziadków sobie nie poradzę. Nie chcę jednak oddawać dziecka i dlatego szukam babci i dziadka, którzy nie mają wnuków, a chcieliby mieć. Jestem uczciwa. Nie robię tego z pobudek finansowych. Chodzi mi tylko o dobro dziecka, by miało kochających dziadków, którzy chcieliby poświęcić małej życie i wesprzeć mnie emocjonalnie w wychowaniu córki.
kotekx@onet.eu
Gosia
P.S.z niecierpliwością czekam na dobre osoby, które chciałyby ją pokochać jak prawdziwi dziadkowie. Nie oferuję żadnej zapłaty oprócz wdzięczności i miłości wnuczki.
Szkoda, że nie w Warszawie.Bo ja bardzo chciałabym mieć wnuczkę.Ewa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuje opiekunki blokern Praca, wolontariat 5 24-05-2023 21:57
poszukuje babci, dziadka halina37l Praca, wolontariat 10 21-08-2017 20:24
Witam Babcie i Dziadków ! barbara Jestem babcią, jestem dziadkiem 326 13-03-2016 15:45
Szukam dziadków ! Magdusia Praca, wolontariat 8 21-05-2008 10:37
Najstarsza mama na świecie - komentarze Basia. Ogólny 3 10-04-2007 18:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.