menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 27-10-2008, 19:44
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Do Mariani.
W Dusznikach byłam trzy lata temu w 'Kazimierzu" Zabiegi w porządku,pokoje ładne z łazienkami tylko wyżywienie pozostawia wiele do życzenia.Miasteczko maleńkie,ładny park i restauracja w której bawią się wszyscy (prawie) kuracjusze.
Polecam wycieczki - zwłaszcza do Pragi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 31-10-2008, 21:09
wasyl's Avatar
wasyl wasyl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał paniewa
Zapraszam do sanatorium w Inowrocławiu.Jest ich aż 6.
a ja zapraszam do Lądka, Polanicy, Dusznik, tam jest pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 02-11-2008, 14:22
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Polecam Połczyn Zdrój - malownicze miasteczko,cudowny park,dużo ścieżek spacerowych i naprawdę można naładować akumulatory do następnego wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 02-11-2008, 15:04
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Wróciłem z Nałęczowa i to sanatorium polecam. trochę o nim napisałem na moim blogu, ale krótko - opieka medyczna bardzo dobra, do tej pory (byłem 5 razy) najlepsza, kuracjusz traktowany jak podmiot, obsługa na medal, zakwaterowanie super, organizacja czasu wolnego niespotykana - koncerty, wycieczki, ogniska, zabawy- też pierwszy raz spotkałem, naprawdę polecam szczególnie sercowcom. Pozdrawiam jip
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 03-11-2008, 16:06
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Parę słów o Dusznikach Zdroju:spotkałam osobę która mi radziła:nie jedź do Dusznik, bo jak sama nazwa mówi, tam "DUSI"-czyli mały przepływ powietrza - dookoła góry, nie dla sercowców.Tak sie złożyło, że dostałam skierowanie z NFZ właśnie do Dusznik Zd. do "Kolejarza". Dom co prawda starszawy, ale czysty, jedzonko świetne, zabiegi super. A samo miasteczko tak czyściutkie, że aż zdziwienie brało. Tak to już jest, że gdy człowiek widzi koło siebie bałagan, to sam czystości nie utrzymuje - a jak sie widzi wygrabione chodniczki,kwitnące kwiaty i wszystko należycie utrzymane, papierek wrzuci do kosza itp. Wysłałyśmy drogą internetową władzom miasta gratulacje i podziękowania za staranne wykonywanie swojej pracy.Serdecznie polecam!!!!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 04-11-2008, 12:08
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Duszniki, Polanica, Kudowa, Lądek Zdroj, to przepiekne miejsca, gdzie mozna pojechac całkiem prywatnie, kwatery przewaznie piekne, zadbane, a z zabiegów korzystac w sanatoriach, ja czesto jezdżę na weekendy do tych miejscowości i korzystam z niektórych zabiegów i leczniczych wód, nawet po dwóch dniach człowiek czuje się odmłodzony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 06-11-2008, 21:48
paniewa's Avatar
paniewa paniewa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: miasto z tężniami
Posty: 9
Domyślnie

Ja wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego w Pogorzelicy osrodek MIRA-MAR,było supr.POLECAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 06-11-2008, 23:47
wisia's Avatar
wisia wisia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: małopolskie
Posty: 40
Domyślnie

Ja byłam na turnusie rehabilitacyjnym w Iwoniczu w sanatorium ,,piast" Warunki bardzo skromne w stosunku do ceny,pozostałe takie sobie, łącznie z obsługą Nie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 07-11-2008, 00:53
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Smutny

A ja czekam i czekam
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 07-11-2008, 09:06
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Czy możecie mi napisać, kiedy należy składać wnioski o przyznanie miejsca na turnusach rechabilitacyjnych ?
Ja wiem tylko, że po nowym roku, ale nie wiem czy już w styczniu, czy troche póżniej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 10:32
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Już się doczekałam, mam skierowanie do Zbludowic-Buska Zdroju-sanatorium Astoria.Jeżeli ktoś z seniorów tam był,bardzo proszę o relację.Jadę w nieciekawym terminie, bo od 13 marca.Pozdrawiam i dziękuję.Czekałam 16 miesięcy.
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 10:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Czy możecie mi napisać, kiedy należy składać wnioski o przyznanie miejsca na turnusach rechabilitacyjnych ?
Ja wiem tylko, że po nowym roku, ale nie wiem czy już w styczniu, czy troche póżniej .
Dziewczyno 2 stycznia im szybciej tym lepiej, ja byłem na początku stycznia i stałem w długiej kolejce,Szybko załatwiaj po potem może być za późno. Szybkie złożenie wniosku na pewno pomoże a nie zaszkodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 15:10
adnawka adnawka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa, POlska
Posty: 2
Domyślnie

Ja teraz otrzymalam skierowanie od 12.02.09 do Arki. Ciekawa jestem czy jest mozliwe otrzymanie pokoju 1-osobowego i jest w jakis sposob organizowany czas wolny. POzdrawiam Wanda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 14-01-2009, 15:42
krynia's Avatar
krynia krynia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 11 771
Domyślnie

Na turnus rehabilitacyjny trzeba już składać wnioski.Im wcześniej tym lepiej.A warto korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 12:46
lion lion jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 2
Post

Witam,jestem tutaj nowy,mam prośbę pomóżcie! chcę się wybrać do sanatorium w ferie w połowie lutego-odpłatnie,chce wynająć pokój 1 osobowy,ciężko z wyborem bo już większość po rezerwowana,został mi Ciechocinek sanatorium ZNP i Świeradów Zdrój-uzdrowisko,mam 50 lat chce podleczyć kręgosłup oraz nie ukrywam zabawić się dobrze i wypocząć,czy ktoś może wie czy jeżdżą tam osoby młodsze jak 50 latki?czy są jakieś dancingi? a może polecacie inne sanatoria? co b y połączyć przyjemne z pożytecznym.dzięki za odpowiedz,Lion z Krakowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 12:56
lion lion jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 2
Post

proszę o opinie sanatorium ZNP w Ciechocinku,oraz Uzdrowisku w Świeradowie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 15:43
roro_78 roro_78 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 3
Domyślnie

witam
ja mam skierowanie z zus-u na 22 02 do ciechocinka Do Gracji ". i nie znalazlem o nim ,zednych opini za wszelkie bede wdzieczny .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 17:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

W Ciechocinku byłem ponad 25 lat temu daaaaawno to było.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 18:53
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Cytat:
Napisał lion
Witam,jestem tutaj nowy,mam prośbę pomóżcie! chcę się wybrać do sanatorium w ferie w połowie lutego-odpłatnie,chce wynająć pokój 1 osobowy,ciężko z wyborem bo już większość po rezerwowana,został mi Ciechocinek sanatorium ZNP i Świeradów Zdrój-uzdrowisko,mam 50 lat chce podleczyć kręgosłup oraz nie ukrywam zabawić się dobrze i wypocząć,czy ktoś może wie czy jeżdżą tam osoby młodsze jak 50 latki?czy są jakieś dancingi? a może polecacie inne sanatoria? co b y połączyć przyjemne z pożytecznym.dzięki za odpowiedz,Lion z Krakowa
Nigdy nie byłam w sanatorium w Ciechocinku ale wiem od znajomych że można tam się dobrze zabawić a panowie są wręcz rozchwytywani
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 04-02-2009, 22:59
nikkka85 nikkka85 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 4
Domyślnie

witam! Pisze prace magisterska na temat uzdrowisk kujawsko pomorskiego: Inowrocławia, Wienca zdroju i Ciechocinka.... co podba sie Panstwu a co nie w tych uzdrowiskach..z czym kojarzy sie Panstwu geoturystyka i obiekt geoturystyczny, czy sluszeli panswo o takich miejscach jak skalki jurajskie w okolicach Piechcina i kopalnie soli w Gorze i Mogilnie....czy bedac w Uzdrowisku chcieliby Panstwo zwiedzic tego typu obiekty przyrody nieozywionej gdyby byla specjalnie przygotowana oferta???
z gory dziekuje za pomoc i odpwoeidz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sanatorium Połczyn 19-11-07 myszek Turystyczne 15 14-11-2011 20:14
Sanatorium - Krynica Boga Turystyczne 3 31-05-2011 16:32
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 16:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.