menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 09:48
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie Wykończenie mieszkania


Dzień dobry Państwu kupiłam mieszkanie, którego odbiór mam w kwietniu, ale powoli zaczynam się zastanawiać jak je urządzić. Z tego tytułu (i z tego, że nieznoszę sprzątać ) chcialłbym zapytać państwa o rozwiązania, które jak najbardziej usprawnią proces ogarniania bałaganu. Wiem, że płyta indukcyjna jest łatwiejsza w czyszczeniu od gazowej, a prysznic bez brodzika lepszy od tego z nim. Czy coś jeszcze przychodzi Państwu na myśl? Albo czego definitywnie nie kupować bo szybciej osadza się na tym brud? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 11:31
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Planuj wcześniej meble aby dostosować punkty świetlne i gniazdka. W kuchni unikaj odkrytych półek. Na ciemnej podłodze i kanapach widać szybciej okruchy i kurz to samo z meblami. Nie kupuj ciemnych.

Meble kuchenne polecam gotowe:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

W sklepie kupisz takie meble w o wiele korzystniejszej cenie niż jakbyś korzystała ze studia mebli kuchennych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 11:58
jarekcda jarekcda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 7
Domyślnie

Mogę polecić dobry poradnik doboru roślin i kwiatów w zależności od nasłonecznienia dekorowanie mieszkań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 13:36
janelle.beer's Avatar
janelle.beer janelle.beer jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Katowice, Polska
Posty: 3
Domyślnie

Warto wspomnieć, iż betonowe konstrukcje obiektów stanowią obecnie jedne z najbardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych i estetycznych. Dla architektów formą przekazu jest światło oraz odczucia zmysłów, a nowoczesne technologie pozwalają na realizację smukłych konstrukcji żelbetowych o zróżnicowanych formach kształtujących ich architektoniczną formę. Zastanawiam się nad skorzystaniem z betonu architektonicznego z Bielska. Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 04-03-2021, 13:58
jeau231 jeau231 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Borkowo
Posty: 3
Domyślnie

Czy ktoś z was zastanawiał się nad modernizacją elewacji przy domu? Szukam firm wykonujących projekt elewacji online. Czy możecie mi kogoś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-03-2021, 12:50
marcella.hagenes's Avatar
marcella.hagenes marcella.hagenes jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Cieszę się, że znalazłam ten wątek ponieważ jestem samotną mamą i chcę sama zdecydować się na mały remont. Czytałam wiele o odpowiednich pasach do polerowania jednak chciałabym zapytać Was o radę. Korzystaliście z https://www.pasyscierne.pl/oferta/pa...do-polerowania? Istnieje wiele rodzajów pasów ściernych dedykowanych najróżniejszym zadaniom. Wśród najpowszechniej wykorzystywanych wymienia się pasy elektrokorundowe, kompaktowe, Trizact, włókninowe czy filcowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-03-2021, 13:38
kwisoky's Avatar
kwisoky kwisoky jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie

Blacha z otworami posiada wiele zastosowań jeśli mowa o aranżacji wnętrza. Co ciekawe, blacha perforowana znalazła swoich miłośników ze względu na swój wygląd. Dzięki możliwości wyboru perforacji blacha świetnie nadaje się jako element ozdobny elewacji budynków, a także jako ozdobna balustrada przy schodach, czy nawet… jako drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-03-2021, 11:01
Zosia_K Zosia_K jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 25
Domyślnie

jeśli masz zwierzaki, to zdecyduj się na tapicerkę w tkaninach petproof. Ogólnie, jakościowo te tkaniny wypadają o wiele lepiej, także obite nimi meble wystarczą na dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-03-2021, 17:49
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

A ja do wykończenia swojego mieszkania planuje wykorzystać chociażby taki https://klink.pl/kamien-naturalny/kamienie-dekoracyjne/ kamień dekoracyjny. Uwielbiam tego typu rzeczy, ponieważ potem takie wnętrza ciekawie wyglądają i jakby nie było też takim materiał jest bardzo mocny. Także posłuży przez długi czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-04-2021, 20:00
abeahan's Avatar
abeahan abeahan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Krzesła do kuchni powinny być wygodne, ale także trwałe i łatwe w czyszczeniu. W końcu kuchnia to domowe centrum dowodzenia, w którym nietrudno o zabrudzenia czy intensywną eksploatację mebli. Ze względów praktycznych warto więc postawić na krzesła do kuchni bez tapicerki, a jeśli bardzo zależy ci na krzesłach z tkaniny – wybierz modele ze ściąganą tapicerką lub zdecyduj się na kolorowe siedziska czy sukienki na krzesła, które łatwo będzie zdjąć z krzeseł i wyprać w pralce. Co sądzicie o takich krzesłach kuchennych https://slf24.pl/krzesla/krzesla-kuchenne.html?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-05-2021, 18:55
gdickinson's Avatar
gdickinson gdickinson jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Strasznie podobają mi się ręcznie malowane obrazy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 24-05-2021, 21:21
Emerytka Emerytka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Wrocław
Posty: 9
Domyślnie

Zamawiając meble na wymiar zawsze patrzę na doświadczenie firmy. Otóż znalazłam firmę, która od dwudziestu lat realizuje zamówienia na obszarze całej Wielkopolski. tanie szafy poznań przemówiły do mnie w sty procentach. Po przeglądnięciu ich strony przekonałam się do zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ubezpieczenie mieszkania monkz Dom, wnętrza, ogród 8 16-07-2022 19:57
Dekoracje do mieszkania kowdan Dom, wnętrza, ogród 45 10-12-2021 12:23
Urządzenie mieszkania teraska Dom, wnętrza, ogród 10 14-01-2021 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.