menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #361  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 18:51
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek

Witam milutko ,cieplutko.
  #362  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 19:04
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

Witam koleżanki graficzki.
__________________
  #363  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 19:28
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

Witam, podziwiam obrazki.Śniegowy koń jest przepiękny! Czy pozwolisz Zofio, że zaproszę go do swojej kolekcj? Halinko, dla Ciebie specjalna podzięka za krzepiące słowa!
Inko-ni, ja też próbuję dogadać się z gimpem, coś tam udziubię, ale nie udaje mi się za dobrze, nie potrafię zapisać obrazków. Zapisują się w pliku z ikonką gimpusia, a jak otwieram, to otwiera się tez program, pomóż proszę... jestem widać straszny głąb!!! Pracuję tylko w PhotoFiltrze i na malutkich programikach.
Tamoro, skrapki Twoje są bardzo urokliwe, robiłam coś w PF, ale to nie to...
Dzisiaj przy takiej pogodzie tak jak i Wy bardzo tęsknię już za ciepełkiem...../mam problem z połączeniem i nie wkleję obrazka, może poźniej/ -wszystkim życzę miłego wieczoru.
  #364  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:33
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

O,jest... zaproszenie do ogrodu
  #365  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:37
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

i jeszcze jeden ..."przeróbkowy"
  #366  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:37
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie

Witam wieczorkiem..
A ja dalej zimę "straszę"
. . . . . . . . . . . . . .
  #367  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:43
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witajcie dziewczyny,pieknie kolorowo i milo na watku ,a nie komentuje tych slicznosc to naszej Halinki przyjemnosc !!
Kris Gimp ma wlasne rozszezenie jezeli prace konczysz to piszesz;
nazwa obrazka.jpg Jezeli nie zapiszesz po nazwie ,kropka i jpg to gimp zapisze we wlsnym rozszezeniu xcf zaraz zrobie zrzut i ci pokarze.
Halinko zapomnialam ostatnio napisac kartka z kalendarza ktora zrobilas cudowna !!

Ja przynioslam dwie pracki z tematu szopka na forum Donny

Milego wieczoru wam zycze !



Obrazek zrobilam ze zdjec z netu
papirus wyciety tez z obrazka

I witrazyk zrobiony w PFS

__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #368  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:44
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kris
Witam, podziwiam obrazki.Śniegowy koń jest przepiękny! Czy pozwolisz Zofio, że zaproszę go do swojej kolekcj? Halinko, dla Ciebie specjalna podzięka za krzepiące słowa!
Inko-ni, ja też próbuję dogadać się z gimpem, coś tam udziubię, ale nie udaje mi się za dobrze, nie potrafię zapisać obrazków. Zapisują się w pliku z ikonką gimpusia, a jak otwieram, to otwiera się tez program, pomóż proszę... jestem widać straszny głąb!!! Pracuję tylko w PhotoFiltrze i na malutkich programikach.
Tamoro, skrapki Twoje są bardzo urokliwe, robiłam coś w PF, ale to nie to...
Dzisiaj przy takiej pogodzie tak jak i Wy bardzo tęsknię już za ciepełkiem...../mam problem z połączeniem i nie wkleję obrazka, może poźniej/ -wszystkim życzę miłego wieczoru.


Miło mi,że się Tobie podoba - oczywiście,że możesz brać , bo ja też go dostałam tylko trochę obrobiłam i się z Wami dzielę , bo też mnie ten koń urzekł.
  #369  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:45
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam grorąco w ten zimowy wieczór

Halince dziękuję za miły komentarz ! Prace jak zawsze piękne ! Pozdrawiam !!

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #370  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 21:51
kaylana's Avatar
kaylana kaylana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Łódź
Posty: 958
Domyślnie

Witam wieczorkiem życząc spokojnej nocki.A na zakończenie dniawklejam to

.
  #371  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 22:33
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie i.....

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #372  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 22:42
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie

Witam,prace piękne również komentarze do nich ciekawe.Miłe słowa skierowane do każdego autora wykonanych prac
Taka zabawa z maskami
Pozdrawiam
  #373  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 23:14
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu1247 wszystkie kwiaty mile widziane. A twoje pierwiosnki zapowiadają szybką wiosnę i mnóstwo kolorów. Są takie radosne i niech nam rozświetlają mroki zimy. Pani w zieleni trochę jak syrena, trochę jak pramatka Ewa ( trochę- z powodu biustonosza) wygląda w tej spódnicy z natury. Naprawdę świetna kreacja. Tamoro dziecięce zamyślenia ciekawa kompozycja. Kolejność wklejeń ma u ciebie duże znaczenie. Według mnie gdyby dziewczynka z kotem była w środku lub na dole coś praca by straciła. A tak ideał. Świetnie pobawiłaś się kolorami. Biel i zieleń są motywem głównym drugiej pracy. A podnosząca z podłogi kapelusik elegantka jest swego rodzaju przyprawą. Emerytko ty nam pokazałaś już nie zimę, ale groźne zjawisko. Uff, co za dama, mrozi i lodem pokrywa cały świat. Ogródek w puszystym śniegu uroczy, choć smutny. Anilah festiwal barw zrobiłaś i to mocno rozgrzewa duszę. Ach, tak wzlecieć do tego ciepełka i słoneczka z wielką chęcią zapisuje się na taką wycieczkę. Sireno od twoich prac też temperatura wzrasta. Letni widoczek, ładne buzie i złotawe dodatki. Można zapomnieć o śniegu. Inka-ni mnie się wydaje, że Gimp jest twoim przyjacielem. Prace bardzo starannie wykonane. Żadnych niedociągnięć to chyba posłusznie wykonuje polecenia ten program. Sellenhel przy tak gorącej tematyce mrozów nie co się bać. Przystojny pan utuli, ogrzeje i buziaczka podaruje. A w tle drugiej pracy jakieś równikowe krajobrazy i dzięki tobie ja mrozów się nie lękam. Ajaks duże brawa za tak przemyślane dzieło. Niczego za dużo, wszystko potrzebne i ten wspaniale wyeksponowany zamek. Czerwony dach jak kontrapunkt. Kaylano scenka sielankowa. Świetna ilustracja do romansu w starym stylu.Dziś chyba masz taki dzień na dawne czasy. Druga praca jeszcze bardziej kojarzy się z czymś co minęło. Alicjo211046 też masz dość styczniowej pogody i uciekasz w żywość kolorów i ciepłe dni. A ja sobie skorzystam i też na chwilę zostawię realia. Akusiu cicho, cichutko ci napiszę, że śliczna ta niebieska pani. Kris spacer w ogrodzie bardzo chwalę, ale ten "przeróbkowy" obrazek dowodzi, że jesteś biegła w pracy z grafiką. Efekt wyjścia ptaszków z ramek idealny. Tar-ninko zaczynam podejrzewać, że ty swoim cudownym wyczarowywaniem lata niestety przywołujesz tę zimę, która umie pięknie rysować, rzeźbić, więc wpada na wątek, ogląda i podpatruje pomysły. Trzeba stwierdzić, że pewnie tak pięknych gorących dni, pełnych cudownych kwiatów zbyt często nie widzi to i zachwyt nad tymi grafikami zimną panią przywołuje. Zapatrzy się biedulka na kaczeńce i już bez opamiętania z rękawów jej śnieg wypada. Tar-ninko tylko nie myśl sobie , że jak przestaniesz wstawiać prace to ona sobie pójdzie. Wtedy zostanie jeszcze dłużej. Będzie czekać. Evi świetny pomysł z umieszczeniem tych prac i u nas na wątku. Już tak nostalgicznie patrzę na nie. Po świętach, ale widok szopki zawsze rozczula. Jest obrazem tego co w człowieku najbardziej kruche, co najłatwiej zranić. Te symbol rodziny i nie jakiejś królewskiej. Ona jest taka jak wiele ludzkich rodzin. Boryka się z problemami, potrzebuje pomocy i jak do szopki idziemy to wędrujemy i przez nasze marzenia o dobrych, rodzinnych dniach. Witrażyk bardzo ciepły w wymowie. Jakby ze śnieżynek utkany. Dałaś figurki podobne do małych dzieci i to był genialny pomysł. Ten świąteczny czas odnajduje przecież u dorosłych resztki dziecka w nich. Oby zawsze znajdował. Gagako świetne bajkowe opowieści. Tylko przekroczyć próg i będziemy w zaczarowanej krainie. Umiesz pobudzić wyobraźnię. Arakudo efekt zabawy z maskami bardzo ciekawy. Wróżka lub anioł wychodzi jak z przestworzy.
Dzięki za przychylne spojrzenie na stronę z kalendarza. Dumna jestem z tego. Mam swój prywatny czasomierz z moimi psami i wnukami.
  #374  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 07:00
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Oj jest na czym oko zawiesić. Piękne. Dzięki Halino za komentarz. Dzisiaj jako że zima to zimowy akcent a ten dla rozgrzewki ... Zostawiłam miejsce na napisy. Jak ktoś ma ochotę to proszę,będzie mi miło Dobrego dnia życzę
  #375  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 10:20
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witajcie dziewczynki kochane !

W Krakowie od rana śnieżyca !!!! Ale widok za oknem piękny - ja tak lubię !!!! Halinko dziękuje za komentarz ! Ty zawsze motywujesz Mnie do pracy ! Koleżankom glatuluję pomysłów i pięknych prac


A dzisiaj się troszkę pochwalę !!!!!

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez gagaka : 12-01-2010 o 13:14.
  #376  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 11:39
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #377  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 11:40
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #378  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 11:40
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #379  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 11:41
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #380  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 12:43
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie

Witam wszystkie koleżanki.. Grażynko gratulacje za medale, prace prześliczne.... Halince jak zwykle pokłony....

__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 09:23
...Nasza grafika - obrazki...cz. X tar-ninka Hobby, pasje 504 08-04-2009 22:52
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 18:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 21:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 12:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.