menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 17:09
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? część 2


Wielebny wyparował z parafii, a czas zamknąć część pierwszą. Nikt się do tego nie palił, więc wzięłam to na siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 17:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Pozwoliłem sobie przenieść post nowej fortumowiczki bo w poprzedniej części ulegnie zapomnieniu.


Dzisiaj, 15:21
Ariana Ariana is offline
Początkujący


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 5
Domyślnie samotność
Po to tu się logujemy bo mamy taką potrzebę,wiedzieć ale jeszcze potrafić to zrobić to bardzo duża odległość.Jeżeli w wieku tzw.3 przytrafia się nagle wszystko co cię gnie do dołu
to nie każdy potrafi pogodnie unieść się.Jasnym jest że jeżeli
jestem dojrzała wychowałam 3 dzieci doświadczona,wychodziłam do ludzi bo pracowałam 38 lat.Ja też umiem wychodzić ale teraz nie potrafię dosłownie mur.Przecież nie jest to proste bo gdyby
było to po co nam takie wymysły jak gg czy te różne fora gdzie szukamy ludzi podobnych do nas żeby się wesprzeć.Pisze wyżej że chodzi tu a chodzi tam ja pracowałam i chodziłam i na basen i na areobik i do ludzi ale łapie cię smutek depresja przychodzi
i nic nie umiesz.Także proszę o wsparcie a proste recepty w naszym wieku mamy przerobione.Dziś potrzebna mi pomocna dłoń.Cieplutkie uściski.
O
d
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 19:02
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Ariano- przyjmiesz moją dłoń?jest życzliwa i nie zawodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 12:31
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
radości ty moja...

Serce mi się cieszy Tadeuszu że pomogłeś mi i zadbałeś o to abym została w tak przemiłym gronie.Dzięki ogromne Ty się musisz na tym znać ,ja jestem cieniutka jeśli chodzi o komputer.Owszem pracowałam ale tylko na programach które dotyczyły pracy i nic poza tym.Nawet nie umiem doprawdy do dziś napisać pisma w komputerze prawdę mówiąc być może teraz się nauczę jak ktoś mi pomoże. Serdecznie witam Cię Kamo5 co za miłe dla mnie zdarzenie,że chcesz ze mną pogadać.Zdarzyć się musi w życiu "coś" co odwróci dosłownie bieg twojej historii,tak stało się ze mną.Rok 2007 spowodował przewrót w moim życiu.Na emeryturę to przeszłam w r.2005 ale pracowałam jeszcze 3 lata,zgodnie z umową,ale myślałam że nie dotrwam .Stąd moje dzisiejsze odczucia zachowanie ja wiem co mi jest i jak by to miało wyglądać w normie,na skróty rzecz ujmując.Po pewnych traumatycznych przeżyciach człowiek zmienia się i sam dla siebie stanowi zagadkę.Owszem ja jak nie wychodzę to myślę że wyjdę jak mam wyjść to szukam wymówek sama dla siebie że może nie w końcu znów nie idę nigdzie,dosłownie nawet do sklepu nie mogę się wygrzebać.Moja historia jest bardzo złożona sama na to zapracowałam i teraz pytam tę która siedzi naprzeciw mnie w lustrze co? jak? dlaczego? Ale jak się to mówi "pozamiatane" i teraz trzeba coś ale co zrobić żeby iść dalej???Bo siły fizyczne mam tylko psyche siadło.Milutko pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 13:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Arianno
Na początek może uruchom dostęp u siebie pocztę priv. Kliknij na napis na czerwonym pasku "ustawienia" następnie na "edycja opcji" zaznacz "ptaszkiem" kwadraciki zgodnie z tekstem i na koniec na samym dole zaznacz "zapisz zmiany" Pewne wiadomości , zapytania będziesz dostawać bezpośrednio - rodzaj emajl-. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 13:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał max-24
Witam. piszę pracę magisterską na temat syndromu pustego gniazda i poszukuje osób chetnych do rozmowy w tym temacie.osoby, których dzieci opusciły juz rodzinny dom i usamodzielniły się prosiłbym o kontakt.zoatawiam swój mail:max242@op.pl. Prosze o pomoc, wiem, że duzo z przebywajacych na tym potralu osób ma w tym temacie niebagatelną wiedzę. rozmowa bedzie całkowicie anonimowa.czekam na jakiś kontakt i pozdrawiam.
Max-24
Proponuję Ci założyć osobny wątek. Tak Twoja prośba w obecnej formie zginie w tłumie. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-02-2009, 00:36
Hawajka's Avatar
Hawajka Hawajka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sląsk
Posty: 32
Domyślnie

Ariano witaj w klubie. Mam nadzieję że tutaj znajdziesz pomoc której oczekujesz.Z całego serca życzę Ci pokonania wszelkich barier. Cieplutko pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 14-02-2009, 13:29
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Uśmiech nadzieja...

Serdecznie dziękuje za miłe przyjęcie,jestem początkująca w internecie dlatego szukam szukam i jak pomogą mi takie serdeczne duszki to myśle że w końcu się doszukam.A brak mi było serdecznych obok a tu proszę już w serduchu radość.Cieplutko pozdrawia "nowa szukająca".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 14-02-2009, 14:49
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Ariano, nie jesteś sama w swoich odczuciach. Jest nas wiele/u którzy po różnych życiowych zakrętach szukają prostej, na którą mogą wyjśc. Ja też należę do osób samotnych, znalazłam tu bardzo dobre przyjęcie, nawet bratnią duszę i to w krótkim czasie, wymagało to z mojej strony odwagi, chęci, wiary w to, że wśród tylu ludzi na pewno są ludzie o podobnych do moich przekonaniach. Pisanie w różnych wątkach, tego co się myśli sprzyja bliskości ludzi, poznajemy się z różnych wypowiedzi, wiemy kto po drugiej stronie ekranu uderza w klawisze. Nie będziesz sama, znajdziesz tu tematy bliskie Tobie, zajmij stanowisko, nowicjusze są zwykle bardzo serdecznie przyjmowani, nie musisz niczego się obawiac. Jeśli poza tym uruchomisz sobie prywatną pocztę, jak radził Tadeusz, możesz napisac do każdego z nas, wymienic myśli, poza ogólnym wątkiem. Próbuj. Zyczę powodzenia.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 17-02-2009, 22:59
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Ariano - mam trudną sytuację w domu (choroba bliskiej osoby ), ale moja życzliwość dla Ciebie jest nadal aktualna, tylko moze czasem spóźnię się z odpowiedzią.Jestem przekonana, że mamy wiele wspólnego z sobą i chyba dobrze się porozumiemy.Trochę trudno mi tak na otwartym forum rozmawiać o bardziej osobistych tematach , a i z komputerem też mi daleko do "przyjaźni ' , bo nie wiele jeszcze umiem.Podaję ci e-mailKama5@poczta.onet.pl.Co Ty na to?Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-02-2009, 23:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kama 5
Możesz uruchomić skrzynkę pocztową instrukcja w #6. Pewnie będzie szybsza rozmowa między wami.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 17-02-2009, 23:18
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Tadeuszu 50 - widzę że posiadasz doskonałą umiejętność w posługiwaniu się komputerem.Nie wiem jak to z innymi, ale mnie teoria na odległość niewiele daje, musiałby ktoś poćwiczyć ze mną pewne rzeczy, ale jeżeli będziesz udzielał wskazówek innym to moze i ja się przyuczę przy okazji.jestes życzliwym człowiekiem i za to Ci dziękuję, bo tej życzliwości jest ciągle zbyt mało w tym brutalnym świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 07:20
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

kama5
Dziękuję za komplement, ale moja znajomość komputera jest na poziomie podłogi. Może coś tam coś tam kumam ale mało. W miarę możliwości i swojej skromnej wiedzy staram się pomóc tym co tu w klubiku pogubili się i nie wiedzą jak trafić. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 09:23
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Każdy z nas miał kiedyś straszliwe kompleksy i lęki związane z obsługą komputera..ja przez kilka lat się przymierzałam do tej piekielnej machiny.Dopiero pobyt na forum i pomoc poznanych tu koleżanek sprawiła,że jako tako sobie radzę.Dziewczyny,najważniejsze to uwierzyć w siebie!Pozdrawiam Was serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:47
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Tadeusz- dla jasności :to nie był komplement tylko stwierdzenie faktu.Nie lubię komplementować nikogo ,aby się przypodobać lub podlizać, sama też sceptycznie podchodzę do szczerości komplementów kierowanych do mnie. Myślę , że jesteś fajnym kumplem i tyle.A je.zeli chodzi o pocztę to mój e-mail różni się od twojej propozycji ?Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 23:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kama5
To,że e-mail różni się od skrzynki to nie ulega wątpliwości. majlem możesz porozumiewać ze wszystkimi co posiadają go. Skrzynka priv jest tu w klubiku i ma swoje zalety. Możemy porozumiewać się może nawet szybciej. Sposobów porozumiewania się przez internet jest dużo. Pozdrawiam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 11:03
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Ariano odzywaj się do nas. Od kilku dni nie ma od Ciebie żadnych wiadomości, byc może jesteś w kontakcie z innymi poprzez mail, ale chciałabym wiedziec co u Ciebie, dlatego odezwij się do nas w tym wątku, będziemy wiedziec, że wszystko jest ok.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 13:24
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Ariano - ja też niepokoję się Twoim milczeniem.Podałam Ci swój e- mail, bo nie umiem założyć skrzynki pocztowej.Głowa do góry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 13:30
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 800
Domyślnie

Tadeusz 50 - nie umiem założyć skrzynki pocztowej.Mam tylko jeszcze gg.Moja wiedza to nawet nie " podłoga " ale głęboka piwnica.pozdrówka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 13:35
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama5
Tadeusz 50 - nie umiem założyć skrzynki pocztowej.Mam tylko jeszcze gg.Moja wiedza to nawet nie " podłoga " ale głęboka piwnica.pozdrówka
Kamo, kliknij na czerwonym pasku "Ustawienia". Otworzy Ci się strona z listą z lewej strony. Klik w "Edycja opcji".
Uważnie przeczytaj to, co się otworzy. Wypełnij, a na koniec zatwierdź.
Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? wielebny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 537 11-02-2009 17:10
Czy jesteśmy przezroczyści? Ewunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 63 13-12-2008 11:59
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 16:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 19:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.