menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9881  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 19:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

Odpowiedziałam Krysi a teraz witam wszystkich zaprzyjaźnionych , gości i nocnych Marków .
Danusia zapewne jeszcze ,, telepie się '' w busie wracając do domku więc szerokiej drogi i szczęśliwego powrotu .
Krysia miło spędza czas więc może zda nam jakieś relacje ?
Franiu nie szwendaj się po portalu tylko napisz nam jakiś wiersz ... brakuje mi tego .
Eve słoneczko , jesteś ? O tej porze chyba nie śpisz ?
A na pozostałych towarzyszy poczekam ...... do jutra .
Miłego weekendu moje skarby ....


__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9882  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 19:58
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

https://youtu.be/Uf_fojcec-s
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9883  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 20:33
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie



Pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte odbyły się obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

I wierna patriotyczna, harcerska piosenka:

"Wszystko co nasze Polsce oddamy....."
https://www.youtube.com/watch?v=7Q6_aIoRwLg

Janek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9884  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 21:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Wrzesień zawitał pochmurnie i mgliście. Zaczęła się meteorologiczna jesień - dla mnie lato kończyło się razem z końcem wakacji. Dzisiaj spotkałam się z koleżankami z pracy. Chociaż od wielu lat jesteśmy emerytkami, to temat szkoły zawsze aktualny i ciągle do niego wracamy. Gdyby był między nami przedstawiciel innego zawodu ani chybi umarłby z nudów...
Pożegnam się do jutra. Spokojnej nocy życzę wszystkim!

Ps: Danusia już pewnie blisko domu.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9885  
Nieprzeczytane 02-09-2017, 06:49
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Dzień dobry! Pochmurny, dżdżysty ranek. Zaraz jadę do Warszawy i nie wiem, w co się ubrać. Impreza pod dachem i czasem bywa duszno, a nie lubię nosić przyodziewku w ręku. Muszę jeszcze raz przejrzeć szafy.
Do potem! Kawa czeka!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9886  
Nieprzeczytane 02-09-2017, 18:10
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dobry wieczór.Wcale nie tak szybko dojechałam. Ale szczęśliwie rano ok 8.00. Dziś pada deszcz w Gdańsku.a ja już drugi raz po drzemce. Mówiłam wam,że nie lubię jeździć 12-14 godzin bo to okropnie męczące.Dlatego będę u dr przez całą zimę.Zaraz wnuk zrobi nam kolację i po kąpieli znów do wyra!! Zregeneruje się dopiero w poniedziałek na rozpoczęcie roku szkolnego. Wyślę wnuczka do szkoły bo córka i zięć są na Kanarach. Ode,we się jutro Miłego wieczoru!! 😄
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9887  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 06:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Dzień dobry! Witaj w domu, Danusiu! Nadal masz zamiar całą zimę spędzić na obczyźnie? A święta?
U nas deszczowo i chłodno. Dziś mi to nie przeszkadza, ale wczoraj mokłam w Warszawie. Na szczęście nie przeziębiłam się. Byłam na wystawie "Zieleń to życie" - to była jubileuszowa, 25., a ja zwiedzałam ją 18. raz. Zrobiłam trochę zdjęć, pokażę później, bo jeszcze są w aparacie.
Życzę wszystkim przyjemnej niedzieli!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9888  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 07:27
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam.Jeszcze dochodzę do siebie.Dzis znów leje. Pójdę do kościoła i na obiad.Jutro do Gdańska przyjeżdża Leszek i we wtorek jedziemy razem do Kościerzyny.Bedzie i miło i wesoło.Ale najpierw pokaże mu stary Gdańsk.Polazimy po ul.Mariackiej,na Długim Targu koło Neptuna,nad kanałem Motławy.W Kościerzynie będziemy chodzić do lasu,nad jezioro i na siłownię.Mam zamiar bardzo intensywnie spędzić czas. Leszek nauczy mnie obróbki zdjęć i może wreszcie coś wstawię¡! Bo w tablecie to jestem zielona!! Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9889  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 18:49
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Pokażę co ciekawsze zdjęcia z wystawy ogrodniczej:







__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9890  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 19:16
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan


Pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte odbyły się obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

I wierna patriotyczna, harcerska piosenka:

"Wszystko co nasze Polsce oddamy....."
https://www.youtube.com/watch?v=7Q6_aIoRwLg

Janek.
Witaj Janku .
Dla nas wszystkich to pamiętna data i mimo tego , że byłam wtedy smarkulą to i tak wiem jak było .
U nas w tym dniu zawisły biało-czerwone flagi , jadąc do pracy widziałam je na każdym słupie . Oprócz tego obchodzimy święto katolickie - Matki Boskiej Siewnej i do Krypna k/B-stoku podążała pielgrzymka wiernych . Tak jest co roku i dla mnie jest to ważne święto..... bardzo ważne .
Pozdrawiam i przy okazji pytam o wnusię Anię ???
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9891  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 19:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

Witajcie moi mili . Pojawiłam się chociaż z końcem niedzieli , musiałam poczytać o czym mówią seniorzy .
Kiedyś myślałam , że mając weekend wolny od pracy będzie on rzeczywiście wolny zwłaszcza , że nie mam małych dzieci . Nic bardziej mylnego - porządki , pranie , gary , nieprzewidziane sytuacje itd... a ja czasem chciałabym odpocząć fizycznie i psychicznie tym bardziej , że ostatnio znów mi boli głowa , nie wspominam o kręgosłupie nawet i nikt nawet nie pomyśli o tym aby choć na chwilę mnie odciążyć.. . Dziś zmywałam , zmywałam aż w końcu powiedziałam Dość ! . Niech zaśmiardnie a ja tego nie ruszę i koniec . Po sobie zmywam i tyle ale nikomu służyć nie będę tym bardziej , że mi również należy się jakiś odpoczynek po całym tyg harówy i uwzględniwszy moje samopoczucie . A zdrowa przecież nie jestem do cholery ! Przepraszam , za chwilę wrócę......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9892  
Nieprzeczytane 03-09-2017, 22:48
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie

"Witaj Janku .
Dla nas wszystkich to pamiętna data i mimo tego , że byłam wtedy smarkulą to i tak wiem jak było .
U nas w tym dniu zawisły biało-czerwone flagi , jadąc do pracy widziałam je na każdym słupie . Oprócz tego obchodzimy święto katolickie - Matki Boskiej Siewnej i do Krypna k/B-stoku podążała pielgrzymka wiernych . Tak jest co roku i dla mnie jest to ważne święto..... bardzo ważne .
Pozdrawiam i przy okazji pytam o wnusię Anię ???
"

Witaj Danusiu, bardzo mi miło.
Zareagowałaś, napisałaś do mnie j.w.
Tak. Tak to się ta okrutna II Wojna zaczęła.

Dzięki za zapytanie o Anię.
Jutro ma to badanie "audio-wizualne", o którym pisałem.
A w piątek ma - trzymaj kciuki wraz ze mną - ten Gamma Knife w W-wie.
Ale jesteśmy dobrej myśli.

A Ty, Danuś, co tak w ostatnim poście Cię wkurzyło. Spokojnie. Jutro będzie lepiej.
Ja zawsze w potrzebie tak moją Mamę pocieszałem: "Maminko, po deszczu jest słońce". Pomagałem tym Jej.

Pozdrawiam. Dobrej nocki życzę.
J.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 04-09-2017 o 06:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9893  
Nieprzeczytane 04-09-2017, 08:25
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Dzień dobry! Deszczowo, pochmurno - pogoda odpowiednia na siedzenie w domu. Wygrzebałam wczoraj z dolnej półki stare grube książki, więc nudzić się nie będę.A i w domu jest niemało do zrobienia... ale to może poczekać.
Danciu, domyślam się, że do używania naczyń jest więcej osób, a do zmywania tylko Ty jedna. Nie daj się wykorzystywać, każdy ma ręce...
Danusia z Leszkiem pewnie wychodzą na zwiedzanie Gdańska. Oby tylko nie padało...
Napijmy się kawy na dobry początek dnia.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9894  
Nieprzeczytane 05-09-2017, 05:28
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Kaima

Ciekawa jestem gdzie była ta ogrodnicza wystawa. Może i ja następnym razem się "załapię". Cudowne widoki.
Czy znasz skromniutki wyglądem ale pachnący najpiękniej na świecie kwiatek zwany maciejką? Od dawna go szukam ale chyba już zniknął na amen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9895  
Nieprzeczytane 05-09-2017, 07:17
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim!
Witaj, Basiu!



Wystawa odbywa się w centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego. To rzut beretem od Dworca Zachodniego, przystanek ul. Parafialna. Zawsze była w ostatni weekend sierpnia, ale teraz już drugi rok w pierwszy weekend września.
Maciejkę znam dobrze. To roślina jednoroczna i raczej nie znajdziesz jej w centrach ogrodniczych. Ale z kupnem nasion nie powinno być kłopotu, wiosną widziałam w sklepach.
Miłego dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9896  
Nieprzeczytane 05-09-2017, 07:22
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 743
Domyślnie

Jeszcze kawa na dobry początek.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9897  
Nieprzeczytane 06-09-2017, 01:56
machoszcz machoszcz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja mieszkam w malej miejscowości i przyznam, że w niej trudniej jest znosić samotność. Rodzina nigdy nie ma czasu za to sąsiadki maja go aż w nadmiarze i zużywają go na plotkowanie. Nie mam tu koleżanki której szczerze mogłabym się zwierzyć. Rozwazalam pojscie do psychologa, ale...tu i tak się wszyscy znają i jestem przekonana, ze moje rozmowy rozeszłyby się po calej okolicy. I gdy bylsm juz na skraju załamania znalazłam "BeHappy" - terapia online. Tokapitalna sprawa. Nie musze sie stroić nikt nie patrzy na mnie jak wyglądam tylko analizuje stan mojego umysłu. Gorąco polecam korzystanie z jej rad! Mi pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9898  
Nieprzeczytane 07-09-2017, 00:46
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

Witajcie śpiochy . Wiem , wiem - późno ale weszłam poczytać ale pomyślałam , że chociaż napiszę kilka słów .
W tym tygodniu wracam z pracy ok. 23-ej więc nie mam
siły i chęci aby klikać . Kilka dni mnie nie było a widzę , że
troszkę się wydarzyło .
Danusiu skarbie nie męcz tego biednego p. Leszka , dbaj o niego . Ty żywioł a on może nie nadążyć za Tobą .
Krysiu super fotki zamieściłaś , mam na myśli wystawę ogrodniczą . U nas też są ale w końcu to nie stolica . A ze zmywaniem na razie poradziłam , po sobie zmyłam i już a że w zlewie piętrzyły się naczynia - udałam , że nie widzę i tyle .
Basiu co roku u mnie na balkonie była maciejka ,
wieczorami bardzo intensywnie pachniała ale od jakiegoś czasu stawiam na pomidorki koktajlowe i różne zioła - oregano , maggi , bazylia , koperek itp ...
Ale kończę bo późno choć kliknę do machoszcz....
Machoszcz my tu mamy bardzo dobrą terapię i zapewniam Cię , że nam służy . Zapraszam .
P.s. może uzupełnisz profil ? Bo jakoś to mi pachnie reklamą ..
Dobrej nocki kochani i do miłego ..
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9899  
Nieprzeczytane 07-09-2017, 00:53
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
"Witaj Janku .
Dla nas wszystkich to pamiętna data i mimo tego , że byłam wtedy smarkulą to i tak wiem jak było .
U nas w tym dniu zawisły biało-czerwone flagi , jadąc do pracy widziałam je na każdym słupie . Oprócz tego obchodzimy święto katolickie - Matki Boskiej Siewnej i do Krypna k/B-stoku podążała pielgrzymka wiernych . Tak jest co roku i dla mnie jest to ważne święto..... bardzo ważne .
Pozdrawiam i przy okazji pytam o wnusię Anię ???
"

Witaj Danusiu, bardzo mi miło.
Zareagowałaś, napisałaś do mnie j.w.
Tak. Tak to się ta okrutna II Wojna zaczęła.

Dzięki za zapytanie o Anię.
Jutro ma to badanie "audio-wizualne", o którym pisałem.
A w piątek ma - trzymaj kciuki wraz ze mną - ten Gamma Knife w W-wie.
Ale jesteśmy dobrej myśli.

A Ty, Danuś, co tak w ostatnim poście Cię wkurzyło. Spokojnie. Jutro będzie lepiej.
Ja zawsze w potrzebie tak moją Mamę pocieszałem: "Maminko, po deszczu jest słońce". Pomagałem tym Jej.

Pozdrawiam. Dobrej nocki życzę.
J.
Janku jest nocka ale muszę Ci odpisać . W ten piątek ma być zabieg ? Nie tylko będę kciuki trzymać ale i pomodlę się za Anię ... Choć wiem , że będzie dobrze i Ty również tak myśl , dobrze ? To nowoczesna metoda i na pewno zabieg przeprowadzi doświadczony chirurg . Odezwę się do Ciebie prywatnie bo mam inne pytanie . Trzymaj się cieplutko i głowa do góry , pozdrawiam - D.
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9900  
Nieprzeczytane 07-09-2017, 06:59
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam serdecznie.Wcale nie mam Ochoty wykańcza.c Leszka.Pada deszcz i nic prawie nie zwiedziłam.Poza tym zachorowałam na też.grype żołądkową. Nawet miałam temperaturę!!Jak pech to pech!!Jeszcze wybierzmy się do Gdańska i nad morze.Na razie tylko drzwi zrobione i wszystko powoli idzie zgodnie z planem!Od koniec września wyjazd na zwiedzanie Legnicy i na wesele do Krakowa.Bo pojadę razem z Leszkiem wszędzie gdzie się da. Janku ja tez po modlę się w intencji zabiegu twojej żony!Krysiu- dawno nie czytałam żadnej książki,po prostu nie mam czasu.Witam t z serdecznie nowy osobę na seniorki i dawno nie widzianą Lenkę!! Wpierw muszę wyleczyć mój żołądek a potem wycieczki!!A na razie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.