menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Plec brzydka czyli "rodzynek" w kuchni!


Zapraszam wszystkie seniorki do dyskusji o naszych "rodzynkach" w kuchni.
Panowie mile widziani.
  #2  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:32
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Otwieram bal!

Cytat:
Napisał marbella123
Zapraszam wszystkie seniorki do dyskusji o naszych "rodzynkach" w kuchni.
Panowie mile widziani.

Moj "rodzynek" lubi gotowac co jest mi bardzo na reke bowiem nigdy nie bylam mistrzem w szuce kulinarnej. Z opowiadan kolezanek "seniorek" w moim wieku, wynika, ze panowie z naszej generacji sa NUL w tej sztuce. W kraju w ktorym spedzilam duza czesc mego zycia panowala zasada trzy "K", KKK - kuchnia, kosciol, dzieci. W niektorych kantonach kobiety otrzymaly prawo glosu dopiero po roku 1985. Otworzenie osobnego konta bankowego przez zamezna kobiete bylo niemozliwe bez zgody meza.

Wyobrazcie sobie takich panow w kuchni?
  #3  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Basiu

gratuluję pomyslu czekamy na naszych Panów ... niech powalą nas na kolana swoim talentem kulinarnym. Panowie czekamy!!!!!
  #4  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Zaloze sie

Cytat:
Napisał Basia
gratuluję pomyslu czekamy na naszych Panów ... niech powalą nas na kolana swoim talentem kulinarnym. Panowie czekamy!!!!!

Zaloze sie, ze chetnych panow to nie zobaczymy na tym forum!!!Hihihihi
  #5  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Basiu

zobaczymy, zobaczymy. Trzymam w pogotowiu notatnik żeby ściągnąć przepisy mało absorbujące i jednocześnie rewelacyjne. PANOWIE CZEKAMY!!!!!!!!!!!!
  #6  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:55
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Zapraszam wszystkie seniorki do dyskusji o naszych "rodzynkach" w kuchni.
Panowie mile widziani.
1, mirabelki, śliwa lubaszka (lubaszka, mirabelka) (Prunus insititia L. ) koloru żółtego, lub fioletowego zalać spirytusem, sezonować i skonsumować w dobrym towarzystwie.
2. mirabelle wsadzić do dymiona, dodać drożdży i cukru - odczekać i jak wyżej.
  #7  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Kufa

dawaj jakiś przepis sensowny /poprzedni jest super ale chłopa się nim nie wykarmi na codzien/ żeby kobieta się nie przepracowała w kuchni i facet był najedzony i zadowolony z życia. CHODZI MI O KULINARIA.Z resztą sobie poradzę, jest upał jak sto nieszczęść i nie chce mie się sterczeć przy kuchni zbyt długo.
  #8  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:13
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Solidny kawał polędwicy wołowej (o końskiej nie wspomnę) zmielić, dodać mnóstwo czosnku, cebuli, oliwy i co kto lubi. Skonsumować jak wyżej.
Popić alkoholem, żeby krowa nie myślała, że ją pies zeżarł.
  #9  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:15
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
dawaj jakiś przepis sensowny /poprzedni jest super ale chłopa się nim nie wykarmi na codzien/ żeby kobieta się nie przepracowała w kuchni i facet był najedzony i zadowolony z życia. CHODZI MI O KULINARIA.Z resztą sobie poradzę, jest upał jak sto nieszczęść i nie chce mie się sterczeć przy kuchni zbyt długo.
Czy twój chłop jest mięsożerny, czy niezbyt?


Jest uniwersalny, ratuj koleżanke forumową ..... on na forum nie wchodzi. Nie zamierzam sie gotowac w kuchni, RATUJ!!!!!!!!!!
  #10  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:16
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Kufa

przepis super ale dawaj coś na gorąco, mój men uznaje jedzenie na gorąco. Ma być szybko i smacznie bo nadeszly upały.
  #11  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 03:38
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Moj "rodzynek" lubi gotowac co jest mi bardzo na reke bowiem nigdy nie bylam mistrzem w szuce kulinarnej. Z opowiadan kolezanek "seniorek" w moim wieku, wynika, ze panowie z naszej generacji sa NUL w tej sztuce. W kraju w ktorym spedzilam duza czesc mego zycia panowala zasada trzy "K", KKK - kuchnia, kosciol, dzieci. W niektorych kantonach kobiety otrzymaly prawo glosu dopiero po roku 1985. Otworzenie osobnego konta bankowego przez zamezna kobiete bylo niemozliwe bez zgody meza.

Wyobrazcie sobie takich panow w kuchni?

Totez Szwajcarzy jedza ser z czekolada.. he he he.. Mezczyzni sa super kucharzami ( jak chca)..
  #12  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 04:08
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
przepis super ale dawaj coś na gorąco, mój men uznaje jedzenie na gorąco. Ma być szybko i smacznie bo nadeszly upały.
Wcześniej był post z lekka ostratyczny i zniknął, coś o szynce, czyli dupie było.
Weź szponder albo rostbef, na żeliwną patelnię, taką z rowkami, 4 minuty z jednej strony, 4 z drugiej i żarło gotowe (krwiste, dla mięsożerców), jak dłużej posmażysz, zrobi się podeszwa.
Solić na talerzu, do tego zielenina jaką kto lubi.
Popić sokiem z aronii (ma rutynę i wit E), antyutleniacze sprzyjające kopulacji).
  #13  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 05:15
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Kufa , przepisy super!!
najbardziej zauroczył mnie ten na tatara.
"Solidny kawał polędwicy wołowej (o końskiej nie wspomnę) zmielić, dodać mnóstwo czosnku, cebuli, oliwy i co kto lubi. Skonsumować jak wyżej.
Popić alkoholem, żeby krowa nie myślała, że ją pies zeżarł."
no i ten przepis na winiak z podwędzanych mirabelek - aż się rozmarzyłam mniam mniam
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #14  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 09:20
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Kontynuj.....

Cytat:
Napisał kufa86
Wcześniej był post z lekka ostratyczny i zniknął, coś o szynce, czyli dupie było.
Weź szponder albo rostbef, na żeliwną patelnię, taką z rowkami, 4 minuty z jednej strony, 4 z drugiej i żarło gotowe (krwiste, dla mięsożerców), jak dłużej posmażysz, zrobi się podeszwa.
Solić na talerzu, do tego zielenina jaką kto lubi.
Popić sokiem z aronii (ma rutynę i wit E), antyutleniacze sprzyjające kopulacji).

Prosze o inne przepisy. Nieladnie, chciales ze mnie zrobic babke z mirabelkami . Jestem przyzwyczajona, ktos przed tem chcial mnie zredukowac do mizernego kompotu w sloiku.
A miedzy nami jestes perla kulinarna. Gdzie sie do tej pory chowal taki rodzynek?
  #15  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 16:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Oh te sery szwajcarskie!

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Totez Szwajcarzy jedza ser z czekolada.. he he he.. Mezczyzni sa super kucharzami ( jak chca)..

Podpisuje sie "jak chca"!!! Moje smarkatki przywiozly troche sera - ktory napewno same szybko zalatwia! Biedna babcia.....?....biedny dziadek!
Dzisiaj "rodzynek" sie zbuntowal i szarpnal kasa w resto - widzisz jaki spryciarz!
  #16  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 19:43
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Mam fajny przepis dla facetow.. " pastasciutta alla puttanesca" Szczegolnie dla Kufy ktory lubi ogrodnictwo..
  #17  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 19:58
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Gdzie jest Kufa?

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Mam fajny przepis dla facetow.. " pastasciutta alla puttanesca" Szczegolnie dla Kufy ktory lubi ogrodnictwo..

Zgubil sie nasz "rodzyneczek". Na jednym forum proponowal wykapac mnie w szampanie, hihihihi - mamy dobre relacje!!! To nazywa sie gentleman.
Zachecam go do dalszych przepisow ale dziwnie zamilknal - napewno jest chory?
  #18  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 21:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Basieńko.Kufa jest jak kot ,pojawia się i znika nagle.Ostatnio coś humorzasty się zrobił,ale mam nadzieję ,że to tylko chwilowe,więc lada moment będzie z powrotem.
  #19  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 00:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Basieńko.Kufa jest jak kot ,pojawia się i znika nagle.Ostatnio coś humorzasty się zrobił,ale mam nadzieję ,że to tylko chwilowe,więc lada moment będzie z powrotem.

Liluniu, serduszko - dobry rasowy kocur, taki "matou" moze byc interesujacy.
Wiesz, ze jestem niewinna i slodka seniorka, wiec moze sie dogadam z Kufa, poglaszcze go pod wlos - a wogole nie badz zazdrosna!!!!Hihihihi
  #20  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 00:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Liluniu, serduszko - dobry rasowy kocur, taki "matou" moze byc interesujacy.
Wiesz, ze jestem niewinna i slodka seniorka, wiec moze sie dogadam z Kufa, poglaszcze go pod wlos - a wogole nie badz zazdrosna!!!!Hihihihi

Ożesz Ty Basico...
Odpowiem Ci słowami Sienkiewicza : tego Ketlinga niech już Krzysia bierze...

Hmmm...Kufa Ketling ? Wszystko możliwe ..
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
Województwo kujawsko-pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin kujawsko-pomorskie 10460 13-06-2010 08:36
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Czy bylibyście w stanie adoptować dziecko i pokochać je jak "własne"? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 80 06-10-2008 00:41
"Porządki" w III albo IV RP /nie wiem, którą mamy/ Basia. Polityka - wątki archiwalne 260 05-09-2007 07:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.