menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #108141  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 12:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

28 milionów na wiekopomne dzieło to przecie drobiazg.
Już okryty międzynarodową sławą Smoleńsk pokazał, że "damy radę". I Gliński idzie tą drogą. Jak legionista brygady nr IV.
Cytat:
Szkopuł w tym, że nowy dyrektor PISF przyznał tę dotację, choć „Legiony” skrytykował dział literacki instytutu. Scenariusz filmu ocenili m.in. znani krytycy filmowi Michał Komar (72 l.) i Ernest Bryll (83 l.). „Ten scenariusz w obecnym kształcie nie ma w sobie dramatycznej opowieści o Legionach, o budzącej się ze śmiertelnego snu Polsce” – napisał w opinii Bryll, kierownik działu literackiego PISF. To i tak jedna z łagodniejszych opinii. Efekt jest taki, że nowy dyrektor PISF Radosław Śmigulski (39 l.) ich zwolnił! Jak ustalił Fakt, w tygodniu poprzedzającym tzw. majówkę pracę straciło aż 12 osób, a dział literacki praktycznie przestał istnieć!

– To nie jest działanie nadzwyczajne. Po prostu nie zgadzam się z koncepcją istnienia grupy mędrców, którzy decydują co jest dobre, a co złe – tak decyzję tłumaczy nam Śmigulski. – Tu chodzi o wolność sztuki – dodaje.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...lenska/vggs4fg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108142  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 13:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Ministerstwo Finansów opublikowało założenia projektu ustawy o daninie solidarnościowej. Najwięcej zarabiający Polacy mają zapłacić 4 proc. od nadwyżki ponad 1 000 000 zł dochodu.


A nie lepiej wprowadzic system jak w dawnych Chinach Mao -
wszyscy zarabiaja tak samo, wszyscy ubieraja sie tak samo, .......nie byloby problemow.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108143  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 14:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Zaskakujace ....NIE
Niepokojace.....TAK


Cytat:
Kijów odwołał swojego konsula rezydującego w Hamburgu. Chwalił SS i nazistów, wzywał do odebrania Polsce ziem na wschodzie. Swoje poglądy rozprzestrzeniał za pomocą mediów społecznościowych.

http://nczas.com/2018/05/15/byc-fasz...dwolany-video/
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108144  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 14:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Ministerstwo Finansów opublikowało założenia projektu ustawy o daninie solidarnościowej. Najwięcej zarabiający Polacy mają zapłacić 4 proc. od nadwyżki ponad 1 000 000 zł dochodu.


A nie lepiej wprowadzic system jak w dawnych Chinach Mao -
wszyscy zarabiaja tak samo, wszyscy ubieraja sie tak samo, .......nie byloby problemow.

A jak ci tłumaczymy, że neokomuna się szerzy, to nie rozumiesz, że to prawda..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108145  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 14:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Zaskakujace ....NIE
Niepokojace.....TAK




http://nczas.com/2018/05/15/byc-fasz...dwolany-video/

Dla mnie strasznym jest to co wyprawia Izrael Basiu.

Wróg, kaleka na wózku, chwilę przed śmiercią;

https://pbs.twimg.com/media/DdLQjCxXcAAKkIB.jpg

To byli bezbronni ludzie za drutem kolczastym jak w getcie
wybici przez snajperów.

https://pbs.twimg.com/media/DdK8TtaXUAAF0eZ.jpg

Demonstrowali przeciw stopniowemu zabieraniu ich terytorium.
Tak wygląda ten zabór, proszę zobaczyć mapę.

https://pbs.twimg.com/media/DdL_KZuU8AAyocD.png

Cisza medialna doskonała, 58 osób zabitych, w tym kilkoro dzieci i dziennikarz,
tylko Turcja wycofała ambasadorów z USA i Izraela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108146  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 15:04
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia

Jedno moge powiedziec, ze po roku 1945 NIKT, nie troszczyl sie o bylych wiezniow obozow koncentracyjnych, ich los nikogo nie interesowal. Ani wladz panstwowych ani wspoobywateli. Byli skazani na nedze. Wielu z nich bylo niedpelnosprawnymi po torturach i "specjaslnym" traktowaniu przez zezwierzecalych katow i oprawcow.
W dniu dzisiejszym mowi sie o nich.....stara wykorzystac do rozgrywek politycznych. Jasne, zostala ich garstka "na wymarciu".
Nie pamietam aby ktokolwiek z tej grupy zadal "zywej gotowki do reki".
Małe sprostowanie.
Zastanawiam się czy wynika to z Twojej niewiedzy czy trochę koloryzujesz.
W PRL osoby które były więźniami obozów koncentracyjnych
od 1974 roku może 1975 mogły z ZUS otrzymywać z tego tytułu rentę.
W zależności od "czasu pobytu" przyznawano im świadczenie na tzw "kz syndrom" i płacone mieli 100% emerytury i 100 % renty. Lub tylko rentę jak byli czynni zawodowo. Ulgi na telefon, darmowe leki, OC, komunikacyjne i inne.
W 1991 świadczenia zmniejszono- mogli otrzymywać tylko jedno świadczenie w pełnym wymiarze, a drugiego połowę. Jak jest teraz nie wiem.
Mój wujek który 4,5 roku przebywał w Auschwitz takowe pobierał.
Jeden ze znanych dziennikarzy - aktualnie żyjący, jako dziecko przebywał w obozie też tzw świadczenie obozowe pobiera.
__________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #108147  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 15:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał aktre
Małe sprostowanie.
Zastanawiam się czy wynika to z Twojej niewiedzy czy trochę koloryzujesz.
W PRL osoby które były więźniami obozów koncentracyjnych
od 1974 roku może 1975 mogły z ZUS otrzymywać z tego tytułu rentę.
W zależności od "czasu pobytu" przyznawano im świadczenie na tzw "kz syndrom" i płacone mieli 100% emerytury i 100 % renty. Lub tylko rentę jak byli czynni zawodowo. Ulgi na telefon, darmowe leki, OC, komunikacyjne i inne.
W 1991 świadczenia zmniejszono- mogli otrzymywać tylko jedno świadczenie w pełnym wymiarze, a drugiego połowę. Jak jest teraz nie wiem.
Mój wujek który 4,5 roku przebywał w Auschwitz takowe pobierał.
Jeden ze znanych dziennikarzy - aktualnie żyjący, jako dziecko przebywał w obozie też tzw świadczenie obozowe pobiera.

Wisi w necie odpowiednia strona z przepisami odpowiedniego urzędu w tym temacie, więc każdy może sprawdzić co mu się za co i od kiedy należało.
Ale łatwiej klepać licząc że nikomu nie zechce się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108148  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 16:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 585
Domyślnie

Skandal tak olać sojusznika co tak bardzo chce i się stara

Cytat:
Podczas najbliższej wizyty w Stanach Zjednoczonych nie jest planowane spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy i prezydenta Donalda Trumpa - poinformował we wtorek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

Zaznaczył jednocześnie, że spotkanie prezydentów jest planowane na ten rok.

nawet w garażu nie? To może chociaż w siusialni?
I też byłby SUKCES.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108149  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 17:14
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Przy rozdziale gotówki w postaci 500+ rządzący deklarowali, że to rodzice wiedza jak wydatkować pieniądze i kontrola nad tymi wydatkami jest uwłaczająca, co się w takim razie zmieniło? Mając niepełnosprawne dzieci już nie wiedza jak je wydatkować?? Taki znowu kolejny podzialik się rysuje na tych co wiedza i na tych co nie wiedza, tylko pani Rafalska wie i tych dorosłych poprowadzi za rączkę.
Wracając do przywoływanej przeze mnie symbolicznej flaszki to jest to tylko obserwacja z życia. Mam znajomego właściciela sieci sklepików monopolowych w Beskidzie Wyspowym i on twierdzi, że dzień wypłaty 500+ jest dla niego najlepszym dniem handlowym, specjalnie zaopatruje swoje sklepiki w duża ilość kontenerków z wódką ale pewnie tylko tak bajdurzy.
Można się zgodzić, że niepełnosprawni mogą otrzymywać część świadczeń w naturze ale jeżeli tak to beneficjenci 500+ też powinni otrzymywać je w naturze. Talony na obozy młodzieżowe, książki, buty, lekcje języków, trudno spieniężyć i przeznaczyć na coś innego. Specjalnie nie piszę o talonach na posiłki, bo wiem jak zostają wymienione w barze mlecznym na masło lub cukier i te towary są spieniężane na pobliskim targowisku. Ciekawe czy się domyślacie na co idzie uzyskana żywa gotówka.
Rząd proponuje pomoc według siebie celową, da pieluchomajtki i skróci kolejkę do lekarza, bo rząd lepiej rozdysponuje pieniądze niż opiekun niepełnosprawnego, dorosłego człowieka , to dlaczego daje żywa gotówkę na zdrowe niepełnoletnie dzieci?? Wiadomo za pieluchomajtki słupki poparcia nie wzrosną ale za 500+ w gotówce, a jakże. Może by tak traktować wszystkich, objętych socjalną pomocą jednakowo???? Za trudne, czy nierentowne ??
A poza tym gdzie te fantastyczne wyniki gospodarcze i pełne skarbce pieniędzy, ktoś? coś???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108150  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 17:22
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Pamiętajmy o tym, że najciężej doswiadczone dzieci porzebujące duzego wsparcia w zaopatrzenie - dostaja 1500 pln na trzy miesiące od pefronu i NFZ. Ja tak od czasu do czasu wtracam wiadomości, ktore znam z tzw pierwszej ręki-bo nie bardzo popieram to co sie dzieje w sejmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108151  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 17:30
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Pamiętajmy o tym, że najciężej doswiadczone dzieci porzebujące duzego wsparcia w zaopatrzenie - dostaja 1500 pln na trzy miesiące od pefronu i NFZ. Ja tak od czasu do czasu wtracam wiadomości, ktore znam z tzw pierwszej ręki-bo nie bardzo popieram to co sie dzieje w sejmie.
Spytam czy dostają 500 zł miesięcznie tylko, czy jeszcze coś na życie i opłatę świadczeń?
PS czy jeżeli opiekun umrze to bedę mogły sie samodzielnie utrzymać pod względem finansowym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108152  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 18:06
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Leszek Żebrowski_NSZ
‏ @Zebrowski_NSZ
6 godz.6 godzin temu

Wawel będzie zabudowany... apartamentowcami. Na cmentarzu staną obiekty, które zniszczą to miejsce. Ponad tys. szkieletów pośpiesznie usunięto, aby prace mogły trwać. Zapytajcie Shachara Samuela i Rona Ben Shahara z Angel Poland Group, czy planują coś w Jedwabnem?
https://pbs.twimg.com/media/DdOv_VtW0AUO_mT.jpg
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108153  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 18:19
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Jacek Saryusz-Wolski
‏Konto zweryfikowane @JSaryuszWolski
4 godz.4 godziny temu

“Polska przeciw propozycji KE dot.
nowego, wieloletniego budżetu UE”
https://www.euractiv.pl/section/inst...go-budzetu-ue/


Jacek Saryusz-Wolski
‏Konto zweryfikowane @JSaryuszWolski
3 godz.3 godziny temu

Totalna prosi KE o ostry kurs i sankcje wobec Polski,
jest przeciwna porozumieniu. http://www.pap.pl/aktualnosci/polity...uropejska.html
05:54 - 15 maj 2018
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 15-05-2018 o 18:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108154  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 20:54
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał aktre
Małe sprostowanie.
Zastanawiam się czy wynika to z Twojej niewiedzy czy trochę koloryzujesz.
W PRL osoby które były więźniami obozów koncentracyjnych
od 1974 roku może 1975 mogły z ZUS otrzymywać z tego tytułu rentę.
W zależności od "czasu pobytu" przyznawano im świadczenie na tzw "kz syndrom" i płacone mieli 100% emerytury i 100 % renty. Lub tylko rentę jak byli czynni zawodowo. Ulgi na telefon, darmowe leki, OC, komunikacyjne i inne.
W 1991 świadczenia zmniejszono- mogli otrzymywać tylko jedno świadczenie w pełnym wymiarze, a drugiego połowę. Jak jest teraz nie wiem.
Mój wujek który 4,5 roku przebywał w Auschwitz takowe pobierał.
Jeden ze znanych dziennikarzy - aktualnie żyjący, jako dziecko przebywał w obozie też tzw świadczenie obozowe pobiera.

Nie obrazaj mnie twierdzac, ze KOLORYZUJE.

No popatrz, ale gapy z nas...moja Mama, Ojciec i ja.

1974 czy 1975 - ile to lat po 28 styczniu 1945? Ilu bylych wiezniow przeszlo na drugi swiat ?
Moj Ojciec nie doczekal tej "laskawosci" , zmarl w 1967. Zas Mama, ktora zmarla w roku 1999 jakos dziwnym trafem nic o takich dobrodziejstwach nie slyszala. A ja ciagle zyjaca - nawet nie robie sobie zludzen. A ponoc wszyscy bylismy cytaci i pisaci
Ot, zycie Czegoz to czlowiek nie nauczy sie na forum seniorow.

Zaciekawilas mnie....jak myslisz gdzie lub komu wyplacono nalezne NAM pieniadze???? W koncu musialy trafic do jakiejs kieszeni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108155  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Przy rozdziale gotówki w postaci 500+ rządzący deklarowali, że to rodzice wiedza jak wydatkować pieniądze i kontrola nad tymi wydatkami jest uwłaczająca, co się w takim razie zmieniło? Mając niepełnosprawne dzieci już nie wiedza jak je wydatkować?? Taki znowu kolejny podzialik się rysuje na tych co wiedza i na tych co nie wiedza, tylko pani Rafalska wie i tych dorosłych poprowadzi za rączkę.
Wracając do przywoływanej przeze mnie symbolicznej flaszki to jest to tylko obserwacja z życia. Mam znajomego właściciela sieci sklepików monopolowych w Beskidzie Wyspowym i on twierdzi, że dzień wypłaty 500+ jest dla niego najlepszym dniem handlowym, specjalnie zaopatruje swoje sklepiki w duża ilość kontenerków z wódką ale pewnie tylko tak bajdurzy.
Jednym slowem robi dobry biznesik na +500.

Cytat:
Specjalnie nie piszę o talonach na posiłki, bo wiem jak zostają wymienione w barze mlecznym na masło lub cukier i te towary są spieniężane na pobliskim targowisku. Ciekawe czy się domyślacie na co idzie uzyskana żywa gotówka.

Niesamowite te twoje wiadomosci - napewno z pierwszej reki. Proponuje abys zrobila liszte sprzedajacych za "bony* i powiadomila odpowiednie organy. Zrobisz dobry uzytek. Przeciez to lubisz nieprawda????


Cytat:
A poza tym gdzie te fantastyczne wyniki gospodarcze i pełne skarbce pieniędzy, ktoś? coś???

Ojejku, ale galopujesz - cala Polska zada podwyzek;
lekarze, pielegniarki, nauczyciele, piloci, ....babccie klozetowe. Nawet jakby manna leciala z nieba od rana do wieczora nie wystarczy.

Poprzednicy...jakos nie byli chojni w otwieraniu kieszeni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108156  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:12
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Maju- 15oo pln jest na swiadczenia zwiazane z pielęgnacją niepełnosprawnego nieszczęsnika-tylko - niestety ne wszyscy lekarze o tym wiedzą , bo i po co nas informować-ja juz gorzko o tym mowię- bo w zasadzie lekarze nie są o niczym informowani. ani o lekach , ani o znizkach na leki-ani o tym co się należy niepełnosprawnym. Trzeba by przez pół dnia siedzieć w internecie- kto ma na to czas.Łaska Boska, że ja przez te 46 lat(tyle juz pracuję)przeszłam i szpital i przychodnie i różne komisje(w tym najstraszniejszą-ocena pacjenta czy jest jeszcze mózg zdolny do życia)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108157  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:14
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał aktre
Małe sprostowanie.
Zastanawiam się czy wynika to z Twojej niewiedzy czy trochę koloryzujesz.
W PRL osoby które były więźniami obozów koncentracyjnych
od 1974 roku może 1975 mogły z ZUS otrzymywać z tego tytułu rentę.
W zależności od "czasu pobytu" przyznawano im świadczenie na tzw "kz syndrom" i płacone mieli 100% emerytury i 100 % renty. Lub tylko rentę jak byli czynni zawodowo. Ulgi na telefon, darmowe leki, OC, komunikacyjne i inne.
W 1991 świadczenia zmniejszono- mogli otrzymywać tylko jedno świadczenie w pełnym wymiarze, a drugiego połowę. Jak jest teraz nie wiem.
Mój wujek który 4,5 roku przebywał w Auschwitz takowe pobierał.
Jeden ze znanych dziennikarzy - aktualnie żyjący, jako dziecko przebywał w obozie też tzw świadczenie obozowe pobiera.

Ojciec mój (po Buchenwaldzie) nie otrzymywał renty ani emerytury. Leki razem z mamą mieli darmo.
Ci z orzeczonym "kz syndrom" pewnie byli traktowani na innych zasadach.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108158  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:19
Kalina63 Kalina63 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia


Ojejku, ale galopujesz - cala Polska zada podwyzek;
lekarze, pielegniarki, nauczyciele, piloci, ....babccie klozetowe. Nawet jakby manna leciala z nieba od rana do wieczora nie wystarczy.

Poprzednicy...jakos nie byli chojni w otwieraniu kieszeni.

Nie wiem o co chodzi z "poprzednikami"? Tu i teraz jest ten, a nie inny problem. Skończcie z gadaniem, że tamten bardziej nadużywał, bo co z tego?

Serio jak czytam o pomalowanych paznokciach, albo innych detalach stroju matek dorosłych niepełnosprawnych, to zastanawiam się jakie chamstwo i prymityw te teksty pisze? Bo co, mają się w worki ubrać, żeby się pisowcom spodobać? Pracują, starają się, poświęcają całe życie i zapewniam, że żadna staruszka światowa nie zamieniłaby się na ich życia nawet na jeden dzień.

Czemu to takie trudne dać im pięćset złotych miesięcznie, żeby jeśli rodzice czy opiekunowie umrą, było na taksówkę do hospicjum? Jak podłym człowiekiem trzeba być, by te postulaty wyszydzać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108159  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Można tłumaczyć jak krowie na rowie
i nie pomoże.
Panie: Hartwig&Co walczą o 500+ dla dzieci z niepełnosprawnością od urodzenia, których opiekunowie pobierają 1477zł.

Natomiast świadczenia dla opiekunów osób u których niepełnosprawność powstała po 18 roku życia pozostały na wysokości 560 bodajże.
Ale protestujący wcale nie mówią o tej grupie
bo ją mają w d....
A chcąc ją uwzględnić trzeba by 10 mld.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108160  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Jednym slowem robi dobry biznesik na +500.





Zwróć uwagę jaki psycholog prowadzi ten wódczany biznes.
On wie- bo to napisała nasza droga koleżanka- że jego klientelą,
jest elektorat PiS.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.