menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-03-2009, 21:29
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Post Prezydent nie zgadza się na nowelizację ustawy wyborczej - komentarze


Komentarz do artykułu: Prezydent nie zgadza się na nowelizację ustawy wyborczej
--------------------
A mnie się wydaje, że tak kazał brat. Bo przecież im więcej ludzi przy urnach tym mniej głosów na paczkę brata. Ale to zdanie moje..i psa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-03-2009, 23:43
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Bo przecież im więcej ludzi przy urnach tym mniej głosów na paczkę brata. Ale to zdanie moje..i psa.
Pies się myli razem z Tobą i prezydentem bo:
gdyby umożliwić głosowanie przez pełnomocników, głosów na partię biźniaczą byłoby więcej, ponieważ niemożność poruszania się i takie inne dolegliwości zwykle dotykają ludzi w starszym wieku, a oni optują za PiSem.
Ktoś z doradców prezydenta robi go w konia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-03-2009, 00:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pies się myli razem z Tobą i prezydentem bo:
gdyby umożliwić głosowanie przez pełnomocników, głosów na partię biźniaczą byłoby więcej, ponieważ niemożność poruszania się i takie inne dolegliwości zwykle dotykają ludzi w starszym wieku, a oni optują za PiSem.
Ktoś z doradców prezydenta robi go w konia.

No jasne. Moja Mamusia nie zagłosuje , a jak da upoważnienie ,to ja za nią jak zechcę .Czyli na PiS.
Chyba ,że...............
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-03-2009, 01:27
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No jasne. Moja Mamusia nie zagłosuje , a jak da upoważnienie ,to ja za nią jak zechcę .Czyli na PiS....
Tak, zgodnie z życzeniem Mamusi, nie inaczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-08-2009, 15:10
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Komentarz do artykułu: Prezydent nie zgadza się na nowelizację ustawy wyborczej
--------------------
A mnie się wydaje, że tak kazał brat. Bo przecież im więcej ludzi przy urnach tym mniej głosów na paczkę brata. Ale to zdanie moje..i psa.

Udzial w wyborach powinien byc obowiazkowy. Jesli chodzi o ludzi starszych to rzad powinien zapewnic im mozliwosc glosowania w domu, szpitalu czy placowce opiekunczej
Politycy bardzo korzystaja na olewaniu glosowania przez spoleczenstwo. Tak sie sklada, ze to najbardziej potrzebujacy rezygnuja, bo wydaje im sie, ze "nic nie da sie juz zmienic". Gdyby Narod zaglosowal w calosci to w sejmie zabraklo by miejsca dla ludzi gloszacych skrajne poglady czy tez takich co tylko "grzeja lawe" dla osobistych przywilejow.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-08-2009, 16:25
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Udzial w wyborach powinien byc obowiazkowy. Jesli chodzi o ludzi starszych to rzad powinien zapewnic im mozliwosc glosowania w domu, szpitalu czy placowce opiekunczej
Politycy bardzo korzystaja na olewaniu glosowania przez spoleczenstwo. Tak sie sklada, ze to najbardziej potrzebujacy rezygnuja, bo wydaje im sie, ze "nic nie da sie juz zmienic". Gdyby Narod zaglosowal w calosci to w sejmie zabraklo by miejsca dla ludzi gloszacych skrajne poglady czy tez takich co tylko "grzeja lawe" dla osobistych przywilejow.
A Ty głosowałeś, w którym okręgu Małopolsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-08-2009, 16:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Udzial w wyborach powinien byc obowiazkowy. Jesli chodzi o ludzi starszych to rzad powinien zapewnic im mozliwosc glosowania w domu, szpitalu czy placowce opiekunczej
Politycy bardzo korzystaja na olewaniu glosowania przez spoleczenstwo. Tak sie sklada, ze to najbardziej potrzebujacy rezygnuja, bo wydaje im sie, ze "nic nie da sie juz zmienic". Gdyby Narod zaglosowal w calosci to w sejmie zabraklo by miejsca dla ludzi gloszacych skrajne poglady czy tez takich co tylko "grzeja lawe" dla osobistych przywilejow.
Cholera pamiętam takie obowiązkowe wybory. Babcia zmarła w sobotę a te gnoje przyszły by zagłosowała. Kurna zza grobu. Bezczelnie namawiali by ktoś na jej dowód zagłosował.
ps. druga z Alzheimerem w pokoju obok, to samo.
Panowie o mało nóg nie połamali na schodach gdy z ojcem, bratem ich pogoniliśmy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-08-2009, 02:28
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A Ty głosowałeś, w którym okręgu Małopolsce?


Polonia na calym swiecie glosuje na okreg warszawski. Ja mimo posiadania waznego polskiego paszportu nie glosuje. Smiesza mnie takie manifestacje patriotyzmu gdzie ludzie, ktorzy od dziesiecioleci nie byli w Polsce ustawiaja sie w kolejce do urny wyborczej.
Uwazam, ze o swojej przyszlosci niech wypowiadaja sie ci, ktorych ona dotyczy. Ja moge co najwyzej z daleka kibicowac.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 19-08-2009, 02:38
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Babcia zmarła w sobotę a te gnoje przyszły by zagłosowała.

Pewien listonosz tlumaczyl, ze przez rok czasu wyplacal emeryture nieboszce, bo rodzina zmarlej wystawiala ja w oknie jak roznosil swiadczenia.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.