menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-06-2007, 21:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Preparaty na odchudzanie niebezpieczne dla zdrowia - komentarze


Komentarz do artykułu: Preparaty na odchudzanie niebezpieczne dla zdrowia
--------------------
Prawda i dlatego najskuteczniejszą metodą na odchudzanie jest dieta: TMŻ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-06-2007, 16:12
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Post

Po czym obok artykuliku są cztery reklamy cudownych środków na odchudzanie .Cudne!!!!!Kiedyś w swoim kolejnym porywie szaleństwa odchudzeni owego (bo długa jest ma historia,oj długa....)nabyłam produkt pt Herbalife -absolutnie bezpieczny,wręcz uzdrawiający i ....o mały włos nie wylądowałam w szpitalu....Ponieważ problem tkwi w głowie należy podejść do niego jak do każdego uzależnienia (ale bez wszywania esperalu)....i zwalczać tuszę ,głową.Albo uznać pogodnie ,ze kochanego ciałka nigdy nie jest za dużo....czyli jak zwykle -są dwa wyjścia....

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 15-06-2007 o 16:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 02:11
benpo benpo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Post

Witam,piętnaście lat temu mieszkałem z żoną i dziećmi niedaleko od Sanoka ok.15 km. w Woli Piotrowej (gm.Bukowsko) i pożyczyłem pani naczelnik tej gminy co udzielała nam ślubu cywilnego książkę na temat odchudzania, jej autor radził aby nie przyjmowac żadnych preparatów odchudzających a zastosować pewien rodzaj diety, polegającej na tym: aby do południa nic innego nie jeść jak tylko owoce nasze i importowane jak np. banany a po południu można sobie zjeść normalny obiad z schaboszczakiem, i cos lekkiego na kolacje,kanapka czy coś podobnego. Pani naczelnik to zastosowała , i co się okazało? że to przyniosło efekt zaczęła spadać jej waga, bez uszczerbku dla zdrowia. Tytułu tej książeczki dziś nie pamiętam, zapamiętałem tylko ten jej sposób na odchudzanie. Proszę spróbować, że to działa. benpo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 08:02
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Uśmiech Do benpo

Witaj..
Twoja metoda ...nie powiem ...całkiem apetyczna..napewno wypróbuję..a jakie będa efekty...powiem
Pozdrawiam.
__________________
" Myślę - więc jestem "..a.... jeśli...akurat nie myślę?...to mnie nie ma?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 08:46
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka

Też jestem chętna do wypróbowania tej diety.
Rano na ogół nie jestem głodna,chęć na jedzenie przychodzi koło południa.A najbardziej zachęcił mnie schaboszczak.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 09:12
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Stosowałam dietę benpo przez cały okres pracy zawodowej, bo nie miałam czasu przed południem jeść. Była skuteczna, ale do czasu, gdy przemiana materii była szybka. Gdy latek przybywało, tempo tej ostatniej spadło to i ciała zaczynało przybywać. Ciągle zmniejszam porcje a jedynie udaje mi się spowolnić nieco tycie, chociaż normalnie zjadam tylko śniadanie, zaś obiad na dwie raty, by nie rozciągać żołądka. Między posiłkami nie podjadam, kolacja albo skromna, albo wcale. Z wagi 48kg w młodości doszłam do 65kg i nadal obserwuję tendencję do dalszego wzrostu.Drastycznie odchudzać się nie zamierzam, ale bardzo trudno pogodzić się z tym, że kochanego ciała, nigdy nie za wiele. Nie wiem po co to napisałam? "Zwarzyłam" sobie humor na resztę dnia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 10:40
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Słuchajcie -powtarzam sie jak stara katarynka -to wszystko BZDURY-bo te wymyślone diety po pierwsze są restrykcyjne po drugie to są diety niedoboru!!! Czytam np.obiadek STOS-owny i prawdę mówiąc nie dziwię sie problemom z nadwagą-wystarczy po prostu zmienić trochę sposób jedzenia -nie katować sie wymyślnymi dietami oraz trującymi preparatami-mniej pierożków i kluseczek ,mniej sosików ,śmietany ,masełka -więcej warzyw ,mięso nie smażone na smalcu z panierka a podsuszane na oliwie (albo bez) z warzywami ...i już i to BEZ względu na wiek-a do tego normuje sie cukier,cholesterol i ciśnienie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 13:03
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Napisałam odpowiedź i gdzieś mi ją wcięło. Moje 70 kg nie zmieściło się (?)To tylko napiszę, że przy diecie Diamondów (podobnie jak w diecie benpo rano je się tylko owoce) było mi okropnie zimno (lato było w pełni) i miałam mnóstwo dolegliwości fizycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-06-2007, 13:13
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Dieta proponowana przez benpo wydaje mi się podobna do diety Diamondów (nie wiem czy w niej był schaboszczak ). Próbowałam, jak wszystkich innych. Było mi bardzo zimno i źle się czułam (bóle i zawroty głowy, kołatanie serca, itepe).
Stosowałam wszystkie chyba diety (poza kopenhaską). Skutek jest taki, że z 56 kg (co było oczywiście o wieeeele za dużo przy 162 cm wzrostu ) waga podskoczyła mi do 70 i teraz TO JEST faktycznie za dużo.


Wcale nie wcięło tylko otworzyłam drugą kartę, to naprawdę nie boli tylko się człowiek nachodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 23-10-2013, 18:31
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie dietki???????????

Może któraś z Was może poradzić na temat zwiększonej masy ciała w wieku 65 lat ,cały czas waga rośnie.Jestem cała ogłupiona , staram się chociaż jestem mało konsekwentna,Jak to zrobić????
__________________
...tam,gdzie pamięć nie trzeba słów....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kawa a zdrowie - komentarze senioritka Ogólny 95 14-02-2022 15:12
Zielona kawa dobra na odchudzanie - komentarze blimp Ogólny 30 13-07-2015 23:12
Odchudzanie - fakty i mity - komentarze aleksa5 Ogólny 2 08-06-2015 13:36
Na odchudzanie (i nie tylko) - błonnik - komentarze beterus Ogólny 2 17-08-2012 16:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.