menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-03-2013, 12:31
~gość: 188.122.5.xxx's Avatar
~gość: 188.122.5.xxx
 
Posty: n/a
Post Uwaga klienci platform cyfrowych. List od nc+ to nie tylko reklama - komentarze


Komentarz do artykułu: Uwaga klienci platform cyfrowych. List od nc+ to nie tylko reklama
--------------------
Ja już dostałem pisemko od NC+ i przyznam się szczerze, że lekko jestem "zdegustowany. Po 1 wciska mi się coś co nie do końca pasuje do moich zainteresowań po 2gie na abonamencie mam wzrost o 30 do 40 złotych miesięcznie (z opcją HBO bo to mnie interesuje). Zaczął już przeglądać internet w poszukiwaniu innych możliwości, może Cyfrowy Polsat albo Vectra bo to mam u siebie w regionie. Dobrze, że można wypowiadać umowę bez konsekwencji, bo aktualny aneks podpisałem w grudniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-03-2013, 13:18
~gość: 188.203.1.xxx's Avatar
~gość: 188.203.1.xxx
 
Posty: n/a
Post

Do mnie dzwonił konsultant. Zaproponował coś z mniejszą liczbą kanałów za jakieś 20 zł więcej. Nie było negocjacji tylko jak się nie zgodziłam to się w pół słowa rozłączył, z komentarzem jeszcze że on nie jest od tego żeby słuchać co "byś babciu" chciała. Tak chamsko nie potraktował mnie żaden przedstawiciel firmy, można to porównać tylko do Cyganki której wróżby nie chciałam. Cóż, przeboleję utratę turboboxa i pójdę do Polsatu. Ma ktoś wzór wypowiedzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-03-2013, 00:06
~gość: 31.182.148.xxx's Avatar
~gość: 31.182.148.xxx
 
Posty: n/a
Post

i bardzo dobrze, niech wszyscy odchodzą od złodziei, też miałem cyfrę z canal + za 60 zł ok a teraz jak lecą w ch....ja to niech mają dziady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-03-2013, 10:11
~gość: 78.8.137.xxx's Avatar
~gość: 78.8.137.xxx
 
Posty: n/a
Post

Problem poznałem z mediów. Wiązałem duże nadzieje na reklamowaną ,,elastycznością oferty kierowanej do dotychczasowych użytkowników ,,n-ki". Listu żadnego nie dostałem.
Mając wiedzę zaczerpniętą z internetowej oferty wybrałem się do pukty sprzedaży nc+, by wywęszyć co mnie czeka.
Tu dowiedziałem się, że moje przywileje (starego klijenta) są czystą kpiną, bo oferta kanałowa jest sztywna i dla wszystkich jednaka. Mój dodatkowy przywilej polega tylko na tym, że mogę złożyc WYPOWIEDZENIE.
Zrozumiałe, że ci co będą nowymi klientami nie mają żadnych formalnych podstaw aby to dokonać.
Tak mnie to chamowate draństwo wnerwiło, że będę teraz klientem Kablówki lub Polsatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-03-2013, 13:32
~gość: 89.174.104.xxx's Avatar
~gość: 89.174.104.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ma ktoś wzór wypowiedzenia?
http://pokazywarka.pl/rezygnacja-telewizja-n/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.