menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9621  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 19:23
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Spiszę Odpowiedzieć!będe Teraz Wyjezdzać Tylko Na Miesiąc A W Domu Będę 6 Tygodni!zmienniczka Zgodziła Się Na Takie Zmiany.nie Pocieszę Się Remontem Jeszcze Długo Bo Trzeba Zrobić łazienkę Skoro Już Zaczęłam!
Odpocznę U Dziadka Dr.bo Nie Mam Tam Dużo Pracy!
Zaliczyłam Wycieczkę Do Szymbarku I Parku Linowego.przeszłyśmy Z Wnuczkami I Wnukiem 6 Km.jutro Przyjeżdża Córka I Zabierze Wnuki Abym Ja Nie Musiała Ich Odwozić!!cały Tydzień Będę Odpoczywac W Domu I Będe Miała Gościa Ale Tylko Na Parę Dni!!potem Wam Opiszę Jak To Wszystko Się Odbędzie!cieszę Się,ze Tak Czynnie Spędziłam Czas!mar Basiu-pozdrawiam Serdecznie!edziu I Dla Ciebie Serdeczne Pozdrowienia!franiu-gdzie Jestes?aniu-nie Odzywasz Się?janku Dla Ciebie Tez Pozdrowienia!chyba Zajęty Jesteś Na Kaszubskiej Działce?albo Wyjechałeś Dalej?miłego Wieczoru!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9622  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 21:44
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Przyszłam powiedzieć Dobranoc! Czuję się dziwnie rozbita, mimo że dzień miałam dobry i spokojny. Może rano obudzę się w lepszej kondycji.
Do jutra!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9623  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 22:29
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciotka Klotka
Podczytuję Was niekiedy i teraz czytam o kłopotach zdrowotnych Danci i postanowiłam wtrącić swoje zdanie.
Swego czasu miałam podobne kłopoty zdrowotne co Dancia i w moim przypadku zdiagnozowano - Choroba Meniere'a.
Danciu , może weź moją podpowiedź pod uwagę i poczytaj o tej chorobie. Jakby coś, to służę na priv.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Witaj Ciotko Klotko . Dziękuję Ci , że piszesz i chciałabym abyś choć od czasu do czasu odezwała się w tym wątku . Na temat choroby Meniere'a czytałam dużo ale jak dotychczas specjaliści wykluczają tę chorobę.. wszystkich badań nie mam jeszcze . A może to SM ? Kto wie ? Różne myśli przychodzą mi do głowy i strachu nie dam rady pozbyć się choć walczę z tym jak mogę..... Pozdrawiam cieplutko kochana , i dziękuję .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9624  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 22:37
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
Hej witajcie dziewczyny myślę,że Dancia musi pójść do
dobrego lekarza aby z diagnozować dolegliwości i ich
przyczyny.
Tutaj lekarz rodzinny nie pomoże ale specjalista,
nasz wiek jest taki jaki jest będziemy chorować i chorujemy.
Ja również całkiem niespodziewanie dowiedziałem się,
że mam dolegliwość,która zwie się dna moczanowa czyli
podagra.
Skuteczne leki pozwoliły mi na na usunięcie okropnego bólu
palca dużego nogi prawej.
Teraz stosuję ścisłą dietę,która jest niezbędna w tej chorobie,
Danciu życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!
Wszystkim zaś miłego wieczoru.!!
Edziu ależ ja właśnie ,,biegam " po specjalistach i robię niezbędne badania ! Byłam nawet w szpitalu i nie przyjęli mnie choć miałam skierowanie . Jak Twoja podagra ? Tobie również życzę szybciuśkiego powrotu do zdrowia i pisz częściej .......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9625  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 22:53
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Poza tym dzięki wielkie Krysi , Danusi i Helence . Wasze posty mnie cieszą , u mnie dziś w dzień było +30 st. Ale wieczorem miałam bardzo miłą rozmowę telefoniczną z kimś z naszego portalu . Pewnie myślicie , że to jakiś facet .
Nic z tych rzeczy - kobietka z innego miasta i bardzo fajna .
Mam nadzieję , że utrzymamy kontakt i spotkamy się kiedyś w realu ....
Dobrej nocki życzę wszystkim .....

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9626  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 08:07
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dzień dobry! Miałam ciężką noc - męczyły mnie jakieś koszmary, przed kimś uciekałam, szukałam czegoś zgubionego... Dopiero o brzasku zasnęłam spokojnie. Teraz raczę się pośniadanną herbatą.
Wszystkich Was zapraszam na kawę.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9627  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:02
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Witam wszystkich .
Krysiu przypadkiem nie jesteś chora ? A może czymś się martwisz i stąd te koszmary a rozbicie bo nie wysypiasz się ?
Danusiu fajnie , że jeszcze pobędziesz w domku i mam nadzieję , że miło spędzisz ten czas .
Helenko pewnie odpoczywasz po tym całym zamieszaniu z remontem a ciuchy ? Skąd ja to znam ,, a nuż może jeszcze się przyda '' . Ale u mnie może bierze się to stąd , że kiedyś niczego nie miałam.... choć przyznaję , że sporo super ciuszków pozbyłam się gdy przytyłam . Zostawiłam tylko kilka rzeczy bo.... może schudnę ?
Basiu mam rozumieć , że obecnie jesteś w kraju ? Również Cię pozdrawiam cieplutko.....
Przepraszam , muszę przerwać pisanie .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9628  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:50
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Jestem już , miałam 2 ważne telefony . Dziś czuję się troszkę lepiej , coś mi strzeliło w kręgach szyjnych i bardziej niż zwykle ustąpiły mi te okropne zachwiania równowagi , nawet wyszłam do sklepu . Nawet teraz staram się kręcić szyją w różne strony . Dziś upału nie było ale ciepło , przed chwilą nawet padał nieduży deszcz . W tym roku lato jest jednak do niczego ..... Na balkonie pojawiają się pojedyncze , czerwone pomidorki koktajlowe . Ale weekend , niektórzy z Was pewnie śpią więc życzę aby te najbliższe dni przyniosły Wam dużo radości i słoneczka . Uściski i buziole .....

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9629  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 22:23
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Danciu, nic mi nie jest, nie dolega mi nic nowego, tylko jakoś tak nastrój mi się sypnął. Ale już dobrze. Na koniec dnia obejrzałam leciwą komedię i myślę, że noc będzie spokojna. Cieszę się, że Tobie też trochę ustąpiło, ale uważaj na siebie.
Danusia już odprawiła wnuków i ma chwilę czasu tylko dla siebie. Wydaje mi się, że nie lubisz być sama, skoro znowu zaprosiłaś gościa.
Helenko, mnie też bardzo trudno pozbyć się czegokolwiek z szafy - może jeszcze się przyda? Ostatnio zaczęłam po każdym odzieżowym zakupie pozbywać się jakiejś rzeczy i przechodzę straszne męki, bo nie mogę się zdecydować.
A teraz czas na DOBRANOC!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9630  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 22:39
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Krysiu zatem dobrej i spokojnej nocki Ci życzę ale Twoje słowa jakoś mnie dręczą....... Ale już nie męczę i też mówię wszystkim DOBRANOC .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9631  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 22:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Danciu matwie sie Twoim zdrowiem. Mam nadzieje, ze znajdziesz lekarza, ktory postawi trafna diagnoze.
Skad to znam ? Nie tylko w Polsce sa dziwne przypadki.
Od pewnego czasu latam do "konowalow", robie rozne skomplikpowame badania - kazdy sie madrzy po swojemu.
Nawet moje domowe utytulowane "konowaly" pogubily sie w tym wszystkim. Wobec tego olewam i tyle!
Jutro wracam "na sloneczko" i temperaturki ale za dwa-trzy tygodnie znowu zamelduje sie w kraju. Uwielbiam wrzesien - kolory polskich drzew...astry.

Druga Danusii - trzymam kciuki za nastepny pobyt u pana profesorka. Widze, ze starszy pan przypadl Ci do serduszka. Aby zyl jak najdluzej i abys miala przy nim mila prace.

Milego wieczorku wszystkim.

Ha ha, siedze na walizce - co prawda malutkiej kabinowej ale zawsze walizce.

Tak jak Danusiia stukam z IPada - wcale nie jest to trudne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9632  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 06:55
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dzień dobry! Jest pochmurno, ale to chmury nie na deszcz. A już by się przydał, bo sucho wszędzie. Po wczorajszym byle jakim dniu mam dzisiaj tyle energii, że nie wiem, na co ją spożytkuję. Obiad mam od wczoraj, więc może jakaś dłuższa przejażdżka? Jeszcze nie wiem, a na razie zapraszam na kawę.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9633  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 19:43
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Hej kochani .
Niedługo 19,30 a tu piękne słoneczko i +23 st , aż chce się żyć . Dziś znów wyszłam na spacer , zrobiłam małe zakupy w sklepie a przy sklepie pani sprzedawała pomidory malinowe , które bardzo lubię (5,90 zł za kg). Chciałam wybrać ładne a nie jakieś rozlazłe , przykucnęłam , schyliłam głowę i poczułam , że nie dam rady . Udało mi się wybrać 4 duże pomidory i szybciutko podniosłam się , jakoś zapłaciłam i spacerkiem poszłam do domu . Ale strachu najadłam się co niemiara.... ufff . Ale pomidorki kupiłam !
Krysiu chyba rzeczywiście czujesz się lepiej skoro wstałaś ,,świtem'' i zaserwowałaś kawę , cieszy mnie to kochana .
Basiu dzięki za troskę ale nie tylko ja mam takie kłopoty , widzę , że i u Ciebie nie jest różowo i serdecznie współczuję . Oby nas jak najszybciej zdiagnozowali i zaczęli odpowiednio leczyć , tego życzę sobie , Tobie i innym forumowiczom , którzy mają takie doświadczenia ze służbą zdrowia . Sorki ....cdn....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9634  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 20:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

A więc znów jestem , dzwoniła koleżanka . Myślała , że wyciągnie mnie na karaoke ale na razie wolę nie ruszać się dalej , w domku czuję bezpieczniej....
Krysiu byłaś na tej przejażdżce ? Jestem ciekawa ile kilometrów ,,zrobiłaś '' .
Danusia pewnie zajęta a i Helenka może odpoczywa .... Franio milczy jak zaklęty , Janka też dawno widziałam , może na tym swoim ranczu , Edziuś niedomaga troszkę więc pewnie nie ma ochoty na pisanie a w sumie mamy lato więc nie ma co się dziwić . Miałam obejrzeć film na tvn7 ale jakoś odechciało się mi . Dość męczenia Was , miłego wieczoru wszystkim życzę i ściskam mocno .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9635  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 20:14
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9636  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 21:11
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dobry był dzień - dobrze się czułam, miałam dobry humor, a i pogoda dopisała. Rano szybko posprzątałam, zrobiłam zakupy i wybrałam się na rower. Przejechałam 18 km z dużą przerwą na piwko i grillowaną rybkę. To było nieplanowane, ale przejeżdżałam przy letnim domu koleżanki, która akurat była przy bramie, no i dałam się skusić, chociaż wolę karkówkę. Darowanemu koniowi... itd. Obiad zjadłam na kolację.
Pomidory malinowe na bazarku u nas po 5 zł., a w sklepie po 5,50.
A to dzisiejsze zdjęcia. Mam hopla na punkcie fotografowania i pstrykam często, chociaż arcydzieła mi nie wychodzą. No właśnie, bo pstrykam...
Cykoria podróżnik - prawda, że wdzięczna?



Jarzębiny już czerwone...



Bukiet przydrożny...


__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9637  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 22:12
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Jeszcze nie śpię ale nawet nie wiedziałam Krysiu , że na pierwszej Twojej fotce ta roślina , którą bardzo często widywałam ma nazwę ,,cykoria-podróżnik '' . A pomyśleć , że kiedyś znałam tyle roślin , nazwy ptaków i w ogóle.....
Nawet kukułkę słyszałam kilka lat temu ..... i stukanie dzięcioła , to zupełna masakra .
Jarzębina kojarzy mi się z robieniem koralików w dzieciństwie ..... a niezapominajka z mamą....

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9638  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 22:36
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Hej miłe Panie dzisiaj byłem na moim ranczo,
nawet chodziłem za grzybami w klapkach.
Jednak takie obuwie to nie do zbierania grzybów,
więc szybko zrezygnowałem.
Zaczekam aż mój paluch dojdzie do siebie,
nawet nie przeszło mi po głowie,że kiedyś będę tak cierpiał
z powodu podagry.
Więc dietka i jeszcze raz dietka,bo na nią nawet leków
zbyt wiele nie ma.
Basiu,obie Danusie,Krysiu,Helenko życzę Wam samych
dobrych zdarzeń w codziennym życiu
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9639  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 23:00
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Edziuś jesteś kochany ale pomimo podagry nie chodź w lesie w klapkach . A chodzi o kleszcze rozumiesz ? Odpuść na razie te grzyby i dbaj o siebie , musisz zaleczyć tę podagrę , innej rady nie ma a grzyby jeszcze będą a jak nie to kupisz na bazarku ostatecznie . Nie chcę abyś sobie zaszkodził jeszcze bardziej..... Ściskam i zdrówka Ci życzę bo wiem , że to jednak w życiu jest najważniejsze . Przyjacielski buziak .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9640  
Nieprzeczytane 23-07-2017, 06:19
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 746
Domyślnie

Dzień dobry! Słonecznie i pięknie, i trzeba coś wymyślić, aby nie zmarnować takiego dnia.
Danusiu, bardzo dawno nie widziałam niezapominajek, takich prawdziwych, nad strugą. Też kojarzą mi się z dzieciństwem. Wstawiało je się do miski z okrągłym kamieniem w środku. Na naszej łące był stary rów i tam były całe łany niezapominajek. Wkrótce pojadę do swojej wsi i pójdę tam zobaczyć.
Pamiętam taki wierszyk wpisywany do pamiętników:

Niezapominajki są to kwiatki z bajki,
rosną nad potoczkiem,
patrzą żółtym oczkiem.
I ja patrzę skromnie
nie zapomnij o mnie!

No i zebrało się na wspomnienia... A kawa stygnie - zapraszam!


__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.