menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #108161  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:37
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kalina63
Nie wiem o co chodzi z "poprzednikami"? Tu i teraz jest ten, a nie inny problem. Skończcie z gadaniem, że tamten bardziej nadużywał, bo co z tego?

Serio jak czytam o pomalowanych paznokciach, albo innych detalach stroju matek dorosłych niepełnosprawnych, to zastanawiam się jakie chamstwo i prymityw te teksty pisze? Bo co, mają się w worki ubrać, żeby się pisowcom spodobać? Pracują, starają się, poświęcają całe życie i zapewniam, że żadna staruszka światowa nie zamieniłaby się na ich życia nawet na jeden dzień.

Czemu to takie trudne dać im pięćset złotych miesięcznie, żeby jeśli rodzice czy opiekunowie umrą, było na taksówkę do hospicjum? Jak podłym człowiekiem trzeba być, by te postulaty wyszydzać?

po tym wpisie widzę, że w tym temacie ludzie nie wiedzą wszystkiego.
Tu nie tylko chodzi o pięćset złoty.
O co walczą matki niepełnosprawnych można doczytać w internecie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108162  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
po tym wpisie widzę, że w tym temacie ludzie nie wiedzą wszystkiego.
Tu nie tylko chodzi tylko o pięćset złoty.
O co walczą matki niepełnosprawnych można doczytać w internecie.


Nikt więcej złego dla niepełnosprawnych nie zrobił
niż te matki , co zresztą piszą sami niepełnosprawni z grup mniej uprzywilejowanych.
One nie myślą o pomocy dla niepełnosprawnych,
bo tę już dostały,
ale o tym jak pozyskać dla siebie żywą gotówkę dzięki niepełnosprawnym.
Rok 2017 min Rafalska.

Cytat:
Chcielibyśmy, by w 2019 r. zostały wyrównane zasiłki dla opiekunów osób niepełnosprawnych - powiedziała szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. Chodzi o różnice w wysokości świadczeń dla opiekunów dzieci i dorosłych.
Zaznaczyła, że najpierw musi zostać uchwalona ustawa dot. orzecznictwa.
.....wysokość świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych dorosłych, które wynoszą 520 zł i opiekunów niepełnosprawnych dzieci, które wynoszą ponad 1400 zł.

Czyli panie żywą gotówką 1900 z czymś tam,
a tamci nadal 520?
Bo o nich nie walczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108163  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 21:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Masakra w strefie Gazy.
Jest WRESZCIE polskie oświadczenie;

http://www.tysol.pl/a19239-Masakra-w...m-oswiadczeniu


Słabe...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108164  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 22:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Może troszkę nowości z grup gorszego sortu?
Otóż Polsat ma przewalone;

https://pbs.twimg.com/media/DdONZxxX0AAhNss.jpg

I apel; gorszy sort ma wypowiedzieć umowę Solorzowi.

https://pbs.twimg.com/media/DdONagRW4AAf8DM.jpg

Cóż, aby nie skończyło się jak u mnie.
Obraziłam się na Solorzowego Plusa i wypowiedziałam umowę po prawie 20 -tu latach
/ blondie nie wyłączyła transmisji danych po przekroczeniu granicy UE
i Plus naliczył prawie 5 tys/
mam od lutego Netię, i co ja panie słyszę?
Solorz przejął Netię !!!

Nic mi nie wychodzi qrde,
jak u tego nieszczęśnika z Krzyżowców / nie pamiętam imienia/
com młodszy się urodził i białkę mam puklatą,
i ludzim w górach potracił....jakoś tak to szło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108165  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 23:16
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Odcinek dzisiejszego programu Czarno na Białym poświęcono polskiemu sądownictwu. Polskiemu sądownictwu po tzw "dobrej zmianie", ręcznie sterowanemu przez ludzi takich jak Ziobro, Jaki, Zieliński, Blaszczak.
Ponoć nagranie tego odcinka trafi do Brukseli i choć program tv w tym przypadku nie jest dokumentem w rozumieniu prawa, to pozwoli zaiteresowanym tematem praworządności w Polsce eurodeputowanym, zarówno szeregowym jak i pełniącym wysokie urzędy, zapoznać się jak w praktyce wygląda polskie sądownictwo pod rządami PiSu - takie krótkie resume obecnej sytuacji w polskim sądownictwie.
https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialy...go,837409.html
https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialy...es,837416.html
https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialy...ka,837413.html

"Bezprawnym czynem nie można wywołać ważnych skutków prawnych. Bo jeśli coś miało u swoich źródeł zło, to skutki nie mogą być dobre."
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108166  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 07:52
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Zaciekawilas mnie....jak myslisz gdzie lub komu wyplacono nalezne NAM pieniadze???? W koncu musialy trafic do jakiejs kieszeni.
Pytanie kierujesz pod niewłaściwy adres.
Nie wiem czy należały Ci się pieniądze czy nie. Nie interesuje mnie to.
Podobno jak to pisałaś -
Cytat:
Sama jestem z twz "kasty prawniczej", cale szczescie nie polskiej
masz pole do popisu. Szukaj, wyjaśniaj.
__________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #108167  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 08:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał aktre
Pytanie kierujesz pod niewłaściwy adres.
Nie wiem czy należały Ci się pieniądze czy nie. Nie interesuje mnie to.
Szukaj, wyjaśniaj.

Jak nie wiesz to nie pisz nonsensow, typu "ze nie wiesz czy bylemu wiezniowi obozu koncentracyjnego nalezaly sie pieniadze czy nie"....zwlaszcza ,ze grzecznie figuruje na Oswiecimskiej stronie Muzeum Oswiecimskiego, zwlaszcza ze byl jednym z nielicznych, ktory zostal do ostatnich dni obozu, jak moja Mama. Nie zostala zwolniona i salonka I-ej klasy nie wrocila do domu.

Wyjasnienia? Wolne zarty, Mama moja nigdy ich nie otrzymala, a Ojciec, byly wiezien i aktywny AKowiec zmarl.

Aby Ci bylo jasniej, nie chodzi mi o pieniadze dla mnie, bo ich nie potrzebuje, chodzi o sprawy bardziej skomplikowane, jak klasyfikacja wiezniow wg.roznych kryteriow, np religijnych.
Dyskusja zakonczona, nie stoimy po tej samej stronie "barykady" ani "konfesjonalu".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108168  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 08:24
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Masakra w strefie Gazy.
Jest WRESZCIE polskie oświadczenie;

http://www.tysol.pl/a19239-Masakra-w...m-oswiadczeniu


Słabe...

Lila, oj slabiutkie to oswiadczenie. Kolanka sie uginaja w "tamtym kierunku".

Cytat:
Izrael ma prawo do obrony i zabezpieczania swoich granic. Należy jednak przestrzegać zasady proporcjonalnego użycia siły.

Problem w tym, ze granice legalnie ustalone i zarejestrowane w aktach ONZ w roku 1948 nie sa przestrzegane. Izrael nieleganie zaaneksowal inne tereny w tym regionie, co jest powodem ciaglych konfliktow z blogoslawienstwem Ameryki.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108169  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 08:44
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Bardzo niebezpieczna dla Sejmu Ochojska, w końcu ma dwie kule do dyspozycji.

https://www.facebook.com/sokzburaka/...type=3&theater
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108170  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 09:47
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Bardzo niebezpieczna dla Sejmu Ochojska, w końcu ma dwie kule do dyspozycji.

https://www.facebook.com/sokzburaka/...type=3&theater

Jasne...walic czym sie da.

Ponizszy filmik powinno sie pokazywa 24/24 tym paniom.
Jaka cisza,jaki spokoj-panie grzecznie wsłuchują się w te obiecanki...Można? Można!

Jak TUSK rozmawiał z matkami dzieci niepełnosprawnych w 2014 roku!
https://youtu.be/MzNx3d2n82o

Jaka cisza, jak panie grzecznie sluchaja, zadnych protestow, grozb. Niesamowite.

Pani "z kulami" nie ma na filmiku, pewnie byla zadowolona z 9 zlotych, dokladnie tyle co PO pomoglo rodzicom i dzieciom niepelnosprawnym.

Na ich miejscu zatrudnilabym Donka - 500zlotych gotowka beda mialy jak w banku...naturalnie slownym.

A tu dla kontrastu - pod nieobecnosc Donka.

ATAK FURII matki niepełnosprawnych na rzecznik rządu! "Zabierz to" Prawie doszło do rękoczynów!
https://youtu.be/BxXfjZqhXTE

Warto poczytac komentarze.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108171  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 09:57
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Bardzo niebezpieczna dla Sejmu Ochojska, w końcu ma dwie kule do dyspozycji.

https://www.facebook.com/sokzburaka/...type=3&theater

Zagrożenia ukochanej władzy z każdej strony.


Jeszcze niebezpieczniejszy jest Vicemarszałek Senatu B. Borusewicz na grobie żony.
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...rob-mojej.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108172  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 10:34
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Gdyby kazali strzelać to by strzelali
Pamiętacie Stan Wojenny? Teraz tez jest?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...ial.html#Z_MT2
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108173  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 12:15
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Cytat:
Petrusie!
pewnie żem zażartował Gdzież tam mógłbyś z Muchą o pieniądzach? I jeszcze musiałbyś trafić
Nie mówiąc o "zadaniu pytania z głowy"
Dlatego mówiłem, że mógłbyś być Śmiały.
Chyba Mucha do wydawania pieniędzy jest dobra co było widać jak była ministrem.A w trafieniu mogę na ciebie liczyć. Nieprawdaż? Czy ty masz trudności w zadawaniu pytań z głowy, bo powtarzasz się! To chyba efekt oglądania TVN-u.Wyrośniesz z tego i będziesz "Śmiały".

Cytat:
Musiały być tajne i poprzebierane za młode staruszki, bo widziałem kilkunastu i to takich co pilnowały jakiegoś przebierańca i co dorabiały za stróżow jakichś chrystusowców dwóch którzy byli u kościelnych wrót i których pielgrzymi z poziomu chodnika traktowali kultowym Kaczyńskim okrzykiem "spieprzaj dziadu".
Co ty pieprzysz? To już tak jest z tobą żle?

Cytat:
Barierek nie było, to i koszt nie musiał być większy niż codziennych patroli ulicznych.
Mylisz się.Patrol uliczna = dwa stróże prawa a ochrona 50 000 to ciut więcej.

.
Cytat:
Petrusie! znowu czytasz co drugie słowo i kombinyjesz jak KACZYŃSKI na biegu maratońskim. Autobusy wynajmowały i opłacały koła PO i gdybyś chciał to też mógłbyś sprawdzić że dla turystów były bezpłatne.
Koła PO wynajmowały to opłacały a skąd miały kasę? Nie ma nic za fryko.


Cytat:
A to sadzisz, że te 50 tys to na zakupy się wybrało?
Możliwe.. gdziem się nie obejrzał to każdy z worem, torbą potężną i podobnymi jukami się snuł spocony i biegiem byle w kolejkę....
Petrusie! Oprzytomnij może, i wolno kartkę w kalendarzu przeczytaj. Albo zajrzyj do słownika przy pomocy jakiegoś przedszkolaka, żeby ci uświadomił,
jaka jest rożnica między słowem SOBOTA i NIEDZIELA

Aluzju nie paniał. Tego typu wycieczki są z reguły dwudniowe i z zapewnionym cateringiem.

Cytat:
Frasyniuka nie było, ale spacerowicze z KODu i ORP byli a barierek nie było. Dziwne co? No i kto miał być kontra skoro neohitlerków w tym tłumie nie było, a gensek zbolały
rozkazu nie wydał. Może jakieś prochy go znieczuliły i nie był w stanie.
Myślałem, że zrozumiesz żart. Podobni do Frasyniuka,KOD-u i OPR nie brali udziału w kontrmanifestacji jak to bywało przy miesięcznicach. To dla ciebie jest trudne do zrozumienia jak również to, że takie manifestacje robione przez PO nie są utrudniane.Przypomnij sobie jak to bywało i kto wydawał rozkazy.




Cytat:
Petrusie! Znowu radiomaryjców i skurskich informatorów żeś się naoglądał, albo okular zaszedł ci mgłami, bo dostojnicy byli. W kilku miejscach i wśród ludu i bez kordonów z GROMu i podobnych.
Widziałem dwóch i to takich niby apolitycznych b.sędziów TK a ci pozostali to jacy z nich dostojnicy, nie rozśmieszaj mnie.Myślisz, że znalazł by jakiś Cyba, który chciałby narażać swoje życie? Tym twoim dostojnikom nic nie grozi. Bzdury wypisujesz.


Cytat:
I drobna rada na nastempnom razę.... zamiast snuć bzdety, majaki i pierdoły saskie, to odważnie wybierz się na taką wycieczkę. Możesz się przebrać w odświętną garderobę żebyś się w oczy nie rzucał i jedź. Za darmo, może jakąś kanapkę w drodze ci dadzą i wodę do popicia.
A może jak będziesz miał farta, to jakiemuś dostojnikowi powiesz cześć albo nawet dłoń ci uściśnie z uśmiechem, albo cuś?

Śmiało Petrusie! Bądź dzielny.... wyjdź ze skorupy! No i Warszawę zobaczysz od środka Co se będziesz tak sam siedział jak KACZYŃSKI w norze na Nowogrodzkiej.
Z rady nie skorzystam i na nastempnom razę na wycieczkę darmową się nie wybiorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108174  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 13:12
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Czy Gazprom będzie ułaskawiony przez KE mimo dowiedzionego naruszenia prawa UE
za drenażowanie, zawyżone ceny gazu od lat w krajach Europy Środkowo-Wschodniej....
się okaże co postanowi KE bo pieniędzy Gazprom chyba nie odda.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108175  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 13:24
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
OK

ho ho.....PETYCJA poszła

USA podejmują temat Smoleńska.
Polska zasługuje na prawdę publikują w Ameryce.

czy już u nas o tym piszą?

Świat zaczyna mówić, że Smoleńsk nie jest wyjaśniony i potrzeba międzynarodowego śledztwa.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 16-05-2018 o 13:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108176  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 13:30
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Ta Bruksela to niezły ubaw z nas ma.Dopiero co na tamtejszych salonach dowiedzieli się,że nasza Najwyższa Instancja nie ma nic przeciw,by sędziowie złodzieje osądzali innych złodziei.A teraz na odmianę biedny zaszczuty przez władzę jakiś sędzia z Suwałk.
H.to bez wątpienia pocieszna niewiasta jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108177  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 13:35
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nikt więcej złego dla niepełnosprawnych nie zrobił niż te matki , co zresztą piszą sami niepełnosprawni z grup mniej uprzywilejowanych.
One nie myślą o pomocy dla niepełnosprawnych,
bo tę już dostały, ale o tym jak pozyskać dla siebie żywą gotówkę dzięki niepełnosprawnym.

Rok 2017 min Rafalska.
Czyli panie żywą gotówką 1900 z czymś tam,
a tamci nadal 520?Bo o nich nie walczą.

Za co zaplaci cale spoleczenstwo.

Czy danina dzieląca społeczeństwo jest potrzebna ???
Napewno nie pomoze to niepelnosprawnym. Efektem bedzie znieczulica.
Juz w roku 2004 usilowano siegnac do kieszeni najbogatszych – ale „pomysl” zostal obalony przez Trybunał Konstytucyjny.
Co prawda daniny solidarnosciowe obowiazuja w innych krajach EU, ktore sa zadluzone po uszy, panuje kryzys gospodarczy. Powody tego stanu – jeden z nich to, ze wiekszosc obywateli nie placi podatkow, kroluje „szara strefa”.
Podatek solidarnościowy na niepelnosprawnych zapłacą nie tylko najbogatsi.

Cytat:
Niepełnosprawni dostaną pomoc z podatku od 25 tys. najzamożniejszych i składki od pensji 12 mln pracowników.
„Danine”, zapłacą osoby zarabiające ponad 1 mln zł rocznie, a stawka wyniesie 4 proc. od nadwyżki ponad tę kwotę. Wraz z częścią składki na Fundusz Pracy (w wysokości 0,15 proc. jej podstawy) zasili ona Solidarnościowy Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. W ten sposób rząd chce pozyskać środki na wsparcie niepełnosprawnych i wyjść naprzeciw postulatom osób protestujących w Sejmie już prawie od miesiąca.
W rozesłanej do prasy informacji resort informuje, że chodzi o dochody z pracy, działalności gospodarczej (także tej objętej liniową 19-proc. stawką) i z dochodów kapitałowych. MF wśród potencjalnie opodatkowanych wymienia nawet emerytów i rencistów.
Trudno powiedzieć, czy taka kwota może spełnić postulaty środowiska osób niepełnosprawnych, bo cały czas nie wiemy, o jakich kosztach mówimy. Protestujący twierdzą, że dodatek rehabilitacyjny w wysokości 500 zł obejmie tylko 272 tys. osób, a rząd mówi o 1,5 mln osób.
http://www.rp.pl/Podatki/305159946-P...ajbogatsi.html


Czyli – wszyscy otworza kieszen....na „zywa gotowke ” 500!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108178  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 14:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Z rady nie skorzystam i na nastempnom razę na wycieczkę darmową się nie wybiorę.
tak se zażartowałem, bo przecie mimo przebrania w strój odświętny byłby kłopot. Żadne maskowanie nie pomoże
Ja wiem żeś aluzju nie paniał, bo jak byś paniał że szabas to szabas, a dzień święty na czerwono w kalendarzyku parafialnym to niedziela. to nie trza byłoby ci tego tłumaczyć.

Ale w końcu jest trochę szkół w ojczyźnie. W tym kilka specjalnych. A w nich mogą uczyć że sobota ma dwa dni.. i co im kto zrobi.
A gdybyś tak Petrusie u proboszcza zasięgnął wiedzy?
Może to pomoże mroki rozświetlić z niewiedzą?

A co autokarów, to ja zdaję sobie sprawę, że przeciętnemu parafialnemu intelektualiście trudno wytłumaczyć, że partie -w tym PO,PiS i in - utrzymują się z dotacji i składek członkowskich i z tego finansują różne imprezy. Gdybyś zajrzał w odpowiednie przepisy.... co jo godom, co jo godom.. gdyby kto z pierwszych klas podstawówki zajrzał, to mógłby cię oświecić w tym względzie, ale musiałbyś poprosić.

A co do "pieprzysz" to zamiast inwektywą chlustać koszarową, to trza było osobiście sprawdzić i wtedy PRAWDA by cię wyzwoliła z omamów. I jak mówiłem DARMO było.

Petrusie! Nie pisz "myślałem"... wprawdzie Cz-wa to miasto cudami słynące, ale takich cudów to jeszcze paulini nie zapisali w annałach. Może jak popielgrzymujesz do stóp, to cud się ziści
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108179  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 14:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti

.....nie jest wyjaśniony i potrzeba międzynarodowego śledztwa.

Arti!
No przecie jezd. Berczyński ....amerykan, Binienda amerykan, jakiś Nowaczyk też amerykan, Taylor angol i Antek Macierewicz ob. polski to już masz trzy międzynarodowe nacje.. a jeszcze kawałki trupów porozsyłał Antek do Anglii, Włoch i gdzieś jeszcze.
To jeszcze tylko zielonych ludzików do tego towarzycha brakuje... To może jeszcze Żyda i Chińczyka z Kamerunu zatrudnić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108180  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 15:51
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Arti!
No przecie jezd. Berczyński ....amerykan, Binienda amerykan, jakiś Nowaczyk też amerykan, Taylor angol i Antek Macierewicz ob. polski to już masz trzy międzynarodowe nacje.. a jeszcze kawałki trupów porozsyłał Antek do Anglii, Włoch i gdzieś jeszcze.
To jeszcze tylko zielonych ludzików do tego towarzycha brakuje... To może jeszcze Żyda i Chińczyka z Kamerunu zatrudnić?

No i nie zapominaj o męzu Ewy Stankiewicz

Glenn Jørgensen to duński inżynier i pilot, który pomaga zespołowi Macierewicza udowodnić, że Tupolew w Smoleńsku eksplodował w powietrzu.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.