menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-07-2011, 16:46
Bogdan Szymczyszyn's Avatar
Bogdan Szymczyszyn Bogdan Szymczyszyn jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 6
Post Akupunktura lekiem na przewlekły ból pleców - komentarze


Komentarz do artykułu: Akupunktura lekiem na przewlekły ból pleców
--------------------
Pacjenci nie wiedzą w jaki sposób można skutecznie leczyć ból, a przede wszystkim gdzie szukać pomocy. Dowodem są wyniki badań przeprowadzonych przez TNS OBOP, z których wynika, że aż 67% badanych nie wie, gdzie znajduje się najbliższa Poradnia Leczenia Bólu. W wielu przypadkach prowadzi to do przyjmowania leków na własna rękę, bez konsultacji z lekarzami specjalistami.

Te same badania pokazują również, że 65% Polaków zauważa problem nadużywania leków przeciwbólowych w naszym kraju. Dlatego tak ważna jest edukacja pacjenta w obszarze możliwości stosowania różnych metod leczenia bólu.

Cieszą się dużym zainteresowaniem akupunktura, elektropunktura, laseropunktura, TENS. Ja mam na celu przede wszystkim uświadomienie pacjentom, że mają szansę na skuteczne uśmierzenie bólu w Centrum Akupunktury Activum Med (Warszawa, aleja KEN 36, lok. 124, tel. 607 313 827, www.szymczyszyn.pl).

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-10-2013, 17:52
~gość: 79.189.55.xxx's Avatar
~gość: 79.189.55.xxx
 
Posty: n/a
Post

na na wszeeeelkiego rodzaju bóle (przy sukcesywnym leczeniu) jest bardzo efektywna akupunktura. Osobiście kiedyś przechodziłam zabiegi przy bólach promieniujących do szyi (problemy kręgosłupem). Raz na miesiąc jak w zegarku miałem porażenie i nie mogłam wstać z wyra..bolała mnie głowa i te paraliże mnie wykańczały. Proponuje zapoznać się z informacjami o lek.med. Ewie Łączkowskiej i poczytać w jej publikacjach o problemie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.