menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 10:02
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie prezenty


Name:  prezencik.gif
Views: 111
Size:  7.6 KBzbliza się maj-sezon imieninowy.Jakie prezenty wybieracie dla dojrzałych solenizantów i solenizantek.Mój małżonek Stanisław-zawsze mam problem...moze wśród waszych postów znajdę ciekawy pomysł.
  #2  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 10:30
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie kamyzelka

kamyzelka dobra rzecz koszulke mozna zalozyc dodac krawacik ai na chlodniejsze dni sie przyda
  #3  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 11:11
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Wiecie, ja całe życie mam problem z prezentami, nigdy nie potrafię dobrać odpowiedniego prezentu dla danej osoby.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #4  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 11:13
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie

najlepiej podpytac dyskretnie
  #5  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 11:33
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Do moich udanych prezentów, po których wręczeniu, widziałam radość obdarowanych były: dla kolegi, rówieśnika - klaser, porządkujący płyty kompaktowe - do samochodu, syna niezmiernie ucieszyła gustowna, metalowa piersióweczka, w skórzanym pokrowcu. Akurat na spotkania integracyjne.Męża obdarowuję oryginalnymi bokserkami, które absolutnie nie nadają się do lekarza. Ostatnio dostał czerwone, ale za to ze znaczkiem firmowym.
  #6  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 11:44
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie to nie takie proste

czerwone auto.jpgna taki prezencik mnie nie stac,choć małżonek bardzo by się ucieszył.najczęściej dostaje prozaiczne -koszule,piżamy...bokserek nie nosi,nie ma jakiegoś hobby,za książkami nie przepada,płyt ani kaset nie kolekcjonuje...słodyczy nie może,w ekskluzywnych alkoholach nie gustuje,w szchy,karty nie gra...bądź mądry,pisz wiersze człowieku /ale poezji nie lubi../
  #7  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 12:28
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Poddaję się! Nie ma siły, nie wymyślę!
  #8  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 12:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

A może cieplutki wełniany pled ,taki tylko dla niego.Pozdrawiam,amam te same problemy szczególnie w maju.
  #9  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 13:11
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

A może pióro + długopis w ładnym opakowaniu, np Parkera, to się każdemu przyda. Można do tego dodać jakiś fajny notes.
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 13:29
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Jak nie posiada, to elektryczna szczotkę do zębów, może też być malutkie akwarium
__________________
  #11  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 20:48
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 071
Domyślnie

Tak, tylko nie każdego by uszczęśliwił, chociaż kochany...
Ja zawsze staram się podpytać, czasem dyskretnie a nieraz otwarcie, bo nie ma nic gorszego jak zbędny prezent. Z facetami to mam najmniejszy problem, bo jak nie wiem co to jakiś dobry alkohol i po sprawie
  #12  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 22:03
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

W sprawie prezentów.
Alkoholu nie lubię otrzymywać i nie lubie dawać. Wydaje mi się zawsze... takim prezentem po najmniejszej linii oporu.
Mężowi na imieniny od lat kupuję bardzo dobre męskie perfumy. Jakby kupił sam, musiałabym uciekać. Na mikołaja i pod choinkę, to co ja chciałabym dostać. Ostatnio nową, piękną wagę łazienkową. Oboje byliśmy zadowoleni.
Córce ostatnio kupiłam figurkę kobiety z kotem w objęciach. Ona kocha koty.
Syna pytam czego oczekuje, bo męskie pragnienia są nieprzewidywalne. Czasem są to buty, a innym razem budzik bo mu się popsuł.
Szefowej namiętnie jeżdżącej samochodem po świecie, ale też po Polsce kupiłam na imieniny album samochodowy, rewelacyjne wydanie.
Z koleżankami jest najfajniej. Jedna zbiera maski weneckie, druga filiżanki. Moja przyjaciółka marzyła o ukochanym Chanel Nr 5, ale nie stać ją na nie. Nie mogłam ją postawić w głupiej sytuacji i kupić ich, aby nie czuła się zobowiązana. Kupiłam na Allegro orginalny tester za 1/6 ceny sklepowej, a zamiast zakrętki ( testery nie maja zakrętek ) zawiązałam śliczną wstążeczkę.
Kolega chodzi na ryby,udało mi się kupić fajny termos niemiecki z zakręcanymi pojemniczkami na trzy potrawy i sztućcami.
Mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. Chodzi o to, że ja lubię robić prezenty. A tych ludzi przecież znam. Słucham jak opowiadają co im się podobało, co zepsuło, co potrzebne. Nieraz prezent kupuję dużo wczesniej i czeka w szufladzie na odpowiedni dzień. Lubię przemyślane prezenty i lubię widzieć ten moment radości, że nie jest to coś na odczep.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #13  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 22:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Strzałka

Ja też bardzo lubię robić prezenty, wolę dawać niż dostawać.
  #14  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 22:38
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Basiu- przybij pięć.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #15  
Nieprzeczytane 28-04-2007, 10:54
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja bardzo lubię dawać prezenty,szczególnie rzeczy wykonane przeze mnie.Ale nie każdemu.Kiedyś dałam znajomej wychaftowany obraz i usłyszałam -co ja mam z tym badziewiem robić?-zabrałam więc ,obrazu nie straciłam ale znajomą tak.Teraz jak gdzieś jestem zaproszona a nie znam dobrze gustów daję kwiaty i najwyżej jakieś słodycze/niech babie tyłek rośnie/.A dostawać to lubię wszystko jeśli tylko szczerze dane.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #16  
Nieprzeczytane 05-06-2007, 20:01
katarzyna's Avatar
katarzyna katarzyna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Dla Niki
Podobają mnie się podpowiedzi typu: pled osobisty, elektryczna szczoteczka do zębów. Jeszcze może być prenumerata ulubionego tygodnika. Powodzenia.
Ja najczęściej wsłuchuję się w takie powiedzenia: to lubię, to mogłabym mieć, może kiedyś sobie kupię...
  #17  
Nieprzeczytane 05-06-2007, 20:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Zwyczajowo już dostałam 100.- na kupno sobie prezentu. Zawsze topię taki podarunek w wydatki bierzące, ale tym razem zamarzyłam (uśmiejecie się) o małym dyktafoniku. Poprostu najwięcej pomysłów do wpisu w moich przemyśleniach mam podczas przestawiania garów...wchodzę do pokoju i....głowa pusta. Ile to może kosztować, gdzie szukać, czy kierować się marką (nie musi być super - byle zapisywał).?

Oczywiście wydatki bieżące Przepraszam
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 05-06-2007 o 20:26. Powód: kontynuacja tematu
  #18  
Nieprzeczytane 05-06-2007, 23:09
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

A ja lubię dostawać kwiaty- tylko kwiaty i daję też tylko kwiaty. Niestety kiedyś, (w pracy ) dostawalam po trzy takie same prezenty,a najczęsciej nietrafione w gust czego nigdy nie okazalam. Jeszcze maskotki lubilam,lecz male mieszkanie i wiele zlikwidowalam,ulubione to misiaczki i kotki.ka36721.gif
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 06-06-2007, 12:27
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Re:Jolitka

Duży wybór dyktafonów, w różnych cenach.
http://www.allegro.pl/20137_dyktafony.html?gg=1
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 06-06-2007, 14:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie ivo 1111

Ojejejku! Iwonko! Ale mam "wodę z mózgu"! I co ja teraz biedna mam zrobić? Patrząc na "rozrzut" cen chciałabym zapłacić ok. 50.- i nie żałować (ale wmagania). Poza tym wykluczyłabym używane, a wskazałabym konieczność prostej obsługi (Laptuś już zajął moje obydwie półkule mózgowe!).
Potrafisz doradzić? Name:  blog - ojejku.gif
Views: 44
Size:  6.9 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prezenty komunijne Anonymous Rodzina bliższa i dalsza 82 12-07-2017 09:40
Karpie, prezenty, choinki. kufa86 Różności - wątki archiwalne 43 06-05-2008 15:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.