menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 09:40
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie Gdzie Kupować Ubrania


Hej! Mam ogromny problem z zakupem ubrań. Nie lubię tego robić po pierwsze. Po drugie mam specyficzne wymagania Czy możecie polecić jakąś markę, sklep z dużym asortymentem gdzie kupię ubrania: koniecznie z naturalnym składem, na zimę ciepłe, na lato przewiewne, lekkie. Bardziej eleganckie niz sportowe, proste, minimalistyczne. Jeśli chodzi o budżet, mogę zapłacić więcej ale dla mnie np. sweter za 1000 zł, który prawdopodobnie w ciągu 2 lat się zniszczy/znudzi/poplami to jednak za dużo. Chciałabym znaleźć jeden duży sklep/markę, bo zamawianie w necie z dziesiątek różnych jest meczące/niezbyt ekonomiczne. Doświadczenia w tym mam mało bo moje wcześniejsze zakupy były przypadkowe A teraz potrzebuje porządnie odświeżyć garderobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 11:26
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Kupuj po prostu przez zalando , jest tam mnostwo marek i czesto są mega obnizki . 100 dni na zwrot darmowe przesylki . Poza tym mozesz potem oddac uzywane rzeczy i ci za nie zaplacą czesc ceny . Ja od 7 lat kupuje tam 95 % butow i ubran czesto tez kosmetyki.

Świetnej jakości ubrania ma również Bonprix https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/bonprix Zerknij sobie na stronę. Znajdziesz tutaj kupony rabatowe do sklepu, dzieki którym mozesz kupić sobie ubrania jeszcze taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-02-2021, 11:50
jarekcda jarekcda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 7
Domyślnie

Możesz kupić ciekawe rzeczy na vinted, OLX. Są tu ubrania nowe i używane- bardzo oryginalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 17-02-2021, 15:56
seniorittt seniorittt jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 2
Domyślnie

Moja dziewczyna kupuje dla nas wszystkie ubrania w sklepie ROYAL-SHOP. Ostatnio nawet zamówiła dla mnie koszulkę polo - https://royal-shop.pl/odziez-meska/k...tommy-hilfiger Bardzo fajnie ze sklep posiada tylko markowe ubrania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-02-2021, 12:11
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Z polskich marek polecam ubrania Moniki Kamińskiej. Są drogie, to fakt, ale za to dobrej jakości, wytrzymałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 01:42
Anatolijlop Anatolijlop jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Sieradz
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał monkz
Hej! Mam ogromny problem z zakupem ubrań. Nie lubię tego robić po pierwsze. Po drugie mam specyficzne wymagania Czy możecie polecić jakąś markę, sklep z dużym asortymentem gdzie kupię ubrania: koniecznie z naturalnym składem, na zimę ciepłe, na lato przewiewne, lekkie. Bardziej eleganckie niz sportowe, proste, minimalistyczne. Jeśli chodzi o budżet, mogę zapłacić więcej ale dla mnie np. sweter za 1000 zł, który prawdopodobnie w ciągu 2 lat się zniszczy/znudzi/poplami to jednak za dużo. Chciałabym znaleźć jeden duży sklep/markę, bo zamawianie w necie z dziesiątek różnych jest meczące/niezbyt ekonomiczne. Doświadczenia w tym mam mało bo moje wcześniejsze zakupy były przypadkowe A teraz potrzebuje porządnie odświeżyć garderobę.
dobre ubrania można zawsze kupić na https://shopsy.pl, a jeśli jakość nie jest ważna, to w każdym chińskim supermarkecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 18:44
KazimierzStono KazimierzStono jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: limanowa
Posty: 1
Domyślnie

Ja kupuje ubrania online w sklepie www.tommyshop.pl, polecam zajrzeć sobie do sklepu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 03-05-2021, 21:04
ashley.will's Avatar
ashley.will ashley.will jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo często zamawiam ubrania przez sieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-05-2021, 11:59
ai$ha ai$ha jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

A w lumpeksach kupujecie? Ja tam nie lubię wydawać na dużo pieniędzy na ubrania i to się u mnie sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-08-2021, 12:56
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja najczęściej to ubrania przez internet zamawiam bo nie mam nigdy czasu na to żeby po sklepach chodzić. Tutaj https://plnylala.pl/pol_m_Dodatki_Kapelusze-748.html właśnie widziałam stylowe kapelusze od marki którą mi siostra poleciła. Może zamówię bo będzie mi on fajnie pasował do stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 24-03-2022, 17:09
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Myślę, że jeszcze bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć dokładnie jaki rodzaj odzieży nas interesuje. Jak dla mnie to przede wszystkim na ten moment seksowna piżama damska jest bardzo fajnym rozwiązaniem i jakiś czas temu ja również sobie taką piżamę kupiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 11-04-2022, 10:05
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

A to zależy jakie ubrania. Ja nie mam w pobliżu sklepu z odzieżą, więc już się nauczyłam zamawiać przez internet. Dostawa pod drzwi, więc wygoda. Dużo też szukam porad odnośnie mody. Sprawdźcie tutaj: https://www.rubyy.pl/jak-nosic-spodn...odowe-dla-pan/ jak nosić spodnie z wysokim stanem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy opłaca się jeszcze kupować w sklepie stacjonarnym? Basia_1955 eSenior 10 28-02-2022 19:56
Prezenty gwiazdkowe - jak je kupować i przetrwać? - komentarze 195.2.222.xxx Ogólny 7 24-01-2022 22:33
Czy warto jest kupować zmywarkę dorian Dom, wnętrza, ogród 13 31-03-2017 15:29
Jak bezpiecznie kupować w sieci? - komentarze 178.42.105.xxx Ogólny 2 09-01-2014 23:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.