menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-08-2015, 17:46
Eugeniusz1935r Eugeniusz1935r jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie Problem z erekcją


Mam 80 lat, jestem w związku małżeńskim z moją żoną Stanisławą. Ostatnimi czasy narzeka ona jednak że mój mały przyjaciel nie daje jej spać, jest cały czas naprężony. To chyba nie jest normalne w tym wieku, a ona nie chce już słyszeć o bara bara w alkowie.

Czy są jakieś środki na zanik erekcji, słyszałem od mojego znajomego Włodka (który swoją drogą ma odwrotny problem) że trzeba przeżuwać korzeń imbiru, gorczycę, a na sen moczyć nogi w naparze z dziurawca. Jednak ja mu nie wierzę, bo po jego aktywności seksualnej (a raczej jej braku) stwierdzam że to nie działa.

Proszę o pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-08-2015, 19:19
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eugeniusz1935r
Mam 80 lat, jestem w związku małżeńskim z moją żoną Stanisławą. Ostatnimi czasy narzeka ona jednak że mój mały przyjaciel nie daje jej spać, jest cały czas naprężony. To chyba nie jest normalne w tym wieku, a ona nie chce już słyszeć o bara bara w alkowie.

Czy są jakieś środki na zanik erekcji, słyszałem od mojego znajomego Włodka (który swoją drogą ma odwrotny problem) że trzeba przeżuwać korzeń imbiru, gorczycę, a na sen moczyć nogi w naparze z dziurawca. Jednak ja mu nie wierzę, bo po jego aktywności seksualnej (a raczej jej braku) stwierdzam że to nie działa.
Proszę o pomoc!

Uporczywa erekcja w tym wieku... A są przerwy? Bo to może paraliż jakiś...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-08-2015, 20:15
Eugeniusz1935r Eugeniusz1935r jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie

Tylko w nocy tak mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 09-03-2016, 11:39
VDrabski VDrabski jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Białystok
Posty: 4
Domyślnie zaburzenia wzwodu

Jeśli masz u siebie zdiagnozowane zaburzenia wzwodu, czy to poprzez nadmierną erekcję, czy też jej brak, musisz ten problem wyregulować.
Pomóc Ci w tym może jedynie dobry specjalista. Musi to być urolog, najlepiej z doświadczeniem w zwalczaniu tego typu problemów. Mój wujek nie tak dawno korzystał z usług specjalisty, specjalizującego się właśnie w leczeniu zaburzeń wzwodu. Był z niego bardzo zadowolony, gdyż sama kuracja była prosta i z tego co mi mówił - bardzo szybko przyniosła oczekiwane przez niego efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problem z erekcją Bogus55 Menopauza/Andropauza 127 06-11-2020 22:20
Problemy z erekcją - kłopoty łóżkowe, które niechętnie omawiamy - komentarze ciepla_lapka Ogólny 8 20-10-2011 21:29
Partner ma problem z erekcją fionna Choroby, badania, terapie 99 10-05-2009 18:47
problem zorba eSenior 61 06-05-2009 12:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.