menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-02-2019, 21:36
Osknow Osknow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie Prowadzenie własnego biznesu


Cześć, w tym roku założyłem własny biznes i już mam pierwsze problemy. Konkretnie z księgowością. Bo dłuższych poszukiwaniach znalazłem biuro rachunkowe https://ifirma.pl/biuro-rachunkowe, które może prowadzić księgowość w firmie za mnie, co myślicie o takim rozwiązaniu? Jest to opłacalne i sprawdzone rozwiązanie czy lepiej męczyć się samodzielnie? Zbierają bardzo dobre opinie w sieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-05-2019, 17:45
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Wiele firm właśnie decyduje się na takie usługi. Najwygodniej jest powierzyć księgowość zewnętrznej firmie. Co prowadzenia biznesu to myślę też że wielu z was może również przydać się oferta od https://www.import-maszyn.eu Proponują tu profesjonalne urządzenia biurowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-05-2019, 22:42
pukla pukla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Zakliczyn
Posty: 47
Domyślnie

Lepiej powierzyć finanse specjalistom. Takie jest moje zdanie. Ja polecam fimr CROWE https://www.crowe.com/pl/services/au...an-finansowych Mają spore doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o różnych branżach, nie tylko polskich ale także zagranicznych. Bardzo miło wspominam współpracę z nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 17-05-2019, 21:19
Sterka Sterka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Niemcy
Posty: 18
Domyślnie

Ja specjalistom powierzyłam stworzenie całościowej kreacji wizualnej mojej działalności. Zdaję sobie sprawę, że szerzenie znajomości marki jest bardzo istotnym aspektem, mam tu na myśli wdrażanie różnego rodzaju reklam. Interesującym pomysłem wydają mi się także standy czy ekspozytory - zaprojektowane i zrobione z pomysłem, przemyślane tak żeby klient został zachęcony do skorzystania z usług. Coś takiego projektuje firma marketingowa https://www.berkano.pl/ Oczywiście ma to ogromne znaczenie w przypadku firmy takich jak moja czyli handlowo-usługowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-05-2019, 12:42
Sitodrukowa Sitodrukowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Gdańsk
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli prowadzisz swój własny biznes, to moim zdaniem priorytetem powinny być dla Ciebie przemyślana reklama Tych usług/produktów, która pozwoli Ci pozyskać nowych klientów. Na Twoim miejscu nawiązałabym jakąś współpracę z profesjonalną firmą oferującą druk naklejek samoprzylepnych, broszur i ulotek. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci dotrzeć do większej ilości odbiorców, co automatycznie pozytywnie przełoży się na sprzedaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 13:05
Helga60 Helga60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Domyślnie

Księgowość zawsze lepiej zostawić komuś, kto się na tym zna. Ja sama wraz z mężem prowadzimy firmę, która wytwarza meble industrialne. Mamy swoją księgową od kilkunastu lat i zawsze jesteśmy zadowoleni z usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-07-2019, 13:55
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Prowadzenie własnej firmy to nie jest łatwa sprawa. Zwłaszcza, że ma się wiele kosztów. Szczególnie, gdy zatrudnia się pracowników. Jeśli nie wiesz, jak się różnią w zależności od rodzaju umowy, to koniecznie wejdź w ten artykuł i zobacz więcej. Sądzę, że takie informacje są bardzo przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 19-07-2019, 15:06
warda7 warda7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Kraków
Posty: 6
Domyślnie

Prowadzenie biznesu to nie jest łatwa sprawa, wiem z doświadczenia. Mam mały zakład cukierniczy i bardzo chętnie kupiłabym jakiś nowy element wyposażenia, np. młyn kulowy, ale nie mogę ostatnio domknąć budżetu i chyba na razie nic z tego nie wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 22-07-2019, 14:59
Viocza's Avatar
Viocza Viocza jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Bielsko
Posty: 3
Domyślnie

Również chciałabym otworzyć coś własnego ale troszkę się boję...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 26-07-2019, 10:08
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Czy urzędy wspierają młodych przedsiębiorców, jak wygląda pomoc początkującym - istnieje taka? Sąsiadka pokazała mi artykuł o rozpoczęciu działalności https://www.alces.pl/rozpoczecie-dzi...arto-wiedziec/ Miło patrzeć na młodych, którym się chce i szukają pomysłu na swoją przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 10-08-2019, 11:22
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Dobrze sobie wszystko przekalkulujcie czy to wam się opłaci. Własny biznes to spore poświęcenie, także i koszty utrzymania firmy, podatki itp. Jeżeli macie już swoje firmy to oferta od https://papilioagency.com może was zainteresować. Tu znajdziecie hostessy i modelki idealne do działań promocyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 12-08-2019, 09:15
magnoliaa magnoliaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Białe Błota
Posty: 19
Domyślnie

Ważny jest też wybór konta bankowego firmowego, które spełni nasze oczekiwania. Ja sama długo szukałam dla siebie konta firmowego, najpierw znajomych popytałam wiele z nich ma w mBanku, w tym rankingu https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-firmowych też przejrzałam oferty, i rzeczywiście mBank ma korzystną ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 19-08-2019, 12:21
zofialipska zofialipska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 10
Domyślnie

Ja nad swoją firmą długo się zastanawiałam. Bałam się czy zainwestowane pieniądze w biznes nie przyniosą straty. Na szczęście ostatecznie się zdecydowałam i teraz prowadzę z mężem prężnie działającą firmę zajmującą się sprzedażą opakowań z EPP, thermoboxów dla branży spożywczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 29-10-2019, 10:52
marek2020 marek2020 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Miasto: Lublin
Posty: 1
Domyślnie

Inwestycja we własny biznes bywa najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli ktoś liczy na szybki zysk to polecam przyjrzeć się tematowi samoobsługowych myjni bezdotykowych. Proces inwestycyjny nie jest skomplikowany, a zainwestowany kapitał zaczyna się zwracać już po trzech latach. Więcej informacji na ten temat znajdzieci na stronie producenta myjni bezdotykowych http://mtautomatic.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 24-12-2020, 10:53
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Niestety, prowadzenie własnego biznesu nie zawsze jest takie proste. Właśnie dlatego jeśli szukacie sprawdzonych rozwiązań, to na pewno powinniście zajrzeć do https://proseedmag.pl/artykul-sponso...oprogramowanie W tym artykule macie podane bardzo fajne propozycje pod kątem rozwiązań dla biznesu online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 19:59
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

W sumie jak najbardziej prowadzenie własnego biznesu to fajna sprawa. Ja jestem zdania, że doskonałym pomysłem jest na pewno zakup specjalnej zgrzewarki do tworzyw https://www.zemat.com/pl/blog/baza-w...z-zastosowanie gdyż ona znacząco rozszerzy profil naszych usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 28-06-2021, 10:17
smokome smokome jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 8
Domyślnie

A jak sobie radzicie z niepłacącymi kontrahentami? Z doświadczenia wiem, że gdy firma nie płaci i nie reaguje na wezwania, to nie ma co się z nimi cackać. Najlepiej skorzystać z usług windykacja-online.pl - to profesjonaliści, którzy pomogą odzyskać pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 28-06-2021, 11:07
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja mam wrażenie, że to kompletnie nie dla mnie. Zwłaszcza przy takich stresach, jakie przyniosła pandemia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 29-06-2021, 13:40
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

Moim zdaniem posiadając własną firmę należy szukać rozwiązań, które pomogą usprawnić jej działanie. Na przykład system do call center - u nas idealnie się sprawdził. Bardzo pomaga ogarnąć całą obsługę Klienta w szybszym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 17-07-2021, 12:13
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

W przypadku prowadzenia biznesu warto korzystać z pomocy specjalistów, dzięki czemu zawsze możecie być pewni jakości. Ze swojej strony mogę Wam polecić kasy fiskalne online oraz wszelkie inne produkty z ich oferty, ponieważ mają wysokiej jakości sprzęt w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prowadzenie sprzedaży przez internet adka eSenior 1 14-10-2015 14:33
Ostatni dzwonek na kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego - komentarze 77.253.182.xxx Ogólny 1 10-12-2013 14:06
Zioła – lecznicza moc z własnego ogrodu - komentarze Wieslaw_ww Ogólny 3 20-10-2009 13:02
Damy biznesu zarabiają lepiej. z centrum Seniorzy i praca 14 08-08-2008 22:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.