menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Zaburzenia erekcji - komentarze


Komentarz do artykułu: Zaburzenia erekcji
--------------------
Nie ma się czego wstydzić Panowie, ludzka rzecz. Trzeba się wybrać do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:32
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Post

Ja myślę że problemy zaburzenia erekcji tkwią w moim mózgu, w mojej psychice, i w moim chciejstwie bycia lepszym, niż na to kalendarz i ustawa przewiduje. Pracuję nad sobą poprzez normalny sposób akceptacji, uznania i potwierdzenia że jest to normalne, ...ale mogę bez większych wysiłków to zmienić przez ćwiczenia, trening seksualności.... To co wypowiadają "uznani" rzeczoznawcy ma się jak "dupa do księżyca" bo też są podobne. Każdy z nas zainteresowanych tym problemem doskonale wie gdzie tkwi źródło. Tylko musimy mieć czas chwilę żeby się nad tym zastanowić, wewnętrznie rozpatrzeć i zastosować się że jesteśmy sami sobie najlepszym lekarzem kiedy odnajdziemy właściwą drogę, właściwy szacunek do spraw i Świata nas otaczającego. Ai tak słonecznie pozdrawiam H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:46
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Post

A...aim sorry, nie wytrzymałem kiedy Basia napisała j.w. "Nie ma się czego wstydzić Panowie, ludzka rzecz. Trzeba się wybrać do lekarza." Całe szczęście że staram się myśleć tak jak otoczenie nakazuje, jednak decyzje podejmuję według własnego wyboru. Chcę tylko wskazać że ten problem dotyka nie tylko Panów.Słonecznie pozdrawiam H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:52
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Post

Jednak źle się wyraziłem, pisząc o rzeczoznawcach, to oni wskazali na mój problem, i chwała im za to. Jednak bez mojego 100% zaangażowania nic by z tego nie wynikło... A tak widzę że Świat jest piękny.. Słonecznie pozdrawiam H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 16:57
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post naukowo o zaburzeniach wzwodu

Nie mnie wypowiadać zię w tej męskiej przypadłości ale...
poszukałam, poczytałam i wklejam :
"Najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu są poważne schorzenia - jeszcze nie zdiagnozowane, nieleczone albo leczone źle. Wśród nich pierwsze miejsce zajmują choroby naczyniowe: miażdżyca i nadciśnienie. Naczynia krwionośne w członku są bardzo delikatne, nic więc dziwnego, że jako pierwsze ulegają zmianom degeneracyjnym. W czasie erekcji przepływ krwi przez członek wzrasta ponad 200 razy. Jeśli więc tętnice się nie rozszerzają, nie są w stanie przyjąć tej ilości krwi.
By dotrzeć do pierwotnej przyczyny zaburzeń, seksuolog przeprowadza dokładny wywiad lekarski. Zdarza się, że jako pierwszy rozpoznaje u pacjenta cukrzycę.
Do prawidłowego wzwodu i utrzymania erekcji konieczne jest także współdziałanie układu nerwowego i hormonalnego. Pierwszym sygnałem schorzeń nerwowych bywa wytrysk anestetyczny (czyli bez czucia)."
To tyle w skrócie, bo temat jest szeroki.
Ale jeśli ten maleńki tekścik zainteresował Panów i przeczytali go, to cieszę się
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 17:30
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał destiny
Nie mnie wypowiadać zię w tej męskiej przypadłości ale...
poszukałam, poczytałam i wklejam :
"Najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu są poważne schorzenia - jeszcze nie zdiagnozowane, nieleczone albo leczone źle. Wśród nich pierwsze miejsce zajmują choroby naczyniowe: miażdżyca i nadciśnienie. Naczynia krwionośne w członku są bardzo delikatne, nic więc dziwnego, że jako pierwsze ulegają zmianom degeneracyjnym. W czasie erekcji przepływ krwi przez członek wzrasta ponad 200 razy. Jeśli więc tętnice się nie rozszerzają, nie są w stanie przyjąć tej ilości krwi.
By dotrzeć do pierwotnej przyczyny zaburzeń, seksuolog przeprowadza dokładny wywiad lekarski. Zdarza się, że jako pierwszy rozpoznaje u pacjenta cukrzycę.
Do prawidłowego wzwodu i utrzymania erekcji konieczne jest także współdziałanie układu nerwowego i hormonalnego. Pierwszym sygnałem schorzeń nerwowych bywa wytrysk anestetyczny (czyli bez czucia)."
To tyle w skrócie, bo temat jest szeroki.
Ale jeśli ten maleńki tekścik zainteresował Panów i przeczytali go, to cieszę się
Dokladnie to miałam na myśli kiedy radziłam Panom wizytę u lekarza. Green się za to na mnie wkurzył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 18:13
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie przyczyny...

Cytat:
Napisał Basia
Dokladnie to miałam na myśli kiedy radziłam Panom wizytę u lekarza. Green się za to na mnie wkurzył.

Myślę, że green jest w porzo....czuję, że to wielki prowokator
Odesłał kobiety tez do gabinetów lekarskich i dobrze, bo tak naprawdę, to mało dbamy o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne
Częstą przyczyną spadku zainteresowania seksem u Kobiet jest depresja. Pamiętajmy, że kobiety częściej niż mężczyźni zmagają się z samotnością - jako wdowy, rozwódki, ale też wtedy, gdy nie potrafią się odnaleźć w swoim związku...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 23:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie no chyba padnę....

Wiedziałam...

Gdzie jak gdzie ,ale na takim temacie znajdę moją ukochaną Desti,gdzie ze smiertelną powagą będzie udowadniała nam zależność między deszczem a ukrwieniem członka...

A cóż Cię ono ukrwienie obchodzi ,moje serduszko ?
Jak nad nim popracujesz,to ono wróci,dopoki właściciel tegoż jeszcze nie ostygł.Problem tylko ,czy owa praca nie będzie dla nas zbyt znojna, a efekt mało zadowalający.
Wtedy zawsze zostanie nam czuła przyjaźń i wspomnienia,jak nasza kochana dziadyga była kiedyś ogierem ,że hej!!
Wszystko ma swój kres .A po tylu latach związku,najważniejszy jest sam związek....oby trwał jak najdłużej ,w zdrowiu i spokoju...

Choć nie powiem,chciałaby dusza do raju....i głowa by ją już nie bolała.. ....co nie ,Desti ??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 00:18
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie No, no..

ja chyba też padnę...

Ale za Wami trafiłam. Desti pragnie to ująć w sposób naukowy, nie wiem czy to skuteczna metoda, ale podobno wszystkiego należy próbować.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 01:14
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Pytanie nie wiem, czy chcę do RAJU

Cytat:
Napisał Lila
Wiedziałam...

Gdzie jak gdzie ,ale na takim temacie znajdę moją ukochaną Desti,gdzie ze smiertelną powagą będzie udowadniała nam zależność między deszczem a ukrwieniem członka...

A cóż Cię ono ukrwienie obchodzi ,moje serduszko ?
Jak nad nim popracujesz,to ono wróci,dopoki właściciel tegoż jeszcze nie ostygł.Problem tylko ,czy owa praca nie będzie dla nas zbyt znojna, a efekt mało zadowalający.
Wtedy zawsze zostanie nam czuła przyjaźń i wspomnienia,jak nasza kochana dziadyga była kiedyś ogierem ,że hej!!
Wszystko ma swój kres .A po tylu latach związku,najważniejszy jest sam związek....oby trwał jak najdłużej ,w zdrowiu i spokoju...

Choć nie powiem,chciałaby dusza do raju....i głowa by ją już nie bolała.. ....co nie ,Desti ??

Lilu, analizując swoje życie chciałabym ...zatrzymać czas, co by nie było jeszcze gorzej

W związkach z długoletnim stażem, które mają udane życie erotyczne, stwierdzono, że:

-Patrzą na siebie, jakby czas się zatrzymał; widzą partnera takim, jakim był na początku znajomości.

-Dbają o swój wygląd, ubiór również w domowych pieleszach.

-Silnie reagują na konkretne bodźce, np. perfumy, których od lat używa druga połowa.

Biorąc tylko te 3 aspekty, to mimo długoletniego stażu musiałabym wszystko zanegować

Widocznie dane mi cieszyć się samym faktem posiadania męża (zdrowego i spokojnego)

...a Raj czeka mnie, tylko czy warto do Raju ?

ww5.gif
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 15:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Nie do raju ? nie warto..



Faktycznie ,raj jest nudny.A ten raj ,który nam się szykuje po udanym i wieloletnim związku,w którym byłyśmy wierne aż do bólu,droga Desti.....będzie rajski ,jak rajskie jabłuszko- małe i kwaśne...ble...

Wiesz ,moja kochana...kobieta wierna jest nudna,jak szary ,jesienny wieczór,gdy mży deszcz i nic ,nikomu się nie chce.Mówię to przede wszystkim o sobie.Ale takie było to pokolenie powojenne i tak nas wychowano.
Już Homer ,w swojej Odysei ukazał nam kobietę tak wierną,jak głupią - Penelopę.
W swojej naiwności ,marnowała młode lata ,czekając na zwykłego fircyka- erotomana,swego męzulka,króla Itaki.
I jaki z niego był król,który na 20 lat złozył krolestwo na barki żony ?
A poza tym ,spójrzmy na mapę,jak odległość dzieli starożytną Troję od Grecji ? Każda z nas przepłynęła by kajakiem w dni kilka.A on nawet mógłby wpław,jakby chciał..

Ale nie !!
On się zatrzymuje pod różnymi śmiesznymi pozorami.A to Kirke zamienia mu kumpli w świnie..Dziwicie się,skoro pewnie świntuszyli ile wlezie,z Odyseuszem na czele...

A to królewna Feaków ,Nauzykaa się w nim zakochuje,platonicznie ponoć. ...itd..itd..wszyscy wiedzą ,jak było...
A on biedaczek taki bezwolny i bezradny,wraca do domu jak zaczyna mieć problemy z erekcją,a i żona według wszystkich reguł popadła w menopauzę.Noooo...i Penelopa do raju..won..

To chociaż miła Desti ,znajdziemy się w gronie znajomych.Chyba....no ,jest wyjście,aby nas tam nie przyjęto..
Podpowiem Ci ,co mi przychodzi do głowy ,przy spotkaniu osobistym.Wszak Ty wybierasz się do Grecji ?

Pozdrawiam - Lila...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 16:29
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Super gawędziarki

Droga Lilu, wiesz tak jakoś mimochodem rozpisałyśmy się nie na temat (wątek o zaburzeniach).
A nasza Bogda wciąż podąża naszym tropem...
To okropne, że po tylu latach doszukujemy sie jakiegoś "niespełnienia"...
Przecież tak naprawdę to doceniamy naszych mężów
Może jesteśmy tylko znużone rutyną, a to jest najgorsze co nas może spotkać w związku
Więcej w tym wątku nie napiszę, bo jest nie na temat...

pa pa mrowa.gif
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 19:40
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Masz rację Desti... ja tuż za Wami..chahaha - jak pies myśliwski..
Na temat zaburzeń erekcji niewiele wiem... więc nie zabieram głosu... problem sam się wcześniej rozwiązał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 23:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Noooo,Bogda....,nie wiesz jeszcze co Cię czeka.Nigdy nie mów nigdy..
Przecież mówiłam Ci ,że wyglądasz jak Halle Berry.A co myślisz ,że dadzą Ci się zestarzeć spokojnie ? ONI ???

Ale jest tu wątek,nie przejmuj się..jak będzie problem.Zawsze chociaż Cię utulimy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 00:05
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Liluś... dzięki Ci, dzięki.... jak mówisz, tak będzie
A gdyby co... to liczę na Was, z Wami nie zginę...
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 11:44
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

coś dziś nieco frywolny mam nastrój ale to wina daty a może czegoś innego??
http://img400.imageshack.us/img400/4928/lontvr2.jpg

Ostatnio edytowane przez ammi1952 : 01-04-2007 o 11:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 12:46
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Grażynko... to tak a propo zaburzeń erekcji...???
Ale udało Ci się.... jest super...chahahaha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 13:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ammi,mnie też się podoba.....bardzo.hmmm ta klata ,oczywiście.

Bo jeżeli to prawda z tym lontem,to i brak zaburzen erekcji nic nie pomoże..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 16:32
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła Wątek wrócił do Tematu

Wybyłam dziś z domku, wracam i co widzę ?
Dziewczynom humory dopisują ...a do wątku powrócił temat zasadniczy
W sklepie w promocji były podkoszulki, ale nie kupiłam...

nie ma impotentów.jpg

Bleeeee...
Hmmm...chyba jestem !!!
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 12:21
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Ale sobie ładujecie do pieca, bardzo dużo prawdy w tym co piszecie i na koniec logiczne podsumowanie....Zauważcie że potocznie mówi się "wyposażony...,obdażony...,posiadający... narząd" ale też doskonale wiecie o tym że to tylko narzędzie. I Używane ręką mistrza czyni cuda.... Jesteście kochane i za to słonecznie Was pozdrawiam H.T.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zaburzenia erekcji u co trzeciego pięćdziesięciolatka - komentarze czort Ogólny 721 10-03-2015 00:07
Europejski test erekcji - komentarze Jesienny Ogólny 1 16-04-2008 18:09
Zaburzenia erekcji - komentarze Basia. Ogólny 14 27-05-2007 03:09
Przeszczep lekarstwem na zaburzenia erekcji po operacji prostaty - komentarze czort Ogólny 1 07-03-2007 20:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.