menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-08-2010, 20:14
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Post Pracujący emeryci stracą pracę? - komentarze


Komentarz do artykułu: Pracujący emeryci stracą pracę?
--------------------
"Działania zmierzające do odzyskania miejsc pracy, które obecnie zajmowane są przez emerytów"... Znamienne stwierdzenie. Odzyskuje się przecież coś zawłaszczonego, skradzionego, zagrabionego, ew. porzuconego czy zgubionego. Wniosek jeden: według ministerialnych urzędników emeryci KRADLI miejsca pracy. Ha! Złodziei trzeba więc powstrzymać! Co jeszcze zechcą od emerytów odzyskiwać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-08-2010, 10:40
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

No , działania adekwatne do poziomu rządu. Nic dodac , nic ujac.

Gratuluję dobrego samopoczucia PO-wcom...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 01-11-2010, 20:05
kropka.. kropka.. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: koszalin
Posty: 4
Post

jestem zdania jedno albo drógie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-11-2010, 12:57
globus911 globus911 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 1
Post

Najgorsze, że myśmy wybrali te władze. Ale pewnie każda by byla tak samo świńska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-11-2010, 19:53
Kredeczka59's Avatar
Kredeczka59 Kredeczka59 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Stargard Polska
Posty: 11
Post

nie mam zdania.........dzieci nie mają pracy i wyjezdzają za granice a mysmy juz się napracowali....ale jak kto chce...nie będę się wypowiadała...ja nie pracuję.Jestem na emeryturze-tylko...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 01-12-2010, 21:09
delta1931 delta1931 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wałbrzych
Posty: 1
Post


Emerytura nie jest żadnym darem , ja pracowałem na nią prawie 40 lat , uczciwie płaciłem podatki oraz
składki do ZUS , a wynik dodatkowy to trwałe inwalidztwo 2 gr. ,zatrudniłem się dodatkowo do pracy ,
którą mogę jeszcze wykonywać w Zakładzie Pracy Chronionej ,a te 700 zł. na rękę miałem na pomaganie
dzieciom , którym państwo nie umie zapewnić pracy , teraz taką możliwość mi się odbiera ,a tyle jest
pustosłowia o aktywności ludzi na emeryturze , osób niepełnosprawnych , o ich ochronie , aspekt
finansowy jest ważny , ale ważniejsze jest, moim zdaniem ,to że jeszcze chcę być na rynku pracy ,
że nie chcę , aby ktoś mnie utrzymywał , z tego zatrudnienia też płacę podatki i składki, a jakoś nie ma
młodych chętnych do pracy za takie wynagrodzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 30-12-2010, 17:50
darkin1 darkin1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 4
Domyślnie

Witam,
chciałbym przedstawić wam stronę http://www.ocenbossa.pl
Na stronie zamieszczane są opinie o pracodawcach oraz ich firmach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 30-12-2010, 17:57
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Przede wszystkim zlikwidować Zakłady Pracy Chronionej , bo sa to Zakłady Pracy Gonionej, a bogacą sie właściciele, a nie inwalidzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 16:48
paprotka51 paprotka51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: dolnoślaskie
Posty: 9
Post

Rozumiem to,że emeryt chce dorobić i dobrze skoro czuje się na siłach.
Nie mogę tylko zrozumieć jednego np. nauczyciel ,który ma ciężką pracę 18 godz. etat odchodząc na emeryturę bardzo często zostaje w szkole na 3/4 etatu zabiera pracę młodym wykształconym ludziom.No skoro to jest szkodliwa praca to dlaczego sami narażają swoje zdrowie????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 21-03-2011, 13:45
~gość: 217.113.158.xxx's Avatar
~gość: 217.113.158.xxx
 
Posty: n/a
Post

Witam przepracowalam 42 lata i dalej pracuje ,mam trojke dzieci i zadne w Polsce nie pracuje maja wyzsze wyksztalcenie,siedze placze i co z tego nie bylo pracy w Polsce ,bo jest mafia w przyjmowaniu do pracy wcale wyksztalcenie niepotrzebne tylko uklady i powiazania.I co powiecie ze ja robie cos nie tak,to Panstwo uwazam jest nie w porzadku ze do takiej sytuacji dopuscilo.I bede dalej pracowac ,szkoda mi mlodych ale coz nie szukajcie winy u mnie,Mnie tez zal ze moje dzieci gdzies daleko,cene takiej rozlaki ponosze ja i tylko ja ,moje noce nieprzespane ,tesknota za nimi pozdrawiam Agata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 21-03-2011, 13:49
~gość: 217.113.158.xxx's Avatar
~gość: 217.113.158.xxx
 
Posty: n/a
Post

Mam siostrzenice chce zeby przyszla na moje miejsce i wiecie co nic z tego ,trzeba miec uklad zeby przyszla chca ale kogo innego swojego i ja mam miec skrupuly ,ze mlodzi nie maja pracy w imie czego ,ona tez nie ma pracy ,ma dwojke dzieci i jej pomagam bo co mam zrobic i jeszcze kredyt do splacenia bo mezowi zachcialo sie kochanicy,a rodzine ma gdzies pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 21-03-2011, 13:56
~gość: 217.113.158.xxx's Avatar
~gość: 217.113.158.xxx
 
Posty: n/a
Post

witajcie ,dobrze ze poruszyliscie ten temat emerytur,biore nie ma 60 i przepracowalam 40 lat i pomagam swojej siostrzenicy bo ona nie ma pracy ,i nie ma widokow na prace,a kadrowa mi powiedziala ze nie ona jedna jest w takiej sytuacji i co z tego ze pojde na emeryture jak ona i tak nie bedzie miala pracy bo za duzo ma Ta Pani swoich do przyjecia lacznie ze swoim dyrektorem ,robi sie stanowiska pod swoich ,o czym mowa,a zreszta gdzie sa moje pieniadze przez tyle lat odkladane ,nie mowcie mi ze mlodzi pracuja na nas ,pozdrawiam Alicja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.