menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > O serwisie > Informacje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Informacje Informacje, ogłoszenia, propozycje administracji. Nowe tematy mogą zakładać tu jedynie administratorzy i moderatorzy Klub Senior Cafe.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 09:18
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Kapewu!!!

Niemniej, bynajmniej, istotnie, albowiem
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś tam nie było! Będzie!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 09:51
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

proszę Pań - dygresje będą tępione dokładnie w takim samym stopniu jak dotychczas, to znaczy gdy ich odejście od wątku głównego będzie na tyle mocne i długotrwałe, że osoby które chcą do niego wrócić, nie bardzo wiedzą do czego, albo wręcz są "pouczane", że właściwy temat wątku jest zupełnie inny. Albo w sytuacji, w której dygresja staje się kłótnią i szeregiem osobistych utarczek. Tak jak już kiedyś pisałam - Forum (każde) jest tworem żyjącym i dynamicznym - nikt nie będzie Pństwa ustawiał pod linijkę.

Jedyne o co mogę prosić to wracanie do tematyki danego wątku lub zakładanie nowego, jeśli dygresja staje się jego głównym nurtem - proszę się więc nie dziwić gdy od czasu do czasu jakieś posty zostaną z wątku wydzielone i przeniesione albo do nowego albo do istniejącego ale bardziej powiązanego z dygresją wątku Oczywiście przy zachowaniu ciągłości Tworzenie regulaminów pozwalających na dygresje jest więc zbędne

Ostatnio edytowane przez admin : 14-09-2007 o 09:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:05
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Tak jest, Adminko/ku!

My Ciebie lubić mnóstwo za bardzo I Klub także!
Postaramy się!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:06
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Mam jeszcze pytanie (lub prośbę - jeśli tak nie jest): Czy osoby, którym przenosi się lub likwiduje posty (ze względów regulaminowych) są o tym informowane? I czy w wątku, z którego się regulaminowo coś wycina mógłby być zamieszczany link do miejsca gdzie się to coś znajduje? Z podpisem ingerującego, coby nie było miejsca na niepotrzebne domysły? Przykład1: Dalszy ciąg dyskusji, jako nie pasujący do wątku XXX przenoszę tu: link; moderator X.
Przykład 2: Posty osoby XYZ jako nieregulaminowe (obelżywie nieregulaminowe) kasuję - admnin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie O yes bwana kubwa....

Cytat:
Napisał Alsko
My Ciebie lubić mnóstwo za bardzo I Klub także!
Postaramy się!!!

Jeszcze tu zajrzałam na wylocie..
No to jest Ok...

Czyli jak Aluś zabierze komuś krowy,będzie w porządku ??
A jak ktoś zabierze krowy Alusi ...to lwom na pożarcie ..

Odpowiada mi to...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Chyba trzeba

sobie zrobić urlop, nie lubię być ustawiana.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 14-09-2007 o 10:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:19
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał an_inna
Mam jeszcze pytanie (lub prośbę - jeśli tak nie jest): Czy osoby, którym przenosi się lub likwiduje posty (ze względów regulaminowych) są o tym informowane? I czy w wątku, z którego się regulaminowo coś wycina mógłby być zamieszczany link do miejsca gdzie się to coś znajduje? Z podpisem ingerującego, coby nie było miejsca na niepotrzebne domysły? Przykład1: Dalszy ciąg dyskusji, jako nie pasujący do wątku XXX przenoszę tu: link; moderator X.
Przykład 2: Posty osoby XYZ jako nieregulaminowe (obelżywie nieregulaminowe) kasuję - admnin.
myślę, że to bardzo dobry pomysł Aniu.
A tak nawiasem mówiąc,jestem osobą bardzo dorosłą/chyba bardziej już nie można/póki co kontrolującą swoje emocje i odpowiedzialną za swoje słowa i czyny, i takie ustawianie mnie "do pionu"trochę mnie razi i odbiera ochotę do bycia szczerą i naturalną a przede wszystkim do dalszego bycia na tym forum.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 10:48
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Eeeee, nie przesadzajcie. Admin musi swoje robić, bo pewno naciskany. Taka jego dola.
My żyjemy wirtualnie i żyjmy nadal. Życie jest piękne i zaczyna się po pięćdziesiątce. Precz smutki....
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 11:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Śmieszy mnię ta dyskusja i szeroka akceptacja dla propozycji, bo właśnie taka propozycja z mojej strony (utworzenia wątku na pogaduchy nie związane z tematem) wywołała pamiętną awanturę i skasowaniem postów. Tak to punkt widzenia zależy...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 11:28
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał an_inna
Mam jeszcze pytanie (lub prośbę - jeśli tak nie jest): Czy osoby, którym przenosi się lub likwiduje posty (ze względów regulaminowych) są o tym informowane? I czy w wątku, z którego się regulaminowo coś wycina mógłby być zamieszczany link do miejsca gdzie się to coś znajduje? Z podpisem ingerującego, coby nie było miejsca na niepotrzebne domysły? Przykład1: Dalszy ciąg dyskusji, jako nie pasujący do wątku XXX przenoszę tu: link; moderator X.
Przykład 2: Posty osoby XYZ jako nieregulaminowe (obelżywie nieregulaminowe) kasuję - admnin.

W zdecydowanej większości przypadków tak właśnie jest - moderatorzy nie mają zresztą uprawnień do fizycznego usuwania postów, więc zawsze zostawiają po sobie "ślad" - w razie czego można je też przywrócić. Informacje o przeniesieniu postów też się pojawiają (także w postaci linków), zresztą takie przenosiny są wykonywane bardzo rzadko i częściej nie będą - tu zasady się nie zmieniły od początku istnienia forum. Nie jest przewidziana natomiast natomiast publiczna dyskusja na temat zasadności takiego czy nnego działania - można to wyjaśnić albo z moderatorem który to zrobił albo ze mną.

Natomiast wysyłanie powiadmień (na przykłąd mailem) przy każdym usuniętym poście jest kłopotliwe i trudne do wykonania - stąd pole "powód usunięcia" w miejscu usuniętego postu.

A i jeszcze jedno - z przyczyn oczywistych zastrzegam sobie wywalanie bez śladu postów obraźliwych, niezgodnych z polskim prawem i rażąco naruszających zasady regulaminu (szczegłólnie te z pkt 6) - w takim przypadku nie będzie miejsca na dyskusje czy tłumaczenia. Przy czym żeby nie było nieporozumień - ten akapit absolutnie nie dotyczy stałych użytkowników - nie zauważyłam bowiem, by ktokolwiek z Państwa takie posty zamieszczał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 11:29
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
sobie zrobić urlop, nie lubię być ustawiana.

Regulamin nie ma służyć "ustawianiu" użytkowników, a możliwości spokojnego prowdzenia aktywności w Klubie przez wszystkich. Istnieje on od dłuższego czasu i chyba nikt nie czuł się nim jakoś specjalnie ograniczony. Wprowadzone zmiany dotyczą kwestii, które nie były wcześniej uściślone i nie wnoszą żadnych nowych ograniczeń. Przeciwnie - choćby możliwość tworzenia regulaminów podforów daje więcej swobody aktywnym użytkownikom w kształtowaniu poszczególnych części Klubu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 11:42
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

No i bardzo dobrze ,regulamin znieniony,a ja jakoś nie dopatrzyłam się specjalnych ograniczeń w stosunku do poprzedniego,po prostu zostały jedynie rozwinęte niektóre punkty.Dla stałych forumowiczów to wydaje się normalne,bo bez ich rozwijania już tak postępowali/z bardzo nielicznymi wyjątkami/.A zawsze gdzie się jest,są jakieś formy i ograniczenia,to dlaczego i tu nie miały by być.Wyrośliśmy z jaskiń,to musimy w jakiś sposób dostosować do współczesności,co wcale nie ogranicza wolności wypowiedzi.Trzymajmy się razem i razem ulepszajmy to forum,by jak dotąd z chęcią tu przychodzić.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 12:23
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
sobie zrobić urlop, nie lubię być ustawiana.
Coś Ty? Nie ma powodu do urlopu. Nie tylko nikt nie chce nikogo ustawiać ale nawet pozwala się na konkurencję l współzawodnictwo np. w pisaniu regulaminów do...regulaminów. Dygresjami też nie należy się przejmować bowiem, zabrania sie ZBĘDNYCH dygresji a konia z rzędem temu kto zdefiniuje, tę zbędność.
Napisał bym to samo do Lili ale nie wiem czy wypada bo Ona ostatnio, boczy się na mnie, właśnie za dygresje wobec PiS.
Pozdrawiam
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 12:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie Feliks!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam się boczyć na Ciebie ?????

I to o jakiś głupi PiS ?

A weź Ty sobie powieś za nogi te kaczki,złamanego słowa nie powiem.To tylko politycy,poniekąd,wszyscy siebie warci... a Ty jesteś jedyny i niepowtarzalny....


Ps...a tak w ogóle nigdy nie mam zwyczaju się boczyć.To na mnie się zawsze boczono,ze względu na moj niewyparzony jęzor...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 16:20
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Przepraszam Adminko, muszę pysknąć!

Jeśli dołożę roboty, bo trzeba będzie ten post wyrzucić, także przepraszam

Lila, zostaw moje krowy w spokoju! Pomikiciłaś Sienkiewicza z wierszykiem i wyszedł Ci Kali zamiast Alki. Ja nie chcę!!! Co Ty, Miczurinem zostałaś?
Bo Ci tę fryzurę na Vondraczkową zepsuję! Tylko musisz w tym celu do Wawy przyjechać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 16:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Cytat:
Napisał Lila


I to o jakiś głupi PiS ?

teraz PiS zmądrzeje, bo dołączyła Nelly Rokita , będzie doradzać prezydentowi.
Koniec świata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 16:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie I to się

nazywa trzymaniem się regulaminu . Przeczytałam go wczoraj, właściwie Jacek mnie wyręczył. Byłam po bardzo "interesującej" lekturze pewnej stacji radiowej (nazwy nie wymienię, bo może nie wolno ) o zbyt dużej wolności mediów wszelakich, z wyjątkiem tych polskich i wiecie, jakie miałam skojarzenia?

Proszę nie wycinać tego postu, bo to jest dygresja jak najbardziej na temat
Za długo żyję i wszystko mi się kojarzy, a dygresje są bardzo kochane, mówiła Rolska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 17:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Aluś..przyjadę do Warszawy.Możesz się brać za fryz...
Pola...no...powstaje własnie nowa partia RO-KACZKA...nie mylić ze szczekaczką..

O,to znowu nie na temat chyba ?
Admin ma tak ciężki los,że aż łza mi się w oku kręci....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 17:03
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Pola,

nie rób za Tajemniczą Twarz! Co to znaczy nie wolno? Najwyżej zażądasz działki za reklamę od stacji, a ja chcę wiedzieć, bo ciekawska jestem?
A ten post chyba mieści się w wątku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 14-09-2007, 17:36
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Mam wrażenie,że po prostu jesteśmy niereformowalni!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Galeria w Klub Senior Cafe admin Informacje 11 27-01-2013 17:09
Klub Senior Cafe w TVN24 admin Informacje 7 21-03-2007 21:30
Regulamin Klub Senior Cafe admin Informacje 0 19-02-2007 15:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.