menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 22-11-2009, 19:30
emeryt_2009's Avatar
emeryt_2009 emeryt_2009 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Poznań
Posty: 14
Pytanie

Cześć!
dzięki serdeczne za info. cóż nie ma nic za darmo. przy każdej pracy ponosimy jakieś koszty bardziej lub mniej wymierne. szkoda że tak mało ludzi pisze na ten temat, może się wstydzą że klikają. jak będą nowości to napiszę. temat dalej aktualny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 14:20
halper57 halper57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 2
Domyślnie

Są tez polskie http://sejfik.com/pages/index.php?refid=halper57
Za klikanie w reklamy zarobiłam już około 20 zł.
Firma jest uczciwa.Wypłaca po uzbieraniu przewidzianego w regulaminie minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 22:24
mrówka's Avatar
mrówka mrówka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wielkopolska niedaleko Poznania.
Posty: 574
Domyślnie

O ,to rewelacja.
__________________
http://chomikuj.pl/mrowka56

http://www.youtube.com/user/mrowka2156

Nic nie jest za mną
, Wszystko jest jeszcze przede mną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 17:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Zdecydowanie wolę klikać za darmo i jednocześnie komuś pomóc.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 14-12-2009, 12:06
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Rebelio znalazla malą pracke przy administrowaniu stroną internetową, pisze tez artykuły, niewiele ale sympatycznie.. oczywiście po znajomości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 10-02-2010, 01:52
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Sposoby na zarabianie są ale niestety polegają na "złodziejstwie" za które można podpaść pod paragrafy.Są ludzie którzy tak "kombinują" i to na szeroka skalę podejmujac ryzyko.Polega to na np. uploadowaniu (wklejaniu) na np.portal HotFile plików czy to muzycznych czy filmów i kiedy taki wklejony plik zostanie ściagniety portal wypłaca niewielka sumę,bodaj że 30 centów za 100KB?Skąd brać takie pliki? ano z innych portali lub for które podają linki do plików,wystarczy je ściagnąć i na powrót wrzucić juz na swoje,załozone konto zmieniając nieco nazwę?To żmudna i niebezpieczna praca i w każdej chwili można spodziewać się wizyty "smutnych panów" którzy zrobia w mieszkaniu "kipisz" no i napewno zabiora komputer.Wiem jednak, że sporo ludzi ryzykuje, choć to naprawdę ciężka i żmudna praca ale jak się ja odpowiednio zareklamuje na różnych portalach młodzieżowych można zarobić ok.1000zł/mies a moze i więcej pieniedzy.
Tu link do hotfile:
http://pl.hotfile.com/affiliate.html
Aby zarabiać najpierw należy załozyć płatne konto!...resztę w podanym linku
Bardziej bezpieczne jest np.pisanie streszczeń do książek,filmów itp i reklamowanie tego w skuteczny sposób,jak to robić i co mozna zarobić jest tutaj: http://pl.shvoong.com/earn-money/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 00:42
siarzewo's Avatar
siarzewo siarzewo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 19
Domyślnie znalazłam w sieci ...

witam serdecznie znalazłam w sieci możliwość zarobienia
podam link do strony, pragne nadmienić ,że rejestracja jest darmowa natomiast aby zarabiać należy wykupić tzw, subdomene ca 34,50.
Warto zaryzykować?!

podaję link do stronki:

http://www.openmlm.eu/launch.php?c=pl&dealer=5316

pozdrawiam serdecznie, viola
__________________
Pozdrawiam srdecznie
Anna-Violetta;viola
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 03:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie siarzewo

Uśmiałem się z tego programu partnerskiego, pomnożonego przez marketing sieciowy i pomnożonego jeszcze przez ilość systemów. Uff...to gigantyczna liczba.
Tylko 34 zety dla oszusta? Oczywiście niech mnie inni nie pouczają jak mają inne zdanie. Niech zapłacą i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 17-04-2010, 13:33
Daytrader Daytrader jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: warszawa,mazowiecka,polska
Posty: 1
Domyślnie Sprobuj SFI

Od ponad dziesięciu lat, SFI został pokazano mężczyzn i kobiet na całym świecie, jak zbudować wysoko dochodowych firm internetowych w zaciszu swoich domów. W rzeczywistości, nasz system jest tak skuteczne, że ponad 8000 osób dołączyć SFI co tydzień!
Ale tutaj jest naprawdę ekscytujące strony: W niektórych z najbardziej zaludnionych krajów na świecie (jak Indie, Chiny i Nigeria ), rewolucja Internetu jest tylko początek. Potencjalny zysk jest ogromny i musimy rozszerzyć naszą sieć, aby w pełni wykorzystać affiliate (parterem).
To skąd jesteście cali Dołącz SFI teraz, a my bezpośrednio pozycji na zysk z gwałtownego rozwoju przybywających do Indii, Chin i innych "on-the-move" krajów.
Wprowadzenie całkowicie bezpłatne ... DZIŚ!
Możliwości są ogromne. Pierwsze kroki, nie może być prostsze. Tylko wypełnić krótki formularz rejestracyjny, a my was dostajemy wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć ... 100% Wolny ... i bez żadnych zobowiązań.
Nie czekaj. Zostań partnerem SFI DZIŚ i weż udziału w naszych najbliższych wzrostu gospodarczego na świecie, korzystające linka http://www.sfi4.com/11028970/FREE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 23-05-2010, 16:08
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Domyślnie Mój e-biznes

[size="4"]Jestem od września 2009 roku w biznesie sieciowym i jestem zadowolona.
OpenMLM to platforma społecznościowa na której sie zarabia nie wymaga wiele polecam tylko firmę,i za to mam prowizje do 18 poziomu,to jest biznes dla każdego .
rejestracja jest za darmo ale jak chce się tu zarabiać trzeba wykupić subdomenę za 34.50 zł raz na 10 lat.
W maju jeszcze są konferencję 0n-line i na nich dla nowych uczestników jest prezentacja.
Zainteresowanych zapraszam na GG OPENBIZ(23495434)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 28-06-2010, 00:23
Janos Janos jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie Inne podejście

Drodzy,
Nie ma w internecie pracy i pracy nie będzie dla nazwijmy " nie specjalistów". Mam na myśli jakieś rozsyłania maili, klikania, ankiety itp. Bez czytania możecie takie oferty wyrzucać. Strata czasu i niekiedy pieniędzy.

Internet to taki jeden, megawielki komputer.
Komputer jest po to aby pewne rzeczy automatyzować a przez to czynić ich wykonanie tańszym i bardziej niezawodnym.
Ta automatyzacja nazywa się programowaniem.
Wierzcie mi, nie jest problem napisanie programu, który będzie klikał na reklamy, który będzie zbierał adresy mailowe (choćby nieostrożnie podane jawnie na stronach) a potem rozsyłał reklamy. Nie jest problemem napisać program, który zaloguje sie na słabo zabezpieczone forum, zarejestruje się jako użytkownik i zostawi wpis reklamujacy viagre albo zakup domu w Hiszpanii. W dodatku , taki program będzie to robił dzień i noc, bez przerwy.
Absolutnie nie jest do tego potrzebny człowiek. Tzn jeden jest potrzebny, mianowicie ten, który ten program napisze
Nawet gdy czasem pojawiają się jakieś małe, jednorazowe zleconka, to są one dla "swoich".
Każdy ma rodzine, przyjaciół, znajomych i w takim kręgu odbywa się ich dystrybucja.

Czy to znaczy,że internet nie ma nic do zaoferowania w zakresie szukania dodatkowych pieniędzy?
Wydaje mi się, że może pomóc ale trochę trzeba zmienić podejście.
Sieć komputerowa (Internet) nie jest jakimś innym światem, który w ciągu ostnich kilkunastu lat dobry wujek nam zafundował. To tylko dodatkowe medium komunikacyjne, takie połączenie gazety,telewizji,telefonu i poczty. Takie 4 w 1 - robot wieloczynnościowy. I to medium, może pomóc nam w poinformowaniu innych, że coś potrafimy, że w czyms jesteśmy dobrzy, że cos chcemy zrobić.

Media się zmieniają szybko, potrzeby ludzi dużo wolniej.
Lato się zaczęło, sezon urlopowy.
Pomyślał ktoś o tym, aby na jakimś portalu ogłoszeniowym zostawić swoje namiary, że się czyimś psem zajmie na czas jego urlopu?
Gdzieś ktoś pisał, że 200 zł wyklikał za miesiąc. Drodzy za 10 dni dam te 200 zł, za trzy razy dzienne zrobienie spacerku wokół bloku z moją labradorką. I zdrowsza i bardziej godna praca niż bezmyślne klikanie myszką.

A może doskonałe przetwory robisz, ogóreczki, papryczka marynowana, dżemik z morelek?
Myślisz, że wszyscy chcą jeść już tylko tą pasze z fabryk żywności? Nie. Kupują bo nie mają czasu sortować, myć, pasteryzować. Ale może Ty masz czas ? Przywiozę słoiki, warzywa, owoce, cukier,sól potem odbiorę gotowe przetwory.
Cóż kiedy Cię znaleźć nigdzie nie mogę?

Może szarlotke taką pieczesz, że wszyscy się nadziwić nie mogą, że według tego samego przepisu pieką a im nigdy taka nie wyjdzie?
Czy wiesz, że na piknik wolałbym zabrać Twoją szarlotkę a nie gnieciucha w celofanie z tesco. Cóż , kiedy Cię znaleźć nie mogę.

To kilka takich pierwszych pomysłów.
Sprzedaje się to w czym się jest dobrym. Wtedy i cena i satysfakcja jest odpowiednia.

Kiedyś nie dało by się tego zrobić tak łatwo.
Ogłoszenie w gazecie? - kosztuje (przecież nie wystarczy aby się tylko raz ukazało) a i tak zasięg nie jest duży.
No i jeszcze telefon upubliczniamy.
Ogłoszenia na słupach?
Niee. Żeby cały blok od razu mówił, że fabrykę powideł z domu żeśmy zrobili

Dzisiaj , klika zdań na kilku portalach z darmowymi ogłoszeniami i usługa wystawiona.
Ktoś będzie szukał znajdzie, nie będzie szukał nic nie straciliście.
Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 28-06-2010, 01:06
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

no i mądrze gada Janos

Cytat:
Sprzedaje się to w czym się jest dobrym. Wtedy i cena i satysfakcja jest odpowiednia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 19:10
dziadzia777 dziadzia777 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 5
Żarówka

Wszystkim seniorom odradzam działalności w pracy typu klikanie, rozsyłanie emaili itp. zarobek to grosze albo firma się zawija się nawet z tymi zarobionymi groszami.

Praca w internecie polega na 2 zasadniczych akcjach:
- budowaniu grupy partnerów/klientów (marketing sieciowy)
- łączeniu klientów ze sprzedawcami, swoisty pośrednik sprzedaży (programy partnerskie)

Wbrew utartym opiniom o wymogu specjalistycznej wiedzy do tego typu działań, osobiście jestem dowodem na to że to nie prawda - ważna jest konsekwencja w działaniu i zrozumienie pojęcia opóźnionej gratyfikacji, czyli na efekty trzeba poczekać, podobnie jak na etacie wypłatę otrzymuje się dopiero po miesiącu.

Współczesny internet posiada ogólnodostępne darmowe narzędzia, których umiejętne połączenie daje efekt dochodu pasywnego np. lubisz podróże więc prowadzisz bloga o turystyce, wstawiasz zdjęcia z podróży, recenzje hoteli, przewoźników + linki, banery programów partnerskich biur turystycznych, jeśli ktoś wykupi wycieczkę przychodząc z Twojego bloga, zarabiasz prowizję.

Jeśli blog jest poczytny, zarobek może być na prawdę spory. Jednak to wymaga poświęconego czasu na rozwój bloga i stałe dodawanie nowych treści, jednak wytrwali będą nagrodzeni na tym tle znowu widać dlaczego klikanie i oglądanie reklam jest bzdurą

Jeśli czujesz, że temu nie podołasz innym rozwiązaniem jest program Amigolotto, czyli gra grupowa w lotto - generalnie ten system uwidacznia jak genialnym ułatwieniem życia codziennego jest internet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 24-03-2011, 14:57
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał dziadzia777
Wszystkim seniorom odradzam działalności w pracy typu klikanie, rozsyłanie emaili itp. zarobek to grosze albo firma się zawija się nawet z tymi zarobionymi groszami.

Praca w internecie polega na 2 zasadniczych akcjach:
- budowaniu grupy partnerów/klientów (marketing sieciowy)
- łączeniu klientów ze sprzedawcami, swoisty pośrednik sprzedaży (programy partnerskie)

Wbrew utartym opiniom o wymogu specjalistycznej wiedzy do tego typu działań, osobiście jestem dowodem na to że to nie prawda - ważna jest konsekwencja w działaniu i zrozumienie pojęcia opóźnionej gratyfikacji, czyli na efekty trzeba poczekać, podobnie jak na etacie wypłatę otrzymuje się dopiero po miesiącu.

Współczesny internet posiada ogólnodostępne darmowe narzędzia, których umiejętne połączenie daje efekt dochodu pasywnego np. lubisz podróże więc prowadzisz bloga o turystyce, wstawiasz zdjęcia z podróży, recenzje hoteli, przewoźników + linki, banery programów partnerskich biur turystycznych, jeśli ktoś wykupi wycieczkę przychodząc z Twojego bloga, zarabiasz prowizję.

Jeśli blog jest poczytny, zarobek może być na prawdę spory. Jednak to wymaga poświęconego czasu na rozwój bloga i stałe dodawanie nowych treści, jednak wytrwali będą nagrodzeni na tym tle znowu widać dlaczego klikanie i oglądanie reklam jest bzdurą

Jeśli czujesz, że temu nie podołasz innym rozwiązaniem jest program Amigolotto, czyli gra grupowa w lotto - generalnie ten system uwidacznia jak genialnym ułatwieniem życia codziennego jest internet
Uwazam, że praca przez internet jest wspaniałą formą dorobienia sobie dodatkowej" KASY", ale trzeba wybrać sobie odpowiednią firmę lub Program partnerski. Ja osobiście zainteresowałam sie kilkoma programami, które nauczyły mnie , ze wymaga to odemnie cierpliwości,budowania grupy partnerów/klientów i miłych relacji między nami, stworzyłam tez swoje strony i blogi na których informuję o tym co robię . Uważam , ze jest to fajne połączenie pożytecznego z przyjemnym. Poświęcam na to od 2- 3 godzin dziennie. Mam już małe efekty finansowe, ale to dopiero parę miesięcy , jak tym się zajmuję. O tym piszę tutaj i tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 27-03-2011, 12:28
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Domyślnie

Aleksa jesteś niesamowita!
I ja kiedyś chciałam zarobić pieniądze poprzez Internet, ale przyznaję nie wierzyłam w skuteczność takiej formy... a Ty widać masz i osiągnięcia...Mnie interesowałaby raczej gra w Lotto...
Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 27-03-2011, 13:27
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludgarda
Aleksa jesteś niesamowita!
I ja kiedyś chciałam zarobić pieniądze poprzez Internet, ale przyznaję nie wierzyłam w skuteczność takiej formy... a Ty widać masz i osiągnięcia...Mnie interesowałaby raczej gra w Lotto...
Pozdrawiam!
Ludgarda, jeżeli jest się cierpliwym i konsekwentnym to wszystko wychodzi. A jeszcze jak się ma wspaniałych współpartnerów co Ci podpowiedzą jak najlepiej to wykonać to skuteczność jest 100%. Tylko jeden warunek- musisz chcieć to robić i nie słuchać tych co im nic nie wychodzi, a zwalają na coś o czym nie maja zielonego pojęcia, czy różnym "smutasom".Wiele mi dał e-book "13 Największych Kłamstw i Zagrożeń Network Marketingu" . Tu zrozumiałam, ze MLM nie jest dla każdego tylko....... ale trzeba to przeczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 29-03-2011, 11:08
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

ja niedowierzam tego typu formom zarabiania jak klikanie na reklamy, ankiety itp, zbyt dużo oszustów jest w tej branży, lepiej mieć swoją własną stronę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 04-04-2011, 21:06
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Popieram przedmówcę, własna strona z PP i zarabianie na PP oraz reklamach np. tu
Zainteresowanym przybliżę temat
__________________
Ratujmy Ziemię tak szybko ginie, a my razem z Nią...
Blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 23-12-2011, 18:47
Władzio's Avatar
Władzio Władzio jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 20
Domyślnie

Nie ma łatwych pieniędzy w życiu. Może internet daje nowe możliwości, ale też trzeba się dużo napracować aby mieć z tego pieniądze dla których warto poświęcać czas.
Mój wnuczek pokazywał mi np. Google AdSense, ale ja już siew życiu napracowałem i teraz cieszę się, że nie muszę pracować.
__________________
Władzio
Świeży amator kalendarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 28-12-2011, 11:38
robin robin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 30
Domyślnie

Zarabianie przez internet jest możliwe, ale to przede wszystkim ogromna konkurencja, ponieważ tego typu praca jest już popularna wśród nastolatków, którzy jednak szybciej radzą sobie z pojmowanie niuansów internetowych niż osoby starsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Praca przez internet Ewita Seniorzy i praca 74 04-04-2011 20:43
zapłać za Internet, a odliczysz leluri Zarządzanie finansami 0 30-12-2008 09:15
Od 18 grudnia internet zakazany leluri eSenior 2 15-12-2008 16:37
Internet w toalecie - komentarze ciekawski Ogólny 23 15-11-2008 13:00
E-book Internet dla seniora TobiaszMalinski eSenior 28 29-10-2008 21:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.