menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-09-2010, 10:31
olesia10 olesia10 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Częstochowa, Polska
Posty: 1
Post Olej lniany i olej z wiesiołka - eliksiry młodości i piękna - komentarze


Komentarz do artykułu: Olej lniany i olej z wiesiołka - eliksiry młodości i piękna
--------------------
Mam 51 lat i przeraża mnie fakt, że czas działa destrukcyjnie na mój organizm. Bronię się przed tym (nawet z powodzeniem) więc staram się żyć aktywnie. Poza tym piję codziennie olej lniany (łyżkę stołową), łykam magnez, belissę, piję dużo wody, zieloną i czerwoną herbatę, również mieszanki ziołowe, ale zastanawiam się, czy można równolegle zażywać kapsułki wiesiołka, czy to już za dużo szczęścia? Kiedyś zażywałam tylko wiesiołek, oleju nie piłam.
Włosy lśnią, przestały wypadać, skóra nienajgorsza, z paznokciami gorzej, ale na to jest inny sposób, po prostu pokrywam je żelem i wyglądają cudnie; sama też dość atrakcyjnie
Metryki nie da się cofnąć (NIESTETY!), ale rzeczywiście można pomóc sobie mając świadomość, co dla nas może być dobre.
Również mężowi podaję codziennie olej lniany, jemy też otręby owsiane.
I jeszcze jedno - pogoda ducha - to bardzo ważny element naszego życia
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-09-2010, 13:43
Sabinka41's Avatar
Sabinka41 Sabinka41 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 1 969
Post

Do tego dodaję kasze gryczaną kaszę jaglaną oraz płatki owsiane i otręby owsiane-samopoczucie super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-09-2010, 22:19
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Stanowczo zalecam jeszcze dodatek licznych super odmładzających produktów.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-11-2011, 13:56
~gość: 82.145.211.xxx's Avatar
~gość: 82.145.211.xxx
 
Posty: n/a
Post

Witam. Ja biorę olej z wiesiołka od 15 dni a efekty widać od razu. Mam 31 lat cera mieszana z pojedynczymi wypryskami . Od momętu brania Żadna nowa krostka mi nie wyskoczyła, stare się wygoiły a blizny po nich szybciej znikają. Jestem bardzo z niego zadowolona. Teraz kupiłam olej do picia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-11-2011, 11:55
mamaria mamaria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Bielsko-Biała,Polska
Posty: 2
Domyślnie

Ja też używam olej lniany ,ale tylko 'Budwigowy' i robię na nim majonez,który zastępuje mi masło.Dla poprawienia smaku dodaję odrobinę oleju z orzechów n.p.włoskich.Majonez ten obniża poziom cholesterolu i jest podobno przeciw nowotworowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 17-12-2011, 10:59
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

Polecam także sezam, siemię lniane, awokado, papaje - apropo zdrowia i młodego wyglądu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-06-2013, 11:05
~gość: 89.231.122.xxx's Avatar
~gość: 89.231.122.xxx
 
Posty: n/a
Post

więcej o właściwościach olejku z wiesiołka można znaleźć na stronie http://olejzwiesiolka.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-07-2013, 16:39
Katarzyna i Jerzy's Avatar
Katarzyna i Jerzy Katarzyna i Jerzy jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Kraków
Posty: 55
Domyślnie

Rzeczywiście budwigowy najlepszy, w ciemnych butelkach, trzeba tylko patrzeć na datę produkcji nie powinna przekraczać pół roku. Potem olej staje się gorzki i może być szkodliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 24-07-2013, 21:06
Ellak Ellak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Zielona Góra
Posty: 35
Domyślnie

Też zażywam olej z wiesiołka i widzę pozytywne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 10-09-2013, 11:14
~gość: 78.8.131.xxx's Avatar
~gość: 78.8.131.xxx
 
Posty: n/a
Post

Rownież zazywam olej z wiesiolka, a takze olej lniany i arganowy, oczywiscie nie wszystkie naraz, ale wymiennie. Martwil mnie bardzo stan mojej cery i wlosow, czulam jakbym miala nie dosc dobrze nawilzony organizm, mimo picia duzych ilosci wody. Okazalo sie, ze swietnie sprawdzily sie w tym wlasnie oleje spozywane od wenatrz. cera mlodnieje i wygladza sie z dnia na dzien. Dotychczas mialam problem nie tylko z wypryskami i krostkami, ale rowniez zauwazalam,ze przez brak nawilzenia pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki. Na szczescie po olejach jak reka odjal przyznam, ze nigdy jeszcze nie mialam tak ladnej cery i wlosow...no chyba, że w czasach, ktorych juz nie pamietam za dobrze) dodatkowo uzywam tych olei rowniez od zewnatrz,a w szczegolnosci oleju lnianego. uzywam olei wylacznie kupowanych przez internet ze wzgeldu na to, że zalezy mi na swiezosci. kupuje juz od dłuzszego czasu oleje firmy Zielony Nurt, na ich stronie internetowej. Nie zawiodlam sie jeszcze ani razu, oleje swieze, dobre, wysokiej jakosci, i przesylka przychodzi do domu...czego chciec wiecej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 28-05-2015, 23:45
~gość: 188.122.16.xxx's Avatar
~gość: 188.122.16.xxx
 
Posty: n/a
Post

Jestem młodą babią (53 lata) w marcu na urodziny moja wnuczka podarowałam mi Lenvitol, myślałam, że to kolejny preparat dla osób starszych, ale córka wytłumaczyła, że to olej lniany i opowiedziała na co działa. Piję go codziennie, problemy z moim żołądkiem ustąpiły. Zauważyłam również, że mam mniej widoczne plamy wątrobowe, muszę spróbować stosować go z kremem do twarzy może plamy będą jeszcze mniej widoczne. Pozdrawiam Renia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 18-08-2015, 11:03
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Oleju z wiesiołka nigdy nie stosowałam - muszę go zamówić w internecie. Natomiast oleju lnianego używam prawie codziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 17-02-2016, 14:03
~gość: 178.37.128.xxx's Avatar
~gość: 178.37.128.xxx
 
Posty: n/a
Post

Łykam kapsułki z olejem z wiesiołka (zielone opakowanie z napisem Gal) od roku i powiem szczerze, że od dawna żaden suplement nie przyniósł tak wielu korzyści jak ten. Poprawił mi się stan skóry - jest gładsza i bardziej promienna, włosy przestały mi wypadać, płytka paznokciowa się wyrównała. Wiesiołka podejrzewam o jeszcze jedną rzecz, a mianowicie o obniżenie cholesterolu. Był on ponad normę tylko o 21 jednostek, niemniej po ostatnich badaniach jego poziom był w normie, zaś ja wyczytałam w książce zielarskiej, że olej z wiesiołka również wpływa na obniżenie cholesterolu. Wierzę, że to jego zasługa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.