menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 25-11-2013, 16:01
zygmunt55 zygmunt55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: lublin
Posty: 5
Domyślnie

Pocę się na całym ciele, pomaga to urządzenie?
Pocę się mocno prawie rok w ciągu dnia,i w nocy.Mam 55 lat, 2 lata temu straciłem pracę,przyszły depresje,z którymi się leczę. Leczenie nie bardzo pomaga,no a jeszce dodatkowo nęka mnie silne pocenie.Nieviem,co dalej robić,pod pachami mokro,z rąk się leje nie wiem jak długo to wytrzymam. Lekarz wzrusza ramionami.Czytam wasze wypowiedzenie na temat jonoforezy,proszę o informacje o tym, czy urządzenie to ,może przynajmniej częściowo rozwiązać mój problem. dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 02-12-2013, 11:38
tadzia tadzia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: łódź
Posty: 2
Domyślnie

Kupiłem to urządzenie dla mojego ojca, cierpiał na nadmierne pocenie się rąk. Jak jestem u niego w gościach to słyszę tylko samą chwałę.Produkt wybrałem na podstawie opinii i kupiłem go przez internet.Kurier mi go dostarczył na drugi dzień po zlożeniu zamówienia.
Ojciec bardzo chwali, na spocone ręce mu to podobno pomaga cudownie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 10:28
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Wedłóg mnie miałbyś spróbować zygmunt55,jeżeli wypóbowałeś już wszystkiego a nic nie pomogło to może rzeczywiście jonoforeza jest twoim rozwiązaniem.jeżeli nie zauważysz żadną poprawę, masz 50dniową gwarancję spokojności i możesz zwrócić urządzenie i pieniądze otrzymasz spowrotem.Ja też tak myślałam,ale nie było potrzeby zwrotu,bo z tego urządzenia kożysta też córka. Nam jonoforeza pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 13-12-2013, 11:36
jacek7777 jacek7777 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Radom
Posty: 4
Uśmiech nadmierne pocenie

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.Jonoforezę zamówiła moja żona , za to jestem jej bardzo wdzięczny.Dlatego piszę aby podzielić się z wami swoim doświadczeniem.
Melduję, że jonoforeza przyniosła oczekiwane rezultaty i od jakiegoś czasu nie martwię się spoconymi dłońmi. Jednak jeśli chodzi o mnie to nie wystarczyło 10 czy 12 zabiegów . Po tych 12 zabiegach widać była minimalna różnica jeśli chodzi o suchość boków dłoni. Ale nie poddawałem się i codziennie wieczorem dalej robiłem jonoforezę, bieguny zmieniałem co 15 minut (wcześniej co 10). I któregoś razu, nawet nie pamiętam dokładnie po ilu zabiegach obudziłem się rano i spotkała mnie miła niespodzianka-suchutkie dłonie. Mam nadzieję, że będę mógł się długo cieszyć moimi suchymi rączkami!
Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 18-12-2013, 12:41
staszek1 staszek1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: warszawa
Posty: 1
Domyślnie

Jak fajnie,że jest to forum i tacy ludzie jak Wy.Chcę mocno podziękować. Dzięki waszym wypowiedzeniom zamówiłem od razu urządzenie,otrzymałem na drugi dzień,zaraz robiłem pierwszą procedurę dłoni i stóp.Po pięciu kuracjach stopy były już prawie suche a dłonie po siedmiu.Jechałem po tygodniu na rozmowę o pracę i wychodząc z domu dłonie suche ale w tramwaju zaczęły się robić wilgotne.Myślałem,że wrócę do domu ale zauważyłem,że wilgotność dłoni zatrzymała się na przyzwoitym poziomie a wysiadając z tramwaju łapki zrobiły się prawie suche.Przywitałem się z szefem no i dzisiaj byłem pierwszy dzień w pracy.Jak na razie jest dobrze.Aparat zatrzymam do lata bo na razie nic nie będę kombinował.Jest dobrze i żeby tylko nic się nie zmieniło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 19-12-2013, 14:48
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Post

Piękne i szczęśliwe Boże Narodzenie pełne pokoju,szczęśliwego roku 2014 wiele sukcesów, a przede wszystkim zdrowia i szczęścia,no i oczywiście suchości wszystkim spoconym .Może dzięki naszej dyskusji pomożemy innym pokonać problém potliwości życzę, również wszystkiego dobrego waszym bliskim :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 30-01-2014, 16:20
lotwa lotwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: stargard szczecinski
Posty: 3
Domyślnie

jak to kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 30-01-2014, 17:05
lotwa lotwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: stargard szczecinski
Posty: 3
Domyślnie

Gdzie kupowaliście elektro antyrespirant?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 19-03-2014, 20:47
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Witam urządzenie do jonoforezy można dostać na www.electroantiperspirant.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 04-06-2014, 10:28
sławalip sławalip jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: STASZOW
Posty: 1
Domyślnie

Kupiłam urządzenie do jonoforezy,bo już nie wiedziałam co robić.Dłonie ciągle mokre coś okropnego.Chciałabym tylko powiedzieć że mi pomogło na 100%warto bo naprawdę zatrzyma ten problem pocenia na różnych częściach ciało.Bardzo polecam.Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 12-09-2014, 16:14
zygmunt55 zygmunt55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: lublin
Posty: 5
Domyślnie

Witam.Nie jestem często na internecie nie mam czas mam inne zainteresowania.Jednak w temacie o urządzeniu do jonoforezy bardzo chętnie powiem parę słów...kupiłem...pozbyłem się pocenia...mam pracę...jestem teraz bardzo szczęśliwy i z czystym sumieniem polecam.Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.