menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118161  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:13
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Dzień dobry kochani .
Gienku , w Białymstoku rano leżał śnieg i słońce było , po śniegu już nie ma śladu i żadnego słoeczka , pochmurno u nas . Chyba , że ta pani mieszka w drugim końcu naszego miasta , na termometrze jest 7 stopni ale na plusie . Wygląda na to , że nasze kobietki - Ninka i Izunia są niewyspane ale może podrzemały w dzień , współczuję choć ja sama przebudziłam się w nocy i kręciłam się na łóżku może z godzinę .
Beniu , dzięki za piękne życzenia , Tobie również życzę tego samego i lepszego samopoczucia .
Zosiu , dzięki a na tej fotce wyglądasz ślicznie , wiesz ? Kiedyś i fotki umiałam wstawiać ale po długiej przerwie zapomniałam , niestety...
Też już powinnam odwiedzić fryzjerkę ale jeszcze za zimno i odkładam , u niej w salonie jest po prostu za chłodno i przeważnie każdą wizytę odchoruję .
No nic , trzymajcie się cieplutko , bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie , może później zajrzę jeszcze , ściskam wszystkich bez wyjątku .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118162  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118163  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:43
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 678
Domyślnie

Dobry wieczór....
Danusiu...podrzemałam w dzień...prawie dwie godziny. Czy odespałam zaległości - chyba nie, bo nadal jestem senna. I niemrawa.
Gienku...u mnie, na Podkarpaciu też była dziś prawdziwa zima...teraz też jest 2 stopnie poniżej zera, a może być jeszcze mniej....
Danusiu...Zosiu...Viko... dzięki za wklejki i zdjęcia...pięknie ubarwiacie wątek.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118164  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:24
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 765
Domyślnie

Dancia Lapy taka miejscowość znasz. To małe miasteczko.Zimno na dworze, będzie przymrozek w nocy.

Pozdrawiam
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118165  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:30
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 168
Domyślnie


Witam wieczorem, wszystkich bywalców dzień szybko mi zleciał,(był moment, że mi też oko się na kilka chwil przymknęło, już jest ok spanie mnie minęło.

Wszystkim życzę miłego wieczoru ,spędzonego w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi,
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118166  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:56
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 570
Domyślnie

Danusiu, bardzo mnie ucieszyła Twoja obecność . Szybko się człowiek przyzwyczai do DOBRYCH ludzi... Tutaj różni bywali.. oj, łezka w oku się kręciła czytając złośliwe wpisy... A, nie wracam do wspomnień...
Nie wiem jak u mnie z mrozem, czy z przymrozkiem.. szkoda by było roślin, tak pięknie rozwinęły się, patrzą w słoneczko i oko cieszą jak się na nie patrzy.
Izabel, drzemałam, pewnie nawet z pół godziny...
Zosia też podgoiła oko..
Gienio nie ma czasu.. jak prowadzi takie rozmowy.. dobre to jest bo nie czuje się samotny... Jak tylko Gienio dobrze odbierasz te osoby to już sukces!

Od bardzo, bardzo dawna nie zjadłam kajzerki całej... tym razem zjadłam! Przed chwilą. Szukałam ratunku na szum w głowie... dziwne ciśnienie, 127 / 50.
Kochani, powiem DOBRANOC, podziękuję za fotki, za urok kolorów na wątku....
Dawno temu ( tak jak Danusia ) wklejałam fotki i było fajnie, ten link już nie działa, Gosiaczka już nie ma z nami i koniec z fotkami!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118167  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:18
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 765
Domyślnie

Tak Ninko prowadzę rozmowy na wideo , telefon, jest całkiem weselej. Przyjemnie się rozmawia piszę na czatach dużo też o winach nalewkach jak się pytają. na czatach jest nazwisko i imię każdego kto tylko wejdzie, a żeby widział posty , to trzeba daną osobę przeprowadzić na dany post . Inaczej sama nie wejdzie, bo nie da rady . Jak mi się nie podoba , to ją skasuje i zablokowana jest na 180 dni.
Pozdrawiam .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118168  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:22
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 111
Domyślnie

Dobry wieczór , to jeszcze raz ja tak na króciutko .
Gienku , mówisz o Łapach pewnie , tak , Łapy to nieduża miejscowość ale nie wiem ile kilometrów od Białegostoku . Kiedyś nawet pracowałam z fajnymi dziewczynami z Łap . Ale obecnie żadnego kontaktu z nimi nie mam a szkoda . Izuniu i Zosiu , dobrze , że pospałyście troszkę , dziewczyny , zawsze to jakaś regeneracja .
Ninko , musisz jeść aby mieć siły , odnośnie ciśnienia to te dolne troszkę za małe .
Pij dużo płynów aby nie odwodnić się .
U mnie mało zmian , pogadałam przez telefon ze starszym synem , obiecał , że zjawi się w święta a jak będzie - okaże się .
Dobrej nocki Wam i sobie życzę , do jutra wszystkim .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118169  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:47
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 678
Domyślnie

Dzień dobry Różności...
U mnie mrozik i nieprzyjemny ziąb, przenikający do skóry pomimo zimowego okrycia. Brrr. Widać sporo szkód w ogrodzie - rozwijające się pąki drzew i krzewów umarznięte, a i tulipany pochyliły liście.
Nadal czuję się dość słabo...nie mam werwy i jestem apatyczna. Rodzinny mówił, że nie prędko wrócę do pełni formy, ale taka niemoc bardzo mnie mierzi. Już chciałabym fruwać.
Planów na dziś nie mam żadnych, będzie laba z książką.
Miłego dnia wszystkim obecnym i nieobecnym....

Ps. Bardzo często myślę o Helence. Ciekawa jestem czy wróciła już do zdrowia po wypadku. Helenko...jesteśmy z Tobą.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 15:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 21:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 21:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.