menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 11:37
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie Prezenty tegoroczne


Pochwalmy sie tym co przyniósł Mikołaj........albo tym co podarowujemy naszym bliskim.....takie targowisko prezentów
  #2  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 19:50
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Czy to ważne co materialnego daliśmy, lub otrzymaliśmy od bliskich? Jeden może dać wypasionego mercedesa takiego full wypas z firaneczkami, telewizorem, barkiem itd, itp. Może też dać willę z basenem. Pewnie go stać na to. Dla innego podarowanie pudełka zapałek może być problemem cenowym.
Przecież ważne jest to co dajmy z siebie i odwrotnie.
ps. Ja dałm bliskim kolejny rok swojej trzeźwości, otrzymuję zaufanie, miłość.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #3  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 20:01
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Słusznie zauważył Tadeusz.... prezenty moga być natury materialnej ale i duchowej.....i nimi też nalezy się chwalić...moze jeszcze bardziej.Przemyślany prezent, albo własnoręcznie wypracowany myslę że każdego ucieszy...
Mimo wszystko sądzę Tadziu , ze oprócz podarunku pt "trzeżwość" dorzucisz cos dzieciom jeszcze, co mogliby w dzień wigilii wziąć w łapki i pocieszyc się tym czymś....
  #4  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 20:04
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Malwino, podaruję ale nie będę stawał w szranki przechwałek.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #5  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 21:31
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Myślę, ze szlachetnosć Cię przerosła i znalazłeś się na niewłaściwym wątku...nie cierp i wycofaj się...jutro swięta, trzeba spokoju, pokory i przyjemnosci z bliskosci innych a i radości z podarunków też....zgrzyty, babolenie, bufonada niewskazane...szczególnie w tym zcasie....wesołych świąt....
  #6  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 21:51
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Nie cierpię, gdzie niby to cierpienie, pokorę zachowuję, niby z czego mam się wycofać z wątka, z trzeźwości. Zresztą pomilczę.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #7  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 21:51
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Malwinko, a ja skromnie bo skromna moja emerytura. Jednak zawsze od lat prezentem ode mnie dla moich bliskich to książka. Tak jest też w tym roku.
Myślę, że dzieci byłyby zaskoczone zmianą. Z książek cieszą się szczerze.
Dla wnuka trochę dodatkowo słodyczy - wystarczy. Najważniejsze serce, które jest załącznikiem do prezentów. - Cz
  #8  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:15
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Tak Mimozko, książka zawsze będzie wartościa samą w sobie i nośnikiem wiedzy o swiecie....ja tez w tym roku zięciowi książkę z zakresu działalnośći naszego Gromu, a wnuczce najpiekniejszy zbior bajek Brzechwy , pięknie ilustrowanych w twardej oprawie(pamiętasz ilustracje M Szancera?)..a serce? zawsze dołączamy prawda?
  #9  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:25
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

U nas w tym roku pod choinką będą głównie książki i płyty.Od córki dostanę dobre perfumy.Dla wszystkich ulubione słodkości-dla mnie śliwki w czekoladzie,które uwielbiam!
  #10  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:39
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

U mnie też dla maluchów zabawki, dla dorosłych książki, słodycze. My składamy się rodzinnie i wtedy można kupić coś droższego.
  #11  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:41
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Niko ja tez czekam na dobre perfumki wprawdzie imieninowo, ale będą...dziewczynom kupiłam ładne pizamy, męzowi wedkę i też dobry zapach...
Z tym składaniem sie to dobry pomysł..jedna rzecz a przyzwoita....
  #12  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:45
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Mój najmilszy dostanie ode mnie ładną aktówkę, dobrą wodę po goleniu i modny, ciepły szalik, niespodziewanie w pierwszy dzień jadę do siostry, to dla niej płyta, bombonierka, a szwagrowi książka, wnuki daleko to tylko kartki z życzeniami i dzieciom też
__________________
]


  #13  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 22:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

ja podpatrywałam cały rok bliskich prezenty kupuję co roku inne bo ludzie zmieniają upodobania...
i stawiam na praktyczność...
u kogoś zobaczę zużytą moim zdaniem portmonetkę, u innych zniszczone acz ulubione trepki, u panów bieliznę ( w Lidlu nabyłam "oddychającą bieliznę") a dla synowej coś na czasie fikuśnego z ubranka .
a wiecie co ? od nie wiem ilu lat marzył mi się turbanik pokąpielowy i szukając prezentów znalazłam w centrum chińskim cena 4 zł i sobie kupiłam.
Teraz mogę kremować się nie brudząc włosów kremem i chodzić po domu w nim a nie z ciężkim ręcznikiem który co raz się odwijał.
Prezenty kupuję dużo wcześniej.

a wnuczce prawie dwuletniej telefonik zabawkę z woreczkiem który mi się bardzo podoba...ten woreczek na moją komórkę pasuje.

wycieraczki na przednią szybę może mi gwiazdka przyniesie.
__________________
  #14  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 23:05
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

a wiesz, ze zawsze marzył mi sie taki turbanik....ja tez podpatruję , podpytuję już od pażdziernika i starm sie wstrzelic w upodobania...bo jednak upominek musi sprawiac przyjemność, a nie po prosytu być.....
  #15  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 23:28
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
a wiesz, ze zawsze marzył mi sie taki turbanik....ja tez podpatruję , podpytuję już od pażdziernika i starm sie wstrzelic w upodobania...bo jednak upominek musi sprawiac przyjemność, a nie po prosytu być.....

Jak masz takie centrum u siebie to jutro otwarte będzie
a jeśli nie to ja kupię Ci i wyślę jaki kolor chcesz..niebieski, różowy, żółty, morelowy.
__________________
  #16  
Nieprzeczytane 24-12-2009, 00:00
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ojej taki kłopot...Radomianka Radomiance...nie moge....oczywiście żebym chciała..njblizsze centrum chińskie mam na trasie wa-wa -Radom...hihi....chcę ...bardzo..morelowy i rózowy dwa....a to sie da w kopertę wrzucić?Artfilko moja ty...miej mnie na uwadze przy okazji...
  #17  
Nieprzeczytane 24-12-2009, 00:25
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
ojej taki kłopot...Radomianka Radomiance...nie moge....oczywiście żebym chciała..njblizsze centrum chińskie mam na trasie wa-wa -Radom...hihi....chcę ...bardzo..morelowy i rózowy dwa....a to sie da w kopertę wrzucić?Artfilko moja ty...miej mnie na uwadze przy okazji...

spytam czy w kopertę się da a jutro Ci kupię daj swój adres na me pv...no i czekaj...
albo Viki Ci przywiezie pod Pałac to i telefon daj. Jutro zobaczę co się da zrobić.
__________________
  #18  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 13:23
robin robin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 30
Domyślnie

Jeśli chodzi o propozycję prezentów to ja przedstawię swoją, chodzi mi dokładnie o ten pomysł na prezent - gazetomania.pl - to witryna, dzięki której tworzymy gazetę, aby podarować ją bliskiej osobie. Oczywiście nie jest to zwykły kawałek papieru, tylko specjalne wydanie, gdzie na stronie tytułowej znajduje się zdjęcie oraz artykuł o danej osobie. Świetna sprawa jeśli zależy nam na podarowaniu czegoś, co zapamięta się na długo. A dla pomysłowych ludzi to prawdziwa gratka, można napisać taki artykuł, że boki zrywać....

A jak w tym roku było u was z prezentami pod choinką ?
  #19  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 13:52
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Pokażę najpiękniejszy prezent. Siostry prawie syjamskie. Jedna dla mnie, druga dla Małża.
Reszta prezentów się nie liczy, straciły swój blask...



Szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w 2010...
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 15:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Pokażę najpiękniejszy prezent. Siostry prawie syjamskie. Jedna dla mnie, druga dla Małża.
Reszta prezentów się nie liczy, straciły swój blask...



Szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w 2010...

To jest to. Prezent chciany. Prezent z którego obdarowany/-a bardzo się cieszą. Prezent który się kocha całym serduchem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prezenty komunijne Anonymous Rodzina bliższa i dalsza 82 12-07-2017 10:40
Zarób na prezenty.... grzegorzk14 Różności - wątki archiwalne 0 12-12-2009 12:08
Pomysly na prezenty Pani Slowikowa Różności - wątki archiwalne 22 22-12-2008 16:12
Tegoroczne rozliczenie z fiskusem może trwać dłużej - komentarze sToRcZyK Ogólny 11 26-03-2008 13:16
prezenty Nika Różności - wątki archiwalne 63 04-08-2007 19:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.