menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1541  
Nieprzeczytane 07-12-2013, 11:57
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał rslucja
Obnoszenie się ze swoją niepełnosprawnością jest żenujące dla otoczenia. (...)
Dbajmy więc o sprawność umysłową i fizyczną do końca.
Hmm...
Dbałam, ale mnie dopadła ta niepełna sprawność.
Tak się zdarza przecież.
I co? Mam się zamknąć w swoich czterech ścianach, żeby nie żenować bliźnich???!
Cytat:
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z zasypanej śniegiem Warmii.
Po takim oświadczeniu jakoś trudno mi uwierzyć w tę deklarowaną serdeczność, chyba że jest ona tylko dla tych sprawnych.
Lub niesprawnych, ale znających swoje miejsce w społeczeństwie wg rslucji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1542  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 10:09
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Zawstydzony

Cytat:
Napisał Alsko
Hmm...
Dbałam, ale mnie dopadła ta niepełna sprawność.
Tak się zdarza przecież.
I co? Mam się zamknąć w swoich czterech ścianach, żeby nie żenować bliźnich???!
Po takim oświadczeniu jakoś trudno mi uwierzyć w tę deklarowaną serdeczność, chyba że jest ona tylko dla tych sprawnych.
Lub niesprawnych, ale znających swoje miejsce w społeczeństwie wg rslucji.
Alsko, bądź sobą. Ciesz się życiem jak tylko potrafisz. Takie jest Twoje prawo i nikt nie może Ci go odbierać. Trzymam za Ciebie kciuki. Ta cisza na wątku, to chyba zasługa orkanu o imieniu Ksawery. A może cisza przed burzą ....... wierzę w ogół społeczności KSC.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1543  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 10:46
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Bertoldzie Uśmiech duży.gif


Cytat:
Napisał Bertold
Ta cisza na wątku (...) A może cisza przed burzą ...
Nie sądzę. Po prostu przypadek.

Zresztą... Gdyby każda różnica zdań eksplodowała burzą - to już dawno KSC rozleciałby się na kawałki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1544  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 10:55
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 055
Domyślnie

Cytat:
Jakoś nie mogę się pozbyć obrazu pani 60+ poruszającej się o kulach która na dyskotece wykonuje taneczne figury oparta plecami o filar podtrzymujący strop sali tanecznej. Dla mnie wola bycia i życia osób w pewnym wieku jest przerażająca.
Dla mnie jest porażające to, co wcześniej napisała Rslucja.
Z tego wynika, że niepełnosprawni powinni być izolowani, nie mają prawa do radości i cieszenia się życiem, uczestniczenia w zabawach rówieśników i nie tylko.
Wszystkim wiadomo, że taniec to jest też gimnastyka i obojętne czy owijasz się wokół partnera, czy tańczysz solo, czy nawet podpierając ścianę...to też jest gimnastyka, że już nie wspomnę o zaletach dla psychiki człowieka.
To nie średniowiecze, że ludzie niepełnosprawni są wyśmiewani, obrzucani wyzwiskami itp.
Kiedyś będąc w sanatorium, był też młody chłopak 32 lata, był po wylewie, jedną stronę miał sparaliżowaną, też przychodził o kulach do kawiarenki i z drugim podobnym ale bardziej sprawnym siedzieli w kąciku, sączyli piwo czy coś tam.
Jednego dnia wyciągnęliśmy ich do kółka, oczywiście nie na siłę, poruszali się w miarę swoich możliwości w rytm muzyki.
Szkoda, że nie wszyscy mogli ich zobaczyć, ich uśmiechnięte twarze, inaczej już zachowywali się idąc na zabiegi czy na stołówkę, czy w poprawie kondycji fizycznej to zadziałało...nie wiem, ale na psychikę tak, to już byli inni ludzie.
Każdy się boi niepełnosprawności, a ona może dopaść każdego i to niekoniecznie w starszym wieku i co....izolacja, albo wariatkowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1545  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 12:13
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam serdecznie.
Bertoldzie ,nie będzie żadnej burzy na forum.Po prostu kazdy pisze co mysli.A ,że zdania sa różne,to tak, jak ludzie są różni.
Jedni patrzą ze wsołczuciem,inni,z niesmakiem lub politowaniem,a inni podają pmocną dłoń.
Ja od paru lat mam problemy z kregosłupem i kolanem.Powinnam chodzic o kuli lub lasce.Ale ze względu na "różnych " ludzi wstydzę się i chodzę z kijkami wszędzie./jak dobrze,że są takie popularne/Chodzi mi sie pewniej,raźniej,szybciej,nie męcze tak bardzo kregosłupa i kolana.Zakupy noszę w plecaku/mam kilka różnego rozmiaru/.
Z tego wszystkiego zapomniałam jak się z torebka chodzi.
A,ze jestem sama i musze drobne rzeczy kupowac no to cóż,kijki w łapki do przodu.I usmiecham się do ludzi,oni do mnie tez i jest dobrze.
A w sanatorium chodzę na tańce,tańczę w miarę moich możliwosci,tzn."gibam" się w rytm muzyczki.I jakoś nie widziałam,żeby ktoś śmiał się lub dziwił,ze niepenosprawni się bawią.
Boguniu, Alusiu pozdrawiam
Pozdrawiam miłej i radosnej niedzieli życzę.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1546  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 13:29
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Taniec jest jednym z najprostszych i najstarszych, a zarazem najbardziej naturalnych sposobów wyrażania radości. Jest doskonałym sposobem na pozbycie się stresu. To także gimnastyka, która nie tylko porusza mięśnie, ale trzewia i umysł. Dzięki niemu możemy wzmacniać postawę i poczucie równowagi. A co może dziwić, także pamięć.
Niestety za dużo w nas stereotypów i taniec zamknięty został w kategorii "dancing", "dyskoteka", "taniec towarzyski", "para".
Dobrze jest tańczyć samemu, w zaciszu domowym, rano, wieczorem, w bezsenną noc. Aby rozbudzić ciało lub, by pozbyć się smutków.
Do tańca nie trzeba być sprawnym i super zdrowym. Przeciwnie, można tańczyć siedząc i leżąc. Powoli i do nas dociera, że taniec jest formą terapii dla osób z chorobą Parkinsona, czy różnego rodzaju zaburzenia ruchu.
A jak nie tańczyć, to przynajmniej ćwiczyć tai chi.
Muzyka pobudza mózg. Dzięki niej, w pewnym wieku, łatwiej uczyć się nowych rzeczy. Jeśli czasami masz kłopoty z pamięcią - spróbujcie zaśpiewać to, co chcecie zapamiętać. Człowieka zapomina słowa, ale melodia w nim tkwi.

A przy okazji - zajrzyjcie proszę na stronę http://www.muve.com/senior-exercise/. Nie reklamuję firmy, ale można tam zobaczyć, o czym piszę.

Jeśli ktoś czuje się samotny w tej chwili i jest sam, to powinien włączyć ulubioną muzykę i "pogibać się" w jej takt. A przynajmniej poruszać rękami, tułowiem, poruszać głową. To też taniec.
Nie po to, by zachować młodość, lecz by zachować siebie.



Anielko - rozwiązanie z kijkami to dowód bystrości umysłu, a nie radzenie sobie ze wstydem. Nasza kultura,a raczej stereotyp, nakazuje nosić torebkę, siatki, albo ciagnąć wózek. Ale w świecie już dawno udało się namówić seniorki do używania małych i eleganckich plecaków. Najważniejsze jest utrzymanie równowagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1547  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 16:17
amiii's Avatar
amiii amiii jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 31 823
Domyślnie

Cytat:
Napisał rslucja
Dla mnie wola bycia i życia osób w pewnym wieku jest przerażająca.
Kurcze! A ja mam ciągle taaaaką (jak stąd w kosmos i z powrotem) "wolę bycia i życia."
A najmłodsza już nie jestem, jestem w "pewnym wieku".
Teraz wiem , że to jest "przerażające".
Zaraz, zaraz, może to jest post sponsorowany przez Kasę Chorych czy inny NFZ?
Żeby nie wykazywać "woli życia", nie leczyć się (bo to głupia "wola " a kosztuje), leżeć w kącie i czekać na tę panią z kosą?
Czasem boję się ludzi....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1548  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 16:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał amiii
Kurcze! A ja mam ciągle taaaaką (jak stąd w kosmos i z powrotem) "wolę bycia i życia."
A najmłodsza już nie jestem, jestem w "pewnym wieku".
Teraz wiem , że to jest "przerażające".
Zaraz, zaraz, może to jest post sponsorowany przez Kasę Chorych czy inny NFZ?
Żeby nie wykazywać "woli życia", nie leczyć się (bo to głupia "wola " a kosztuje), leżeć w kącie i czekać na tę panią z kosą?
Czasem boję się ludzi....

Jak większość z nas ammiii,mam wielką wolę bycia i życia.
Tak sobie myślę,że rslucja ,chyba nie to chciała powiedzieć,albo ja źle zrozumieliśmy.
A ludzi to zaczynam się bać coraz bardziej.
Pozdrawiam serdecznie.

Senesco,jeżeli chodzi o taniec ,to robię to bardzoczęsto,nawet przy odkurzaniu mieszkania.Uwielbima taniec, muzykę,radio/ZŁote Przeboje/ gra u mnie od rana do nocy/w nocy jak juz czuję ,ze spanko mnie bierze,to pilotem na 30 minut ustawiam/.
A kijki rzeczywiście pomagają też w utrzymaniu równowagi.
Pozdrawiam serdecznie
Spokojnego wieczoru życzę/bo wszak juz ciemno,brrr!!! nie lubię tego/
http://www.youtube.com/watch?v=Y1LFIqQZTn4&feature=plcp
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/


Ostatnio edytowane przez Anielka : 08-12-2013 o 22:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1549  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 20:41
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie Witam wszystkich

Zajrzałam na ten wątek żeby poczytać sobie
bo zaintrygował mnie temat.
I cóż mnie spotkało ? Przeżyłam szok gdy przeczytałam
słowa podane w ramce poniżej.

Cytat:
Jakoś nie mogę się pozbyć obrazu pani 60+ poruszającej się o kulach która na dyskotece wykonuje taneczne figury oparta plecami o filar podtrzymujący strop sali tanecznej. Dla mnie wola bycia i życia osób w pewnym wieku jest przerażająca.

Osoba która to napisała nie zdaje sobie sprawy
że sama nie wie czy przypadkiem kiedyś
nie dołączy do tych sprawnych inaczej .


Cytat:
Napisał Bogda
Dla mnie jest porażające to, co wcześniej napisała Rslucja.
Z tego wynika, że niepełnosprawni powinni być izolowani, nie mają prawa do radości i cieszenia się życiem, uczestniczenia w zabawach rówieśników i nie tylko.

Podzielam słowa Bogdy , Anielki ,Ali
i wielu innych osób myślących podobnie.
Współczuję tej Pani o loginie Rslucja jeżeli
ma tylko taki pogląd na temat ludzi
niepełnosprawnych.
Oby jej zawsze zdrowie dopisywało ,
pracuję z ludźmi niepełnosprawnymi
a są to ludzie w wielu przypadkach bardzo
dotknięci przez los bo są to osoby niewidome
i niedowidzące .Jestem prezesem naszego
miejskiego Koła Polskiego Związki Niewidomych
a od roku sama mam również problem ruchowy,
czekam na operację ortopedyczną ,chodzę z kulą
i nie wstydzę się tego .Uprawiam turystyke pieszą
i nawet z kulą uczestniczyłam czynnie w turystyce .

Apeluję do wszystkich myślących podobnie
jak Rslucja ,nie osądzajcie nikogo po zachowaniu
i wyglądzie .Niech Wam zdrowie służy jak najdłużej
ale nie bądźcie tacy pewni że któregoś pięknego
dnia sami zasilecie szeregi sprawnych inaczej.
Mamy takie samo prawo do korzystania z radości
życia jak wszyscy ,tak samo mamy prawo do zabawy
i swoich własnych pasji .

Pozdrawiam wszystkich cieszących się życiem
sprawnych inaczej i życzę wszystkim dużo sił
do walki z przeciwnościami losu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1550  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 20:57
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Na dowód tego że inwalidzi na wózkach
mają również prawo do tańca a nawet odbyją się turnieje
i mistrzowstwa ,podaję linki do kilku filmików.

http://www.youtube.com/watch?v=48uoCEZdKf0

http://www.youtube.com/watch?v=1pDZ8YLA7k8


Jednym słowem cieszmy się życiem
jak długo ono z nami jest .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1551  
Nieprzeczytane 09-12-2013, 19:53
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Witam serdecznie.
Bertoldzie ,nie będzie żadnej burzy na forum.Po prostu kazdy pisze co mysli.A ,że zdania sa różne,to tak, jak ludzie są różni.
Jedni patrzą ze wsołczuciem,inni,z niesmakiem lub politowaniem,a inni podają pmocną dłoń.
.................................
Anielko, ja wiem, że ludzie są różni, zdania są różne, każdy może napisać na forum co chce, ale chyba wśród cywilizowanych ludzi (a tacy chyba tutaj są) istnieją chociażby granice dobrego smaku wypowiedzi. Dziwię Moderatorowi tego wątku, że nie zareagował na wypowiedź rslucji. Wypowiedzi dyskryminujące kogokolwiek są niedozwolone na tego typu forach. Mówiąc o burzy czekałem właśnie na reakcję Moderatora (Administratora wątku).
Sellenhel - dzięki za życiową lekcję. W uzupełnieniu Twoich przykładów, powiem, że polscy sportowcy niepełnosprawni zdobywają na olimpiadach bardzo dużo medali (ostatnio znacznie więcej niż reprezentacja polskich sprawnych sportowców). Mamy więc powód do szczególnej dumy, oraz powód aby w przypadku takich wypowiedzi jak, ta - Pań Statecznych - reagować z oburzeniem. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1552  
Nieprzeczytane 09-12-2013, 21:01
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bertold
że polscy sportowcy niepełnosprawni zdobywają
na olimpiadach bardzo dużo medali


Dzięki Bertoldzie za wsparcie ,ja wczoraj byłam
tak wzburzona słowami Rslucji że zapomniałam
o naszych wspaniałych sportowcach i biję się dziś
ze skruchą za to w piersi
Tak jak nikt nie będzie zawsze młody i piękny
tak nikt nie może być pewny tego że któregoś
dnia nie dołączy do grona osób sprawnych inaczej .
Pozdrawiam Bertoldzie i życzę dużo zdrówka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1553  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 09:30
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

W miarę upływu lat, swoje myśli i zdania skracam. Boje się, że jeszcze trochę a nie napiszę jednego zdania.W tej sprawie o której powyżej, mogę napisać tyle. Starajmy się mimo wszystko żyć czynnie, patrzmy na innych, niezależnie od wieku, kondycji itd.przychylnie i ze zrozumieniem.Pozdrawiam Was, myślę, że najstarsza koleżanka Zenia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1554  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 18:06
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Domyślnie

hmm...bodaj wczoraj, wypowiadał się Olaf Lubaszenko, na temat swojej tuszy i jakie w związku z tym spotykają go afronty...ja jestem na takim zyciowym etapie, że jestem mile zdumiona gdy ludzie zaskakują mnie empatią, zrozumieniem, czy w końcu życzliwością. Jestem szczupła i sprawna ale skąd mogę wiedzieć jak długo? Udzielam się głownie na forach "zwierzęcych" tam są inni ludzie, wrażliwi tzw lepszy gatunek człowieka. W końcu czy istnieje bardziej okrutny gatunek ssaka niż człowiek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1555  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 19:46
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał polwieczna
bodaj wczoraj,
wypowiadał się Olaf Lubaszenko, na temat swojej tuszy
i jakie w związku z tym spotykają go afronty...

Bo ludzie nie zdają sobie sprawy że otyłość
ma często podłoże chorobowe ,to jest bardzo smutne
że ludzi z problemami zdrowotnymi spotykają
afronty .To świadczy o braku kultury tych osób
które te afronty czynią.


Cytat:
Napisał polwieczna
W końcu czy istnieje bardziej okrutny gatunek ssaka
niż człowiek?

No właśnie , czy ten okrutny ssak
czyli człowiek jest taki okrutny w imię
przykazania -
"miłuj bliźniego swego jak siebie samego "

Całe szczęście że nie wszyscy są tacy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1556  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 20:41
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bertold
Dziwię Moderatorowi tego wątku, że nie zareagował na wypowiedź rslucji. Wypowiedzi dyskryminujące kogokolwiek są niedozwolone na tego typu forach. Mówiąc o burzy czekałem właśnie na reakcję Moderatora (Administratora wątku).
Bertoldzie, na forum KSC moderatorzy nie mają obowiązku czytania wątków, które moderują.
Zgodnie z regulaminem reagują tylko wtedy, kiedy ktoś zgłosi jakiś post korzystając z "trójkącika".
Oczywiście takie zgłoszenie jest anonimowe.

Nie podoba mi się to, bo pachnie mi to brzydko, mianowicie donosicielstwem i cenzurą.
Do tego jest zakaz komentowania powodu usunięcia postu.
Regulamin traktuje nas - ludzi dorosłych, odpowiadających za swoje słowa - delikatnie mówiąc dziwnie, ale nie to jest tematem ani mego wpisu, ani tego wątku.
Chciałam Cię tylko poinformować, jak się sprawy mają z moderowaniem.

Zresztą myślę, że dobrze się stało, iż post rslucji nie został usunięty. Napisała, co myśli.
Inni też napisali, co myślą.
Może rslucja tu wejdzie i odpowie, wywiąże się dyskusja? Przecież to forum dyskusyjne.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1557  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 21:44
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
[COLOR="Red"
Regulamin traktuje nas - ludzi dorosłych, odpowiadających za swoje słowa [/color]- delikatnie mówiąc dziwnie,............ Może rslucja tu wejdzie i odpowie, wywiąże się dyskusja? Przecież to forum dyskusyjne.
Alsko, dziękuję za wyjaśnienia. Wybacz, chociaż mnie wypowiedź rslucji bardzo uraziła - ale nawet anonimowo, donosił nie będę. Nie będę też, czytał ewentualnych odpowiedzi autorki. Cisną się straszne słowa, ale ich nie napiszę, ................................... nie będę przecież warczał na kobietę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1558  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 22:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 055
Domyślnie

Cytat:
nie będę przecież warczał na kobietę.
Bertoldzie, nie ma co warczeć....
Każdy ma inne spojrzenie i odczucie w danym temacie, dla jednych jest to normalne zachowanie, niektórzy starają się nie zauważać, drudzy okazują empatię, a innych to bulwersuje......jak to w życiu i wśród ludzi, co człowiek to inny charakter.
Chociaż takimi.... podejrzewam nieprzemyślanymi stwierdzeniami... potrafi się kogoś skrzywdzić, zadać ból i dolać tą kroplę goryczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1559  
Nieprzeczytane 10-12-2013, 22:16
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
Chociaż takimi.... podejrzewam nieprzemyślanymi stwierdzeniami... potrafi się kogoś skrzywdzić,
zadać ból i dolać tą kroplę goryczy

Właśnie na ten temat była bardzo ciekawa
rozmowa w programie Tomasza Lisa
z Olafem Lubaszenko .
Dla zainteresowanych podaję link do tej rozmowy :

http://natemat.pl/84831,olaf-lubasze...-w-tej-sprawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1560  
Nieprzeczytane 11-12-2013, 06:17
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Przypisano mi różne rzeczy, zaatakowano ze świętym oburzeniem i zaangażowaniem godnym lepszej sprawy błędnie interpretując wyrwane z kontekstu słowa.
Przykro mi nie jest bo mam swoje lata i co nieco w życiu przeżyłam, doświadczyłam, znam ludzi i czasami też się ich boję.
Nie mam zamiaru się usprawiedliwiać.
Myślę jednak że "aktywistom" tego wątku też nie było by miło gdyby widzieli staruszkę w transparentnym makijażu opartą o filar, potrącaną w tłoku i bez kul zagrożoną upadkiem.
Wola życia i bycia jest oczywiście chwalebna jeśli służy lepszej sprawie niż uczestnictwo w dyskotece. Oczywiście to kwestia wyboru zainteresowanego ale osoba postronna może nie odbierać tego pozytywnie.
Cóż nadal uważam że wszystko ma swoje miejsce i swój czas.
Do niepełnosprawnych i wszystkich innych "nietypowych" naprawdę nic nie mam.
Życząc tolerancji, zrozumienia i wzajemnej życzliwości pozdrawiam Wszystkich samotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.