menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #20021  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Slucham debaty w Jedynce,dyskutujacy Polacy w Polsce mieszkajacy , jasno stwierdzili, ze PO zachowuje sie tak, jakby ostatnie 4 lata, rzadzil zupenie kto inny.Pierdzieli w stolki za nasze pieniadze i jedno do czego doprowadzili, to dzisiejszy balagan w aptekach , u lekarzy i zalamanie nerwowe wsrod pacjentow.
Gratuluje wyczucia politycznego.

Kolczugo
a masz tu jakies swoje pieniadze?

Cytat:
Napisał Kolczuga
A zmiany wizualne,krore niewatpliwie zachodza, to pieniadze unijne, wiec zadna zasluga PO.

A wiesz przynajmniej na jakiej zasadzie i kiedy unia wyplaca te pieniadze?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20022  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:09
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Kolczugo
a masz tu jakies swoje pieniadze?



A wiesz przynajmniej na jakiej zasadzie i kiedy unia wyplaca te pieniadze?


Wyobraz sobie, ze mam i prawo do mowienia o Polsce tez mam.
..... przynajmniej troszke wiem....i co?
Jak wom?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20023  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=wuere'le][
Cytat:
I]"Alibaba i czterdziestu będą za odwołaniem wilczka, bo namieszał". [/i]
A może o to właśnie chodziło.
Zastanawiam się tylko kiedy zacznie się jakaś afera z tym świętszym od papieża ministrem od sprawiedliwości.On tam przecież też został spuszczony w ramach awansu.
Nie wiem czy sie da złapać na aferke. Ma niezłą obstwę i ten [jednak] atut, że jest spoza prawniczych gangów. zaden nie pod go do ichniej komisji etyki, czy wykluczy ze związku.
Jak sie nie wpłacze w zagwozdki typu ideolo, to może podkręcic to co zostawił Kwiatkowski, który pilnuje bałaganu w sejmie.
Cytat:
Mnie jednak dziś interesuje, co ma do powiedzenia orędownik Orbana, który chciał nam Budapeszt z Warszawiy robić.
Na Węgrzech protesty przeciw Orbanowi i jego polityce. Węgrzy przyrównują to do autobusu, który pędzi do przepaści i tylko kierowca Orban wie gdzie wyskoczyć.
No i mamy tu naszego pełnego nienawiści prezia od Hofmana i innych czopików.
Co on chciał Polsce zgotować?
Szkalujesz biednego i doswiadczonego przez los i Tuska do spółki z Komorowskim, Merkel i Putina człowieka. Jaka nienawiść? Bój się Boga. Każdego! On chciał jedynie dobrze każdemu i pójść na rękę. ZBAWICIEL przecie, a Ty imię ZBAWCY kalisz!
Madziary to dziki naród od Hunów sie wywodzący to sie na Orbanie nie poznały. Tak jak Ty na prezesie.
Mam ci przypomniec kto nienawiść uprzemysłowil?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20024  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:13
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Mnie jednak dziś interesuje, co ma do powiedzenia orędownik Orbana, który chciał nam Budapeszt z Warszawiy robić.
Na Węgrzech protesty przeciw Orbanowi i jego polityce. Węgrzy przyrównują to do autobusu, który pędzi do przepaści i tylko kierowca Orban wie gdzie wyskoczyć.
No i mamy tu naszego pełnego nienawiści prezia od Hofmana i innych czopików.
Co on chciał Polsce zgotować?

Zwolennicy prezia Hofmana są Orbanem zachwyceni, zwlaszcza delegalizacją partii opozycyjnej, ale i inne zmiany popierają.
Wystawiam sie czasami na stek wyzwisk, obelg i potok inwektyw bo pisuję czasami negatywne dla PiS komentarze na MYPiS wiec mam dostęp do tych opinii.

Wlos jeży sie na glowie jak sie to czyta.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20025  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A to co obiecywał Kononowicz. Czy WuC kiedy potrafił coś zrobić oprócz hucpy. Nawet najwierniejsi go spuścili z wodą.
Jarek!
Źle pamietasz!
To on spuszczał, a nie jego spuszczano w tym kółku graniasty.
Jego to spuścił z woda lud pracujacy miast i wsi.
I dlatego teraz labidzi i za pekińczyka chce dorabiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20026  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Wystawiam sie czasami na stek wyzwisk, obelg i potok inwektyw bo pisuję czasami negatywne dla PiS komentarze na MYPiS wiec mam dostęp do tych opinii.

Wlos jeży sie na glowie jak sie to czyta.

Nie mów!!! Nie uwierzę!
przecie one wszystkie jak ....prezes. Sama dobroć.
tak mówią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20027  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:37
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

"Szkalujesz biednego i doswiadczonego przez los i Tuska do spółki z Komorowskim, Merkel i Putina człowieka. Jaka nienawiść? Bój się Boga. Każdego! On chciał jedynie dobrze każdemu i pójść na rękę. ZBAWICIEL przecie, a Ty imię ZBAWCY kalisz!
Madziary to dziki naród od Hunów sie wywodzący to sie na Orbanie nie poznały. Tak jak Ty na prezesie.
Mam ci przypomniec kto nienawiść uprzemysłowil?
"

Pluto, daruj, zbłądziłem biedny nieoblatany z pisiorami obywatel!
Orban i Kaczyński górą! Niech żyje Krakowskie Przedmieście i krzyże jego, oraz wszystkie mohery mu przychylne w tej naszej węgierskiej guberni.

Mam nadzieję, że ten autobus jednak w przepaść runie, ale z samym kierowcą.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20028  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 21:37
Zosia15 Zosia15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Wielkopolska
Posty: 44
Domyślnie

Ja często czytam polemiki na seniorku ale szlak mnie trafia jak ludzie którzy nie mieszkają w Polsce nam doradzają jaki mamy mieć rząd ciekawa jestem czy Kolczuga też od tego swojego rządu dostaje to co chce bo z tego co pisze ta jest zgorzkniała i niech nam tu władzy nie tworzy. To co robi władza nie zawsze wszystkim odpowiada bo zawsze ktoś traci a inny zyskuje ciekawe co będzie jak dojdzie do rewaloryzacji oj to się będzie działo może już od jutra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20029  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 22:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=wuere'le]"[

Cytat:
Pluto, daruj, zbłądziłem biedny nieoblatany z pisiorami obywatel!
To trza było najpierw Amelii kwiecie ścięte wysłać, to nie gniłbyś w nieswiadomości.
Cytat:
Orban i Kaczyński górą! Niech żyje Krakowskie Przedmieście i krzyże jego, oraz wszystkie mohery mu przychylne w tej naszej węgierskiej guberni.
A Chińczyki?

Cytat:
Mam nadzieję, że ten autobus jednak w przepaść runie, ale z samym kierowcą.
Chyba jestes okrutny! Same se madziary tego klopsa narobiły, to nie se sprzontajom.
nasz interes polega na tym, żeby lokalnego orbana trzymac z daleka nie tylko od kierownicy, ale i od autobusu. A dobrze byłoby pogonić mu kota, zeby sie po zajezdni nie platał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20030  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 22:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Polonusy maja dużo do gadania, przecie tu zostawili na płotach gacie i gliniane garnki. Zawsze mają do czego i po co wracać z dutkami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20031  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 23:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał Kolczuga
Czytam i nie moge uwierzyc.
Rzad pieknie podziekowal Panstwu za oddanie w wyborach.
Rzad sie wyleczy.Narod zaplaci , a powinni tylko ci , co za PO glosowali.


Witaj Kolczugo ! Wpadłaś ,aby złożyć nam,Twoim rodakom spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne,bo nie przypominam sobie czy byłaś tak uprzejma we własciwym czasie........?!
My się jak zwykle skupiamy na głupstwach,ale czemu Ty skupiasz swoją uwagę na nas - wot zagwozdka ?!
Co do polskiego lecznictwa ,to Ty z niego korzystasz? Chyba nie ,więc o co zgryzota ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20032  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 23:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał wankabor
Burdel Panie i Panowie, burdel.


Skąd wiesz jak wygląda burdel ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20033  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 23:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Zosia15
Ja często czytam polemiki na seniorku ale szlak mnie trafia jak ludzie którzy nie mieszkają w Polsce nam doradzają jaki mamy mieć rząd ciekawa jestem czy Kolczuga też od tego swojego rządu dostaje to co chce bo z tego co pisze ta jest zgorzkniała i niech nam tu władzy nie tworzy. To co robi władza nie zawsze wszystkim odpowiada bo zawsze ktoś traci a inny zyskuje ciekawe co będzie jak dojdzie do rewaloryzacji oj to się będzie działo może już od jutra.

Zosieńko ,ale Kolczuga to prawdziwa patriotka,a my tu wszyscy renegaci i bolszewia . Jak to łatwo w Wisconsin być polskim patriotą !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20034  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 00:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak prezes. On też jeszcze nie wstanie i już ....niecierpliwy
No jak dziecko, jak dziecko się zachowujesz.
Cytat:
Jarosław!Jarosław! Polskę zbaw!!!!
Panie Boże, nie słuchaj Pluto.
On ma tylko chwilową niedyspozycję.
Cytat:
...to trza "gwałt gwałtem odciskać" żeby prawda mogła nas wyzwolić.
Hmm...
Gwałt niech się gwałtem odciska, rzekła d..a do mrowiska.
To nie ja, to Kofta.
Cytat:
...to i Moni wręczyłby mietłę w swoim stylu i pokazał gdzie jej miejsce
Nauczony przygodą nieodżałowanego brata, omija ją szeroookim łukiem...ze strachu, bo wie, że takie akcje psują jego wizerunek.
Cytat:
A z resztą mogę być...
Jesteś, jesteś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20035  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 01:09
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Zamieszanie

wokół recept.
Są przychodnie, które nie robią problemów i nie przystawiają czerwonej pieczątki - do uznania przez NFZ.
Można? widać można.

Ciekawostka: pacjentowi, któremu lek nie przysługiwał ze zniżką, taką receptę otrzymywał, bo lekarz to znajomy.
Możliwe? widać tak. A ile takich wypadków było w przeszłości?
Nie wiem.
Ot, życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20036  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 01:48
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Na Śląsku mogli wprowadzić karty pacjenta 10 lat temu,mogli.A ile pozytku już byłoby,nawet pacjent "lewozwolnieniowy"powinien leki wykupić,wszak można sprawdzić jak przebiega leczenie,czy stosuje się do zaleceń lekarza. Widać nie po drodze nikomu z kartami bylo.Byłaby pełna dokumentacja,dobre dla pacjenta i innych lekarzy przejmujących pacjenta do leczenia.No moze nie dla wszystkich,nie dla wszystkich.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20037  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 03:02
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Witaj Kolczugo ! Wpadłaś ,aby złożyć nam,Twoim rodakom spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne,bo nie przypominam sobie czy byłaś tak uprzejma we własciwym czasie........?!
My się jak zwykle skupiamy na głupstwach,ale czemu Ty skupiasz swoją uwagę na nas - wot zagwozdka ?!
Co do polskiego lecznictwa ,to Ty z niego korzystasz? Chyba nie ,więc o co zgryzota ?



Swiateczne zyczenia zlozylam w odpowiednim czasie,a w Nowy Rok bylam na nartach na dalekiej polnocy,co udokumentowalam w galerii.. Nie mialam kopmputra.Przykro mi,ze sobie nie przypominasz moich zyczen,ale w tym wieku to juz tak sie robi.
Co do polskiego lecznictwa....kto wie?moze bede miala taki kaprys , aby skorzystac i stad ta zgryzota,ze Twoim pupilom z PO,tak nic nie wychodzi,chyba ze,wlosy niektorym....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20038  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 08:37
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Na Śląsku mogli wprowadzić karty pacjenta 10 lat temu,mogli.A ile pozytku już byłoby,nawet pacjent "lewozwolnieniowy"powinien leki wykupić,wszak można sprawdzić jak przebiega leczenie,czy stosuje się do zaleceń lekarza. Widać nie po drodze nikomu z kartami bylo.Byłaby pełna dokumentacja,dobre dla pacjenta i innych lekarzy przejmujących pacjenta do leczenia.No moze nie dla wszystkich,nie dla wszystkich.
Lekarze to państwo w państwie. Potrafią pracować 48 godz na dobę w kilku przychodniach a teraz cały szum to kasa i darmowe wczasy od firm farmaceutycznych, która może mignąć koło nosa. W państwówce nie są tak zaangażowani do pacjentów jak w prywatnych gabinetach a tytuł naukowy maja ten sam.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20039  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 10:13
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

"Precz z Orbánem!", "Orbanizacja!", "Dyktator!".
Takie oto hasła nieśli wczoraj Węgrzy na transparentach.
Na Węgrzech wali się gospodarka i zagrożona jest demokracja,a miało być tak pięknie ,że aż inni zazdrościli i za wzór wskazywali. Przynajmniej pełna jasność czego się u nas doczekamy jak się spełnią obietnice Kaczyńskiego !
Cytat:
Węgierska opozycja i zachodni eksperci są zgodni, że Orbán i Fidesz przeforsowali ustawy podkopujące system demokratyczny.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75477,10909812,... ixzz1iTSs91qU
Nie byłoby w tym nic szczególnego,wszak demonstracje, mniej lub bardziej słuszne ,to normalka,ale biorąc pod uwagę,że druga co do wielkości partia w Polsce ,ustami swego wodza,jako wzór do naśladowania dawała za przykład Węgry i jej przywódcę ,to coś tu nie gra. Węgrzy ,niewdzięcznicy nie doceniają wielkości Orbana podobnie jak bratanki Polacy nie doceniają innej wielkości? I dzięki Bogu !

Ple,ple,ple? Chyba jednak nie !
Cytat:
W grudniu sekretarz stanu USA Hillary Clinton wysłała do Orbána niezwykły list, wyrażając zaniepokojenie stanem swobód demokratycznych nad Dunajem. Były premier Belgii, a dziś szef partii liberałów w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt w swym przesłaniu noworocznym zarzucił Orbánowi, że nie zrobił praktycznie nic, by "uczynić Węgry bardziej nowoczesnymi i demokratycznymi".

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75477,10909812,... ixzz1iTZykB8q

A co na to prezes ,jeśli nie osobiście to ustami np Błaszczaka,Hoffmana....... Może ktoś ze zwolenników PiS na tym forum ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20040  
Nieprzeczytane 04-01-2012, 12:55
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
"Precz z Orbánem!", "Orbanizacja!", "Dyktator!".
Takie oto hasła nieśli wczoraj Węgrzy na transparentach.

A co na to prezes ,jeśli nie osobiście to ustami np Błaszczaka,Hoffmana....... Może ktoś ze zwolenników PiS na tym forum ?
Nieśli też transparenty "Solidarność" i "Jarosław Węgry Zbaw".
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.