menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-05-2006, 15:45
Anonymous Anonymous jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 43
Domyślnie Chcę ojca wysłać na wakacje


Nie chodzi tu o sanatorium czy inne coś - o prawdziwe wakacje, jakich w życiu nie miał. Czy jest coś takiego w przyrodzie jak ciekawe wczasey dla osób po 60-tce? Z programem dostosowanym do ich wieku (wiec nie leżenie plackiem na plaży ale też nie wariackie objazdy z ganianiem z wywieszonym ozorem). Najlepiej Europa Południowa ale to tak na teraz - później będzie już za gorąco. I raczej nie pielgrzymki z papieżem w tle - tatuncio zbyt religijny nie jest. Może ktoś poleci coś, z czego był zadowolony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 04-05-2006, 00:15
Anonymous Anonymous jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 43
Domyślnie Re: Chcę ojca wysłać na wakacje

Cytat:
Napisał mumin
Nie chodzi tu o sanatorium czy inne coś - o prawdziwe wakacje, jakich w życiu nie miał. Czy jest coś takiego w przyrodzie jak ciekawe wczasey dla osób po 60-tce? Z programem dostosowanym do ich wieku (wiec nie leżenie plackiem na plaży ale też nie wariackie objazdy z ganianiem z wywieszonym ozorem). Najlepiej Europa Południowa ale to tak na teraz - później będzie już za gorąco. I raczej nie pielgrzymki z papieżem w tle - tatuncio zbyt religijny nie jest. Może ktoś poleci coś, z czego był zadowolony?

Moja ciocia 2 razy w roku wyjeżdża na takie "wczasy" ostatnio Wenecja, trzeba pytać w biurach podróży z tego co wiem mają specjalnie wyważone oferty dla osób starszych...

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-05-2006, 15:51
Anonymous Anonymous jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 43
Domyślnie Re: Chcę ojca wysłać na wakacje

Cytat:
Napisał Gość

Moja ciocia 2 razy w roku wyjeżdża na takie "wczasy" ostatnio Wenecja, trzeba pytać w biurach podróży z tego co wiem mają specjalnie wyważone oferty dla osób starszych...

Pozdrawiam

a możesz podać nazwę biura z którym wyjeżdża? Wiesz, chodzi mi o coś sprawdzonego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-05-2006, 23:33
Anonymous Anonymous jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 43
Domyślnie Re: Chcę ojca wysłać na wakacje

Cytat:
Napisał mumin
Cytat:
Napisał Gość

Moja ciocia 2 razy w roku wyjeżdża na takie "wczasy" ostatnio Wenecja, trzeba pytać w biurach podróży z tego co wiem mają specjalnie wyważone oferty dla osób starszych...

Pozdrawiam

a możesz podać nazwę biura z którym wyjeżdża? Wiesz, chodzi mi o coś sprawdzonego.

Mozna podzwonic... ciocia jezdzi z orbisu i sobie chwali

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-07-2007, 19:23
nollewska's Avatar
nollewska nollewska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 22
Domyślnie

To wyslij ojca do Hiszpanii. Jest tu sprzyjajacy klimat, szczegolnie polecam Torrevieja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-07-2010, 18:01
nina_h nina_h jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 2
Domyślnie wakacje 55+

Cytat:
Napisał Anonymous
Nie chodzi tu o sanatorium czy inne coś - o prawdziwe wakacje, jakich w życiu nie miał. Czy jest coś takiego w przyrodzie jak ciekawe wczasey dla osób po 60-tce? Z programem dostosowanym do ich wieku (wiec nie leżenie plackiem na plaży ale też nie wariackie objazdy z ganianiem z wywieszonym ozorem). Najlepiej Europa Południowa ale to tak na teraz - później będzie już za gorąco. I raczej nie pielgrzymki z papieżem w tle - tatuncio zbyt religijny nie jest. Może ktoś poleci coś, z czego był zadowolony?
Tak, jest taki program seniortravel organizowany z rzadem Hiszpanii, więcej szczegółw na www.jaguartravel.pl - pozdrawiam , ja też wybieram si,e tam na pocz, jesieni..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 03-07-2010, 18:03
nina_h nina_h jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 2
Domyślnie seniortravel

tak, jest taki program dla senior 55+ szczegóły na www.jaguartravel.pl ja też wybieram się tam na początku jesieni... pozdr.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-07-2010, 04:20
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Polecam Kretę. Ale na wąwóz Samaria niech się nie pisze. Może być Santorini. Co za widoki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 14:07
basia5555 basia5555 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 25
Domyślnie wakacje

biuro podrozy Nekerman organizuje wyjazdy dla emerytow .Rzad hiszpanski doplaca .od pazdziernika do konca kwietnia .jade do Malagii.1800zl tydzien pobytu .wtym wszystkie oplaty i dwie wycieczki .hotel 4ro gwiazdkowy .mozna dokupic jeszcze dodatkowe wycieczki.pierwsza rata 900 zl.ubezpieczenie w cenie tych 1800zl.basia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 31-10-2010, 18:43
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

no-no tydzien 1800zł
nie ma co! a czy hotel 4 czy 5 gwiazdek to dla emeryta
w sam raz!!
Miłego wypoczynku!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 02-11-2010, 16:16
basia5555 basia5555 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 25
Domyślnie dziekuje

dziekuje za zyczenia ;milego wypoczynku;wiem,ze trudno emerytom .kazdy ma jakies priorytety .odkladam kazdy grosz na wyjazdy .poki mam sile jezdze.bedac na emeryturze pracowalam 12 lat ,wszystko mam zamiar przepuscic na wyjazdy.hotel ilu gwiazdkowy nie ma dla mnie znaczenia ,wyzywienie tez nie jest wazne co zobacze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 26-11-2021, 10:47
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Pomysł świetny. Warto jeszcze pomyśleć o koncie w banku, które by umożliwiało korzystanie z niego także za granicą. O tym, jak wybrać konto w banku, gdy dużo podróżujesz można przeczytać więcej tutaj. Powodzenia, mam nadzieję, że wakacje będą udane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 11-03-2022, 18:35
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Ja za to na poważnie teraz rozważam wysłanie dzieci na ferie zimowe i już nawet szukam które miejsce będzie dla nich zdecydowanie najlepsze. Jestem zdania, że bardzo fajnie w artykule https://www.tigergym.pl/gdzie-wyslac-dziecko-na-ferie/ opisano ten problem i warto jest się z nim zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomagam innym bo chcę , mam taką potrzebę Cela warmińsko-mazurskie 34 30-12-2015 20:15
Wakacje RYsiek Turystyczne 7 12-07-2011 14:18
Chcę Ci ofiarować...(wątek o przyjaźni) destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 372 07-07-2011 12:03
Chcę się pochwalić!!! Ewita Rodzina bliższa i dalsza 47 20-09-2008 22:43
Kurs dogoterapii: mam psa - chcę pomagać - komentarze Basia. Ogólny 10 16-10-2007 09:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.