menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-10-2014, 07:19
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie Gdzie na kilka dni w Polskę?


Gdzie warto pojechać na kilka dni w Polskę? Tak żeby pozwiedzać i zobaczyć coś ciekawego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-10-2014, 09:12
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Możliwości jest dużo. Tradycyjne kierunki to morze lub góry. Mi osobiście podoba się bardzo w Bieszczadach. Czysta, nieskażona przez człowieka natura. Ale ciekawą ofertę znaleźć można również w dużych miastach: Kraków, Wrocław, 3miasto, Warszawa. Tam przynajmniej nie będzie problemu z noclegiem. Za niewiele ponad 100 zł można kupić pokój ze śniadaniem - przykład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-02-2019, 12:02
Allendir Allendir jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Moim ulubionym sposobem na urlop jest wycieczka do miasta obfitującego w zabytki. Tak zrobiłam kilka dni temu, odwiedzając nasz piękny Wrocław. Zależało mi na tym, żeby poznać miasto jak najlepiej, dlatego zdecydowałam się na wynajem apartamentów w centrum Wrocławia, wybrałam alternatywę dla hoteli, a dokładnie Penguin Rooms.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-02-2019, 12:48
Faldony Faldony jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 110
Domyślnie

Witajcie!
W Polsce jest wiele pięknych miast, które można zwiedzić nawet w jeden weekend. Polecam Wam Wrocław - miasto stu mostów, Panoramy Racławickiej, Hydropolis czy jednego z najlepszych Zoo w Europie! Jeśli nie wiecie gdzie się zatrzymać, polecam Wam Hotel Jasek - sama korzystałam z ich usług więc wiem, że warto. Poza tym, łatwo można się do niego dostać, dzięki temu, że Wrocław jest bardzo dobrze skomunikowany.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-03-2019, 20:39
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

A może wam spodobałby się urlop w Bornym Sulinowie?Tutaj macie Borne Sulinowo noclegi https://meteor-turystyka.pl/noclegi,...ulinowo,0.html . Z tego co widziałam jest tam bogata lista atrakcyjnych propozycji noclegowych. Także każdy może znaleźć tutaj nocleg bez nadwyrężania portfela. Borne Sulinowo to świetne miejsce, gdzie można zrelaksować się nad jeziorem, korzystając z wielu tamtejszych atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-07-2019, 15:01
kukuryku kukuryku jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 12
Domyślnie

Ja ostatnio byłem w Tarnowie bardzo przyjemne miejsce i spokojne. Jeśli się zdecydujesz, to polecam hotele tarnów na stronie https://hotel-kardamon.pl/. Dobrze wspominam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-07-2019, 10:32
Wandeczka55 Wandeczka55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 6
Domyślnie

Ja już się nie mogę doczekać wyjazdu na moje wakacje. W maju podczas pobytu na mojej ukochanej działce trafiłam na ten wpis http://plan-berlin.pl/splywy-kajakow...indywidualnie/ i postanowiliśmy z mężem wybrać się na spływ kajakowy. Jestem pewna że będzie super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 21-08-2019, 17:53
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Po co ograniczać się do wycieczek w Polsce;D Ja bym zachęcała do zwiedzania Europy, może i nawet wylecenie poza granice naszego kontynentu. Ja w tym roku jeszcze planuje polecieć do Holandii. Interesowałam się już jak wyglądają cenowo loty do Eindhoven. Jak będziecie szukać tanich przelotów to warto korzystać z wyszukiwarek. Esky będzie tu bardzo pomocny jeżeli o to chodzi, także załatwicie tu w pakiecie odpowiedni hotel w niskiej cenie. Ja to staram się co roku odwiedzać inne miejsca, tych wartych odwiedzenia jest bardzo dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 23-09-2019, 14:22
Pani_K Pani_K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 9
Domyślnie Domki Mazury

Jak w Polsce, to tylko Mazury! Domki mazury , to świetny sposób na spędzenie czasu we dwoje lub z całą rodzinką.
Uważam, że mazury domki letniskowe to opcja lepsza niż hotel czy pensjonat, polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 20-11-2019, 18:17
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Kilka dni to wystarczający czas na to żeby zwiedzić też i zagraniczne kierunki. Takie wycieczki na 2-3 może i 4 dni są bardzo popularne i łatwe w zorganizowaniu. Ja już byłam na kilku takich, jednak to znajomy wszystko organizował, co było bardzo wygodne. Myślę, że jednak nie powinno to być nic mega trudnego w załatwieniu. Zerknijcie sobie może na profil Lucky2Go. Według mnie powinien być bardzo pomocny w szukaniu tanich lotów za granicę, również można znaleźć tu hotele w bardzo korzystnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 01-01-2020, 11:59
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 476
Domyślnie

Witam !

Polecam Ustroń Zdrój lub Ustroń Polana - Jaszowiec. Urocze miejsce, w górach w Beskidzie Śląskim.
W Zdroju - "Willa Zacisze".
W Jaszowcu - "Leśnik", "Globus" lub "Nauczyciel".
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 16-01-2020, 07:37
Martyna321's Avatar
Martyna321 Martyna321 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Sosnowiec, Zagłębie
Posty: 7 476
Domyślnie

Witam !
Morsko – wieś w Polsce położona w powiecie zawierciańskim.
Morsko zasłynęło za sprawą ruin zamku Bąkowiec, zwanym też czasem po prostu Morsko, którego malownicze ruiny zachowały się na skalistym wzgórzu pośród lasów, między Morskiem a Podlesicami.
Morsko to niewielka miejscowość w województwie śląskim, położona niedaleko Zawiercia i Kroczyc, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 22-02-2020, 22:38
Criss97x Criss97x jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: sopot
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli jedziecie do Warszawy to polecam dobry, komfortowy i tani hotel http://www.hotelpracowniczywarszawa.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 01-07-2021, 08:58
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

A gdzie konkretnie chcielibyście się wybrać? Ja bardzo lubię wypoczywać nad naszym Bałtykiem. Nawet na szybko zaplanowany weekend nad morzem daj mi sporo wytchnienia przy ciężkiej pracy. Jeżeli szukacie wyjątkowego miejsca, w którym moglibyście się zatrzymać, to koniecznie zajrzyjcie do https://herbalsglamping.eu/romantyczny-pobyt Myślę, że to może być dla was bardzo ciekawym wyborem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 14-07-2021, 11:21
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Domyślnie

Ja chcę napisać o czymś bardzo znanym, ale jednak nie do końca. Bo nawet w najczęściej odwiedzanych miejscówkach można spędzić czas inaczej niż do tej pory. Takim miejscem jest np. Zakopane. Atrakcje, na które się decydowałam do tej pory wydały mi się już nieco oklepane i tym razem postanowiłam postawić na oś zupełnie innego. Pomysły na spędzanie czasu w Zakopanem znalazłam tutaj: https://ototatry.pl/atrakcje-zakopane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 16-03-2022, 14:33
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 219
Domyślnie

Moim zdaniem na taki wypad warto jechać w góry, tutaj możecie znaleźć inspirację http://mediatown.pl/jakie-sa-lancuchy-gorskie-w-polsce/ . Nawet kilka dni spędzonych w otoczeniu przyrody pozwala naładować baterie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 18-05-2022, 19:09
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Na pewno samo aktywne spędzanie urlopu jest bardzo ważną sprawą ale moim zdaniem dobrze jest również co nieco wiedzieć na temat płatnego urlopu oraz tego jak go wyliczyć. Zdecydowanie dobrze o tym napisano w https://www.itselect.pl/inne/praca/p...ak-go-obliczyc i ja jestem zdania, ze takie informacje bywają bardzo cenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-03-2023, 00:36
Bogusia55 Bogusia55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gózd
Posty: 39
Domyślnie

Sama nie wiem czy wybrałabym góry czy jednak pomorze. Mamy też wiele miast pełnych zabytków, najlepiej zabrać rodzinę w kamper i zrobić dłuższą objazdową wycieczkę po całej Polsce. Patrzyłam na stronie azar4 w jaki sposób można przekształcić pickupa w terenowy camper, jeśli macie taki samochód to zobaczcie sami. Przyczepę można w każdej chwili zdemontować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 06-03-2024, 16:01
Wanda60 Wanda60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 29
Domyślnie Wyjazd na kulig z wnukiem

A ja polecam aktywną formę wyjazdu, sama wybieram się z dziećmi i z wnukiem na kulig i mamy w planach różne atrakcje. Padło na kulig poronin i już nie mogę się doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"4 x P" Poznajemy Polskę Południową - Pieniny Dorotta Turystyczne 3 10-05-2013 12:01
Kilka dni na Majorce maluna Podróże, turystyka 159 29-10-2011 21:41
Spójrz na nowo na wakacyjną Polskę - komentarze 85.89.189.xxx Ogólny 2 02-09-2011 19:10
Dzień Wolnego Wyboru – Zrozumieć Polskę na Bemowie kultura-bemowo Zaproszenia 0 27-05-2011 15:34
Jak Rozgrabiono Polskę wibi Polityka - wątki archiwalne 48 01-07-2010 22:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.