menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 21:14
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 570
Domyślnie Różności!!!!!!


Zajrzyj, napisz o swoich radościach i nie tylko...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 21:54
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Tak, jeszcze czego!
Napisz o sobie, to zawsze się jakaś kanalia znajdzie co to wykorzysta.
Niedoczekanie!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 21:58
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 570
Domyślnie

Masz straszne doznania! Nie wszyscy ludzie są żli. Może tutaj nie będą zaglądać tacy? Nic się nie stanie Luizko jak będziesz go omijać.
Miałam Ciebie za bardzo fajną dziewczynę!
Masz rację, omijaj tą zarazę... Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 22:00
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Omijam omijam i dalej jestem fajna - dla niektórych fajnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 23:06
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witaj Ninko. Gratuluję założenia wątku, oby dobrze się rozwijał.
Będę zaglądała.
Dobranoc. Życzę dobrej nocy. Pa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 23:09
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jolina
Witaj Ninko. Gratuluję założenia wątku, oby dobrze się rozwijał.
Będę zaglądała.
Dobranoc. Życzę dobrej nocy. Pa.


Ja również gratuluje Ninko i życzę aby wątek nabierał rumieńców.Będę zaglądać, pozdrawiam i życzę miłej nocy.
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 03-01-2011, 23:28
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Jeśli dobrze zauważyłem, to istnieje dział pod tytułem"Różności" i powielanie go jako tematu jest chyba bez sensu.
Każdy może znaleźć sobie odpowiedni temat w dość dużym wyborze.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 02:08
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 480
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luizka
Tak, jeszcze czego!
Napisz o sobie, to zawsze się jakaś kanalia znajdzie co to wykorzysta.
Niedoczekanie!!!!!!!!!!

Otóż to!!!-naga prawda!
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 10:20
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witaj sympatyczna i mądra Nineczko ( Psycholog) wiele mogłabyś nas nauczyć i wiele udzielić rad nota bene w sytuacjach, kiedy dopadnie nas trauma. Temat, który wybrałaś jest lekarstwem na wszelkie dolegliwości typu " jestem dzisiaj w dołku" lub " muszę się wygadać to mi ulży". Czasami wylanie z siebie żółci, która nas zżera daje oczekiwane rezultaty i otoczenie staje się znośne. Jest i druga strona medalu twojego tematu bo opowiadając o radościach emanujemy pozytywnie na otoczenie.
Moją radością jest chociażby to, że tu na forum poznałam wspaniałych i wartościowych ludzi i mam przyjemność z nimi polemizować. Chciałabym jak najdłużej utrzymywać znajomość dlatego staram się nie zwracać uwagi na wichry , które lubią od czasu do czasu przelecieć przez wątki.
Pozdrawiam.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 10:26
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Tak to jest w tym naszym KSC-jedni za drudzy -a figa!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 10:32
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Tak to jest w tym naszym KSC-jedni za drudzy -a figa!!

JASINKU - jak w życiu.
Ty jesteś za, czy wręcz przeciwnie? - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 11:22
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witaj Paulo. W zasadzie nie znamy się, choć ja często czytam Twoje wypowiedzi i często bym się pod nimi podpisała.
Tak jest i w tym przypadku. Bardzo lubię Ninkę, faktycznie jest mądrą i serdeczną osobą. Ja osobiście chętnie podejmę rozmowy na tym wątku i życzyła bym wątkowi, Nince i sobie...
aby było z kim porozmawiać co nas raduje a co trapi.
Pozdrawiam cieplutko.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 11:38
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Takich wątków było już wiele:"dopadło mnie,smutki i radości, i takie tam.Nie widzę powodu ,żeby zakładac nowe.Wystarczy wyciagnąć z archiwum.A pisanie o sobie,to zależy od człowieka,jak tego potrzebuje niech pisze.A może nasza pani psycholog najpierw cos o sobie napisze?Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia wszystkim życzę.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 13:45
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Anielko wejdź na profil Psychologa i przeczytaj jej blog, dowiesz się jaka to piękna osoba. i jak pieknie pisze
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 04-01-2011, 13:58
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paula
Witaj sympatyczna i mądra Nineczko ( Psycholog) wiele mogłabyś nas nauczyć i wiele udzielić rad nota bene w sytuacjach, kiedy dopadnie nas trauma. Temat, który wybrałaś jest lekarstwem na wszelkie dolegliwości typu " jestem dzisiaj w dołku" lub " muszę się wygadać to mi ulży". Czasami wylanie z siebie żółci, która nas zżera daje oczekiwane rezultaty i otoczenie staje się znośne. Jest i druga strona medalu twojego tematu bo opowiadając o radościach emanujemy pozytywnie na otoczenie.
Moją radością jest chociażby to, że tu na forum poznałam wspaniałych i wartościowych ludzi i mam przyjemność z nimi polemizować. Chciałabym jak najdłużej utrzymywać znajomość dlatego staram się nie zwracać uwagi na wichry , które lubią od czasu do czasu przelecieć przez wątki.
Pozdrawiam.

Podpisuję się pod tym, co napisała Paula. Bardzo fajny wątek Ninko, mam nadzieję, że przyciągnie wiele osób, które w danym momencie będą potrzebowały towarzystwa i wygadania się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 02:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Anielko wejdź na profil Psychologa i przeczytaj jej blog, dowiesz się jaka to piękna osoba. i jak pieknie pisze

Jadziu ,ja znam Psychologa,od dawna czytam jej blog.Nie mam nic przeciw osobie,nawet się zastanawiałam,że przeżycia i zycie, mamy pewnie podobne,ale nie umiem tak pięknie ubierac w słowa wszystkiego co czuję.Jestem zwykłą kobieta,którą zycie skopało i kopie nadal.A czy chcę o tym pisać?Nie ,już chyba nie .A pomagać,owszem pomagam ,ale czy tez muszę o tym pisać?Kazdy kto mnie zna/juz 4 lata tu jestem/to wie jaka jestem.Pozdrawiam serdecznie.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 11:10
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

W lutym upłynie rok od momentu wejścia na forum z wiarą i nadzieją, że znajdę ludzi nie tylko mądrych przez co i wartościowych ale również zadowolonych życiowo bo takie zadanie ma spełniać forum przyjazne i więcej niż mniej pozytywnie nastawionych adwersarzy. Kiedy już znajdę się w grupie tych ze stażem poznam co to jest fajna paczka przyjaciół forumowych. W zasadzie to ja zdobyłam tą satysfakcję, ale zastanawiają mnie ( nawet sporo) ludzie będący już kilka dobrych lat i zamiast zaufania nabyli rozczarowanie i niechęć do części forumowiczów.
Chcąc nie chcąc klaruje się definicja:
"Im dłużej siedzę na forum w poszukiwaniu ludzi tylko przyjaznych, tym uboższa o wiarę w jaką wierzyłam na starcie.

Post scriptum
Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że Paula przesadziła z tą opinią.



__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 11:32
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Nie idealizuj tak, bo czym dłużej będziesz na forum, możesz, ale nie musisz zauważyć, że narzędzie jakim jest klawiatura, a nad nią pochylony człowiek, może w sposób bezwzględny Cię zniszczyć i wyrobić odpowiednią opinię na twój temat. Może to uczynić na priv, a może na forum publicznym. Im dłużej będziesz, to zauważysz, ale nie musisz, że na forum są różni ludzie, nie tylko przyjaźnie nastawieni do życia, ale z poważnymi problemami i dają temu upust na forum, albo je zatajają. Słowo pisane różni się od słowa w cztery oczy i wyrabiamy sobie opinię zgodnie z naszymi wyobrażeniami, a często real weryfikuje nasze spostrzeżenia i wiem, że osoby spotykające się w realnych warunkach, także sobie do gustu nie przypadają, bo są to często osoby zgorzkniałe, którym nic się nie podoba, a na forum udają radość i są zupełnie kim innym.
W realnym świecie łatwiej jest wszystko, co w człowieku siedzi, zauważyć, a tu możemy sobie klepać co nam nagle do głowy przyjdzie i być zupełnie kim innym. Moje podsumowanie jest takie, że siedząc przed ekranem komputera idealizujemy, albo potrafimy czuć antypatię do danej osoby, ale podkreślam, że real wszystko weryfikuje i wczoraj miałam taką rozmowę, że osoby, które spotykają się w realu nie przypadają sobie często do gustu, jak to w życiu bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 11:42
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luizka
Nie idealizuj tak, bo czym dłużej będziesz na forum, możesz, ale nie musisz zauważyć, że narzędzie jakim jest klawiatura, a nad nią pochylony człowiek, może w sposób bezwzględny Cię zniszczyć i wyrobić odpowiednią opinię na twój temat. Może to uczynić na priv, a może na forum publicznym. Im dłużej będziesz, to zauważysz, ale nie musisz, że na forum są różni ludzie, nie tylko przyjaźnie nastawieni do życia, ale z poważnymi problemami i dają temu upust na forum, albo je zatajają. Słowo pisane różni się od słowa w cztery oczy i wyrabiamy sobie opinię zgodnie z naszymi wyobrażeniami, a często real weryfikuje nasze spostrzeżenia i wiem, że osoby spotykające się w realnych warunkach, także sobie do gustu nie przypadają, bo są to często osoby zgorzkniałe, którym nic się nie podoba, a na forum udają radość i są zupełnie kim innym.
W realnym świecie łatwiej jest wszystko, co w człowieku siedzi, zauważyć, a tu możemy sobie klepać co nam nagle do głowy przyjdzie i być zupełnie kim innym. Moje podsumowanie jest takie, że siedząc przed ekranem komputera idealizujemy, albo potrafimy czuć antypatię do danej osoby, ale podkreślam, że real wszystko weryfikuje i wczoraj miałam taką rozmowę, że osoby, które spotykają się w realu nie przypadają sobie często do gustu, jak to w życiu bywa.

Luizko dziękuję. Zauważyłam wiele trafnych spostrzeżeń w twoim poście.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 12:30
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Zajrzę tu z ciekawością, zobaczę na ile są forumowicze osobami otwartymi na drugiego człowieka. Ci, którzy mają negatywne doświadczenia życiowe może się otworzą-jak kilka osób już to zrobiło.Oby nie natrafiali na ścianę obojętności i fałszu.
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 15:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 21:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 21:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.