menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 20:57
krychna's Avatar
krychna krychna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

[I][/i]Szeklo,dzięki za stronkę, poczytałam choć przydałoby się więcej szczegółów od bywalców.Pozdrawiam.
  #202  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 21:12
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Grystyna 216

Szczesciara jestes - nie dosc ze sanatorium , , ze nad morzem , ze w Kolobrzegu .. to jeszcze masz dostep do netu a jutro wieczorek "rozpoznawczy"
No coz i ja tam bylam ... tance , wieczorki zaliczalam i zabiegom rowniez sie poddawalam

Mieszkalam w "Sanie" bardzo blisko morza /prosze rowniez odemnie pozdrowic/
Moje zielone oko na zadnym "meskim osobniku " sie nie zatrzymalo bo albo byli bardz o tlusci,albo pokraczni albo bardzo sie pocili nie tylko w luzackich tancach ale nawt chodzac krokiem posuwisto-zwrotnym ..
W zw. z powyzszym wolam dawac upust mojej nagromadzonej i czekajacej energii -i plawic cialo w basenie ogrzewanym i duzo spacerowac brzegiem morza
Niekoniecznie polecam moj "tryb zycia" w sanatorium ale milo bylo podzielic sie "wrazeniami" .
Wypoczywaj , tancz , kuruj sie .. i wracaj do nas i opowiadaj ... tzn. pisz ..
Pozdrawiam z zasniezonego poludnia .
[url=http://www.vpx.pl/fotka,12609.html][/
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #203  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 21:21
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Do Krychna

Witaj w naszym gronie .Oto garstka informacji o tym sanatorium .
Blisko morza , naprzeciwko sanatorium "San" w ktorym bylam w maju tego roku.
Bardzo chwalono atmosfere , jakosc zabiegow i panujaca atmosfere .,co moze wynikalo ze odbywaly sie tam najlepsze w calym sanatoryjnym Kolobrzegu potancowki .. .Jest to co prawda obiegowa opinia .. ale panie ktore tam bywaly zapowiedzialy ze w roku przyszlym jada wlasnie do Wegla Brunatnego .
Nabieraj sil, masuj sie , gimnastykuj w wodzie i napisz jak jak bylo Pozdrawiam
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #204  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 21:51
krychna's Avatar
krychna krychna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

Do Buni
Dzięki za info i chociaż są pozytywne w sensie leczniczym to nie wiem czy nie nazbyt jest tam rozrywkowo jak na moje skołatane zdrowie.Wyjeżdżam 26.11 to wkrótce pewnie odczuję wszystko na własnej skórze.I zabiegi i rozrywki.Jak wrocę to opowiem.Pozdrowienia
  #205  
Nieprzeczytane 11-11-2007, 21:55
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Tance odbywaja sie po kolacji i trwaja tylko niestety do 21.45 A jak nie bedziesz miala ochoty to nie pojdziesz i juz ..

Duzo spaceruj .. i nie patrz na pogode .Pozabieraj przeciw-deszczowe ciuchy i wdychaj jod ...
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #206  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 23:27
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Domyślnie

Krychna! Kiedy jedziesz i z kim, bo ja jadę w Warszawy do Połczyna (prawie jak Kołobrzeg) i też pierwszy raz.Obiecuję opisać w necie, oczywiście bez szczegółów jeśli będą. Napiszcie proszę jak na zkierowanie poszpitalne załatwić jedynkę.Pozdrawiam WSZYSTKICH na forum i moderatorów tyż.
  #207  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 23:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 929
Domyślnie

Myszek....zadzwoń do sanatorium i zarezerwuj jedynkę, nie powinno być problemu, chyba że już za póżno...Pozdrawiam
  #208  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 23:46
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Moderator też człowiek,

Cytat:
Napisał myszek
Krychna! Kiedy jedziesz i z kim, bo ja jadę w Warszawy do Połczyna (prawie jak Kołobrzeg) i też pierwszy raz.Obiecuję opisać w necie, oczywiście bez szczegółów jeśli będą. Napiszcie proszę jak na zkierowanie poszpitalne załatwić jedynkę.Pozdrawiam WSZYSTKICH na forum i moderatorów tyż.
Myszku! I taki sam uczestnik forum, jak każdy inny, tyle że miotełkę ma i porządki robi A co do jedynki - rzeczywiście zadzwoń, bo to różnie bywa. Są sanatoria (jak np. Jubilat w Ciechocinku), które na skierowania poszpitalne nie przewidują jedynek (taką mają podpisaną umowę z NFZ) - wtedy nic nie wskórasz. Ale są takie, gdzie możesz dopłacić do pojedynczego pokoju. Im wcześniej zarezerwujesz, tym lepiej - telefonicznie, przez stronę internetową, obojętnie. Baw się dobrze. Czekamy na relację!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #209  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 23:53
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Domyślnie

Ewitko! Potrzymałaś mnie na duchu i nie gniewaj się na mnie- w końcu jestem NOWY i nie zawsze nadążam za dorosłymi. Całuje na dobranoc i proszę o wybaczenie!!!!!
  #210  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 00:01
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Nie przepraszaj, bo...

...nie ma za co! Drobiazg przecież! Ważne, żebyś fajnie spędził ten czas w sanatorium, a można. Naprawdę!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #211  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 00:17
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Domyślnie

Ewitko! Idę spać,przesylm całuski i 2 rybie łuski. jesteś super i wiem,że życzysz mi jak najlepiej. Dzwoniłem i powiedziano mi,że przydzielają pokoje po przyjeździe. Nie byłem i nie wierzę- taki to los SKORPIONóW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  #212  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 00:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Czyli urodziny w sanatorium ?

Ależ będzie balanga !
  #213  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 00:43
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Domyślnie Balanga

LILA! Jestem z tych pierwszych,którzy przeminęli, bo mam urodziny 28 października,lecz jak opowieści PAN wskazują, to dla nas zawsze jakaś data prowokuje??????????????????????
  #214  
Nieprzeczytane 14-11-2007, 20:51
Żabcia Żabcia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 1
Domyślnie

witam,
potrzebuję porady, jadę pierwszy raz do sanatorium z dziećmi, czy może mi ktos powiedzieć jak to jest, co zabrać ze sobą ..jak to wszystko wygląda
  #215  
Nieprzeczytane 20-11-2007, 22:14
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

A ja mam inne pytanko; co można robić w sanatorium zimą i to w adwencie.Wcześnie ciemno wiec spacery niestety krótki, a tańce też odpadaja no chyba że ze względu na parkieto -terapię czyli tak życiodajny ruch jest jakaś dyspenza? Lubię czytać ksiązki ale to moge robić siedząc spokojnie w domu. W co sie bawić ? jak wypocząc ? Doradzcie proszę bo chyba wezmę laptopa???
  #216  
Nieprzeczytane 21-11-2007, 12:37
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie

Witaj Ewitko i wszyscy co tutaj rozmawiacie na temat Sanatorium. Ja bylam kilka krotnie , dzieki Sanatorium i kuracji zapisanych przez lekarza uprawialam i inne zabiegi , jak tance , wycieczki, spacery , spiewy i kawaly . Poznalam tez ludzi bardzo milych i serdecznych , z paroma mam kotakt do dzisiaj. Sa to przyjaznie niektore 40, 30 letnie .Bylam prawie we szystkich kurortach, byly to najczesciej Szpitale Sanatoria, z tego powodu musialam miec zawsze zgode lekarza. Bylam szczesliwa , bo z dnia na dzien lepiej sie czula, fizycznie i psychicznie. Ostatni moj pobyt to w Kolobrzegu , prywatnie . Nie odczulam tego aby ktos inaczej mnie traktowal.Zabiegow mozna miec ile sie wezmie, za duzo ,to oslabia, ale ludzie mysla , ze czym wiecej , to lepiej. Zycze wszystkim, nabrania zdrowia i dobrego samopoczucia nabytego w Sanatorium . Caluski i wiele przyjaciol .
  #217  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 10:26
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Domyślnie Już po!

Cytat:
Napisał Boga
A ja mam inne pytanko; co można robić w sanatorium zimą i to w adwencie.Wcześnie ciemno wiec spacery niestety krótki, a tańce też odpadaja no chyba że ze względu na parkieto -terapię czyli tak życiodajny ruch jest jakaś dyspenza? Lubię czytać ksiązki ale to moge robić siedząc spokojnie w domu. W co sie bawić ? jak wypocząc ? Doradzcie proszę bo chyba wezmę laptopa???
Boga! Jak tam było w sanatorium, czy miałaś czas na laptopa w adwencie? Ja wróciłem wczoraj z sanatorium Połczyn- Podhale, wyjeżdżałem w minorowym nastroju wróciłem??? A o tym opowiem wieczorem.Pozdrawiam Wszystkich forowiczów
  #218  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 10:36
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Ja też niedawno wróciłam z sanatorium.
Nie nudziłam się, chociaż na wieczorki taneczne nie chodziłam, nie lubię takich imprez w sanatoriach.
Bardzo dużo spacerowałam. To nic, że ciemno - alejki spacerowe są świetnie oświetlone i spaceruje mnóstwo ludzi.
W każdym sanatorium organizowane są spotkania z lekarzami, zgłaszają się też akwizytatorzy ze swoimi produktami. Nie musisz kupować ale posłuchać czasami warto. Są też spotkania z muzykami - takie mini koncerty.
Nie zawsze jest to organizowane akurat w naszym obiekcie, ale sanatoria nawzajem zapraszają kuracjuszy.
Organizowane są też wycieczki, ogniska, kuligi.
Liduszka, masz rację trzy zabiegi dziennie /bo tyle zaleca lekarz/ zupełnie wystarcza.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216

Ostatnio edytowane przez qrystyna216 : 10-12-2007 o 10:39.
  #219  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 10:43
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie Do Buni

Ja byłam w Kolejarzu - więc blisko Sanu.
Kołobrzeg pozdrowiłam, bylo świetnie.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #220  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 10:48
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie Do Krychny

Napisz jak było.
Węgiek Brunatny to ładne sanatorium, było tam wielu Niemców. Z tego co się dowiedziałam to jedyne sanatorium, gdzie można jechać ze swoim czworonogiem.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
A może do sanatorium? - komentarze emka46 Ogólny 629 20-12-2022 17:38
Upadek – traktuj go poważnie - komentarze Jagoda Ogólny 7 20-08-2012 10:47
Sanatorium Połczyn 19-11-07 myszek Turystyczne 15 14-11-2011 20:14
Sanatorium - Krynica Boga Turystyczne 3 31-05-2011 16:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.