menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-07-2022, 11:06
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie Co dobrego spotkało Was w ostatnim czasie?


Ja zacznę:
Spędziłam cudowny weekend z rodziną, byłam pierwszy raz od kilku lat na plaży jako plażowicz, a nie pracownik (jestem fotografem, sesje na plaży itp.). Jestem spieczona na raka, ale ogromnie wdzięczna za ten czas.
Co u Was ostatnio dobrego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-07-2022, 11:49
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 883
Domyślnie

Spędziłam kolejny spokojny relaksujący weekend z moim mężem- w piżamie bez gotowania prania i parcia ze to i tamto trzeba zrobić - od dziś do następnej soboty zapewne znajdziemy godzinkę dziennie dla siebie by potem pójść spać bo rano trzeba wstać - ale pomimo późnych powrotów do domu -18.0 to tak standard - i ciągłego zabiegania - wdzięczna jestem życiu ze jest fajny ze jest fajna praca ze jest to co jest w życiu … chce tak by było i było i było..

Poza tym kupilam sobie nową ceramikę do kolekcji:
https://andyceramika.pl/dzbanki

Tym razem dzbanuszek z ceramiki Bolesławiec - jest piękny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-07-2022, 22:43
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 596
Domyślnie

Bardzo ciekawy pomysł założenia takiego wątku. Na ogół narzekamy i mówimy o tym, co złego nas spotkało. A od takich rozmów jest jeszcze paskudniej...
Spotkań, tych dobrych, ale i tych złych, mam niewiele, bo życie płynie spokojnie, bez wielkich wydarzeń. Ale zawsze znajdzie się jakaś mała radość, niewielka satysfakcja, ucieszna sytuacja. Ot, na przykład dzisiaj - zrobiłam 13 -kilometrową przejażdżkę i chyba wreszcie polubiłam swój nowy rower. Niby nic, a miło. I o to chodzi...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-07-2022, 00:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Na tytułowe pytanie odpowiem - NIC.
I oby tylko na tym stanęło.
Z natury jestem optymistką,
ale obecnie jestem w stanie jak ten z ''Krzyżowców''
- 'młodszym się urodził, i białkę mam puklatą,
i ludzim w górach potracił'.

Bywa.

PS. fajny wątek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 09-07-2022, 10:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 596
Domyślnie

Przedwczoraj odwiedziłam rodzinną wieś. Bywam tam kilka razy w roku, ale przeważnie tylko na cmentarzu. A tym razem z kuzynką i koleżanką obeszłyśmy i objechałyśmy na rowerach wszystkie miejsca, w których zgrzebnie ale bujnie zażywałyśmy dzieciństwa. Wiele, wiele się zmieniło, na korzyść zmieniło, a mimo to w sercu coś drapie. Na ogół jednak to było dobre wydarzenie i myślę, że następnym razem nie będzie drapania.
Miłego dnia życzę wszystkim, którzy tu zajrzą.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-07-2022, 22:43
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 596
Domyślnie

Miałam dzisiaj niespodziewane spotkanie z najbliższą przyjaciółką z dzieciństwa i wczesnej młodości. Nie widziałyśmy się ponad 30 lat i właściwie nie miałyśmy o sobie żadnych wiadomości, jedynie jakieś ploteczki od kuzynów. No cóż, czas nie okazał się łaskawy dla naszych relacji, nie udało się znaleźć tego pasma nici, które kiedyś było między nami. Ale mimo to cieszę się, wiem, że naszą przeszłość i siebie nawzajem zachowujemy w dobrej pamięci.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 25-08-2023, 12:31
krystyna1952 krystyna1952 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Miasto: Wojcieszów, dolnośląskie, Polska
Posty: 27
Domyślnie

Moja wnuczka dostała się na medycynę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-01-2024, 12:24
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 762
Domyślnie *

Po prostu żyję jeszcze, dzieci o mnie dbają o tyle o ile można. Młodości mi nie dadzą ale dają troskę, miłość i opiekę. To zdjęcie to dawne jeszcze, teraz nie jestem taka urocza.
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak ważna jest dla Was uroda Baisa Kosmetyki 4 02-11-2020 20:10
116-latek najstarszym człowiekiem na świecie i ostatnim mężczyzną urodzonym w XIX wieku - komentarze 37.248.255.xxx Ogólny 0 29-07-2015 14:00
Jak was nazywają wnuki? Ewunia Jestem babcią, jestem dziadkiem 46 04-09-2009 20:44
Rzeszów najczystszym miastem w Polsce, Łódź na ostatnim miejscu. z centrum łódzkie 0 23-08-2008 12:49

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.