menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 16:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Lila gdyby Cie zrobić premierem przy prezydenturze Kaczyńskich to już mamy wojnę ze wschodem i czekamy na drugi cud warszawski...

Na bank!
I nawet IV światowa zapewniona!
  #42  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:01
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Lila, przeceniasz moje mozliwości jednak, poza tym na choinkach juz nie ma świeczek...
Jip - niegłupio mówisz, bo jak sie na przykład przeczyta, co Angole wypisuja o Irlandczykach a Francuzi o Belgach to Jezus Maria i Jan Maria Rokita na dokładkę....
__________________
  #43  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:03
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Lila to jest tak:
jedna mała bomba, bomba atomowa,
Lila sie doczołga do Lwowa
[IMG]....[/IMG]
__________________
  #44  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Lila to jest tak:
jedna mała bomba, bomba atomowa,
Lila sie doczołga do Lwowa
[IMG]....[/IMG]
Tym bardziej, że podobno fabryki bombek mają moce produkowania wolne,.......
  #45  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:10
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

jasne, szkło mozna wypełnic napalmem
__________________
  #46  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:33
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila



Mamy to genach- Polska ziała nienawiscia do wszystkiego, co rosyjskie, zarówno do 'białych', jak i
'czerwonych' (...)".


No cóż. Idą Święta i bardzo Was proszę,
ziońmy wyłącznie miłoscią!
A talerz pusty niech będzie także dla wędrowca, co wracając z Zabajkala drogi pomylił, trafiając do 'pańskiej Polski'.
Ja wlasnie od dzisiaj zaczynam zionac miloscia do wszystkiego i wszystkich.. a to za sprawa pewnych "wytrychow" mojej duszy
Ja kocham Rosjan.. ale tych normalnych kochanych ludzi.. ktorzy jak zbiora sie w trojke to spiewaja jak profesjonalny chor na trzy glosy.. Kocham Niemcow .. romantycznych i o szlachetnych sercach.. Kocham Zydow.. braci Chrystusa.. Kocham Francuzow przodkow Chopina, kocham Wlochow pieknoduchow. Najbrdziej kocham Polakow za wszystko lacznie z ich wadami.

Z tym akcentem pozdrawiam wszystkich i zycze wam Wspanialych Swiat Bozego Narodzenia.. Zycze wam momentu wzruszenia przy wigilijnym stole..

__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #47  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:41
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
... a Siekierko prawo niech prawem będzie a sprawiedliwość sprawiedliwością i niech o tym decydują niezależne sądy, bo o to walczyliśmy, chyba, że Ty walczyłeś o inną sprawiedliwość i inne prawo....
JiP! Zgadzam się z tobą, POD JEDNYM WSZAKŻE WARUNKIEM, WARUNKIEM O KTÓRYM ZAPOMINALI W SWOJEJ ŁASKAWOŚCI NASI WŁADCY: WSZYSTKO DZIAŁA NA ZASADACH WZAJEMNOŚCI. tj. jak Niemcy nam, tak my Niemcom.

No to już mamy dwa antypolonizmy: NIEMIECKI i ROSYJSKI
  #48  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:46
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Siekierka = szacun ale jak poduczysz się historii to bedzie Ci lepiej, nam zresztą też, bo to głupio wyjasniać że Konigsberg jednak nie nalezał do Polski przed 1939....
A władców naprawdę możesz zmienić, patrz na przykład na serial Włatcy Móch
__________________
  #49  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:56
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie ....czyli Polska od morza do morza, a Rosjanie będą nam mogli naskoczyć

Ach, jakze cudna wizja


W roku 2050 wybuchnie wojna pomiędzy "blokiem polskim" (to znaczy Polską i jej politycznymi wasalami), USA i Wielką Brytanią z jednej strony a sojuszem Turcji i Japonii z drugiej. Będzie to prawdziwa trzecia wojna światowa, wybuchnie ona sto lat po zakończeniu tej drugiej, ale nie przyniesie ze sobą takiej hekatomby dzięki precyzji broni. Bronią będą wtedy już gwiazdy bojowe, bezzałogowe odrzutowce i opancerzeni piechurzy. Nie będzie łatwo, ma się rozumieć, ale ostatecznie wklepiemy konkretnie Turkom i Japończykom. Ciekawe w prognozie Friedmana jest to, że w tych czasach ani Rosja, ani Chiny zupełnie nie będą się liczyły. Mówiąc kolokwialnie, Rosjanie będą nam mogli naskoczyć, za to my będziemy ich wtedy mogli - tym razem mówiąc eufemistycznie - bezkarnie penetrować.

Czyż to nie piękna wizja? W efekcie wojny

Polska rozszerzy swoje panowanie aż po Adriatyk i Morze Śródziemne, otwierając swoje bazy w Chorwacji i Grecji, Niemcy z Francuzami nie będą mieli nic do gadania. Trawestując Jacques'a Chiraca: nie stracą okazji, by siedzieć cicho.

Polska więc będzie potęgą od morza do morza - wreszcie! - przed którą drżeć będzie cała Europa. Niewykluczone, że będzie to ten prawdziwy, jedyny koniec świata. W każdym razie z książki Friedmana płynie jeden optymistyczny wniosek - wszystko to zdarzy się grubo po roku 2012. W wersji Friedmana Majowie razem z Emmerichem nie mają nic do powiedzenia.

"Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek"
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #50  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:00
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Eeee, od morza do morza to była Litwa swego czasu....
Tylko ze niestety, miała 6 murowanych zamków a Krzyzacy dużo więcej...
Ale wizja ladna...
__________________
  #51  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:12
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
JiP! Z

No to już mamy dwa antypolonizmy: NIEMIECKI i ROSYJSKI
Siekierka zmień kierunek zionienia.. nie zioń antyniemiecością i antyrosyjskością, a zioń miłością do nich.... chociaż w Święta....
  #52  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:20
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

No wlasnie, na wrogów zawsze można liczyć... W końcu na Westerplatte 1 września była tylko Merkel i Putin, a sojusznicy jakoś nie dojechali...
__________________
  #53  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:20
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Amelio wybacz ale jakoś nie pociąga mnie wizja zeby Europa miała drzeć przedemną wolę z nią wypić piwo a nie wiem czy zauważyłaś ze rościągamy się już nie tylko od morza do morza ale dużo więcej niedawno piłem prosek w Chorwacji i porto w Portugalii i nie dasz wiary bo chyba nie zauważyłaś nikt mnie nigdzie nie pytał gdzie jadę po co jadę tylko co podać.
Wesołych Świąt nadejdzie też taki czas ze na wódkę skoczy się do Moskwy i będzie to sprawa naturalna.
  #54  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:25
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Nie mamy zadnego antypolonizmu ani w Rosji ani w Niemczech mamy tam trochę starych porąbanych oszołomów którzy pierdoły opowiadają a my ogłaszamy zaraz początek III wojny światowej .Biologia sprawę załatwi definitywnie staruchy zejdą a młodzież nasza i ich zamknię te durne tematy.
  #55  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:37
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie araad sila Twoich argumentow

Cytat:
Napisał araad
Amelio wybacz ale jakoś nie pociąga mnie wizja zeby Europa miała drzeć przedemną wolę z nią wypić piwo a nie wiem czy zauważyłaś ze rościągamy się już nie tylko od morza do morza ale dużo więcej niedawno piłem prosek w Chorwacji i porto w Portugalii i nie dasz wiary bo chyba nie zauważyłaś nikt mnie nigdzie nie pytał gdzie jadę po co jadę tylko co podać.
Wesołych Świąt nadejdzie też taki czas ze na wódkę skoczy się do Moskwy i będzie to sprawa naturalna.


jest niedoodparcia

Mam nadzieje, ze przekonasz rowniez tych, ktorzy MUSZA miec wroga i roztaczac przed nami czarne wizje niewoli.

Mi tam bardzo pasuje eurokolchoz, ktory absolutnie nie jest przeszkoda bym mogla pielegnowac i rozwijac do woli swoje cechy, zwyczaje i upodobania narodowe, i co tam jeszcze se chce.
No i ta roznorodnosc trunkow
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #56  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
Nie mamy zadnego antypolonizmu ani w Rosji ani w Niemczech mamy tam trochę starych porąbanych oszołomów którzy pierdoły opowiadają a my ogłaszamy zaraz początek III wojny światowej .Biologia sprawę załatwi definitywnie staruchy zejdą a młodzież nasza i ich zamknię te durne tematy.

Tez mam taka nadzieje, ale ta wyssana z mlekiem matki nienawisc do...kogokolwiek...
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #57  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:41
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Amelio przecieniasz mnie to takie hobby wróg był zawsze i być musi tu jest potrzebny psychiatra i to dobry na odziale zamkniętym.Wesołych Świąt
  #58  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 612
Domyślnie

Cytat:
Ach, jakze cudna wizji

W roku 2050 wybuchnie wojna pomiędzy "blokiem polskim"

Amelio przejedz sie do Afganistanu albo bliżej do Strefy Gazy czy Bejrutu to zobaczysz.Piszesz o wojnie jak infantylny podlotek.
  #59  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Amelio przejedz sie do Afganistanu albo bliżej do Strefy Gazy czy Bejrutu to zobaczysz.Piszesz o wojnie jak infantylny podlotek.


Oj Waclawie, kursywa zaznaczylam tam cytat, a ponizej tego cytatu jest link do calosci.
Zajrzyj tam z laski swojej.

Osobiscie jestem pacyfistka i nie zywie nienawisci, czy nawet niecheci do zadnej nacji.
Co najwyzej do poszczegolnych osobnikow/osobniczek, za konkretne czyny lub cechy.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #60  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 18:48
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Ciekawe jak na nas psioczyła ostatnio prasa Izraela oraz USA. Marvinki by należało spytać. A Trawny się domaga kasy bo za PRL nikt się nie pofatygował zmienić zapis w księgach. Dziś pociotki ustawione na stołkach przez PSL też się na tym nie znają i za dużo fatygi dla nich. Dziwię się jednak naszym sądom. Był wszak precedens, że postanowiono użyć prawo zasiedzenia. Czy sędziowie biorą w łapę poprzez adwokata ? Nie wykluczam.

Antypolonizm był u Niemców i Ruskich władz i jest nadal. Merkel nie zabiera głosu bo wybory lub inne interesy i Erika ma co zechce. To że Putin nas nie lubi, to nie sprawa popierania Gruzji. Pamiętacie jak Tusk "ocieplił" stosunki z Rosją i pojechał w Alby [śniegu na szczęście nie ocieplił]. Putin zaś po ociepleniu zaledwie tydzień poxniej biecał skierować na Polskę rakiety. Jedyny zysk z tej wizyty [dla Rosji] to że Tusk zgodził się na festiwal ruskiej piosenki w Zielonej Górze. Ale było wielkie Hallo--nowa polityka Tuska. Nawet go na Kremlu poklepali--klęczeć nie kazali.

Ukraińcy których popieraliśmy podczas "pomarańczowej" to nie są wdzięczni. Przykłady tu pominę teraz. A Żydzi? Lepiej nie mówić. Polacy ratowali, a oni potem w ponad 80% byli w UB. To oni skazali i zamordowali Fieldorfa i innych.

Amelio
--skąd takie wielkomocarswowe wizje dla Polski? Może od Tuska to gdzieś zaczerpnęłaś--bo wybory blisko? A L.K. nie ma takich, w cuda on też nie wierzy [ja również w żadne, a w Tuskowe szczególnie].

Musiałem edytować. Amelio link się nie otwiera.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Antypolonizm w zenicie. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 12 28-04-2008 21:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.