menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3881  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:09
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witajcie... swietny ten kalendarz. Jasiu, Paint to mam, nawet na poczatku cos tam probowalam, ale wolalam PFS. Co do tego angielskiego, to poszukam spolszczenia jak trzeba bedzie, ale zarejestrowalam sie przez internet, i cisza. Moze cos nie dobrze zrobilam?... Skoro jest za drmo przez jakis czas, to powinien sie zarejestrowc bez problemow. No nic, jak nie wyjdzie to go zlikwiduje po jakims czasie.
Milego dnia wam zycze, ja ide szukac czegos.
__________________
  #3882  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:09
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Wczoraj miałam zajęcie przy likwidacji problemu spowodowanego przez moja głupotę.
Wiem, że mam karte dżwiękową Realtek.... i ona dawała też na pulpit programik do dżwieków. Bardzo mi się ta ikona tego Realteka nie podobała /taka jakby rozpostarte ramiona/ i postanowiłam pozbyć sie tego badziewia. Zlikwidowałam z pulpitu i z programów. No i zapadła cisza, muzyki nie można słuchać, w Menedżerze urządzeń przy Audio-wideo żółty znak zapytania się pojawił. Czyli okazało się, że odinstalowałam sterowniki do karty dzwiekowej. Poszły w kosmos.
Przy pomocy innego forum krok po kroku zdobywałam wiedzę i jest ok.
Ja do mojego komputera nie mam żadnej płyty ze sterownikami. Musiałam najpierw zainstalować program Everest Ultimate - on wszystko wie co jest w komputerze, wszystkie nazwy urzadzeń. No i w ten sposób mając dokładne nazwy płyty głównej i karty dżwiękowej pościagałam potrzebne sterowniki i już wszystko gra.
__________________
  #3883  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 10:39
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Tak Irenko o to mi chodziło, doradziłaś, jest to bardzo ważne, robiłam różne zaznaczenia, musiałam likwidować nie wiedziałam jak zapisać, teraz będę mieć swoje, teraz należy wszystko robić by mieć na obrazkach własne tubki, a nie potem jakieś prawa autorskie nas prześladują, których i tak do końca nie pojmujemy, nieświadomie je może łamiąc, dyskusja na naszym forum się odbywa na temat praw autoskich poczytałam wszystko co tam napisano, mam teraz różne przemyślenia , nie którzy to dużo wiedzą, warto poczytać.
Właśnie Urzulko takie błędy robimy, ale wszystko prawie można naprawić, komputer dobrze działa , tylko trzeba wiedzy. Sterowniki też kiedyś odinstalowałam, teraz znalazłam program co sam je dodaje i wyszukuje dodałam do chomika by nie zginął.
Sprawdzę ten Twój.
PS: mój się nazywa DriverScanner.
  #3884  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 11:48
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Jasiu na ktorym wątku jest ta dyskusja?
To prawda najlepiej robic swoje dodatki, tubki i jak najmniej korzystać z obcych. Już wiele potrafimy zrobić, że trzeba się zabrać za swoje. Pozakładałam foldery gdzie wkładam swoje dodatki, ramki, tła, maski, tubki.
__________________
  #3885  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 11:55
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Urszulka to jest wątek o prawach autorskich miałam zapisane w zakładkach, teraz nie mam wszystkie zakładki straciłam, tak samo mi poznikały wszystkie ustawienia filtrów do animacji a miałam cenne, obrazki zdjęcia miałam na dysku D więc wszystkie mam.
Nie samowicie mam dużo pracy zresztą wiesz bo to przechodziłaś, wszędzie musiałam szukać by się zalogować, najważniejsze było do naszego klubu bo tu sobie napisałam wszystko by móc się dalej logować, teraz jeszcze bardziej będę uważna, by bez problemu wszystko zrobić od nowa w razie czego.
  #3886  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 12:14
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Szybko zrobiłam obrazek muszę odnowić zapisy ustawień do animacji, szkoda straciłam, były tam moje ustawienia i też z porad tuto.
__________________
  #3887  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 13:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Jasiu, strasznie duzo juz wiesz, co dotyczy komputera. Ja to czytam, i zapisuje jak cos nowego.
Coraz wiecej wiem, ale jeszcze jestem na poczatku. Tylko nie boje sie poruszac po komputerze.
Dzisiaj tylko robilam porzadki w watkach tam. Pokazalam tez jak otworzyc nowe foldery z dodatkami do PFS na dysku D i jak z nich korzystac.
pracuje do bardzo wczesnego rana, juz mam dosc. Chyba wroce jutro, tylko cos jeszcze sprobuje.
Milego dnia... i do jutra.
__________________
  #3888  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 14:09
mrówka's Avatar
mrówka mrówka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wielkopolska niedaleko Poznania.
Posty: 574
Uśmiech

Witam serdecznie. Bardzo ładny kalendarz Urszula-kol.
Minęłam się Iluzją. Jutro.
A uczyłam się i zrobiłam połowicznie.
Nauczyłam się wklejać animacje z Forum Papy. Nie mogę zrozumieć jak wklejać śnieg za okno. Jest napisane ,ale co jest odwrotnie ,to dla mnie jest trudniejsze. Jaśka prześliczna animacja.
__________________
http://chomikuj.pl/mrowka56

http://www.youtube.com/user/mrowka2156

Nic nie jest za mną
, Wszystko jest jeszcze przede mną
  #3889  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 14:15
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Kończę na razie na dzisiaj może póżniej będę.
Mróweczko gratulacje animacja wspaniała nie długo się uczysz a już takie postępy, nawet w animacji podziwiam Cię, obrazek piękny.
  #3890  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 17:31
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkie graficzki.
By alicja211046 at 2009-12-16
  #3891  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 20:17
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Poczytałam wszystko o czym piszecie,Irenka pięknie wyjaśniła zapisywanie zaznaczeń ,zrobiłam z wzorców zapisałam do zaznaczeń i popróbowałam zrobić animację grandietami i oto co wyszło
__________________
  #3892  
Nieprzeczytane 16-12-2009, 22:43
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

__________________
  #3893  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 00:00
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Jak nie stracić zakładek-można zrobić np.takie coś









zapisać gdzieś na dysku D lub E
__________________


  #3894  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 00:04
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

A przywrócić





U każdego będą inne daty
__________________


  #3895  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 00:09
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Basiu dzięki skorzystałam
__________________
  #3896  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 06:38
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witajcie, pozdrawiam z zasypanej sniegiem!!!! Tak, jest zasypana... polnocna Francja!!!!
A tu tez swiatecznie i ruchliwie. Pieknie jest. Ciesze sie ze robicie zaznaczenia, mozna tez tak maski, gradienty, motywy... i wszystko pozapisywac jako swoje. Ja na
razie na to czasu nie mam, ale za kilka lat... bede robila detale tak jak to robia babki z centerblogow.

...........

Teraz zabieram sie za cos, jeszcze nie wiem za co. I wroce jak juz bedziecie...
__________________
  #3897  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 10:46
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Basiu skorzystam z Twoich porad, wystarczy napisać o problemie zaraz jest porada, ale zrobią to tylko osoby chcące pomóc, tak jak Ty Basiu Irenka wszyscy na Tym wątku jesteście wspaniałe.
U nas jest śnieżnie biało na dworze, mam plany spolszczyć program IP, jak tylko będę mieć zainstalowany, już mnie męczą programy w innym języku, wczoraj pokasowałam te co są po angielsku , malutkie programiki mogą być, ale nie duży program.
Miłego dnia życzę.
  #3898  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 10:57
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witaj Jasiu, ja juz zadalam pytanie czy mozna wlozyc spolszczenie do PI X3, to co istnieje juz do PI XL, ale na razie nie mam odpowiedzi. Ja tez kupilabym sobie ten ostatni, jezeli byloby do niego spolszczenie. A ze nie ma jeszcze nawet wersji francuskiej to sie zastanawiam.
Dzisiaj niewiele robilam, bo ciagle jestem myslami w moim zyciu. Dzisiaj mija 38 rocznica mojego przyjazdu do Francji, i tak sobie przemysliwuje, nie moge sie skupic na czyms innym.
Jasiu jak cos bedziemy wiedzialy na temat spolszczenia, to piszemy. Ja tez mam dosc wersji angielskich. Nic nie rozumiem, tyle co powtarzajac, to wiem co sie tym robi. Ale to naprawde ciezko.

......

Wpadne zobaczyc co sie dzieje... pozniej.
ps: Co nazywasz zakladkami Basiu?....
__________________
  #3899  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 11:06
mrówka's Avatar
mrówka mrówka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wielkopolska niedaleko Poznania.
Posty: 574
Domyślnie

Witam Was. Iluzja trudno jest zapomnieć o przeszłości. U mnie zimno ,ale jak zwykle śniegu w mojej części Wielkopolski jest jak na lekarstwo. Jest mróz. Nic jadę na zakupy ,a potem wezmę się do pracy . Basiu bardzo dobry pomysł z tymi zakładkami.
__________________
http://chomikuj.pl/mrowka56

http://www.youtube.com/user/mrowka2156

Nic nie jest za mną
, Wszystko jest jeszcze przede mną
  #3900  
Nieprzeczytane 17-12-2009, 13:04
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Iluzja-to nie ja nazywam tylko przeglądarka.A co to-to strony, na które wchodzimy.I jeśli chcemy je sobie zostawić w pamięci to PPM naciskamy stojąc na stronce i wyskoczy opcja "Dodaj zakładkę do tej strony".I dodajemy.Zakladki można sobie organizować-czyli stworzyć foldery np.Toutoriale i wtedy dodając zakładkę dodajemy od razu do właściwego foldera.
__________________


Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.