menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61441  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 09:05
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Przez 3 lata z hieny może wyrosnąć człowiek?
Chyba czary?
Pozdrawiam, popatrz a Tobie nawet sześć lat nie wystarczyło...
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61442  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 10:55
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
"Prof. Hartman propaguje seks z rodziną"; "Prof. Hartman: Kazirodztwo jest OK" - to tytuły na okładce najnowszego wydania "Wprost", które ilustruje zdjęcie filozofa trzymającego na kolanach młodą dziewczynę. "Wystąpię na drogę prawną w obronie dobrego imienia własnego oraz mojej rodziny. Wspomniane treści oparte są na kłamstwie i stanowią zniesławienie" - oświadczył na swoim profilu na Facebooku oburzony okładką Hartman.
Hartmanowi sugerowano, że opowiada się za związkami kazirodczymi.
Chciałabym doczekać,że i u nas redakcje za szkalowanie,celowe przekręcanie słów i faktów oraz manipulowanie będą bulić milionowe odszkodowania. Może wtedy takie szmatławce,które w pogoni za zyskiem nie cofną się przed niczym,gdyby zamiast tych spodziewanych zysków musiały zapłacić krocie,powstrzymałyby się przed takimi niegodziwościami.
Wolność słowa,jeden z podstawowych wyznaczników wolnych społeczeństw ma służyć rzetelnej i niczym nieskrępowanej informacji,bez manipulacji. U nas coraz częściej staje się tego karykaturą,mającą na celu sianie taniej sensacji odwołującej się do najbardziej prymitywnych ludzkich instynktów.
Jedni piszą te przekłamane draństwa,inni z upodobaniem rozsiewają je gdzie się da i jak się da,a jeszcze inni wykorzystują do bierzących porachunków na wiecach lub portalach społecznościowych.
Dno !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61443  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 12:35
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Sośnierz

kandydatem PiS na prezydenta Katowic?
Na stronie tej partii niewiele o kandydacie można poczytać, bo pewne informacje zniknęły, ale takie coś jak "Andrzej Sośnierz. Rycerz często zmieniający barwy", krąży.
Cytat:
W czasie, gdy kierował Śląską Kasą Chorych, był także od 1995 r. dożywotnim prezesem Fundacji Zamek Chudów. Firmy sponsorujące fundację miały podpisywać intratne kontrakty z kasą chorych, podobnie jak przychodnie. Sąd umorzył postępowanie karne w tej sprawie. Wyrokiem amerykańskiego Sądu Okręgowego dla Dystryktu Columbia z 2004 r. firma Schering-Plough, jeden ze sponsorów Fundacji Zamek Chudów, została skazana na grzywnę 500 tys. dolarów za "nakłanianie Dyrektora do zakupu leków produkowanych przez Schering-Plough". Fundacja Zamek Chudów jest właścicielem trzech zamków na terenie Polski. Chudów został odbudowany, dwa pozostałe podobno to czeka.
To jednak nie wszystko.
Znacznie ciekawsze teksty można wyszperać z wcześniejszego okresu działalności Sośnierza.
Trochę starszy z 2004:
http://tosz.salon24.pl/608118,okrutn...i-kandydat-pis
I nowszy:
http://tosz.salon24.pl/608118,okrutn...i-kandydat-pis

Jak się to wszystko poskłada do kupki, wychodzi na to, że to niezwykle "operatywny" gość i dobrze rokuje.
Ma łeb, nie da się ukryć.
Czyżby ktoś w PiS-ie coś przegapił?
Niby nie mój kłopot, choć nie do końca.

Hypatio,
to chyba Twój rejon.
Poczytaj, koniecznie, przy kawie zagryzanej czymś słodkim.



.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61444  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 12:49
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
kandydatem PiS na prezydenta Katowic?
Na stronie tej partii niewiele o kandydacie można poczytać, bo pewne informacje zniknęły, ale takie coś jak "Andrzej Sośnierz. Rycerz często zmieniający barwy", krąży.

To jednak nie wszystko.
Znacznie ciekawsze teksty można wyszperać z wcześniejszego okresu działalności Sośnierza.

Jak się to wszystko poskłada do kupki, wychodzi na to, że to niezwykle "operatywny" gość i dobrze rokuje.
Ma łeb, nie da się ukryć.
Czyżby ktoś w PiS-ie coś przegapił?
Niby nie mój kłopot, choć nie do końca .
Nie wiadomo czy śląscy separatyści go poprą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61445  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 13:24
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
kandydatem PiS na prezydenta Katowic?
Na stronie tej partii niewiele o kandydacie można poczytać, bo pewne informacje zniknęły, ale takie coś jak "Andrzej Sośnierz. Rycerz często zmieniający barwy", krąży.

To jednak nie wszystko.
Znacznie ciekawsze teksty można wyszperać z wcześniejszego okresu działalności Sośnierza.
Trochę starszy z 2004:
http://tosz.salon24.pl/608118,okrutn...i-kandydat-pis
I nowszy:
http://tosz.salon24.pl/608118,okrutn...i-kandydat-pis

Jak się to wszystko poskłada do kupki, wychodzi na to, że to niezwykle "operatywny" gość i dobrze rokuje.
Ma łeb, nie da się ukryć.
Czyżby ktoś w PiS-ie coś przegapił?
Niby nie mój kłopot, choć nie do końca.

Hypatio,
to chyba Twój rejon.
Poczytaj, koniecznie, przy kawie zagryzanej czymś słodkim.



.
Znam Sośnierza z dawnych czasów,kiedy był jeszcze głównie lekarzem i nie tylko. Później też co nieco o nim wiedziałam. Człowiek jest złożoną konstrukcją - był dobrym lekarzem,świetnym organizatorem i nieco śliskim człowiekiem. Wyobraź sobie,że od kilku tygodni od kiedy wiem ,że będzie się ubiegał o urząd prezydenta Katowic i to z ramienia PiS ,mam nielichą zagwozdkę. Niewątpliwie jest to urząd dla niego,poradzi sobie doskonale z pożytkiem dla miasta - wszyscy Ślązacy dobrze wspominają czasy Śląskiej Kasy Chorych,to jego zasługa - a obecnie nie ma na arenie równych mu kontrkandydatów na fotel prezydenta,ale ja na PiS nie głosuję !
I co ja mam zrobić ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61446  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 14:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
..... Niewątpliwie jest to urząd dla niego,poradzi sobie doskonale z pożytkiem dla miasta - wszyscy Ślązacy dobrze wspominają czasy Śląskiej Kasy Chorych,to jego zasługa - a obecnie nie ma na arenie równych mu kontrkandydatów na fotel prezydenta,ale ja na PiS nie głosuję !
I co ja mam zrobić ?

dlatego twierdzę, że jedyna droga żeby takich dylematów nie mieć to zlikwidowanie szyldów partyjnych do poziomu powiatów.
Niech chetni wystepują pod szyldami lokalnych komitetów wyborczych.
No i lokalne sojusze nie bedą stanowiły propagandowej miazgi dla ogólnopolskich central.
A te partie o statusie centralnym niech wojują o sejmiki wojewódzkie i sejm.

W takim układzie radni z prezydentami/starostami/wójtami nie mieliby zobowiązań wobec partyjnych central i żaden Kaczyński, Tusk, Miller itp nie mógłby dyktować jaki układ radnych jest korzystny dla lokalnej społeczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61447  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 14:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
.......
Jak się to wszystko poskłada do kupki, wychodzi na to, że to niezwykle "operatywny" gość i dobrze rokuje.
Ma łeb, nie da się ukryć.
Czyżby ktoś w PiS-ie coś przegapił?
Niby nie mój kłopot, choć nie do końca.
.... .

Mój tez nie, ale w końcu lokalny lud lubi takie krętacze ludziki.
W końcu z tamtąd niejaki Piecha dostał euromandat mimo lepkich raczek.
A tam biegało o wpisy leków na listy refundacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61448  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 14:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
........
Ale obacz których jest więcej.Dla ciekawości Ci powiem,że nie ma ulubionych.Wybieram te,które bardziej obiektywne.

No to Mieciu zadaj sobie trudu ciut i policz na wizji tytuły.
Ciekaw jestem do jakich wniosków dojdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61449  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 14:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

To nic nie zmieni. Każdy kandydat będzie miał jakieś zobowiązania powodowane elektoratem który na niego głosuje nie mówiąc, że każdy ma jakiś "pociąg fizyczny" do jakiejś partii, a więc badzie dla niej pracował, na jej konto, na jej sukces.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61450  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Znam Sośnierza z dawnych czasów,kiedy był jeszcze głównie lekarzem i nie tylko. Później też co nieco o nim wiedziałam. Człowiek jest złożoną konstrukcją - ...świetnym organizatorem i nieco śliskim człowiekiem. ...od kiedy wiem ,że będzie się ubiegał ...i to z ramienia PiS ,mam nielichą zagwozdkę. Niewątpliwie jest to urząd dla niego,poradzi sobie doskonale z pożytkiem dla miasta -...ale ja na PiS nie głosuję !
I co ja mam zrobić ?
Chyba nie czytałaś podrzuconych stron.
A to przecież nie wszystko.
Jednak jeśli uznajesz, że on będzie pożyteczny dla regionu, to nieważne, że PiS go popiera.
Po zapoznaniu się z jego karierą, także polityczną, da radę i nie będzie szedł na smyczy.
Jeśli nie od razu, to za jakiś czas się urwie.

Mnie tylko niepokoją te dość ciemne strony działań.
Czyściutko nie wyglądają jego powiązania z firmami farmaceutycznymi i nie tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61451  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:33
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Mój tez nie, ale w końcu lokalny lud lubi takie krętacze ludziki...
Tego nie wiesz na pewno.
Lud często nie zna szczegółów, bo nie czyta.
Podobnie jest w przypadku Sośnierza.
Ich wybór.
W 2010 nie udało mu się i przegrał, teraz?
Vox populi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61452  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
"Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak zapowiedział już złożenie pozwu przeciwko "Newsweekowi"

i co?
bo nie śledzę
jak to co?
SKŁADA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61453  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Tego nie wiesz na pewno.
Lud często nie zna szczegółów, bo nie czyta.
Polu! Dziś już nie ma wymówki, że ktos czegoś nie wie. Jak nie wie tzn nie chce wiedzieć I....tyle. Numery PiSu ze Srebrną znane są od wielu lat. mechanizmy krętactw tez, stado postkomunistycznych krętaczy wokół tych biznesów podobnie, a jednak wielbicieli nie brakuje.
No i wierzą, że ZBAWICIEL tego kawałka narodu jest NIEUWIKŁANY
Cytat:
Podobnie jest w przypadku Sośnierza.
Ich wybór.
W 2010 nie udało mu się i przegrał, teraz?
Vox populi.
Jak zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61454  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:52
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Rolleyes

Cytat:
Napisał POLA
Chyba nie czytałaś podrzuconych stron.
A to przecież nie wszystko.
Jednak jeśli uznajesz, że on będzie pożyteczny dla regionu, to nieważne, że PiS go popiera.
Po zapoznaniu się z jego karierą, także polityczną, da radę i nie będzie szedł na smyczy.
Jeśli nie od razu, to za jakiś czas się urwie.

Mnie tylko niepokoją te dość ciemne strony działań.
Czyściutko nie wyglądają jego powiązania z firmami farmaceutycznymi i nie tylko.
Przeczytałam. To sprawki od dawna znane i wielokroć opisywane. Napisałam ,że śliski ? Napisałam. Nie został oskarżony,nie został skazany. Tyle. Jak widać PiSowi ta jego ciemna karta nie wadzi.
Widać Katowice "warte są mszy".
A taka służba zdrowia jak za jego czasów,to ani przedtem ani potem i to mu się pamięta,dlatego jak sądzę ma spore szanse.
Ja chyba jednak nie zagłosuję na niego.
Pryncypia.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61455  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To nic nie zmieni. Każdy kandydat będzie miał jakieś zobowiązania powodowane elektoratem który na niego głosuje nie mówiąc, że każdy ma jakiś "pociąg fizyczny" do jakiejś partii, a więc badzie dla niej pracował, na jej konto, na jej sukces.

Dotąd do kiedy nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział.
Jestem zdania, ze jesli choc w niewielkim zakresie da się odkleić partyjne central od lokalnych wyborów, to już będzie z tego pożytek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61456  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 15:58
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie CBA buszuje w MSZ

i sprawdza projekty informatyczne o wartości ponad miliard zł.
Cytat:
Wyjaśnienia rzecznika CBA są zdawkowe: służby kontrolują "decyzje dotyczące udzielania zamówień publicznych i rozporządzania mieniem przez MSW".
Jacek Dobrzyński dodał, że sprawdzany jest okres czterech lat - od roku 2010 "do ostatnich dni".

...prześwietlane są m.in. umowy dotyczące finansowania Centralnego Ośrodka Informatyki - podległego MSW rządowego ośrodka, który ma tworzyć systemy informatyczne dla państwa polskiego. Chodzi m.in. o jedną z ostatnich umów podpisanych - wbrew stanowisku pionu prawnego ministerstwa - przez ówczesnego szefa MSW Jacka Cichockiego w 2013 r., która zapewniała COI 121 mln zł.
Niech badają, może doczekamy się wyjaśnień, a może nie i wszystko okaże się OK.

Smaczku całej sprwie dodaje jeszcze i taka informacja:
Cytat:
Agenci badają także program standaryzacji komend policji, czyli wielką akcję podnoszenia jakości wyposażenia placówek polskiej policji, zainicjowaną przez premiera Tuska i Cichockiego w 2011 r. Resort opracował dokładne wytyczne tego, jak mają być przebudowywane i budowane komendy i komisariaty.

Wytyczne te są tak dokładne (dotyczą m.in. koszy na śmieci przed komendami), że zrodziło to podejrzenia, iż pisane są specjalnie pod konkretne firmy, które miałyby wygrywać przetargi.
Te kosze na śmieci to jednak ważny element standardów, nawet bardzo.
Od dawna nie mam złudzeń co do tzw. nieustawianych rzekomo przetargów.
Nie jest łatwo udowodnić, że ustawki nie było, chyba że ktoś zechce powiedzieć prawdę i ma dowody materialne.
Dotyczy także konkursów na stanowiska tu i tam.

Na cwaniactwo kombinatorów są paragrafy.
Żeby jednak powołać się na paragraf, sąd musi mieć niezbite dowody, a z tym bywa już różnie i to z różnych przyczyn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61457  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 16:05
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Ja chyba jednak nie zagłosuję na niego.
Pryncypia.
Pryncypia? jakie?
Przede wszystkim - interes ludzi, regionu.
Barwy nieważne. Zawsze można je zmienić, co nasi politycy opanowali do perfekcji.
Sośnierz też to umie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61458  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 16:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Polu! Dziś już nie ma wymówki, że ktos czegoś nie wie. Jak nie wie tzn nie chce wiedzieć I....tyle. Numery PiSu ze Srebrną znane są od wielu lat.....
No nie tak.
Przeciętny wyborca naprawdę nic o tym nie wie.
Podobnie wyborca PO czy SLD - o aferach czy kombinacjach w popieranych przez nich partiach.
Ludzie nie mają na to czasu, a jeśli mają - nie mają woli, żeby sprawdzać, grzebać w przeszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61459  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 16:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Z gospodarką, która stale przyciąga nowych inwestorów, stałym wzrostem PKB i przemyślaną polityką Polska wyrasta na lidera wschodniej części Europy i godnym naśladowania ''modelem transformacji post-sowieckich” – pisze amerykański dziennik „The New York Times”.

Według dziennika w czasie, gdy Rosja usiłuje odbudować wpływy w Europie Środkowo-Wschodniej zbrojnie interweniując na Ukrainie, gospodarki państw bałtyckich ledwo dyszą smagane kryzysem i rosyjskim sankcjami, a Węgry dryfują w stronę autorytaryzmu, Warszawa wyrasta na "lidera regionalnej stabilności".

„NYT” podaje przykłady, na poparcie swojej tezy. Podkreśla, że według ekonomistów zadłużenie polskich gospodarstw domowych jest relatywnie niewielkie (poniżej 60-proc.) w porównaniu z Hiszpanią (140 proc.), Wielką Brytanią (150 proc.) czy nawet Niemcami (93 proc.). Przypomina, że polski eksport od 2003 r. zwiększył się 4-krotnie, a od 2008 r. PKB wzrosło aż o 25-proc. I to w czasie, gdy w Unii Europejskiej panował kryzys, a niektóre państwa członkowskie borykały się z recesją.
http://biznes.newsweek.pl/new-york-t...,349232,1.html
Dzięki komu?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61460  
Nieprzeczytane 06-10-2014, 16:27
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Dzięki komu?
Dzięki Bogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.