menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.pasje.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-01-2014, 08:42
frank566's Avatar
frank566 frank566 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Kraków
Posty: 7
Post Wakacje z Internetu? - komentarze


Komentarz do artykułu: Wakacje z Internetu?
--------------------
Od kilku lat, kiedy załatwiam formalności związane z wyjazdem na wczasy lub wycieczkę, robię to wyłącznie z fotela przed komputerem. Włącznie z przesyłaniem własnoręcznie podpisanych zgód na tzw. Warunki uczestnictwa. Przesyłam je zeskanowane.
Unikam przy tym wybierania ofert nieznanych biur podróży lub tych o lokalnym charakterze.
Ten sposób zakupu usługi najmniej angażuje czas; jest najtańszy.
Frank
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-02-2014, 08:44
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Zwykle korzystamy z usług biur podróży. Zawsze gdy mamy wątpliwości to pytamy w biurze. Przez internet - nie ma kogo zapytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-02-2014, 17:25
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

W sieci sprawdzam sobie tylko aktualne oferty.... Bałabym się tam coś kupić. Bałabym się, że ktoś mnie oszuka ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-02-2014, 11:43
Zbyszek_krk Zbyszek_krk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 33
Post

przed wyjazdem szukam ciekawych ofert w internecie ale wszystkie formalności załatwiam już w biurze. zawsze można dopytać o szczegóły, nawet zmienić kierunek wyjazdu na ciekawszy. najczęściej korzystam z oferty biura Alfa Star bo ceny mają przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-02-2014, 13:18
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Post

Pierwsze wakacje znalazł mnie i żonie przez internet syn. Później nam pokazał kilka stron na których można "upolować" jakiś wyjazd w dobrej cenie. W zeszłym roku znaleźliśmy np wyjazd do Egiptu z alfa staru. Ogólnie wszyscy mi mówili, że w internecie można znaleźć wszystko i przez internet można wiele rzeczy załatwić. Teraz się zgadzam z tym stwierdzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-02-2014, 17:34
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

przeglądam tylko oferty w internecie,,
płacę i załatwiam formalności w biurze,,,zawsze mogę dopytać o szczegóły,,,niestety w internecie nie zawsze wszystko jest pokazane,,,,,szczegóły położenia, kuchni, nie zawsze jest dopowiedziane w ofercie,,,,
zdarzało mi się już zamieniać ofertę wybraną w internecie,,,po rozmowie z panią z biura,
,na miejscu okazało się ,ze zawsze była to słuszna decyzja
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-04-2014, 14:20
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Post

My teraz już tylko przez internet zamawiamy wakacje. Syn nam raz pokazał i wystarczyło. Nie mamy czasu z żoną chodzić po biurach, przeglądamy oferty i coś wybieramy. W tym roku będzie do Sharm w Egipcie, a lecieć będziemy z alfastaru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 11-04-2014, 11:15
Zbyszek_krk Zbyszek_krk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 33
Post

ja nadal jestem niezłomny i nie załatwiam wakacyjnych formalności przez internet. w tym roku mamy zamiar pojechać do Grecji lub Portugalii. wiem że mogę sam przez internet załatwić hotel, wynająć samochód. pewnie byłoby to trochę tańsze niż przez biuro, ale chyba robię się z wiekiem wygodny . wolę jak pewne sprawy załatwią za mnie w biurze. mam od lat zaufane biuro z którym wyjeżdżam, więc wiem że wszystko będzie załatwione jak należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-04-2014, 23:27
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brunek_L
My teraz już tylko przez internet zamawiamy wakacje. Syn nam raz pokazał i wystarczyło. Nie mamy czasu z żoną chodzić po biurach, przeglądamy oferty i coś wybieramy. W tym roku będzie do Sharm w Egipcie, a lecieć będziemy z alfastaru.

jeżeli chodzi o Egipt,,,,trzeba naprawdę wypytać o dany hotel,,,byłam tam 5 razy,,,,/w spokojniejszym czasie/ i brałam zawsze 5 gwiazdek,,,jednak pomimo renomowanych biur podróży zdarzało się, że zamieniono nam na inny,, i to nie z winy biura,,,,nie radzę brać 3 gwiazd,--przeważnie brudno, jedzenie nie do rekomendacji,,,widziałam taki hotel, kiedy nocowaliśmy na trasie z Sharmu do Izraela,,,później go sprawdziłam w internecie,,,zdjęcia cudne,,,rzeczywistość okropna,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.