menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #113141  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Lepiej juz nic nie pisz bo za chwilę się okaże , że to Kora go zgwałciła i gotowała mu kompot a on był taki jak ta lelija biała. Potem tylko został polskim Pawkom Morozowem, bo sam przeprowadził postępowanie weryfikacyjne przeciwko swojemu ojcu. Cudowny facet, takich zyczyć wszystkim wielbicielkom PiSu. Należy im sie,.

Normalnie pękasz.

Daj linka, bym sobie wyrobiła własne zdanie.

PS. Pawką. Chyba że idzie o Rewkom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113142  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:41
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

PS
Lepiej juz nic nie pisz bo za chwilę się okaże , że to Kora go zgwałciła i gotowała mu kompot a on był taki jak ta lelija biała. Potem tylko został polskim Pawkom Morozowem, bo sam przeprowadził postępowanie weryfikacyjne przeciwko swojemu ojcu. Cudowny facet, takich zyczyć wszystkim wielbicielkom PiSu. Należy im sie,.
PS
Napisałam że jesteś kolaką?? Przepraszam zapomniałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113143  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:44
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Taka jesteś wszystko wiedząca, a Kraków to znana Ci mieścinka sama sobie poszukaj linka o facecie który zniszczył własnego Ojca, bez którego byłby nikim.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...e-ojca/09e09nk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113144  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
PS
Lepiej juz nic nie pisz bo za chwilę się okaże , że to Kora go zgwałciła i gotowała mu kompot a on był taki jak ta lelija biała. Potem tylko został polskim Pawkom Morozowem, bo sam przeprowadził postępowanie weryfikacyjne przeciwko swojemu ojcu. Cudowny facet, takich zyczyć wszystkim wielbicielkom PiSu. Należy im sie,.
PS
Napisałam że jesteś kolaką?? Przepraszam zapomniałam


Tak wygląda nie cierpiąca ad personam wściekła do białości totalna madama.

No to jeszcze raz Kora;

Cytat:
Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim" – opisywała założycielka grupy Maanam

Kurczę, dlaczego to tak boli?
Też się w nim kochałaś i odrzucił zaloty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113145  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Taka jestes wszystko wiedząca, a Kraków to znana Ci mieścinka sama sobie poszukaj linka o facecie który zniszczył własnego Ojca, bez którego byłby nikim.


Nie będę szukała. Piszesz coś, daj dowód.
Dla mnie jesteś niewiarygodna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113146  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:48
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

No cóż jesteś gorsza niż sądziłam a tu masz swojego bohatera.
Lecz się każdego podejrzewasz o swoje fobie, skądś to znam ale nie chce wchodzić w szczegóły.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...e-ojca/09e09nk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113147  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
No cóż jesteś gorsza niż sądziłam a tu masz swojego bohatera.
Lecz się każdego podejrzewasz o swoje fobie, skądś to znam ale nie chce wchodzić w szczegóły.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...e-ojca/09e09nk


Czyżbyś cytowała tę szmatę, której proces wytoczył Leszek Miller
a każdy porządny człowiek omija jak psią kupę?

AD PERSONAM madamo!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113148  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Doczytałam w Wikipedii...

...człowiek, który się odciął od ojca donosiciela
jest przez madamę nazwany Pawką Morozowem.
To oznacza, że madamę boli nazwanie karygodnych faktów tak jak na to zasługują.

Znam sporo dzieci alkoholików, które też się odcięli
a także są dzieci poddające swych ojców weryfikacji pod koniec ich życia.
Odbierają ojcowie to co zasiali.
Ania Rusowicz, córka W. Kordy, odcięła się od ojca
mimo iż ten jest ciężko chory.
Czy można ją potępić? Chyba nie?

PS. tylko dla głąbów.
Pawka Morozow wydał bolszewikom swoich żyjących rodziców. Terlecki opisał działalność ojca, byłego żołnierza Andersa,
po jego śmierci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113149  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:59
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Mam nadzieję że odszczekasz ale pewnie to płonna nadzieja, żegnaj pisorze.
"Olgierd Terlecki. W 1939 roku został wywieziony do ZSRR. W 1941 roku wstąpił do Armii Andersa, potem służył w II Korpusie. Brał udział w bitwie o Monte Cassino i Ankonę. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Alessano. Maturę zdawał w szkołach polskich we Włoszech. Tam też debiutował jako poeta w 1946 roku na łamach czasopisma „Gazeta Żołnierza”.

W 1947 roku wrócił do kraju i zamieszkał w Krakowie. W latach 1947–1951 był redaktorem „Dziennika Polskiego”, a od 1955 „Życia Literackiego”. W 1953 podpisał rezolucję ZLP w sprawie procesu krakowskiego. W 1982 roku otrzymał nagrodę miasta Krakowa.

Przez 35 lat był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa PRL, a działalność w tym zakresie szczegółowo opisał jego syn Ryszard Terlecki[/B][1].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Olgierd_Terlecki
PS
Zgodnie z doktryną PiSu nalezy donoeśc na rodziców bez względu jacy byli. Co za kanalia, nie musiał tego robic mógł to zrobic ktos inny z IPN i nawet mu to proponowali ale on był gieroj. Chciałabys miec takiego syna bez wzgledu kim jestes?
Nic juz nie tłumacz, nie kompromituj sie to był jego ojciec, nie był pijakiem, wyciągał go za uszy z opresji.

Ostatnio edytowane przez maja59. : 05-09-2018 o 20:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113150  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 19:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No tak, ale ów dostał Virtuti za Powstanie,
czyli był bohaterem.

A niby jak zdradził?
Masz jakiś dowód na zdradę? Kogoś wsypał? Ktoś poszedł siedzieć?

Bo jeśli nie masz, to zwyczajne pomówienie jak zwykle
Coś jest na rzeczy skoro jako jedyny AKowiec w wolnej Polsce został wyróżniony przez Bieruta i w prezencie dostał willę zamiast karceru.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113151  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Coś jest na rzeczy skoro jako jedyny AKowiec w wolnej Polsce został wyróżniony przez Bieruta i w prezencie dostał willę zamiast karceru.

Daj linka o tym Bierucie / po co ja proszę, wzmiankowany się raczej tym nie zhańbi /
O willi już pisałam, a co do AKowców
to chyba nie wiesz, ilu sędziów skazujących na śmierć AKowców było z AK.

I ja nie zamierzam cię uczyć historii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113152  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Mam nadzieję że odszczekasz ale pewnie to płonna nadzieja, żegnaj pisorze.
"Olgierd Terlecki. W 1939 roku został wywieziony do ZSRR. W 1941 roku wstąpił do Armii Andersa, potem służył w II Korpusie. Brał udział w bitwie o Monte Cassino i Ankonę. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Alessano. Maturę zdawał w szkołach polskich we Włoszech. Tam też debiutował jako poeta w 1946 roku na łamach czasopisma „Gazeta Żołnierza”.

W 1947 roku wrócił do kraju i zamieszkał w Krakowie. W latach 1947–1951 był redaktorem „Dziennika Polskiego”, a od 1955 „Życia Literackiego”. W 1953 podpisał rezolucję ZLP w sprawie procesu krakowskiego. W 1982 roku otrzymał nagrodę miasta Krakowa.

Przez 35 lat był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa PRL, a działalność w tym zakresie szczegółowo opisał jego syn Ryszard Terlecki[/B][1].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Olgierd_Terlecki
PS
Zgodnie z doktryną PiSu nalezy donoeśc na rodziców bez względu jacy byli. Co za kanalia, nie musiał tego robic mógł to zrobic ktos inny z IPN i nawet mu to proponowali ale on był gieroj. Chciałabys miec takiego syna bez wzgledu kim jestes?

No cóż, WSZYSCY wiemy, że z tu piszących tylko madama jest zdolna do TAKICH wyzwisk.

Niby jak doniósł i do kogo?
Umiesz to jakoś wyartykułować
czy prędzej padniesz?
Cytat:
Po trzech latach mojej pracy w Instytucie Pamięci Narodowej, po siedemnastu latach od śmierci mojego Ojca, w lipcu 2003 roku otworzyłem teczkę tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa, używającego pseudonimu "Lachowicz". Dowiedziałem się z niej, że mój Ojciec przez ponad trzydzieści lat współpracował z UB i SB, dostarczając zamówione raporty i donosy oraz - przez większą część tego okresu - pobierając za to wynagrodzenie. Nie zmieniłem zdania: tajne dokumenty muszą zostać ujawnione.

A nie mógł zniszczyć teczki jak Bolek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113153  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Trwa Forum ekonomiczne w Krynicy, podczas którego „gadające głowy” zatrudnione główne w spółkach skarbu państwa przez kilka dni jedzą, piją i deliberują o problemach, które nie interesują normalnych ludzi.

Umrzecie ze śmiechu. Rysiek Petru wybitny polski ekonomista pojawił się w Krynicy i…

Ech, co by to było, gdyby ten Petru nie istniał?

„Przemawiam w imieniu wszystkich miernot tego świata. Jestem ich mistrzem. Świętym patronem. Bądźcie pozdrowione miernoty tego świata, błogosławię was!” — Antonio Salieri, „Amadeusz”
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113154  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:10
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No cóż, WSZYSCY wiemy, że z tu piszących tylko madama jest zdolna do TAKICH wyzwisk.

Niby jak doniósł i do kogo?
Umiesz to jakoś wyartykułować
czy prędzej padniesz?
To jakaś tajemnica była, skoro ojciec podpisał rezolucję w sprawie procesu krakowskiego?
Wydawało mi się, że rozmawiam z osoba agresywna ale wiedzaca o czym pisze ale nie miałam racji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113155  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

jak to było?
U nas to wszyscy ścierwa, tylko pan prokurator jest porządny, choć i on prawdę mówiąc TEŻ ŚWINIA.... czy jakoś tak podobnie to brzmiało.

Cytat:
Panie i Panowie Prokuratorzy Rejonowi. Poproszę o przesłanie faksem jutro do godz. 9 (adresowanej imiennie do mnie) informacji o:
1. Sędziach z SR właściwych Wam miejscowo orzekających w sposób stosunkowo najłagodniejszy i najrzadziej uwzględniających wnioski o t. a. [tymczasowe aresztowanie - red]
2. Sędziach z SR orzekających w sposób stosunkowo najsurowszy
3. Sędziach SO Gdańsk w powyższych kategoriach.


Potrzebuję przekazać taką informację do Prokuratury Regionalnej.

Tak w praktyce wygląda reforma sądownictwa a'la PiS i Ziobro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113156  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Wydawało mi się, że rozmawiam z osoba agresywna ale wiedzaca o czym pisze ale nie miałam racji.


Jakimi jeszcze epitetami obdarzy mnie gardząca AD PERSONAM madama? Zanim uda się na w pełni zasłużony spoczynek?

Przyznaję, że o ojcu Terleckiego nie wiedziałam
ale zapunktował u mnie.
Mógł zniszczyć tę teczkę, bo przy tym pracował
ale wziął to na klatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113157  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Trwa Forum ekonomiczne w Krynicy, podczas którego „gadające głowy” zatrudnione główne w spółkach skarbu państwa przez kilka dni jedzą, piją i deliberują o problemach, które nie interesują normalnych ludzi.

Umrzecie ze śmiechu. Rysiek Petru wybitny polski ekonomista pojawił się w Krynicy i…

Ech, co by to było, gdyby ten Petru nie istniał?

„Przemawiam w imieniu wszystkich miernot tego świata. Jestem ich mistrzem. Świętym patronem. Bądźcie pozdrowione miernoty tego świata, błogosławię was!” — Antonio Salieri, „Amadeusz”


Może w Krynicy Morskiej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113158  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:17
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Jeżeli weryfikacja własnego Ojca Cie nie mierzi bez względu na to kim był, to życze Ci dużo zdrowia. Narkoman, goniony przez policje za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków jest wiecej wart od swojego Ojca pisarza, którego nazwisko ratowało go od więzienia to czapka z głowy.
Nie chcę juz z Toba rozmawiać, dla pisu dasz sie pokroić i zaprzedasz największe wartości czyli szacunek dla rodziców, podobno czwarte przykazanie, bez względu na wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113159  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Jeżeli weryfikacja własnego Ojca Cie nie mierzi bez względu na to kim był, to życze Ci dużo zdrowia. Narkoman, goniony przez policje za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków jest wiecej wart od swojego Ojca pisarza, którego nazwisko ratowało go od więzienia to czapka z głowy.
Nie chcę juz z Toba rozmawiać, dla pisu dasz sie pokroić i zaprzedasz największe wartości czyli szacunek dla rodziców, podobno czwarte przykazanie, bez względu na wszystko.


Mylisz się z tym krojeniem.
To on otworzył tę teczkę. Rzecz jasna twoje poczucie moralności nie miałoby nic naprzeciw
by ją zniszczył jak Bolek.
Wyobrażam sobie co poczuł. Chyba to samo co Paweł Jasienica.

Zresztą komu ja to piszę? Komuś kto dałby się pokroić za agenta SB o ps. ''Bolek''?

PS. poza czwartym przykazaniem istnieje także ósme.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113160  
Nieprzeczytane 05-09-2018, 20:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Daj linka o tym Bierucie / po co ja proszę, wzmiankowany się raczej tym nie zhańbi /
O willi już pisałam, a co do AKowców
to chyba nie wiesz, ilu sędziów skazujących na śmierć AKowców było z AK.

I ja nie zamierzam cię uczyć historii.
Fajne usprawiedliwienie ciekawe czy musieli czy chcieli i tu sprawdza się powiedzenie Pisudskiego "raz się sk***sz k***ą pozostaniesz" koniec cytatu wielkiego Polaka bardzo aktualne do dzisiaj
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.