menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 09:17
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

No nie!!!i Ty się tym nie chwalisz?Dawać tu przepis na zrzut tych 30 kg
  #42  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 09:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jakempa

Cytat:
Napisał jakempa
lubię chodzic po galeriach,pomarzyć o rozmiarze 38,bo to tylko dla takich ale nie 60 latkow bo te w tym rozmiarze to wysuszone sliweczki bez pestek /nieapetyczne/ ale podejrzec co jest trendy, zeby dopasować cos dla siebie,kolorystycznie i o modnym kroju,ale na kupno poluję na wyprzedażach i to te w rozmiarze 44 ,ale często trafiam na cos fajnego i markowego w ciuchlandach, wiem wtedy jakie dodatki do tego dobrac i uchodze wsród znajomych za zawsze super trendy,chociaż klasycznie ubraną,ale najwazniejsze miec swój styl no i nie nosić ubrań sprzed lat o dziwnym kroju,albo ubierac sie jak wlasna babcia, bo przecież w tym wieku już tylko szata nas niestety zdobi,. A JAK CIĘ WIDZA TAK I OCENIAJĄ ,nieraz się o tym przekonałam w różnych sytuacjach, zresztą zauważcie sami jak się ubierzesz byle jak to nawet w sklepie /n.p kosmetycznym/potraktują byle jak,,,,,
ale mi przywaliłaś, kupuję ciuszki w rozmiarze 38 i wcale nie czuję się jak wysuszona śliweczka bez pesteczek chociaż jestem od listopada 60 latką. Napiszę nieskromnie, że mam dobrą figurę i mogę nosić ciuchy przylegające do ciala jak druga skóra. Mam zamiar kupić sobie na Allegro taką bluzeczkę w kolorze fioletowym bardzo modnym w tym roku: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=334537245

Ostatnio edytowane przez Basia. : 03-04-2008 o 09:57.
  #43  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 14:07
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Basiu prześliczna ta bluzeczka no i ten kolor...
będziesz wyglądała super !
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


  #44  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 14:11
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

mam pytanie czy płaszcz na wiosnę może mieć rękaw reglan,dół rozkloszowany,ładny lekko groszkowy kolor czy to juz było 100 lat temu,chodzę ,ogladam i nie wiem czy kupić ?
  #45  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 15:30
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Eniu

Cytat:
Napisał enia60
mam pytanie czy płaszcz na wiosnę może mieć rękaw reglan,dół rozkloszowany,ładny lekko groszkowy kolor czy to juz było 100 lat temu,chodzę ,ogladam i nie wiem czy kupić ?


Wyslij fotke bo w kroju cala kwintesencja mody jest, nie w kolorze..
  #46  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 03:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Eniu

Cytat:
Napisał enia60
mam pytanie czy płaszcz na wiosnę może mieć rękaw reglan,dół rozkloszowany,ładny lekko groszkowy kolor czy to juz było 100 lat temu,chodzę ,ogladam i nie wiem czy kupić ?
rękaw reglam jak najbardziej, przymierz jak się będziesz dobrze czuła to kupuj.
  #47  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 08:46
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Podziwiam osoby, które potrafią kupować w internecie. Akurat ja, jakoś zawsze spudłuje w zakupach internetowych. Zamawiałam w internecie 3 razy. Pierwsze to były spodnie w sklepie internetowym dla puszystych kobiet. Kiedy przymierzyłam spodnie, okazały sie za duże i jakoś gryzły ...Drugim zakupem był temblak barku dla syna , ortalionowy, no, z tym jeszcze ujdzie ....był kilka razy użyty, bo używał jednak lepszego, nabytego w lokalnym sklepie medycznym. Ostatnio zamówiłam stabilizator barku,okazał sie za mały, dzisiaj go odsyłam , zapewniano, ze moge odesłać. Juz nie kupuję w internecie, bo nie potrafie robic zakupów "zdalnie sterowanych"
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 04-04-2008 o 08:50.
  #48  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 10:27
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Widzisz Grażynko, ja mam podobnie. Zrobiłam pierwszy zakup przez internet i też niewypał. Pisałam o tym na forrum, że za namową córki kupiłam torebke. Wydawało mi się ,że powinno być wszystko o,cay bo identyczną widziałam w realu, nawet wymiary podane przez sprzedajacego zgadzały się z tą co była w sklepie, tylko cena niższa.Wczoraj przyszła paczka i okazało się , że moja torebka jest w wesji "mini", wogóle wymiary nie zgadzają się z podanymi na Allegro. Zadzwoniłam do pana który mi ją sprzedałi powiedział, że widocznie się pomylił. Właśnie idę mu ją odesłac. Jedyne co mam z tego, to to, że 2 razy płacę za przesyłke z której nic nie mam, no i nauczke, ze nigdy więcej......Acha, jeszcze muszę czekać na przelew od w/w , mam nadzieje, że go otrzymam.
  #49  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 10:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Fajnie ,że istnieje taka możliwość.Nasza Basia jest mistrzynią w kupowaniu internetowym.Ja nie potrafię .W ogóle nie wiem ,o co chodzi w tych licytacjach..

Poza tym ,muszę zobaczyć nie jak wygląda dana rzecz,tylko jak ja w tym wyglądam..
Z wiosną ogarnęło mnie szaleństwo zakupów.Ostatni mój nabytek,to biało -czarna sukienka w zebrę ,noszona na czarną ,jedwabną bluzkę.Do tego sandałki lakierki czarne,dość wysokie,dobrej firmy.
No i żółcie....

Panie Boże ,kiedy ja z tego wyrosnę ???
  #50  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 10:35
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Ja tez mam nadzieje, na zwrot gotówki, ale koszta wysyłki i tak będą za nami w sinej dali....Czy zwrócą kase? Może wyślij za pobraniem. Ja podałam w internecie numer konta , czy zwróca za produkt? Nie wiem, tez ryzykuję. Liczę na ludzka uczciwośc.Towar w internecie zwracam po raz pierwszy, ale straty i tak będa (wysokie koszta przesyłki )
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 04-04-2008 o 10:36.
  #51  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 13:17
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Gaduła

Ja w tym roku zaszalałam - kupiłam sobie wściekle zieloną torbę i robię na szydełku żółty szaliczek

będę wyglądać jak kurczak wielkanocny w trawie - ale co tam , najwyżej będą się za mną oglądać hihihi

__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


  #52  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 13:19
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

coś ta zieleń za delikatna na tym zdjęciu - jest "wściekle zielona"
a to będzie szalik albo chusta, jeszcze nie wiem

__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


  #53  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 13:21
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Torebka bardzo ładna, a i szaliczek będzie super ponieważ żółty kolor w tym sezonie jest bardzo modny...
  #54  
Nieprzeczytane 04-04-2008, 22:26
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Super

torba bombowa,włoczka na szaliczek też tylko wymysl fajny wzorek,kto będzie sie ogladał,to n apewno z zazdrosci
  #55  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 00:08
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie zakupyw Allegro

Witam wszystkie obecne,byłe i przyszłe klientki Allegro!
Ja swoją przygodę z Allegro rozpoczęłam 2 lata temu i chyba już jestem uzależniona...Właśnie dziś odebrałam paczkę z 6 parami butów/dla siebie,wnuczki i synowej,przy większych zakupach nie płaci sie za przesyłkę/.J chciałam Wam powiedzieć,że wszystkie pary są idealne ! A ile trzeba by się za nimi nachodzić po sklepach ? Zakupów na Allegro trzeba się nauczyć,jak zresztą wszystkiego.Najpierw kupowałam rzeczy pewne/dla wprawy/ np.karmę dla zwierząt /nie trzeba jej dźwigać/,prezenty,książki,zabawki itp.Dziś kupuję prawie wszystko co mi potrzebne,zwłaszcza,że mieszkam na wsi, a towar dostaję do domu.Mam też swoich ulubionych i sprawdzonych sprzedawców.Cenną zaletą takich zakupów jest też to,że każdy zakup można dokładnie przemyśleć.Za pomocą e-maili o wszystko można sprzedawcę zapytać.Ja jestem z zakupów internetowych bardzo zadowolona.Jeśli mogę w czymś pomóc w tej kwestii to proszę pytać,na pewno odpowiem.
__________________
Agnieszka
  #56  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 00:16
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Lidko

Cytat:
Napisał Lila
Fajnie ,że istnieje taka możliwość.Nasza Basia jest mistrzynią w kupowaniu internetowym.Ja nie potrafię .W ogóle nie wiem ,o co chodzi w tych licytacjach..

Poza tym ,muszę zobaczyć nie jak wygląda dana rzecz,tylko jak ja w tym wyglądam..
Z wiosną ogarnęło mnie szaleństwo zakupów.Ostatni mój nabytek,to biało -czarna sukienka w zebrę ,noszona na czarną ,jedwabną bluzkę.Do tego sandałki lakierki czarne,dość wysokie,dobrej firmy.
No i żółcie....

Panie Boże ,kiedy ja z tego wyrosnę ???
tak trzymaj, ja nie zamierzam z niczego wyrastać kiedy nie będę miała ochoty na kupowanie ciuchów to będzie znaczyło, że pora umierać.
  #57  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 00:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Wandziu

torba jest ok, szalej tak dalej. Dziewczyny pieniądze przyjdą na pewno, za te nietrafione zakupy.
  #58  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 21:13
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Ja też myślę , że pieniądze przyjdą. Mam po tej nieudanej pierwszej transakcji dylemat, bo chciałabym a boję się. Mam rozmiar stopy 36 i wszystkie buty które mi się podobają w realu tego rozmiaru już nie ma, sprzedany. Natomiast na Allegro znalazłam ładne w tym rozmiarze, tylko myslę , że jak bym je miała kupić tak jak torebke i robić zwroty to lepiej zostać z tymi co mam z poprzedniego roku i nie zawracać sobie głowy.
  #59  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 21:25
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Torba

Cytat:
Napisał largetto
Ja w tym roku zaszalałam - kupiłam sobie wściekle zieloną torbę i robię na szydełku żółty szaliczek

będę wyglądać jak kurczak wielkanocny w trawie - ale co tam , najwyżej będą się za mną oglądać hihihi



jest dobra ... ale niezbyt praktyczna.. bo w istocie pasuje ci tylko do czarnego.. Widze sukienke ala Audrey Hepburn czarna bez rekawow..przed kolano..i czarne sandaly na wysokim obcasie...
  #60  
Nieprzeczytane 05-04-2008, 22:43
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie zakup butów na Allegro

Cytat:
Napisał jp50
Ja też myślę , że pieniądze przyjdą. Mam po tej nieudanej pierwszej transakcji dylemat, bo chciałabym a boję się. Mam rozmiar stopy 36 i wszystkie buty które mi się podobają w realu tego rozmiaru już nie ma, sprzedany. Natomiast na Allegro znalazłam ładne w tym rozmiarze, tylko myslę , że jak bym je miała kupić tak jak torebke i robić zwroty to lepiej zostać z tymi co mam z poprzedniego roku i nie zawracać sobie głowy.
Do jp50- jeśli mogę Ci doradzić to zanim zdecydujesz zmierz dokładnie dł. stopy odrysowując ją na kartce.Z numeracją butów jest różnie,ale sprzedający zawsze podają dł. wkładki do danych butów i ta dł. musi się zgadzać z dł.twojej stopy.Powinno być ok., mnie się zawsze udało,a kupiłam kila par różnych ,od sandałów po zimowe.
__________________
Agnieszka
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moda na singli Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 136 07-07-2022 22:11
Moda dla seniora Nika Moda i styl 395 21-09-2021 08:45
Moda na Domy Seniora - komentarze ja2977 Ogólny 46 04-03-2020 14:45
Wraz z wiosną - moda na sałatki - komentarze Basia. Ogólny 15 24-03-2015 09:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.