menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1481  
Nieprzeczytane 30-11-2013, 20:02
Dorotka Dorotka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: biała podlaska
Posty: 59
OK

samotnym miłej zabawy i odpoczynku http://animatedgif.biz/mpeg-creation...3/indexweb.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1482  
Nieprzeczytane 30-11-2013, 20:31
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Narzekamy na samotność a nawet nie potrafimy z sobą rozmawiać...obrazamy się, szukamy wszędzie ukrytych treści...nie tedy droga...w końcu po to wchodzimy na to forum aby z kimś porozmawiać a nie tylko wstawiać obrazki i przesyłać zdawkowe pozdrowienia.../rozmarzyłam się.../
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1483  
Nieprzeczytane 30-11-2013, 20:38
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

[b]No to smiejmy sie w tą noc na przekor wszystkiemu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1484  
Nieprzeczytane 30-11-2013, 23:41
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Narzekamy na samotność a nawet nie potrafimy z sobą rozmawiać...obrazamy się, szukamy wszędzie ukrytych treści...nie tedy droga...w końcu po to wchodzimy na to forum aby z kimś porozmawiać a nie tylko wstawiać obrazki i przesyłać zdawkowe pozdrowienia.../rozmarzyłam się.../

Też się rozmarzyłam.
Jeszcze tak niedawno miło nam się rozmawiało,na wszystkie problemy znajdowałyśmy radę.Duzo sie smiałyśmy,umiałyśmy się "napić"/wirtualnie/,pójsc do karczmy,a teraz????
Przeciez,nie zestarzałyśmy się aż tak bardzo.Każda z nas ma problemy:ze zdrowiem,finansowe,wszystko robimy wolniej,jest nam coraz trudniej wejśc na nasze pięterka,posprzątać nasze małe mieszkanka,zrobic zakupy, itd,itp...
I co mamy usiąść i płakać,położyć się i czekać na najgorsze.?
A może jednak jeszcze cos fajnego i miłego nam sie przydarzy.
Kochane/ni/cieszmy się każdym nowym dniem,każdym promyczkiem słonka,każdym miłym tu spotkaniem,czasami spotkaniami w realu/są przefajne/Wielu z nas ich doświadczyło i doświadcza.
A,że czasami sa gorsze dni,bardziej wówczas samotne?
No to zaglądajmy tu,pogadajmy.Jest tyle wspaniałych wątków,każdy znajdzie coś dla siebie.
A sarkazm ?zostawmy tym co nie umieją cieszyć się życiem.
Mnie też czasami jest "straszno i grozno"ale się nie poddaję.

Alsko,kochana Ty moja,Ty mi sie tu nie obrażaj i nie smutaj,każdy chciałby mieć Twoje poczucie humoru,siłę i moc podnoszenia na duchu jak człowieka do ziemi przygnie,chociaż samej też Ci nie lekko.

Chaga Ty to wogóle jesteś przemiły człowiek i te Twoje czasami zdawkowe ,niby niewiele znaczące zdanka,dają siłę i moc jak mało co.
Mimozo-Czesiu Twój spokój,takt i miłe słowo dla każdego,to nie plasterek a plaster miodu/oczywiście naturalnego/Sciskam Cię

Bertoldzie jestes z nami od niedawna ,ale własnie takich ludzi tu trzeba,zadowolonych/pomimo ,na pewno wielu trudności/taktownych,miłych,patrzących na świat z wielkim optymizmem.Pozdrawiam serdecznie.

Sabciu a Tobie kochana moja życzę radosci,pogody ducha i wielu przyjemności w zyciu,Wiem,że nie jest Ci łatwo,ale wchodź do nas ,uśmiechaj się do siebie,do nas ,polub siebie a polubisz ludzi i ludzie tęz Cie polubią.
Po to tu jestesmy,żeby się pośmiac,pobawić i dawać wsparcie kiedy jest nam bardzo potrzebne.

Ale się dzisiaj rozpisałam,ale to pewno dlatego,ze jakoś się z ostaniego przygnebienia pozbierałam,własnie dzieki ludziom tu piszącym,wspierajacym nawet w realu się ze mna spotykającym.
I choc kłiopotów mi nie ubyło,to jakoś czuję się silniejsza,potrzebna i cieszę się,że prawie 7 lat tu jestem.
I żeby nie było,pozostane tu na tym forum do kńca świata i jeden dzień dlużej.
Noc Andrzejkowa się kończy,siedzę sobie cały wieczór sama ,przy dobrej muzyczce z lampką wina i jakoś mi nie żal,że inni sie bawią.
Ja juz sie wybawiłam,swoją "wanienkę alkoholu odpiłam,a teraz jestem szczęśliwa jak od czasu do czasu mogę si pobawić-najczęściej na uroczystosciach rodzinnych i nastepnego nie "umieram " z przemęczemia i przepicia/a raptem wypiłam dwa kieliszki wina,czasami szklaneczkę ginu z tonicem/,ale jak to mówi mój zacny Tatuś-84 lata mający-córeczko brak treningu powoduje takie przypadłości.
No dobra a teraz to wszystkim życzę miłej i spokojnej niedzieli a potem raz dwa i będą święta.
Pozdrawiam jak zawsze cieplutko, o! coś Wam zagram bo jeszcze nie ma 24-tej,to znaczy zabawa Andrzejkowa trwa

http://www.youtube.com/watch?v=Z3I9j_i4JR4

ale to nie o nas ani dla nas
dla nas to może to

a może to http://www.youtube.com/watch?v=zZNDoCEbAFo,
chyba tez nie,?
No to na pewno to /śpiewa prawie nasz roównolatek a jaki kawał głosu i nogi już,już by poszły w ruch,gdyby nie to sktrzykanie w" kościotrupie",ale jak miło się słucha.

http://www.youtube.com/watch?v=a85ybumHDes

Dobrej nocy i pogodnego poranka życzę
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1485  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 00:20
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Anielko, dla Ciebie i dla wszystkich na wątku

http://www.youtube.com/watch?v=aZiFvrg_Xbo

choć to już po północy, ale nogi popląsałyby w ten rytm

i jeszcze to

http://www.youtube.com/watch?v=OAR8aV_4Sh8

Uwielbiam Sojkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1486  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 09:49
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam.
Krystynko bardzo dziękuję za Soykę,uwielbiam go słuchać.
Wprawdzie dzisiaj z bólem głowy wstałam,bo wietrzysko wieje okropicznie na wybrzeżu,ale taka muzyczka jakoś samopoczucie polepszyła.
Wszystkim życzę dzisiaj radosnej,spokojnej i oczywiście nie samotnej niedzieli.
Do mnie przyjeżdża syn z synową na obiadek i już się cieszę,że pobedę z nimi choć troszkę.
A to na dzisiaj taki mały humorek
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1487  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 10:09
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Alsko,kochana Ty moja,Ty mi sie tu nie obrażaj i nie smutaj
Nie obraziłam się, bo nie potrafię. Smutno mi się zrobiło, to prawda.
Ale też nie na długo, bo niby dlaczego mam sama sobie dokładać? O to już życie się postara
Cię cmokam, Anielko

A dla wszystkich "listopadowych" taki link - "Jaka piękna katastrofa"
http://www.youtube.com/watch?v=4UV6HVMRmdk

Nie przypadkiem właśnie to.
Anthony Quinn nagrywał tę scenę mając złamaną nogę. A to mi coś mówi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1488  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 10:54
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witajcie moje znajome-nieznajome z netu- jeszcze kilka miesięcy temu nie myślałam że będe na tym wątku jedną z Was, ale życie pisze różne scenariusze - przyszło i mnie zapisać się do Waszego Klubu. Myśle że będe mogła od czasu do czasu wpadać do Was pogadać ?
Serdecznie pozdrawiam
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1489  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 12:08
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=1jMpKWM01uU

Anielko, cieszę się, że lubisz słuchać St.Sojkę. U mnie też wieje niemożebnie, ale ja też z Pomorza
JadziuG, takie jest życie. Ważne by w samotności nie czuć się samotnym.

Powyżej link, a jest ich już prawie 600 na YT. Człowiek po śmierci żony, by nie dać się samotności, odnalazł dawną pasję - śpiewanie.
Głos jak skowronek, choć kawał chłopa.

U mnie, gdyby nie gardło, może też bym śpiewała i wcale nie żartuję.

Alsko, i film był piękny, i aktorzy wspaniali , niezapomniany Antony Quin i syrtaki, aż nogi same skaczą

Ostatnio edytowane przez krystynka : 01-12-2013 o 12:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1490  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 14:58
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Krystynko - rzeczywiście bardzo ładnie śpiewa a na dodatek "Suliko" to jedna z moich ulubionych piosenek. Posłucham jeszcze pozostałych...gdzie Ty go wynalazłaś.
Serdecznie Cię pozdrawiam
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1491  
Nieprzeczytane 01-12-2013, 16:53
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Jadziu, to mieszkaniec Słupska, znam go z widzenia, co ciekawe, były prezes jednej ze Słupskich Sp-ni Mieszkaniowych. A tu info o nim
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...UPSK/131209997

i piosenka poświęcona pamięci żony
https://www.youtube.com/watch?v=eHFnZaA5cPY

Tyle, że ma już nową żonę, co oczywiście wcale nie jest zarzutem.

Nie jest to żaden gwiazdor, ale podaję przykład jak można czas na emeryturze zagospodarować.
Nie każdy zaraz musi śpiewać, ale Stwórca każdemu z nas dał po talencie. Tylko trzeba go z siebie wydobyć i pielęgnować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1492  
Nieprzeczytane 02-12-2013, 00:11
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam późnym wieczorkiem.Ale musiałam tu zajrzeć.
Krystynko ,na rzeczywiscie ,pięknie ten pan śpiewa i ma zajęcę i zadowolenia a radość sprawia słuchajacym.
Jadziu ciesze się,że tu zajrzałaś.Pozdrawiam.
Sabciu odezwij się,bo pomyslę,za naprawdę się obrazilaś, amy juz nie mamy czasu na obrażanie się,tylko na dbanie o siebie i troszke przyjemności.
Buziole dla Ciebie Alusiu wiem,ze nie umiesz się gniewać i jak Ci cus nie pasuje to piszesz o co biega i to mi sie najbardziej podoba.A nie jakies "czajenie" czy "cuś "
U mnie dzień dość miły,bo i synowa z synem parę godzin ze mną spędzili.Troszkę pomogli,bo żyrandol wymyty,segment na górze,powycierany,wymiary na nową firankę zrobione,jutro zamówię.
Obiadek syn z synową dokńczyli i na stół podali,bo mnie ścięło rowniutko.
Coś mi starsznie cisnienie skoczyło,silny ból głowy,ale czułam się bezpiecznie bo byli ze mną.A potem troszkę ucichł wiatr i odpuściło.
Młodzi pojechali do domku ja troszkę poleżalam,a teraz wiatr znowu "daje" wszystko jak bym miała na agrafkach w srodku .Zaraz słuchaweczki na uszy,jakaś dobra,spokojna muzyczka i pewno ze słuchawkami zasnę.
Wszystkim dobrej nocy życzę i zostawiam do posłuchania miły koncercik tych panów/Il Divo/.Byłam na ich koncercie na żywo w Gdańsku,
http://www.youtube.com/watch?v=Mo-0ySjWcjA,/urywek/
niesamowite przeżycie

http://www.youtube.com/watch?v=mVtuWK5w4Dc
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1493  
Nieprzeczytane 02-12-2013, 07:47
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witam - Anielko uraczyłaś nas porcją wspaniałej muzyki - na żywo jest zupełnie inny odbiór.
Ja słyszałam że w przyszłym roku przyjedzie do nas ze swoją orkiestrą Andre Rieu - chciałam się wybrać, ale będzie tylko w dwóch miastach w Polsce i oba niestety daleko od mojego miejsca zamieszkania. No więc pozostaje mi tylko słuchać w internecie.
Pozdrawiam - miłego dnia.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1494  
Nieprzeczytane 02-12-2013, 08:02
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Dwa dni mnie tutaj nie było, no i co? Widzę, że przestało tutaj być samotnie. Sporo miałem zaległości w czytaniu.
Anielko, minął mi już roczek na KSC. Chociaż nie zawsze zabieram głos, to raczej systematycznie czytam.
Też mógłbym ponarzekać na życie, a swoimi zmartwieniami obdzielić sporo osób, ale po co? Mnie to nie pomoże a innych może zdołować. Zdecydowanie lepiej czuję się w otoczeniu ludzi szczęśliwych, uśmiechniętych. Dlatego usiłuję czasami, namawiać osoby smutne do uśmiechu.
Sabciu, napisałaś:
"Są tacy co robią dobrą minę do złej gry".

Jeżeli to mnie miałaś na myśli, to przepraszam, ale z mojej strony nie było żadnej miny ani żadnej gry.

Krystynko, dziękuję za fantastyczną sprawę - pieśni śpiewane przez Leszka przywiodły bardzo przyjemne wspomnienia i tęsknoty z młodych lat. Dzielenie się radościami, a do takich należy śpiewanie wiele dobra czyni. Jeszcze raz dziękuję i miłego tygodnia życzę dla Ciebie i Wszystkich bywalców tego forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1495  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 08:20
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Witam Wszystkich Samotnych Obojga Płci - to dla jasności sprawy, że Wszystkich. I na wszelki przypadek zostawiam: http://pilsudczyk.wrzuta.pl/audio/89...ejcie_nadzieje.
Miłego dnia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1496  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 08:42
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Czasem warto przemyśleć i zastanowić się czy aby wina nie leży po naszej stronie.Ciekawe wpisy i czytając je dochodzę do wniosku ,że swoim postępowaniem samemu utrudnia się życie.
Pozdrawiam i miłego dnia.A.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1497  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 09:09
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał aniak2015
Czasem warto przemyśleć i zastanowić się czy aby wina nie leży po naszej stronie.Ciekawe wpisy i czytając je dochodzę do wniosku ,że swoim postępowaniem samemu utrudnia się życie.
Pozdrawiam i miłego dnia.A.
Aniu2015 - Byłoby zupełnie niebiańsko, gdybyśmy w Twojej wypowiedzi wyeliminowali jeszcze, słowo "wina". Kiedy wprowadzamy do naszego słownika słowo "wina" - to znaczyć może, że już nastąpił zgrzyt. Ale gdyby tak, wszyscy bez wyjątku dawali z siebie wszystko, nie oczekując w zamian na nic. Byłoby pięknie, ale świat mógłby wyglądać jak zadżumiony. Dziękuję, że zajrzałaś tutaj. Miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1498  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 09:16
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Wszystko to prawda co mówicie, ale zasadnicze pytanie..czy w naszym wieku można jeszcze zmienić siebie, swoje nastawienie do zycia, skłonnośc do narzekania, marudzenia, wieczny pesymizm...no, zawsze można przynajmniej próbować zawalczyć... Bertoldzie, jesteś marzycielem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1499  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 09:33
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Wszystko to prawda co mówicie, ale zasadnicze pytanie..czy w naszym wieku można jeszcze zmienić siebie, swoje nastawienie do zycia, skłonnośc do narzekania, marudzenia, wieczny pesymizm...no, zawsze można przynajmniej próbować zawalczyć... Bertoldzie, jesteś marzycielem!
Tak, jestem marzycielem, bo bez marzeń nie miałbym celu w życiu. A przecież po coś żyć trzeba, nieprawdaż?
Ale o tym, aby zmieniać kogoś, zwłaszcza w pełni ukształtowanego, nie śmiem nawet marzyć. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1500  
Nieprzeczytane 03-12-2013, 09:41
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Zmieniac kogoś? O nie, szkoda sił...nie da się,...zresztą to byłoby zle odebrane, sama nie chciałabym aby ktoś mnie usiłował zmienić wiec i innym nie narzucam co powinni robic, zmiany musza być dobrowolne i wynikac z jakiejś wewnętrznej potrzeby...każdy sam musi do nich dojrzeć...Miłego dnia zyczę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.