menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1661  
Nieprzeczytane 20-01-2014, 14:38
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Domyślnie

....ależ! Wnętrzarstwo jest moja pasją! Nawet nie mam ambicji tworzenia dzieł doskonałych, wystarczy mi całkiem klimat jaki osiągam. Biżuteria też chyba jest niezła, skoro musze sobie ciągle coś dorabiać bo mi podprowadzają, tyle że już trochę zaczynają mnie boleć palce przy profilowaniu srebrnych drucikow....ale coż. A np takie pikowane bawełniane narzuty, ktore uwielbiam....w sklepach ich ceny zaczynają sie od 400 zl, a granicy gornej to chyba nie ma, gdy sobie szyję sama kosztują sporo mniej, nie mowiąc o tym, że mam zestawienia kolorystyczne takie jakie chcę...zatem korzyść i finansowa, i estetyczna.

Ostatnio edytowane przez polwieczna : 20-01-2014 o 14:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1662  
Nieprzeczytane 21-01-2014, 20:21
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

pozdrawiam babcie.https://www.facebook.com/photo.php?f...7462557&type=1
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1663  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 06:41
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Zacznijmy dzień z Marią Sadowską http://www.youtube.com/watch?v=vKTgITkCk5I

Może zelżeje mróz....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1664  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 05:30
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Senesco trochę to makabryczne chociaż słowa mogę kupić "Jest dobrze bo umiemy żyć".

Umiemy czy nie umiemy ale żyjemy - jeszcze - jakoś - i z nie słabnącą ciekawością!!!

Jest niedziela i na Warmii mrozek zelżał. Za oknem ledwie 10 na minusie i nieco przypudrowało świat na biało.

Księżyc się zmienia. Nów przyniósł odmianę pogody i ocieplenie. Znowu hitem stanie się odśnieżanie.

Aby do wiosny - to już całkiem blisko.

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1665  
Nieprzeczytane 26-01-2014, 11:13
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Cytat:
Napisał rslucja
Aby do wiosny - to już całkiem blisko..

Oby się sprawdziło.

rslucja - tak, chodziło mi o słowa, clip jest straszny. Dlatego piosenka lepiej brzmi w radiu.
A mróz jest nie tylko dotkliwy, ale trochę nas oddala od siebie.
Pogłębia smutek...
Trzeba się przezeń przebić...

Może jak dawni magowie powinniśmy wpatrywać się w słońce i przyciągać promień ciepła...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1666  
Nieprzeczytane 27-01-2014, 05:37
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

O tak słoneczko zdecydowanie poprawia nastrój. Też zmagam się z zimowym przygnębieniem.

Jeśli słonko śpi w śnieżnych chmurach, tylko uśmiech, najlepiej małego wnusia może je zastąpić.

Dobre są też podróże palcem po mapie i przeglądanie ofert biur podróży. Porządkowanie zdjęć. Miłe wspomnienia.

Trzeba mieć na co czekać.

Wszystkim zmarzniętym i przygnębionym zimą posyłam najcieplejsze uśmiechy. Może ciut, ciut pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1667  
Nieprzeczytane 27-01-2014, 06:11
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Na dobry początek tygodnia



Już niedługo będą cieszyć oczy na żywo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1668  
Nieprzeczytane 28-01-2014, 12:41
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Pozdrawiam i aby do wiosny
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1669  
Nieprzeczytane 29-01-2014, 08:39
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Aby do wiosny ,lecz zima się nam rozsierdziła i dobrze bo wszystko potrzebne nawet mróz i śnieg.Większość czasu spędzamy w domach i oddajemy się swoim pasjom .Pozdrawiam miło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1670  
Nieprzeczytane 29-01-2014, 09:03
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Witajcie! U nas wieje od kilku dni, do tego snieg i mróz, nie chce się wychodzić...ale właśnie przy takiej pogodzie miło posiedzieć w ciepłym domu i jeszcze najlepiej by było nic" nie musiec", no ale z tym to już gorzej...pomyślcie, ze nie wszyscy maja tak dobrze, wielu ludzi pracuje w tych warunkach na dworze, kierowcy tez musza jeżdzic, a inni przynajmniej jakos dojechać do miejsca pracy...cieszmy się więc tym co mamy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1671  
Nieprzeczytane 30-01-2014, 05:30
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Masz rację Cha_ga umieć cieszyć się tym co się ma albo chociaż widzieć tego dobre strony to umieć być szczęśliwym albo w miarę zadowolonym.
Mam wrażenie że to warunek udanego życia, również dobrego zdrowia, udanych związków i relacji z otaczającymi ludźmi.
Nie jest to jednak stan trwały a jedynie psychiczne nastawienie balansujące w dość szerokim zakresie.
Bywają wzloty i upadki. Czasem dość dotkliwe i wtedy potrzeba cudzego uśmiechu i ciepłej dłoni.
Na Warmii wieje, miecie śniegiem, trochę sypie białymi drobinkami przy minus 10. Maje pieski nawet na siusiu wychodzą niechętnie.
Pozdrawiam cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1672  
Nieprzeczytane 30-01-2014, 12:19
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam wszystkich samotnych.Tak tu Ciepło a za oknem zima.Aby do wiosny.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1673  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 08:45
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

A u nas nadal sztorm...brrr...spania nie było tak huczało za oknem...ale od jutra zapowiadają odwilż więc cieszcie się ciepłolubni! Ja do końca nie wiem czy się cieszyć, bo wtedy z kolei zrobi się błoto i nawet na spacer z psami nie wyjdę. ..no i jak tu człowiekowi dogodzić? A tak staram się nie narzekać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1674  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 12:09
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Dzisiaj jest Dzień Przytulania.więc przytulajmy sie,jezeli mamy do kogo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1675  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 12:32
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Zawsze należy przytulić najpierw najważniejszą i najbliższą osobę - czyli siebie.
Zacznijmy od przytulenia siebie, powiedzenia sobie kilku miłych słów - koniecznie na głos, może patrząc sobie w oczy, a potem należy sprawić sobie uprzejmość lub przyjemność.

Tak naładowni możemy dobrą energię przekazać komuś - kotu, psu, a nawet człowiekowi, który w końcu nie jest dla nas wilkiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1676  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 13:12
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

No masz... a ja wpierw przytuliłam kota...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1677  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 15:56
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Każdy dzień zaczynam od przytulania psa, a właściwie to dwóch psów, kot jest następny w kolejce a ludzie to ho,ho...niektórzy z nich wyraźnie maja problem z okazywaniem czułości, nie umieją, nie lubią, nie chcą...może więc jak radzi senesco przytule siebie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1678  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 16:18
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał senesco
Zawsze należy przytulić najpierw najważniejszą i najbliższą osobę - czyli siebie.
Zacznijmy od przytulenia siebie, powiedzenia sobie kilku miłych słów - koniecznie na głos, może patrząc sobie w oczy, a potem należy sprawić sobie uprzejmość lub przyjemność.

Tak naładowni możemy dobrą energię przekazać komuś - kotu, psu, a nawet człowiekowi, który w końcu nie jest dla nas wilkiem...

I nareszcie wiem,dlaczego się źle czuję,jestem smutna i nie mogę sobie ze sobą poradzić.
W poprzednim mieszkaniu miałam w przedpokoju duże lustro i codziennie jak wstałam i szłam do łazienki ,przechodziłam obok lustra,usmiechałam się do siebie,mówiłam sobie dzień dobry i życzyłam sobie dobrego dnia/wogóle dużo pracowałam z lustrem nad sobą/.
Nic innego tylko muszę koniecznie sprawić sobie lustro.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,przytulam i życzę miłego popołudnia.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1679  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 16:49
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Anielko fajnie Ci z tym lustrem.
Muszę wyznać że ja jakoś nie zdążyłam się z lustrem zaprzyjaźnić. Nadal jeśli w nie spojrzę odczuwam zdziwienie. Ta osoba w tej ramie to chyba nie ja.
Nie jest to kwestia wieku i zmian z nim związanych. Zawsze tak miałam.
Nie identyfikowałam i nie identyfikuję się ze swoim odbiciem w lustrze. Przeważnie patrzę na jakiś szczegół ubioru, włosów itp. Spojrzenie całościowe zdarza się rzadko i budzi zdziwienie.
Czy to jakaś jednostka chorobowa czy po prostu za mało czasu spędzałam i spędzam przed lustrem?
Na Warmii wieje okrutnie. Za oknem 7 na minusie ale odczucie zimna jest na jakieś - 20. Kota zdecydowanie odmówiła spacerku po ogrodzie.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1680  
Nieprzeczytane 31-01-2014, 19:56
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Psychologowie zdecydowanie zalecają prace z lustrem, właśnie trzeba spojrzeć sobie prosto w oczy a nie tylko na szczegół stroju i powiedziec do siebie kilka miłych słów, usmiechnąc się, pochwalić, postarać się zaakceptować swój wizerunek, zauwazyc mocne strony ...takie spojrzenie sobie w oczy i mówienie do siebie od niektórych wymaga odwagi, a tu trzeba polubić siebie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.