menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #92241  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 09:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
A najlepszy ten fragment
Jak rozumiem, to o każdym, kto był przy Okrągłym Stole. O Kaczynskim też.
Bo ....KACZYŃSKICH przy meblu nie było
Musiały oba stać tam .....gdzie stało ZOMO albo balety uprawiały pod pierzyną
W przeciwnym razie ten ocalały dałby odpór Wyszkowskiemu

Cytat:
Barbaro, to takie dno moralne, że już głębiej tylko hades.
Nie hades, tylko ....sedes
Przed drogą do Hadesu chyba zbrakłoby takich przyzwoitych co by złamanego obola poświęcili.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92242  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 09:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Szkoda tej wypowiedzi komentować.

czemu?
Arti o sexie zawsze oryginalnie się wypowiada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92243  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 09:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Moze jestem dziwadło ,ale dziwię się tym rewelacjom skrywanym tak długo.Wcześniej się czegoś obawiał ? Czy może obawiają się powrotu tak dobrze wyszkolonego Tuska? Na pewno znajdą się tu osoby które mnie w tym temacie uświadomią.

Barbaro!
To te ubole musiały się się późno za to szkolenie Tuska zabrać...
Popatrz!
Takiego ocalałego KACZYŃSKIEGO najpierw szkolono w rodzinnem domostwie na dziełach niejakiego LENINA, potem
studyjne nauki pobierał wraz z komunistą-przyjacielem tow. JASIŃSKIM i wojennego politruka ze stażem w KPZR i to dopiero było szkolenie.
A skutek???? Kadry doborowe jak jeden KRYŻE, czy tow Piotrowicz uslużny prokurator stanu jaruzelsko-kaczyńskiego


TO było właściwe szkolenie ideologiczne procentujace na lata, a nie byle jakie wycinki z "akt" Wyszkowskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92244  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 09:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Katastroficzny sukces w ...BERLINIE!

Cytat:
Wciąż nie udało się zorganizować oficjalnego pokazu filmu "Smoleńsk" w Berlinie.

Do skutku doszła jedynie projekcja w kinie Babylon, organizowana przez Klub Polskich Nieudaczników. Na widowni znalazły się m.in. osoby związane z Komitetem Obrony Demokracji, widzowie w kluczowych momentach filmu wybuchali śmiechem.

Prześmiewczy pokaz "Smoleńska" relacjonował dla TVP Info dziennikarz "Do Rzeczy" i korespondent telewizji Cezary Gmyz.

Projekcja odbyła się w piątek wieczorem, kino było po brzegi wypełnione ludźmi, trzeba było dostawić dodatkowe krzesła.

Po filmie odbyła się dyskusja, która sprowadzała się do określenia dzieła Antoniego Krauzego, jako filmu propagandowego.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...5KbO&ocid=iehp

Ten ambasador Waszczykowskiego chowu to jakaś fajtłapa być musi, albo pryncypał Waszczykowski krecią robotę robi i mamony szczędził na wynajem sali kinowej albo podobnej skoro jakimś wrogom i narodowym zdrajcom taki numer z wynajmem się udał

bidny reżyser.... na co mu przyszło u schyłku zawodowego żywota.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92245  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Jak dowiedział się dziennikarz śledczy Piotr Nisztor, nie tylko Ryszard Petru, w czasie okupowania sali sejmowej przez opozycję, wybrał się na urlop. Uczynił to również lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, który – tuż przed sylwestrem – jeździł na nartach w Schladming, w Austrii. Przypomnijmy, że opozycja ma okupować salę sejmową do 11 stycznia.

Arti!
Zostaw sex w spokoju na chwilę i spójrz tutaj:

Cytat:
Informacje podane przez Nisztora szybko zostały podane przez prawicowe media. Tymczasem rzecznik PO Jan Grabiec odniósł się do sprawy na Twitterze:

"Kilkudziesięciu świadków potwierdza: G. Schetyna widziany w goglach i kasku 29 i 30.12 w Sejmie

na posiedzeniu Klubu i Zarządu PO
- napisał.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #92246  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:37
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Katastroficzny sukces w ...BERLINIE!



http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...5KbO&ocid=iehp

Ten ambasador Waszczykowskiego chowu to jakaś fajtłapa być musi, albo pryncypał Waszczykowski krecią robotę robi i mamony szczędził na wynajem sali kinowej albo podobnej skoro jakimś wrogom i narodowym zdrajcom taki numer z wynajmem się udał

bidny reżyser.... na co mu przyszło u schyłku zawodowego żywota.
Najbardziej popularny i najbardziej profesjonalny portal poświęcony filmom "wycenił" Smoleńsk aż na 2,8 punkty na 10 możliwych.
Te głąby nie pojmują, że coś co uchodzi powszechnie za Sztukę nie robi się na zamówienie ignoranta na taśmie montażowej. Nawet malarze dworscy, którzy malując swoich mecenasów upiększali ich co nieco musieli poza tym stworzyć coś o niezaprzeczalnych walorach artystycznych. Inaczej nikt by o nich nie słyszał. Radzieckie kino, które było głównie kinem propagandowym, mimo to stworzyło kilka filmów, które do dziś są w swiecie kina wysoko oceniane np
Los czlowieka, 17 mgnień wiosny czy też uchodzący za arcydzieło Pancernik Potiomkin.
Bo ze sztuką, to tak jak z gotowaniem, najważniejsze aby nie przesadzić, tzn nie przesolić, nie przesłodzić i nie spieprzyć !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92247  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Amelio!
Ty to jesteś!!!!
Jak możesz takie zbreźne kawałki jak ten

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...6f&oe=58E77764

podrzucać bogobojnemu ludowi co uczciwym suwerenem na wyprostowanych dolnych kończynach jest???

Nie powinnas się tak okrutnie znęcać nad biednem pelikaństwem, bo to nieluckie jezd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92248  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Hmm, pamiętacie Kazika?
Ja nigdy Go nie zapomnę, ale pamiętam jak 'chowajoncy sie przed kuniem',
rechotał z jego pogrubień i podkreśleń na czerwono.
Gdyby mi się chciało, znalazłabym, bo mogę to umieścić w czasie raczej dokładnie,
ale grzebalnictwo nie dla mnie.
Jest od tego jedna specjalistka i konkurencji nie należy czynić bez wyraźnej potrzeby, tym bardziej,
że postępująca fobia robi się coraz bardziej zabawna.
Ja płakłam i śmiechłam.
Dokładnie jak wczoraj, z okazji wizyty przyjaciółki peówki.
Otóż ta czcigodna niewiasta twierdzi,
iż obdarzony kucykiem głupek został podstawiony przez Kaczora.
Durnota wyznawców niedobitej partii jest jak Wszechświat- nie ma granic. Musiałam duszkiem wypić swoje martini z wrażenia, pytając przy okazji, czy wie dlaczego Kij nie płaci na dzieci?
Nie wiedziała,
więc ja jej poważnie, że jest usprawiedliwiony, bo chodzą plotki,
że to dzieci Kaczyńskiego.

Namysł na liczku przyjaciółki, dłuuuugi namysł, wart był spalenia Rzymu.

Cóż, jest to efekt oglądania ''całej prawdy całą dobę;;
i czytania szmaty wydawanej przez przyjaciela Człowieka Honoru.
Na wejście w internet przyjaciółka nie da się namówić.

Bywa. Może i lepiej bo mogłaby trafić na arcydwójcę z kaczym feblikiem z naszego wątku.
Czyli nie ma co się dziwić, skoro można się przy okazji pośmiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92249  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
..... Bo ze sztuką, to tak jak z gotowaniem, najważniejsze aby nie przesadzić, tzn nie przesolić, nie przesłodzić i nie spieprzyć !

To masz jakieś nieżyciowe podejście do tzw sztuki.

Za Brauna był COHEN z czołówką aktorów za Kurskiego .... gwiazdorek z dico-polo zramolały Pietrzak i obrotowy tow. Wolski.
A artysta- katastrofista - od katastrofy dzieła dni ostatnich będą pamietać, a nie z tego co zdiełał wcześniej.

I z tej berlińskiej projekcji, która chyba przejdzie do całkiem oryginalnych wyczynów z zakresu kinomaństwa narodowego.


Sorry! teraz taki klimat. Artystyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92250  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:55
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Amelio!
Ty to jesteś!!!!
Jak możesz takie zbreźne kawałki jak ten

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...6f&oe=58E77764

podrzucać bogobojnemu ludowi co uczciwym suwerenem na wyprostowanych dolnych kończynach jest???

Nie powinnas się tak okrutnie znęcać nad biednem pelikaństwem, bo to nieluckie jezd.

To też jak tu wczoraj wspomniałam o milionach Rydzyka to mnie taka jedna chciała ugryźć. Nie pamiętałam tylko ile tych melonow geszefciarz Rydzyk zakosił od dotkniętych demencją babulinek i dziadków oraz z budżetu. Ale Amelia jak zwykle niezawodna.
No a pozostała ferajna, to już poszła całkiem na łatwiznę, żadne tam puszki czy cegiełki. Po prostu z budżetu, z naszych podatków i zgodnie z wytycznymi tzw. prezydenta aby doić Ojczyznę ile się da. I ONI coś mówią o korycie ?
Sądzą po sobie i tyle.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92251  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 10:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Moze jestem dziwadło ,ale dziwię się tym rewelacjom skrywanym tak długo.Wcześniej się czegoś obawiał ? Czy może obawiają się powrotu tak dobrze wyszkolonego Tuska? Na pewno znajdą się tu osoby które mnie w tym temacie uświadomią.

Naprawdę się obawia? Gdzie ty żyjesz droga Barbaro Ka?
W jakiejś alternatywie?


Cytat:
Małgorzata Wassermann:
Nie oczekuję dla Tuska odpowiedzialności politycznej, ale odpowiedzialności karnej.

PS, przyznam się, że Neron mnie zbanował jak i setki internautów,
którzy życzyli mu w Nowym Roku wyrozumiałych klawiszów we Wronkach. Jakoś dla niego nie było to zabawne.
Dziwne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92252  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

To też jak tu wczoraj wspomniałam o milionach Rydzyka to mnie taka jedna chciała ugryźć. Nie pamiętałam tylko ile tych melonow geszefciarz Rydzyk zakosił od dotkniętych demencją babulinek i dziadków oraz z budżetu. Ale Amelia jak zwykle niezawodna.
No a pozostała ferajna, to już poszła całkiem na łatwiznę, żadne tam puszki czy cegiełki. Po prostu z budżetu, z naszych podatków i zgodnie z wytycznymi tzw. prezydenta aby doić Ojczyznę ile się da. I ONI coś mówią o korycie ?
Sądzą po sobie i tyle.

Wiesz, wzorem szybkich i wściekłych, nie zastanawiasz się nad tym,
że cokolwiek można powiedzieć o Rydzyku ( ja po raz enty podkreślam, że za nim- łagodnie mówiąc- nie przepadam)
to zostawia po sobie geotermię, szkoły i inne budynki użyteczności publicznej,
których do grobu nie zabierze.

Twój defraudant i dzieciorób zostawi gadżety, które wyjdą z mody
i dzieci na utrzymaniu Funduszu Alimentacyjnego,
co własnie się dzieje.
Z naszych podatków.
Więc jaka skala porównania?

A ponieważ od wielu lat te cegiełki ciążą ci niczym sklepienie niebieskie Atlasowi,
to pozwól iż nieco uspokoję zatroskane serduszko i piękny umysł;

Cytat:
Od momentu przejęcia Stoczni Gdańskiej przez Stocznię Gdynia powstał problem, co zrobić z pieniędzmi zgromadzonymi na ratowanie stoczni.
Na antenie Radia Maryja ogłaszano komunikat informujący darczyńców o zaistniałej całkowicie nowej sytuacji. Informowano, że darczyńcy sami powinni zdecydować o swoich pieniądzach.
Każdy z darczyńców, który ma dokument potwierdzający wpłatę, mógł otrzymać zwrot zdeponowanych pieniędzy. Wielu ludzi taki zwrot otrzymało. Kolejna część osób zadeklarowała przeznaczenie swoich pieniężnych darów na inne, równie chwalebne cele, upoważniając do tego Ojca Dyrektora.
Ktokolwiek śmie posądzać toruńskiego kapłana, tak dziś poniewieranego, o jakieś szalbierstwa, jest po prostu człowiekiem niegodziwym.

W sieci tego pełno, więc i Gazówka nie śmiała usunąć wątku;

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/kl...556,watek.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92253  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Celebryci, aktorzy i ludzie kultury
ostatnio natarczywie wypowiadają się na tematy polityczne.
Najbardziej głośni są ci, co najwięcej stracili po przegranej PO,
jak Janda Krystyna i środowiska utrzymujące się z dotacji państwowych.
Jednakże wypowiadają się także 'niedostający dotacji'.

Ewa Minge, projektantka mody;

Cytat:
Na wstępie zaznaczam grubym tekstem NIE JESTEM ZWOLENNICZKĄ ,NIE SYMPATYZUJĘ Z ZADNYM UGRUPOWANIEM POLITYCZNYM .
Nie znam sie na polityce ale mam takie refleksje po ostatnich wtopach opozycji do aktualnie rządzącej partii .... Otóż lepiej mieć zarzuty braku konta w banku i kota za partnera życiowego jak gustować w cudzych żonach /mężach .
Średnio wypada lider ,który nie płaci na swoje dzieci a zbiórki publiczne sympatyków ruchu na jego rzecz traktuje jako zródło osobistego dochodu .
Czy chcemy czy nie,to kot plus brak pędu do gromadzenia dóbr luksusowych bardziej przemawiają do wyobraźni mas w kwestii czystej idei jak kodowanie pod tą ideą wolnego państwa niewoli własnych potrzeb i chuci . Taka refleksja i propozycja ,by opozycja moze kupiła sobie kota zamiast koronować kolejno głowy liderom cierniową koroną .....niestety okazuje sie po czasie ,ze cierni brak a we włosach rozkwita róża...całkiem dobrze nawożona . Fałszywy prorok co wino w wodę zamienia lub wypija je sam nie porwie narodu .
Naród bowiem głupi nie jest . Subiektywnie i poza polityką....jako wlascicielka dwóch kotów

Finito.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92254  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
To masz jakieś nieżyciowe podejście do tzw sztuki.

Za Brauna był COHEN z czołówką aktorów za Kurskiego .... gwiazdorek z dico-polo zramolały Pietrzak i obrotowy tow. Wolski.
A artysta- katastrofista - od katastrofy dzieła dni ostatnich będą pamietać, a nie z tego co zdiełał wcześniej.

I z tej berlińskiej projekcji, która chyba przejdzie do całkiem oryginalnych wyczynów z zakresu kinomaństwa narodowego.


Sorry! teraz taki klimat. Artystyczny
Chyba jesteś profanem.
W sprawie Sztuki w tym również filmowej sprawdzian jest prosty. Albo ludzie idą do kina - nawet to kino truniejsze,artystyczne, tzw niszowe ma stalą i wierną widownię - sypią się super recenzje i wielkie nagrody ,albo klapa.
I żaden świstak gensek tego nie zmieni, bo 38 mln do kina nie spędzą.
Dam Ci prosty przyklad , dwa filmy "ku pokrzepieniu serc".
Katyń Wajdy, bardzo fobry film, miał lepsze, ale ten naprawdę dobry,
Ale niestety Bitwa Warszawska, raczej słaba, bo trochę przesolona, trochę przesłodzona. Frekwencja na obu była lecz jednak na Bitwie dużo gorsza niż na Katyniu.
A ONYM się wydaje, że wystarczy aby temat filmu był "po linii partii i na bazie wartości właściwych ". Guzik prawda, na szczęście, to tak nie działa, bo wbrew prawu Kurskiego lud nie taki głupi i nie wszystko kupi, przynajmniej w ciemnej sali kinowej, gdzie jesteś ty, ekran i ciemność.

Już to widzę jak "holyłut" robi filmy na zamowienie tego z beretki.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 07-01-2017 o 11:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92255  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:52
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

filmik z wystąpienia parlamentarzysty z Francji
http://telewizjarepublika.pl/koniecz...pis,42932.html

"Atak na obecną Polskę, to atak systemu europejskiego przeciw demokracji"
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92256  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:56
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Oooooo........tfu, jak to śmierdzi !
Śmierdzi, strasznie śmierdzi !
Czujecie ten trupi odór ?
Boże, tak się rozpędzili i rozmilowali w ekshumacjach, że zabrali się za ekshumację dużego trupa !
Już na całego ekshumują PRL !
Ciekawe kto dokona reanimacji i czy będzie to metodą konwencjonalną usta usta czy może jednak in vitro ?
Czyżby świstak osobiscie ?
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...df&oe=58E96573
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92257  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 11:59
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!!!
A może zamiast się pienić i spijać z ust KACZYŃSKIEGO i POMAGIERÓW GŁUPOTY TO...... WCIŚNIJ KILKA KLAWISZY
I SPRAWDŹ.


Trochę wiedzy z cyklu ustrój państwa nawet na kresach wschodnich nie zawadzi.
Albo powoli przeczytaj to co podrzuciła ci Hypatia z dobrego serca.
A w kwestii piwa i budki, to Petrusie ..moi lubelscy znajomi kiedyś mówili, że w zalubelskich okolicach nie piwo perliste ćwiczą pod budka a płyn który nazywali prytą i stąd niechęć do nauki.
ja się nie znam, ale nie mam powodu im nie wierzyć
Masz dużą wiedzę o prytach i wiesz co się pije pod budką i po co ściemniasz, że niby od znajomych zasłyszałeś. Repertuar twoich obrażliwych epitetów o tym dobitnie świadczy skąd taką wiedzę czerpiesz. W Częstochowie też można pryty się napić, chyba nie zaprzeczysz? A co wyżej stawiasz piwo czy prytę.
Orzeczenie sądu jest najlepszym sprawdzianem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92258  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 12:04
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A w którym miejscu tak pisze w którym artykule?

Duda jest prawniczym idiotą co już mu jego naukowi promotorzy wytknęli kilkakrotnie, bo inaczej nie łamałby konstytucyjnych przepisów i kodeksów ...w tym karnego.
Interpretacją zapisów w Konstytucji niech zajmują się prawnicy a nie ty czy ja. Prawncy mają większą wiedzę niż ja i nie będę się wysilał aby podważać wyrok Sadu. Czy sędziowie którzy wydali wyrok to idioci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92259  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 12:11
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Uśmiech

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Porzuć WIZJE a sprawdź.
I nie mieszaj pryty z zakąską bo to zdrowiu szkodzi.
A co do obelg to czy aby nie ty proponowałeś eleganckim tonem walenie w mur???

psst.
To u was na wschodzie w piecach butelkami po wodzie palą? Na węgiel was nie stać? Przecie Szydło dała po pińcet..
Na wsochodzie wybudowano w tej zgniłej PRL ciepłownie i elektrociepłownie i miasto takie jak Lublin nie ma smogu czego nie można powiedzieć o Krakowie.Ale w Krakowie prezydent wydał 10 milionów na durną pogotowkę do olimpiady zimowej a pożałował na eliminację pieców opalanych byle czym.
Nie przypominam sobie, że ktoś został przez mnie obrażony, nawet ciebie traktuję po chrześcijańsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92260  
Nieprzeczytane 07-01-2017, 12:13
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Powołałeś się na konstytucję,
Cytat:
Napisał Petrus
W Polsce też Konstytucja reguluje, wg. której Prezydent nie musi powoływać na urząd sędziego jeśli uzna, że kandydat jest idiotą /twoje ulubione określenie/.

której albo nigdy w rękach nie miałeś, albo świadomie piszesz nieprawdę w calkowitej sprzeczności do zapisów konstytucji. Więc nie ośmieszaj się zasłaniając wyrokiem sądowym. Skoro konstytucja do czytania zbyt trudna i jak piszesz niech się tym prawnicy zajmują, to po co się na nią powołujesz ?
A od ubiegłego roku w Polsce zapanowała moda wprowadzona przez Andrzeja Dudę na nierespektowanie przez najwyższe organy panstwa niewygodnych wyroków.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.