menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-04-2009, 21:48
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie ...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI


. . . . . . . . .
Graficzki kochane to juz XI część ,ale pędzicie
. . . . . Jesteście naprawdę wspaniałe
  #2  
Nieprzeczytane 08-04-2009, 22:28
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tamoro jak wasze prace są tak piękne, że dzięki nim odrywam się od codziennych kłopotów to jak nie napisać o tym. Myślę, że dobrych słów nigdy za dużo. Bardzo ciekawy miałaś pomysł. Wiele obrazków w jednym. A klimat utrzymałaś świąteczny. Wszak to i szampan i pani w małej czarnej. Inka to przez ten brak partnera do tańca panienkazmartwiona, a może jeszcze złośliwie grają "bo do tanga trzeba dwojga". Nektarynko zobacz jak pracowite są twoje pszczółki, na ilu kwiatkach muszą usiąść. Padnięta jesteś, ale pisanek dużą ilosc już masz. Tar-ninko twoje miasto za oknem wygląda przepięknie w ciepłym blasku latarni. Panowie pewnie bardziej zainteresowani osobą przed oknem. Iluzjo, ależ twoja praca to możliwość tysiąca interpretacji. Otwarte na świat okno , ale na oknie koty z zielonymi ślepkami. A koty zmian nie lubią, a przecież za oknem żagle. Żeglując zmieniamy miejsca pobytu, hm czy to sie kotom spodoba? Już one bacznie obserwują co też Iluzja wymyśli. Pięknego, oczywiście. Jasiu jak ja miałam tyle lat co ta dziewczyna to nocki miałam znacznie lepsze od tych co teraz. Może mi się młodość przyśni wywołana twoją pracą. Czego i wam życzę. A jak sen będzie piękny to dziękować Jasi. Ula pokazała nam bzy o niespotykanym kolorze i udekorowała je fioletowo i koronkowo. A radząc innym jeszcze arcydzieło z perełek zrobiła. Evi ja się zabiję. Ja artystka jednorazowa! Ja jestem artystka całodobowa tylko fanaberyjna. Ale jak mistrz tak ocenia to uszy po sobie. Twoje motyle są jak marzenie poety. Pastelowo barwne, na tle malutkich, delikatnych kwiatków dają obraz pięknego, dobrego świata. Nawet jajkom dodałaś finezji. Szczególnie te jednokolorowe są świetne.
Basiu czemu dajesz posty tylko pisane. Czekamy na twoje prace.
  #3  
Nieprzeczytane 08-04-2009, 22:49
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam na nowym watku i gratuluje Tar-ninko!zruty wrzuce jutro rano.
Bronczyk-Halinko,dziekuje jestes wspaniala ,pozdrawiam.
Skonczylam ostatni watek motylkami i zaczynam motykami (na motyle mnie wzielo hihi)tym razem skrapek .
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #4  
Nieprzeczytane 08-04-2009, 23:34
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witajcie ,w nowym wątku jak to szybko zleciało

Witam serdecznie wczoraj nie miałam siły już czytać ,ale dzisiaj
z przyjemnością pooglądałam i poczytałam,bo fajnie się czyta pochwały gorzej z krytyką ,ale na razie uwag brak, widać ,nie jest tak źle skoro nasza Kochana komentatorka cały czas nas chwali i to tak jakby sypała z rękawa urodzona Poetka naprawdę Halinko chylę czoło przed Tobą ,Jesteś naszą opiekunką jak Tar-ninka nie Obraź się Tar-ninko ale to w dobrej myśli ,pozdrawiam serdecznie ,a w ogóle piękne Wasze nowości już nie będę wymieniała ale wszystkie po prostu jestem zauroczona Waszymi zdolnościami życzę Dobrej Nocy
  #5  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 00:08
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Na Dobranoc

  #6  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 06:40
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Juz przywitalam sie ze wszystkimi, mam czas...
Bylam w poprzedniej czesci, widzialam o czym rozmawiacie, ogladnelam obrazki, poczytalam sobie z przyjemnoscia.
Zaraz zabieram sie do cwiczen.

Nektarynko, piekny obrazk mnie przywital, jak tylko otworzylam te czesc. Inne tez!!!
Milego budzenia wam zycze, zabieram sie za poglebianie znajomosc z moim nowym programem.
Wroce...
  #7  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 08:01
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Witam wszystkie milusie forumowiczki...pięknosci porobiłyscie...ja za bardzo nie mam teraz czasu...ale doszlam do wniosku ,ze powinnam miec drukarke i wszystkie porady drukowac...bo kiedys sie pogubie...juz i tak wlokę się w ogonie...Tartinko...pieknie nas prowadzisz ,Halinka bronczyk znow nas poglaskała ...miłe to i cieszy uszka.Wklejam na dzien dobry...

ale zagladać i czytac wszystko będe...miłego dnia...
  #8  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 08:11
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Witaj Tamoro. Ja wreszcie, podpierajac sie tuto Violette, zrobilam "gradienty" dwa, dolozylam maske!!! zaznaczylam prostokat, wkleilam w niego widoczek, odwrocilam go uzywajac tylko klawiszkow, (Ctrl-M)! dolozylam cien w kolozrze tla, i dokleilam sobie obrazki, w ktorych zlikwidowalam tlo!!!

...

... Oj jak to dobrze, ze tutaj mozna aplikowac maski normalnie. (PSP)
Wychodze jak wroce to cos jeszcze zrobie.
Milego dnia...
  #9  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 08:18
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witajcie Iluzjo,Tomaro z rana ,wklejam zrzuty.Ja musze zaraz leciec. Mysle ze troche pomoga jezeli nie to napewno Urszula cos podpowie.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #10  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 08:19
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #11  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 08:22
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Tak jak pisalam ,nie mam perelek ale to nie ma znaczenia ,najwazniejsze ze wiadomo o co chodzi.Tak wyglada praca-gotowa.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #12  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 09:01
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

...Brończyku kochany wielkie podziękiwania

I powiedzcie że życzenia sie nie spełniaja ..
Jak wczoraj otwierałam nową częśc to sobie pomyslałam ze przydaloby sie aby nasz wspanialy krytyk,
/wspaniały bo na razie nie krytykuje tylko chwali hhi/
cos miłego na początek napisała..i...sami widzicie ,spełnilo sie.
Dziękuję Halinko.
  #13  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 09:05
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

. . . . . . . . . . . . .
No i znowu trzeba myc okno ..
  #14  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 10:22
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Witajcie... Tar-ninko i Evi.
Dziekuje Evi, ze zrobilas zrzuty, juz je sobie zarejestrowalam.
Pocwicze moze jutro.
Na razie ciesze sie ze wogole cos mi wychodzi, i juz nie czuje sie ompletnie zgubiona.
Moze cos jeszcze zrobie. Dopiero wrocilam.
Milego dnia wam zycze...
  #15  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 11:01
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Iluzja to jest mój obrazek wczoraj zrobiłam bez podpisu, Tar-ninka piękny obrazek z oknem, Evi ja to już umiem pokazałaś w tych zrzutach wcześniej z tego co pokazałas korzystam cały czas na obrazkach w PSP wszystko co podałaś na tamtych zrzutach to umiem.Iluzja chcesz umieć lepiej obsługiwać komputer kup sobie książkę:Samouczek obsługa komputera a może masz bardzo przydatna i wszystko będziesz umieć.
Tak na szybko popisałam zaraz lecę i wyłączam komp. Małgosię chyba pominęłam ale pózniej się odezwię, brak czasu.
Evi dopisuję, tu chyba chodzi by to serduszko zapisać do tubek, o tego nie umiałam ok, póżniej to po praktykuję.
Perełka pojedyncza by się przydała, nie mogę znaleść by dodac do tych tubek może ma Urszula ...

Ostatnio edytowane przez jaśka 46 : 09-04-2009 o 11:32.
  #16  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 11:19
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #17  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 11:20
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #18  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 11:23
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 742
Domyślnie

Witaj Jasiu, ksiazke juz mam do obslugi komputera... ale przyjemniej sie uczyc obslugi programow!!!
Oczywiscie, ze bede musiala to zrobic, to znaczy pouczyc sie tez komputera.

Teraz zrobilam prosty obrazek, ale poprobowalam storzyc tlo.
Reszta doklejona, przedtem tlo rozy zosalo zlikwidowane.
Reszta otworzyla mi sie z tlem przezroczystym.

...

... narazie przestaje.
Wroce...
  #19  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 15:09
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witam wszystkie graficzki. Tarninka pięknie otworzyła XI część. Witaj Emerytko-Zofio, dziękuję za życzenia świąteczne i wzajemnie - Radosnego Alleluja.
Ja dzisiaj bardzo wcześnie wstawałam, byłam u mamy i dopiero wróciłam. Nic nowego nie mam, ale jak jeszcze jest aktualny temat skryptów i tubek, to wstawie to co już pokazywałam - zrobione skryptem Vektor Tube na kształcie wzorcowym koperty i tubka kwiatek.

~~~~~~~~~~~~~~

Jasia chciała perełkę tu jest jedna w .png. Żeby dodać do tubek, to trzeba otworzyć ją w oknie programu i dać Plik- Eksportuj - Tubka obrazków. Tylko w okienku wpisać nazwę i juz znajdzie się w tubkach.
````````````````Name:  SK Wire Word Bead 25.jpg
Views: 130
Size:  7.8 KB

Natomiast tu mam chyba ponad 20 takich perełek różne kolory, można od razu wypakować do Moje dokumenty - My PSP Files - Tubki obrazków. One już są gotowe .PSPTube.
Ale może najpierw po otworzeniu w WinRar przesuwać do okna PSP i sprawdzać kolory, jak jakiegoś się nie chce, to usunąć od razu w WinRar, a te które zostana wypakować do tubek. http://rapidshare.com/files/21927312...plies.zip.html
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 16:51
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki...cz. X tar-ninka Hobby, pasje 504 08-04-2009 21:52
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.