menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-06-2018, 12:28
erroossa erroossa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 15
Domyślnie Pożyczka na dowód

Miejscowość: cała Polska   Rodzaj ogłoszenia: Kupię   Cena: do negocjacji   Ogłoszenie aktualne do dnia: do odwołania   

Szukacie dobrej szybkiej pożyczki ? Ja ostatnio miałem mega wydatki, najpierw naprawa protezy, później moja chora mama.. i wydatków nie widać końca ! Ale na szczęście natrafiłem na pożyczki ratalne w firmie aasapolska.pl ! Rewelacyjna firma na Polskim rynku, to nie chwilówki a pożyczki ratalne, spłacane w ratach miedzy 12 a 24 miesiące kredyt na oświadczenie o dochodach to oferta z której skorzystałem i dzięki niej moje problemy finansowe się skończyły !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-06-2018, 18:06
liwia09 liwia09 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: piaseczno
Posty: 205
Domyślnie

Dobrą szybką i tanią pożyczkę to ma bank Raiffeisen. jest nieoprocentowana rozłożona na 24 raty a bank pobiera tylkko prowizję w wysokości 2,99proc. Pożyczając np 4 tys trzeba zwrócić 4120
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-01-2019, 13:06
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Czy jest możliwość aby dostać pożyczkę jeśli nie pracuję na umowę o pracę, warto interesować się tym tematem czy lepiej odpuścić? Znalazłam poradnik o kredytach http://m-finanse.pl/jak-otrzymac-kre...-umowy-o-prace co jeszcze powinnam wiedzieć? Czy możecie mi podać kontakt do kogoś, komu udało się pokonać wszystkie formalności. Córka znajomej jest teraz w ciężkiej sytuacji i szukamy dla niej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-01-2019, 08:32
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Jak już to chyba lepiej wziąć kredyt. Zanim jednak podejmiecie taką decyzję zachęcam do lektury http://jaw.pl/2018/11/kredyty-gotowk...KmvCCIrPl-mhFE - może da się po prostu oszczędzać? Nie zawsze kredyt czy pożyczka to dobre rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-01-2019, 12:39
pukowe pukowe jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 28
Domyślnie

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości kredytów to według mnie niezłą opcją są porównywarki kredytowe które pozwalają wybrać idealny kredyt z jak najniższym oprocentowaniem. Osobiście często podróżuje po Polsce i mam swoje wydatki aspiracyjne. Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości kredytów z decyzją do 24h, brakiem ukrytych kosztów, bezproblemowym odroczeniu spłaty a co najlepsze odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, warto go wziąć pod uwagę tą ofertę pozyczka-online.info ja dzięki nim spełniłam swoje marzenia !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-03-2019, 22:33
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Firmy pozabankowe generalnie nie potrzebują wielu formalności do załatwienia pieniędzy. Najczęściej wystarczy dowód osobisty, konto w banku i telefon. Co więcej, jak wyczytałam na https://www.zadluzenia.com/pozyczki-prywatne/ pożyczki prywatne udzielane są osobom zadłuzonym, ze złą historią w BIK więc praktycznie każdy ma szanse na pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 18:29
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

A czy pożyczka na samochód jest dobrym rozwiązaniem? Niedawno zahaczyłam o płot samochodem, nawet nie wiem jak się to stało... Dobrze, że na mojej posesji. Jednocześnie doszłam do wniosku, że w sumie nie ma sensu naprawiać mojego auta. Myślę więc czy nie zasięgnąć pożyczki i kupić sobie nowy pojazd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-03-2019, 10:42
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Teraz pożyczkę można zaciągnąć przez internet lub nawet telefon. Więcej na ten temat poczytacie w http://xn--poyczki-online-cdd.pl/poz...zek-co-wybrac/ .Wzięcie pożyczki nie jest tak kłopotliwe jak jej spłacenie. Dlatego przed każdą decyzja o wnioskowanie o nią należy dokładnie przeanalizować swoje finanse.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 17-04-2019, 14:38
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Wiele pozyczek można załatwić bez zbędnych formalności. Co do takich to na pewno oferta od firmy https://pozyczkaplus.pl powinna was zainteresować. W tym miejscu dostaniecie pożyczke do 8 tysięcy złotych na bardzo dogodnych warunkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 26-12-2019, 22:06
oewonga oewonga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 21
Domyślnie

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pożyczka przez internet morwind Senior w banku 19 07-07-2020 13:17
Pożyczka dla firmy sabbina16 Senior w banku 2 16-12-2019 19:19
Pożyczka od zaraz szymmon44 Kupię, sprzedam, zamienię 0 18-06-2017 22:48
Idą wybory, schowaj babci dowód - komentarze Basia. Ogólny 24 03-10-2007 21:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.