menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-10-2012, 15:29
~gość: 83.28.18.xxx's Avatar
~gość: 83.28.18.xxx
 
Posty: n/a
Post Czy można powstrzymać męskie łysienie? - komentarze


Komentarz do artykułu: Czy można powstrzymać męskie łysienie?
--------------------
polecam menstudio
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-11-2012, 19:32
~gość: 83.28.32.xxx's Avatar
~gość: 83.28.32.xxx
 
Posty: n/a
Post

Obecnie ciekawym rozwiązaniem na walkę z łysieniem są metody stosowane przez firmę Menstudio.
Osobiście jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam takie rozwiązanie wszystkim osobom które mają problem z włosami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 16:13
Tulipanka Tulipanka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 31
Domyślnie

Łysienie jest uwarunkowane genetycznie. Te same geny aktywują je u kobiet i u mężczyzn, z tym, że u kobiet przejawia się to przerzedzeniem włosów, podczas gdy mężczyznom całkowicie wypadają. Żadne kuracje nie zatrzymają tego procesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 19:23
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał 83.28.18.xxx
Komentarz do artykułu: Czy można powstrzymać męskie łysienie?
--------------------
polecam menstudio
Można powstrzymać... pewno tak.... ale po co? Bez włosów oszczędności same, wiem po sobie, koszt szamponu- brak, prąd dla suszarki nie potrzebny, grzebień -zbędny.. i po choinkę powstrzymywać proces łysienia - łysy ma same zyski nie mówiąc już o powiększonym polu do całowania......
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-03-2013, 09:26
elwira_57 elwira_57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Można powstrzymać... pewno tak.... ale po co? Bez włosów oszczędności same, wiem po sobie, koszt szamponu- brak, prąd dla suszarki nie potrzebny, grzebień -zbędny.. i po choinkę powstrzymywać proces łysienia - łysy ma same zyski nie mówiąc już o powiększonym polu do całowania......

Hehehe, dobre podejście :-) No, ale niestety nie każdy ma takie nastawienie bo jakby nie było to włosy mogą być wyznacznikiem urody... Wiem po sobie, bo włosy wypadają mi niemiłosiernie. I staram się coś z tym robić. Teraz przyjmuję suplement diety, który ma ograniczyć wypadanie włosów (coś takiego: http://dermalab.pl/22,provillus-dla-kobiet.html). W zasadzie zaczęłam go stosować od 2 tygodni, więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć. Ale mam nadzieję, że mi pomoże. Dam znać za jakieś 2 tygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-03-2013, 11:17
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Można: nie myśleć o seksie - uprawiać seks :
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-03-2013, 19:35
bronisz.polaczek bronisz.polaczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Gorlice, Małopolska, Polska
Posty: 16
Domyślnie

Każdy włos na wagę złota,panowie ratujcie włosy,nie strzyżcie się na osiłków,ja płaczę za każdym włoskiem, bo się kończą i w głowę zimno,pięlęgnuję te resztki jak mogę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-04-2013, 08:59
elwira_57 elwira_57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronisz.polaczek
Każdy włos na wagę złota,panowie ratujcie włosy,nie strzyżcie się na osiłków,ja płaczę za każdym włoskiem, bo się kończą i w głowę zimno,pięlęgnuję te resztki jak mogę!

A stosujesz jakieś preparaty? Teraz jest tego naprawdę dużo, choćby ten preaprat o którym wspominałam - ma swoj męski odpowiednik. Ja jestem zadowolona bardzo. Zawsze możesz spróbować, tym bardziej że już nie masz nic do stracenia. A możesz sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 09-04-2013, 19:52
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 271
Domyślnie

. Leczenie łysienia androgenowego u kobiet
W chwili obecnej brak jest leku, którego działanie spowodowałoby trwały i satysfakcjonujący pacjentkę efekt terapeutyczny. Pewnym przełomem było przypadkowe stwierdzenie pobudzenie porostu włosów u chorych na nadciśnienie tętnicze leczone preparatem o nazwie minoksidil. Lek ten najprawdopodobniej w mechanizmie rozszerzenia naczyń krwionośnych skóry i miejscowej poprawy krążenia hamuje postęp łysienia i powoduje częściowy odrost włosów. Stosuje się go miejscowo na owłosioną skórę głowy. Efekt leczenia łysienia androgenowego pojawia się po kilku miesiącach i utrzymuje się jedynie podczas stosowania preparatu. Po odstawieniu włosy ponownie wypadają, a proces łysienia na nowo zacznie postępować.
http://portal.abczdrowie.pl/lysienie...iego-u-kobiet#

Mam preparat robiony na zamówinie z przepisu dermatologa, działa skutecznie ,ale po odstawieniu sytuacja wraca ,,do normy"....czyli nie warto kupować specyfików z apteki typu np.DERMENA itp.?!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 08-05-2013, 13:59
~gość: 83.28.40.xxx's Avatar
~gość: 83.28.40.xxx
 
Posty: n/a
Post

Mikro włosy są świetnym rozwiązaniem polecam każdemu łysemu bądź łysiejącemu facetowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 16-08-2013, 13:00
~gość: 89.64.214.xxx's Avatar
~gość: 89.64.214.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ja słyszałam o zabiegu który nazywa się SAFER, wiem, że robią w Osteomedzie w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 17-05-2014, 20:37
~gość: 83.5.98.xxx's Avatar
~gość: 83.5.98.xxx
 
Posty: n/a
Post

Spotkałem się z łysieniem jakieœ dwa lata temu. Wtedy też zauważyłem, że włosów na czubku głowy mam coraz mniej. Fatalnie się z tym czułem. Próbowałem masę œśrodków i kosmetyków z polski i zagranicy. Niektóre z nich to kompletna bzdura. Teraz wiem już co dzišła i jest skuteczne http://stop-lysienie.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 17-05-2014, 20:57
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 001
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Można powstrzymać... pewno tak.... ale po co? Bez włosów oszczędności same, wiem po sobie, koszt szamponu- brak, prąd dla suszarki nie potrzebny, grzebień -zbędny.. i po choinkę powstrzymywać proces łysienia - łysy ma same zyski nie mówiąc już o powiększonym polu do całowania......

Święta prawda jeśli tyczy mężczyzny.
Niestety zaczyna to tyczyć kobiet, a nie słyszałam aby ktoś palił się do całowania ugoru na głowie damy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 29-06-2014, 20:34
~gość: 91.224.184.xxx's Avatar
~gość: 91.224.184.xxx
 
Posty: n/a
Post

Wychodzę z założenia, że nie kremy tylko zabiegi, po przeczytaniu tego http://www.lucynazakrzewska.pl/zabiegi/lysienie i przetestowaniu na własnej skórze w Warszawie - nie wymieniam gabinetu żeby być wiarygodny. Efekty miałem takie, że moja fryzjerka mówi co stosuje to bedzie polecała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 11-07-2014, 12:39
~gość: 89.76.36.xxx's Avatar
~gość: 89.76.36.xxx
 
Posty: n/a
Post

Można powstrzymać łysienie, tylko żeby wiedzieć jak trzeba się zbadać, by poznać jego przyczyny. Do końca lipca klinika Hair Medica prowadzi bezpłatne badania trychologiczne, to fantastyczna okazja żeby się dowiedzieć co się dzieje na naszej głowie. Uprzedzając napiszę, że nie ma tutaj żadnych haczyków. Zapisy online w tym miejscu. http://www.hairmedica.pl/specjalisci/trycholog/

Sprzwdźcie, hej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 11-07-2014, 21:09
~gość: 185.25.121.xxx's Avatar
~gość: 185.25.121.xxx
 
Posty: n/a
Post

czy ktos moze mi pomoc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 13-07-2014, 13:11
~gość: 185.25.121.xxx's Avatar
~gość: 185.25.121.xxx
 
Posty: n/a
Post

czesc. czy ktos tu rowniez zmaga sie z lysieniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 11-01-2015, 00:47
Zochaa Zochaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Poznań
Posty: 5
Domyślnie

Mojemu mężowi kupiłam kurację w ampułkach Biovax Men. Jakoś bardziej wierzę w te preparaty, które wciera się w skórę, przy okazji masaż głowy relaksujący, co łagodzi stres i odpręża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 14-01-2015, 13:49
maryla68 maryla68 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Zielonka
Posty: 97
Domyślnie

Męskie łysienie oznacza wysoki poziom testosteronu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 22-03-2016, 13:49
~gość: 93.105.182.xxx's Avatar
~gość: 93.105.182.xxx
 
Posty: n/a
Post

Walczę z łysieniem, na tyle na ile mogę. Sporo fajnych i ciekawych informacji czytam na blogu http://porostwlosow.pl/ Temat do tego opisany jest prostym i zrozumiałym językiem. Mi to pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.