menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Menopauza/Andropauza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Menopauza/Andropauza Blaski i cienie wieku dojrzałego.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-12-2015, 08:10
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie Problemy z erekcją i zmniejszoną ochotą na pożycie


Jestem po 60tce... ale nada z żoną prowadzimy jak mi się wydaje bujne pożycie. Od pewnego czasu (może kilku lat), jest u mnie gorzej z erekcją. Do tej pory sobie radziliśmy, ale po pewnym czasie przyszła też mniejszona ochota na seks i być może przez to zaczęły się też moje problemy z erekcją... Czy można to jeszcze wyleczyć? Czy w pewnym wieku po prostu tak jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-12-2015, 09:52
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie

Po 60tce :-) I jeszcze masz ochotę na takie uciechy L(
No nieźle Podziwiam.
Mi osobiście pomaga Man Tabs. Suplement diety. Tani nie jest, ale wydajny i rzeczywiście daje niezłe efekty jeżeli chodzi o te sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-12-2015, 12:54
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

A co? Niby jest zabronione? Zastanawiałem się nad viagrą ale z drugiej strony nie wiem czy u mnie byloby to wskazane bo mam problemy z ciśnieniem ( nadciśnienie oraz te sprawy...). W takim przypadku wiem,ze lekarze raczej odradzają tego typu suplementy... Zastanawiałem się nad czymś ziołowym ale czy takie leki mają jakiekolwiek działanie? Czy ten o którym tutaj piszesz daje jakiś efekt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 09-12-2015, 07:35
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie

Takie rzeczy mogą się zdarzać w twoim wieku. To raczej naturalne. Szczególnie gdy dochodzą do tego inne schorzenia jak nadciśnienie, cukrzyca, nerwica, depresa itd.
Oczywiście można to leczyć... ale potrzebna jest odrobina determinacji.

Jeżeli chodzi o man tabs, to tutaj możesz o nich trochę więcej poczytać.
Na mnie działają. Jest zdecydowanie lepiej w stosunku do tego co było wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-12-2015, 07:42
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Cytat:
Napisał miloszczek
Takie rzeczy mogą się zdarzać w twoim wieku. To raczej naturalne. Szczególnie gdy dochodzą do tego inne schorzenia jak nadciśnienie, cukrzyca, nerwica, depresa itd.
Oczywiście można to leczyć... ale potrzebna jest odrobina determinacji.

Jeżeli chodzi o man tabs, to tutaj możesz o nich trochę więcej poczytać.
Na mnie działają. Jest zdecydowanie lepiej w stosunku do tego co było wcześniej.


Mogę potwierdzić skuteczność tego środka. Jest naprawdę b. dobry. W sensie działa po około 30-40 min. Sam z siebie nie działa, potrzebne jest jeszcze do tego podniecenie.
Ale erekcja jest rzeczywiście mocniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-12-2015, 09:50
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

Mój mąż również miał problemy tego typu. Niestety ale bardzo często dotyka to mężczyzn w tym wieku. O ile kobieta może zawsze to mężczyzna już nie ma tak lekko Tak czy inaczej dobrze,że są środki, które mogą to naprawić. Mój mąż równiez przyjmuje Man Tabs. Zasugerował mu to lekarz urolog, do którego chodził. Na początku brał sildenafil ( jest to zamiennik viagry) ale również skakało mu po tym ciśnienie tak więc lekarz mu to odradzil. Man tabs ma dobre działanie a jednoczesnie nie podwyższa ciśnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-03-2017, 14:58
roman88 roman88 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Husów
Posty: 9
Domyślnie

Życie intymne i to udane w tym wieku nie jest grzechem. Kontakty cielesne są też ważne. Ja sam jestem grubo po 50tce i kiedy poczułem, że mój penis nie staje na wysokości zadania to błyskawicznie poszperałem w internecie gdy żona nie widziała i znalazłem :-), mój problem rozwiązał maxon. Leży teraz u mnie w szafeczce i czeka, az z żoną zachce nam się trochę pobaraszkować ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-03-2017, 16:06
roman88 roman88 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Husów
Posty: 9
Domyślnie

Życie intymne i to udane w tym wieku nie jest grzechem. Kontakty cielesne są też ważne. Ja sam jestem grubo po 50tce i kiedy poczułem, że mój penis nie staje na wysokości zadania to błyskawicznie poszperałem w internecie gdy żona nie widziała i znalazłem :-), mój problem rozwiązał maxon. Leży teraz u mnie w szafeczce i czeka, az z żoną zachce nam się trochę pobaraszkować ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 10:53
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

No coż. W wielu przypadkach erekcja spada wraz z wiekiem. O ile u kobiet ochota na seks może wzrastać z wiekiem, to u mężczyzn spada. Ponoc najlepsze dopasowanie jest w wieku 35 lat. Potem u mężczyzn zdolności się zmniejszają, u kobit ochota wzrasta

Przynajmniej ksiązkowo bo w rzeczywistości różnie bywa i dużo zależy od osoby.

Ze swojej strony proponowałabym wypróbowac jeszcze pierścienie erekcyjne
https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-...i-bez-wibracji

Bo pomagają utrzymać erekcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-01-2019, 14:33
dariusz1972 dariusz1972 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie można, jeszcze jak..

Po 60stce nadal można dobrze się bawić Wszystko zależy od stylu życia jaki prowadziliśmy całe życie i nadal prowadzimy. Można spokojnie w tym wieku poprawić erekcję stosując różne diety itp. Dużo takich informacji dla osób po 60stce można znaleźć na stronie MaxErekcja.pl Wiele źródeł od razu zaleca różne tabletki itp, a często wystarczy jedynie zmienić styl życia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 29-03-2019, 02:13
Bogusia55 Bogusia55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gózd
Posty: 39
Domyślnie

Okazuje się, że leczyć można, mój mąż leczy. W Warszawie w Szpitalu Mazovia, to szpital urologiczny i mają dobrych specjalistów. On chodzi do młodego, przyjemnego doktora, widziałam go raz. Poprawa jest, ma leki oczywiście. Wiadomo już jak 20-latek nie będzie ale już mu powoli blisko do tego co było 10 lat temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 14-05-2019, 12:58
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 482
Domyślnie

Jeśli ma się tego typu problemy faktycznie warto jest to skonsultować z lekarzem. I nie ma sie co wstydzić bo lekarz od tego jest i na pewno ma ta wiele podobnych przypadków na co dzień, że nie potraktuje nas źle.

Poza tym jeśli odczuwacie zmniejszoną ochotę na seks, polecam zadbać o sferę seksualną. Jeśli uprawiacie seks tak samo przez iles tam lat to nic dziwnego, ze chce się mniej. Polecam
wprowadzić różne urozmaicenia, poczytać sobie o grach erotycznych
wyjechać na weekend gdzieś tylko we dwoje
albo kupić sobie bieliznę erotyczną. Bardzo dużo zmysłowych modeli ma Obsessive:
https://obsessive.com/pln_pl/produkt...sy-do-ponczoch
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 22-11-2019, 11:46
Karoll60 Karoll60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: polska
Posty: 2
Domyślnie

Myślę, że w przypadku tego typu problemów trzeba się skonsultować z lekarzem jak chce się lek na potencję. Można też to zrobić przez internet na Dimedic. Lekarz podejmie decyzję czy możemy bezpiecznie używać lek czy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 07-06-2021, 10:11
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 492
Domyślnie

Ostatnio czytałam książkę profesora Lwa Starowicza i twierdził w niej, że nie ma kobiet zimnych. Są jedynie kobiety nierozbudzone. I w sumie cos w tym jest. Jesli rzeczywistość nas przytłacza i jesli uprawiamy seks cały czas w ten sam sposób to nic dziwnego, ze ochota jest mała oraz ze nam się nie chce.

Polecam wprowadzać pewne urozmaicenia. O seks trzeba dbać, szczególnie jak jest się w dłuzszym związku

seksowna bielizna ( warto jest szczególnie zajrzeć sobie do tego sklepu https://www.xoxoxo.pl/kategoria/halki )
żele intymne
świece plus kupno wibratora
romantyczna kolacja albo wyjazd tylko we dwoje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problem z erekcją Bogus55 Menopauza/Andropauza 127 06-11-2020 22:20
Problem z erekcją Eugeniusz1935r Choroby, badania, terapie 3 09-03-2016 11:39
Problemy ze zdrowiem ordoxster Profilaktyka i zdrowy styl życia 10 05-09-2014 18:02
Problemy z erekcją - kłopoty łóżkowe, które niechętnie omawiamy - komentarze ciepla_lapka Ogólny 8 20-10-2011 21:29
Partner ma problem z erekcją fionna Choroby, badania, terapie 99 10-05-2009 18:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.