menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #181  
Nieprzeczytane 24-01-2022, 22:15
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Ja tu już nie raz zdziwiłam się jak robiłam zakupy online, nawet rzeczy, które bałam się, że nie przyjdą w jednym kawałku to przychodziły bez szwanku. Tak na święta kupowałam piękne czarne bombki choinkowe. Polecam sobie takie zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Nieprzeczytane 25-02-2022, 13:44
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja uwielbiam zakupy online. Mnóstwo rzeczy kupiłam w ten sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Nieprzeczytane 11-01-2023, 13:12
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Przy takich zakupach trzeba zachować szczególną uwagę. Ostatnio coraz częściej można usłyszeć w mediach o różnego rodzaju oszustwach. Do mnie na przykład często przychodzą wiadomości od spamerów, którzy próbują wyłudzić pieniądze. Ja wiem, że taki fałszywy sms najlepiej zignorować, ale wygląda na to, że coraz więcej osób się na nie nabiera. Niedawno czytałam nawet o tym w artykule na https://www.casfera.pl/przyszedl-sms...tnosci-skasuj/. Mimo wszystko, jeśli chodzi o zakupy online, uważam je za całkiem wygodną opcję. Trzeba tylko wybierać te sklepy, które wyglądają wiarygodnie i oferują bezpieczne metody płatności. Dlatego nie zamawiam nigdy produktów z niezweryfikowanych źródeł, a jeśli zdarza mi się kupić coś z serwisu aukcyjnego, to zwracam uwagę na opinie innych użytkowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 14:09
Zakupy kufa86 Uzależnienia 39 30-12-2007 01:36
Zakupy na aukcjach Allegro Basia. Różności - wątki archiwalne 121 25-10-2007 11:32
Zakupy po polsku - komentarze Basia. Ogólny 8 28-06-2007 00:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.