menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 22:34
~gość: 77.237.15.xxx's Avatar
~gość: 77.237.15.xxx
 
Posty: n/a
Post Lubimy e-zakupy - komentarze


Komentarz do artykułu: Lubimy e-zakupy
--------------------
kto by pomyślał, że zakupy grupowe tak się spopularyzują, ja słyszałem głównie o grouponie i gruperze a w Polsce jest już ponoć kilkadziesiąt takich serwisów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-05-2016, 17:10
~gość: 78.88.114.xxx's Avatar
~gość: 78.88.114.xxx
 
Posty: n/a
Post

Odkąd uruchomiono zakupy przez internet jestem stałą klientką ulubionych e-sklepów; ostatnio dołączyłam do nich arena.pl z ciekawą ofertą rozmaitych towarów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-05-2016, 17:34
Krzysztof1950 Krzysztof1950 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 9
Domyślnie

Ja tam na stronie mediaexpert kupuję różne bajery. Oststnio jeszcze u nich się da zrobić tak, że ja jestem w internecie i ci ze sklepu mi pokazują jakby na żywo co kupuję. W sensie, że chodzą po sklepie czy magazynie i produkty, które chcę zobaczyć, to mi pokazują i opowiadają o nich i doradzają. Super sprawa.
Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-06-2016, 11:42
mirra56 mirra56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 8
Domyślnie

Odkąd mi pokazali zakupy przez internet to jakoś zdecydowanie łatwiej i szybciej mi to idzie. Lubię bardzo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-06-2016, 10:14
dynamical dynamical jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 42
Domyślnie

Ja też lubię zakupy online. Ostatnio kupowalem takie kurtki motocyklowe: http://motomoda24.pl/index.php/odzie...-skorzane.html Jestem fanów jednośladów i czasem dla rozrywki wsiadam na motocykl, by pojechać przed siebie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-06-2016, 19:52
~gość: 78.88.114.xxx's Avatar
~gość: 78.88.114.xxx
 
Posty: n/a
Post

Na początku wydawało mi się dosc ryzykowne kupowanie z ekranu komputera, ale w mig opanowałam ten wygodny sposób zakupów. Przetestowałam na koszyku z arena.pl. Powiodło się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 02-07-2016, 15:54
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał 78.88.114.xxx
Na początku wydawało mi się dosc ryzykowne kupowanie z ekranu komputera, ale w mig opanowałam ten wygodny sposób zakupów.
Spróbuj z ekranu i klawiatury. Powinno być jeszcze łatwiej.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 02-07-2016, 17:56
Kasandra1's Avatar
Kasandra1 Kasandra1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 77 737
Domyślnie

A ja nie lubię E- zakupów tym bardziej przez
internet, zdarzają się oszuści i wolę widzieć co
kupuję. Pozdrawiam
__________________
Sądzisz że coś o mnie wiesz, ale to tylko wspomnienia, nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 18-07-2016, 16:28
haniatorun haniatorun jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 12
Domyślnie

A ja lubie zakupy online - często są lepsze promocje niż w sklepach stacjonarnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-10-2016, 14:05
Marylaa Marylaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Młodaduchem
Teraz wszystko można za pomocą internetu zrobić. nawet ślub. Młodzi mają bardzo proste życie i dostęp do wszystkiego.

Może i w Internecie jest wszystko ale to nigdy nie to samo, co dotknąć i zobaczyć u sprzedawcy. Poza tym po wysłaniu przelewu trudno w przypadku oszustwa odzyskać pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 25-10-2016, 14:15
rudadagusia rudadagusia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 33
Domyślnie

Oczywiście, że lubimy e-zakupy! Nie dość, że to jest wygodne, bo nie trzeba chodzić po zatłoczonych sklepach i centrach handlowych, to jeszcze czasami można upolować świetne okazje. Ja ostatnio kupiłam sobie świetną szczotkę Tangle Teezer w drogerii internetowej https://www.perfumeria.pl/Marki/T/Tangle-Teezer i muszę powiedzieć, że to był świetny zakup. Nie dość, że była z 20 zł tańsza niz w tradycyjnej drogerii to jeszcze był wybór fajnych kolorów. Zresztą takich sytuacji jest spoko, wielokrotnie kupowałam buty, zwłaszcza te sportowe i do nordic walking i w sieci były sporo tańśze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 25-10-2016, 14:43
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marylaa
Może i w Internecie jest wszystko ale to nigdy nie to samo, co dotknąć i zobaczyć u sprzedawcy. Poza tym po wysłaniu przelewu trudno w przypadku oszustwa odzyskać pieniądze.
Nalezy bardzo uwazac na "zawodowych" oszustow internetowych. Jest ich sporo. Mam zasade, nigdy nie place przekazem, karta kredytowa. Place gotowka przy dostawie ale przed tym sprawdzam jakosc zamowienia. Jak cos uszkodzone czy nie takie jak zamowilam - wio...droga powrotna do dostawcy.
Jak zaplaci sie zaliczke czy "na wyrost" - mozna pomarzyc o odzyskaniu pieniedzy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 06-12-2016, 13:05
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Długo nie mogłam przekonać się do e-zakupów, ale córka mnie namówiła i przełamałam się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 10-12-2016, 17:14
Iwona3 Iwona3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Kraków
Posty: 9
Domyślnie

Ja prawie wszystko kupuje przez internet. Nie mam samochodu i jak mam dźwigać, to wolę dostawę do domu. Tylko zakupy spożywcze robię tradycyjnie. I nie lubię tłumów w sklepach. Jedynie sprzęt agd, to wolę obejrzeć w internecie a później jadę do RTV EURO AGD i tam kupuję na miejscu. Bo nie znam się na tym zbyt dobrze i wolę, żeby sprzedawca coś mi doradził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 14-12-2016, 23:12
szammanna szammanna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 5
Domyślnie

Dla osób które nie mają samochodu to rzeczywiście jest wygoda, dostawa na miejsce bez większych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 09-04-2019, 17:27
marian406 marian406 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 34
Domyślnie

Te całe zakupy grupowe zniknęły tak szybko jak sie pojawiły - pamiętam że mniej więcej w 2011 roku mówili o tym wszyscy, a dzisiaj temat jest praktycznie martwy. Zresztą pewnych rzeczy nigdy nie kupuje się grupowo, jak choćby ubrań - te wybieram wyłącznie podczas tradycyjnych zakupów w pojedynkę, choć od niedawna chodzi mi po głowie pomysł udania się na zakupy ze stylistką kraków gdy za parę miesięcy wpadnie mi trochę grosza. Raz na 10 lat można zaszaleć, a co!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 05-07-2019, 10:32
blusrenata blusrenata jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Miasto: X
Posty: 3
Domyślnie

Zdarza mi się kupować w e-sklepach, bardzo często odzież, artykuły spożywcze oraz kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 05-07-2019, 10:32
blusrenata blusrenata jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Miasto: X
Posty: 3
Domyślnie

Zdarza mi się kupować w e-sklepach, bardzo często odzież, artykuły spożywcze oraz kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-07-2019, 11:02
AnnAbela AnnAbela jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Uwielbiam robić zakupy przez internet przede wszystkim dlatego, że robi się je szybko i bez wychodzenia z domu. Moim ostatnim zakupem były eleganckie firanki, które powiesiłam w salonie. Są przepiękne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 14-08-2019, 09:35
kapusta27 kapusta27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Jastrzębie-Zdrój, śląsk, Polska
Posty: 5
Domyślnie

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum! Moje pytanie dotyczy kwestii zakupu dywanów za pośrednictwem internetu. Latka lecą i po prostu nie chce mi się za każdym razem chodzić na targ żeby kupić sobie nowy dywanik, zwłaszcza, że teraz dobre dywany można mieć przez internet, na targ mam dość daleko, jest tam, co by nie mówić, drogo, a widzę że już i latka nie te i po prostu albo to nogi osłabły, albo się najzwyczajniej w świecie człowiekowi nie chce już tak działać jak niegdyś. Najchętniej bym sobie właśnie poszukał jakiegoś dobrego, sprawdzonego miejsca on-line i zrobił tam zakupy, w tym właśnie dobry dywan do przedpokoju bym kupił. Tylko dajcie znać, czy to w ogóle jest w porządku rozwiązanie, czy jednak co jak co, ale akurat dywany najlepiej kupować na miejscu, gdzie możemy się szczegółowo przyjrzeć produktowi. Miłego dnia wszystkim czytelnikom życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.