menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Menopauza/Andropauza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Menopauza/Andropauza Blaski i cienie wieku dojrzałego.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-05-2019, 15:42
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie Problemy z męskimi sprawami


Mianowicie chodzi o problemy z erekcją. Wstydliwa sprawa, ale tutaj na forum chyba można pogadać o takich rzeczach? Człowiek jest już w pewnym wieku, nie czuje się staro, ale jednak są pewne niedogodności, jak właśnie problemy erekcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-05-2019, 10:55
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie

A w jakim wieku jesteś? U mnie po 55 roku życia zaczęły się poważne problemy z erekcją.Nie wiedziałem o co chodzi bo nigdy nie sądziłem,że coś takiego mnie dopadnie. Nigdy ale to przenigdy nie mialem takich problemów a tutaj coś takiego. Byłem z tym u seksuologa i ten zlecił mi kilka działań:
ograniczenie stresu w pracy
więcej sportu
zdrowszą dietę
no i suplementację. Biorę Cum On. Nie wiem czy słyszałeś o tabletkach ale jest to ziołowy suplement, który zwiększa erekcję. Masz mocniejsze wytryski, więcej spermy. Dostaniesz go bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-05-2019, 16:14
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Może i słyszałem a może nie. W ostatnim czasie widziałem,że sporo się tego reklamuje ale pytanie : Które są skuteczne a które nie? Nie chciałbym brać niczego co nie miałoby w sobie bezpiecznego składu. Możesz tutaj napisać jaki jest skład? Oraz gdzie konkretnie kupowałeś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 17-05-2019, 15:27
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie

Wpisujesz sobie w szukajce cum on i Ci wyskoczy gdzie mozna znaleźć. W sklepach są zdjećia ze składem.
Poza tym w sieci masz sporo opinii na ich temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-05-2019, 09:13
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 437
Domyślnie

Sam równięż mam doświadczenie z tabletkami cum o. Z tym,że przyjmowanie ich zasugerował mi mój lekarz. Miałem niewielkie problemy z erekcją. Nie mogłem jej utrzymać do konca stosunku. Ochota na seks równięz nie była taka duża jak wczesniej. Niby nie było wskazań do przyjmowania viagry ale nie było tak jak powinno być. Środek dał bardzo dobre efekty tak więc polecam obecnie każdemu ( oczywiście na forum bo kolegom sie nie przyznaję,ze coś takiego biorę...).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-05-2020, 10:08
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 492
Domyślnie

Cytat:
Napisał dorian
Mianowicie chodzi o problemy z erekcją. Wstydliwa sprawa, ale tutaj na forum chyba można pogadać o takich rzeczach? Człowiek jest już w pewnym wieku, nie czuje się staro, ale jednak są pewne niedogodności, jak właśnie problemy erekcyjne.

Problem z erekcją z wiekiem wystepuje u wielu mężczyzn. Nie oznacza to, że problemy z erekcją nie pojawiają sie u młodych, ale jednak u starszych osób jest to o wiele częstsze. Przyczyn moze być tutaj wiele
stres
nieodpowiednia dieta
kiepski styl życia
przyjmowane leki
przebyte urazy
problemy i zaburzenia psychiczne
ewentualnie choroby narządów wewnętrznych

Wiecej informacji przeczytasz w tym temacie: http://feromony.net.pl/erekcja-przyczyny-objawy/ Dobrze będzie na pewno zweryfikować czy nie ma tutaj jednego z tych problemów i dopiero wprowadzić odpowiednie leczenie. Na początku dobrze jest zacząc od środkow bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-07-2020, 20:17
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

Nie po to ktoś wyprodukował viagrę i jej podobne, żeby jej nie stosować A przecież receptę to lekarz nawet zdalnie wypisze - lekarzonline.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 02-02-2021, 18:00
addi65 addi65 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Mielec
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał kordianka
Nie po to ktoś wyprodukował viagrę i jej podobne, żeby jej nie stosować A przecież receptę to lekarz nawet zdalnie wypisze - lekarzonline.eu

Kolego niebieskie tabletki to teraz kupisz bez recepty tylko nazywają się inaczej niż dawniej
Co do samych problemów łóżkowych to wstyd się przyznać ale zamarzyło mi się na stare lata powiększyć conieco, kupiłem coś takiego http://dopilar.pl/meskie-sprawy/member-xxl/ i okazało się, że świetnie dziala na erekcję, co do powiększania to się jeszcze nie wypowiem ale na problemy z libido i erekcję świetna sprawa, tylko ciut droga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-02-2021, 20:12
edcio's Avatar
edcio edcio jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Slupsk
Posty: 89
Domyślnie

Jak droga to oszczędzaj .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Problemy z erekcją pokazywarka Profilaktyka i zdrowy styl życia 9 18-05-2021 00:06
Problemy ze słuchem Jadzia66 Choroby, badania, terapie 3 27-12-2018 08:45
Problemy męskie ultraopin Profilaktyka i zdrowy styl życia 2 21-11-2018 17:35
Problemy ze zdrowiem ordoxster Profilaktyka i zdrowy styl życia 10 05-09-2014 18:02
Problemy ze słuchem koni Ogólny 0 16-03-2010 17:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.